אחסנה של תכולת דירה

  1. GetMoving
  2. /
  3. בלוג

מחפשים חברת הובלה מומלצת?

לחברתנו מספר סניפים לאחסון תכולה, משטחים, תאים סגורים ופתוחים לבחירה. לחברתנו מספר סניפים לאחסון תכולה, משטחים, תאים סגורים ופתוחים לבחירה. מחירי אחסנה הזולים בישראל, הנמדדים לפי מטר קוב או לפי חדר אחסון. ניתן להזמין מקום לאחסון דירות במרכז ובשרון לתקופות זמן שונות בהתאמה אישית.

 

אחסנה של תכולת דירה

כמה עולה אחסנה של תכולת דירה?

מחיר אחסנה משתנה בהתאם לשני פרמטרים עיקריים:
האחד, נפח המקום הדרוש.  כלומר, כמה קוב או במילים אחרות כמה מטרים מעוקבים מכילה התכולה שלכם.

השני, תקופת האחסון בשנה. כלומר, לכמה חודשים אתם צריכים לאחסן את התכולה.ככל שזמן התכולה ארוך יותר כך המחיר נמוך יותר.

מחיר ממוצע בחברתנו לאחסנת דירות או תכולה אחרת בתאים סגורים שהגישה אליהם רק לכם נעה בין 25 ₪ לקוב לחודש ועד ל-36 ₪ לקוב בחודש. מחירון אחסון תכולת דירה

אם כך כמה תעלה לי אחסנת דירה לחצי שנה?

לפי התחשיב לעיל, אחסנה של תכולת דירה במרכז ובשרון תעלה לכם בין 150 ₪ ל- 210 ₪ לקוב לחודש. ובסיכום כללי- אחסנה של תכולת דירה בנפח כולל של 10 קוב תעלה לכם רק 1,500 ₪ ועד 2,100 ₪ לתקופה בת 6 חודשים.

מהי אחסנה פתוחה?

אחסנה פתוחה פירושה אחסנת תכולה במדפי אחסון על גבי משטח, כאשר התכולה עטופה בניילון נצמד הקרוי שרינק לשמירה מפני אבק ולכלוך.
אחסנת משטחים הינה הזולה מבין סוגי האחסון ומחירה נקבע על פי כמות המשטחים שברשותכם. אחסנה של תכולת דירה יכולה להיות הן פתוחה והן סגורה לבחירתכם.

מהו אחסון תכולת דירה בתאים?

מקום אחסון תכולת דירות ברוב המקרים הינו חדר סגור, אשר רק לכם את המפתח להיכנס אליו. בתא האחסון שמורה רק התכולה שלכם ורק לכם יש את הגישה והאפשרות להיכנס בתקופת ההשכרה.

גודל תא אחסנה משתנה בהתאם לצרכים שלכם ויכול לנוע בין תא שגודלו 10 קוב ועד לתאים בגודל 35 קוב. לצורך הבנת הנושא, דירות 2-3 חדרים לא צריכה ברוב המקרים תא גדול יותר מ-20 קוב. כמובן שיש חריגים ויש לקוחות שתכולתם גדולה יותר ואנו נדאג להתאים לכם את החדר המתאים כך שלא תשלמו כספים מיותרים.

אחסון תכולת דירה השוואת מחירים

ממוצע המחירים של אחסון תכולת דירה במרכז ובשרון עומד על כ-35 ₪ למטר מעוקב. אצלנו מובטח לכם המחיר הנמוך ביותר לכל תקופת זמן שלא תהיה. 

מערכת אתר GetMoving מבצעת השוואת מחירי אחסון תכולת דירה בין כל מקומות האחסון בארץ ודואגת לספק לכם תמיד את המחיר הנמוך ביותר. לקבלת הצעת מחיר מדויקת לתכולה שלכם מומלץ בחום להתקשר אלינו לטלפון 073-322-3322.

אנו מבטיחים חווית שירות ובטחון מלא הכולל מערכות כיבוי אש, ביטוח לתכולה ומצלמות במעגל סגור.

אחסון תכולת דירה המלצות

אז למה דווקא GetMoving אתם שואלים?כי רק אצלנו תמצאו את כל הדברים שחשובים לכם:


1. מחיר אחסנה הזול ביותר.
2. מקום אחסנה איכותי, נקי, מסודר ובטוח.
3. צוות שירות שילווה אתכם בכל צורך ויהיה זמין עבורכם בכל עת.
4. ביטוח תכולה לחפצים שלכם.
5. מערכת לכיבוי אש במקרה של פרוץ שריפה במקום.
6. מצלמות במעגל סגור.

אנו ב-GetMoving מספקים גם שירותי השוואת מחירי הובלה, אריזת תכולת הבית, אחסון תכולה, מכירת חומרי אריזה להובלות במחירים הנמוכים בישראל התחייבות וכמובן מבטיחים לכם את השירות המקצועי והאדיב ביותר בענף מעבר דירה ומשרד.

תוכלו לקבל מאתנו רשימת ממליצים שהשתמשו בשירותינו ואף לצפות באלפי דירוגים וחוות דעת אמתיות של לקוחות שהשתמשו בשירותי האתר ובחברות ההובלה שלנו.

עדיין מחפשים שירותי הובלות? פתחו מכרז עכשיו!