הובלות דירה בכסיף

  1. GetMoving
  2. /
  3. בלוג

מחפשים חברת הובלה מומלצת?

השוואת מחירי הובלות בזמן אמת
100% חוות דעת ודירוגים מאומתים
השירות ניתן חינם לגמרי

העיר החדשה כסיף עתידה להכיל 100,000 תושבים ומיועדת למגזר החרדי בנגב. לעבור דירה נכון, בלי להתבלבל בין מאות חברות הובלה עושים עם GetMoving.

 

הובלות בכסיף - גט מובינג

למה עוברים לכסיף דווקא דרך GetMoving?

מעבר דירה הוא תהליך של התחדשות, שינוי יסודי בשגרת החיים שלנו. כולנו רוצים מעבר חלק בלי בעיות, בלי נזקים, עם צוות מובילים אמין וטוב ומחיר הגון המשקף נכונה את התכולה שיש לנו להעביר וכמובן שיתאים לכיס שלנו.
עודף ההיצע בענף גורם לנו ללא מעט לבטים ופחדים, במיוחד לאור הסיפורים שאנו שומעים על הובלות דירה לא מוצלחות שגרמו ללא מעט עוגמת נפש. לכן, בגטמובינג אנו דואגים שמעבר דירה לכסיף ייזכר לכם כתהליך מהיר, נעים, משתלם ללא הברזות וללא בעיות.

חברת הובלה כשרה לכסיף

מערכת השוואת המחירים ושירות הלקוחות שלנו סגורים בשבת, אינו עובד בחגים ושבתות ואיננו נותנים שירות. אם הנכם מחזיקים טלפון כשר, תוכלו ליצור אתנו קשר בטלפון 073-322-3322 ונעשה עבורכם את השוואת המחירים למעבר דירה לכסיף, ללא עלות כלל.
שירות הלקוחות והאתר שלנו פועלים בכל ימות החול של השבוע מראשון ועד חמישי בי השעות 8:00 בבוקר ועד 20:00 בערב. ביום שישי מ 8:00 בבוקר ועד 3 שעות לפי כניסת שבת.

כמה עולה לי הובלה לכסיף?

אנו נשאלים שאלה זו מידי יום ביומו כמה זה יעלה? אם אתם מחפשים לדעת מה מחיר הובלה לכסיף ומצפים לשמוע סכום מדויק או לראות מחירון, דעו לכם ששום מחיר מובנה מראש לא ישקף את המחיר המדויק בשבילכם. על מנת לדעת מחיר מדויק, יש לפעול באחת משתי דרכים: הראשונה היא להיכנס למערכת האתר שלנו ולמלא את פרטי המעבר כגון, קומות, כתובות, רהיטים שאתם מעבירים, כמות ארגזים ואנחנו נדע להגיד לכם בדיוק כמה עולה הובלה, באמצעות שליחת התכולה שלכם למובילים מומלצים בכסיף והסביבה. מערכת האתר תקבל בחזרה את הצעות המחיר של חברות ההובלה ותציג לכם אות על גבי מסך המחשב או הנייד. אנחנו לא משערים מחירים ולא מאמינים במחירון הובלה מובנה וכתוב מראש מהסיבה הפשוטה, שכל בית וכל הובלת דירה שונים זה מזה במאפיינים רבים.

האם אנחנו מבצעים הובלות משרד בכסיף?

בוודאי שכן. חברתנו מתמחה בכל סוגי מעבר. משרדים דירות, בתים פרטיים, מפעלים, חנויות וכל דבר שאתם חפצים להעביר. העברת משרדים דורשת מימנות מעט שונה. במיוחד הידיעה שהצוות המעביר אמין ומקצועי ואפשר לסמוך עליו בנושא הנגישות שיש לו לחומרים והידע של החברה העוברת. חברות שעובדות עם GetMoving הינן חברות מפוקחות על ידי הנהלת החברה שמוודא ובודקת שהן אכן עומדות בכל הקריטריונים הנדרשים למעבר בראש שקט ובטוח: ביטוח תכולה בהעברה, עובדים חוקיים, משאית תקינה וסגורה, ניסיון ומקצועיות.

אנו מקפידים שחברות הובלה לכסיף והסביבה שעובדים איתנו יתנו שירות ברמה גבוהה. באמצעות מערכת הדירוגים וההמלצות אנו יודעים אם חברה מסוימת שומרת על רמת ביצוע גבוהה נדרשת ואם לאו אנו מסיימים את ההתקשרות עמה. כך אנו מבטיחים חווית שירות איכותית שמבדילה אותנו ממציאת מוביל באקראי ברשת.

שירותי הובלה נוספים כגון אריזה ופירוקים והרכבות

מלבד שירותי הובלה אנו מספקים את כל השירותים הנדרשים בעת מעבר הדירה.
אנו מספקים הובלה עם אריזה, כלומר, אין צורך לארוז את הבית לארגזים ימים לפני יום המעבר. אנו מגיעים בבוקר מעבר ממש ואורזים עבורכם את כל תכולת הדירה לארגזים. רושמים על גבי הארגזים את התכולה שיש בפנים על מנת לדעת היכן למקם כל קרטון בדירה החדשה. בגדי ילדים לחדר ילדים, דברי אמבטיה לחדר אמבטיה וכך הלאה.

שירות זה הינו שירות אקסטרה ועלותו מייקרת מעט את ההובלה בכ-15-20 ₪ לארגז אריזה. לצורך קבלת אינדיקציה, בית ממוצע של 4 חדרים מכיל כ-50 ארגזים. כך שמחיר אריזה דירה שלמה הינו כ-1000 ₪. השירות משלתם וחוסך הרבה זמן, לא מצריך מכם שתיקחו יום חופש מהעבודה או מהלימודים ומבטל את תחושת המועקה של שהייה בבית ארוז בקרטונים כמה ימים לפני המעבר. עם שירותי אריזת דירה שהוזמנו מראש גם אין צורך לקנות חומרי אריזה כגון קרטונים, דבק, נייר אריזה, ניילון בועות, כך שאם עושים חישוב נקי, עלות אריזת דירה עולה לכם רק 600 ₪. אז למה לא להזמין.

קצת על העיר כסיף

כסיף היא חדשה למגזר החרדי שמוקמת בימים אלה בנגב. העיר כסיף עתידה להכיל בין 80-100 אלף תושבים. עיקר העיר תהיה בנייה רוויה של דירות בין 4-5 קומות. 15-20% מהבניה תהיה בתים צמודי קרקע וכמובן שטחי מסחר ותעסוקה המותאמים למגזר החרדי.
בכסיף יבנו מוסדות חינוך ודת ושיווק הקרקעות יחל כבר בשנת 2017.