הובלות דירה בתל אביב

  1. GetMoving
  2. /
  3. בלוג

מחפשים חברת הובלה מומלצת?

מדוע בעצם לבחור באתר גטמובינג להעברת דירות בתל אביב – רציונליות במיטבה:
אנחנו מתחייבים להציג את כל הצעות המחיר ממיטב המובילים בתל אביב ללא מגע אדם. אנו מציבים תנאי השתתפות לחברות ההובלה המחייבים עמידה בזמנים, עמידה במחיר המוצע ורמת שירות הגבוהה בענף הובלות דירה. הצעות המחיר המתקבלות בזמן אמת והן הכלי האוטנטי והראשון בישראל להשוואת מחירים ובחינם.
הובלות דירה בתל אביב - גט מובינג

העברת דירה בביטחון וודאות

במערכת גטמובינג תמצאו עשרות חברות להובלת דירה בתל אביב מומלצות ואיכותיות בלבד.
אנחנו לא מחזיקים באתר חברות שהוגשו עליהן מספר תלונות ושאינן עומדות בהבטחות שנתנו לכם.
אנחנו מסלקים משורותינו כל חברת הובלה של דירות בתל אביב שאינה מספקת ערך איכותי אמיתי.
מחירי מעבר הדירה הניתנים לכם מדויקים ותואמים לחלוטין את תכולת הבית כפי שהזנתם בעת מילוי המכרז. אנו דואגים לביטחון וודאות בקבלת ההחלטה שלכם, כך שתוכלו לבחור נכון ובראש שקט את חברת ההובלה שלכם.

הובלות דירה בתל אביב במחירים זולים

אצלנו המילה זול אינה מעידה על פגיעה באיכות אלא להיפך; אנו נותנים לערך הזה את המשמעות משתלם שפירושו תמורה הוגנת ומצוינת לכסף שלכם. לקוח שמבקש לקבל שירות באתר גטמובינג יקבל את מלוא התמורה והשירות המקצועי הראוי.

בשונה מבחירת מובילים בתל אביב מחוץ למערכת, כאן תמצאו המלצות מעשרות, מאות ואלפי גולשים אמיתיים. אתם יכולים להיות בטוחים שכל המשתתפות במכרז החינמי הן חברות מקצועיות ואיכותיות למעבר דירות בתל אביב והסביבה.

הובלות דירה בתל אביב מחיר אצלנו זה לא מבצע חד פעמי ולא פרסומת ללא כיסוי כמו: "הובלה ב- 150 ₪". אנו לא עוסקים בספקולציות ובוודאי שלא בסלוגנים שקריים למשוך את הלקוח לבחור בנו. גטמובינג עורכת עבורכם השוואת מחירי הובלה בתל אביב וביתר חלקי הארץ ובכך מביאה שאתם תקבלו את המחיר הזול ביותר מבין כל החברות באזור מגוריכם.

שימו לב כיצד זה בעצם קורה: אתם צריכים חברה להובלות דירה בתל אביב, אנחנו נותנים לכם את הכלים באמצעות מערכת חכמה בה תוכלו לסמן את פרטי תכולתכם כמו רהיטים, מוצרי חשמל (מכונת כביסה, מקרר, מייבש כביסה, מדיח כלים וכדומה) ושונות כמו כלי נגינה, מתקני כושר ועוד. את הצעת המחיר להובלת דירתכם, תקבלו און ליין תוך 2-3 דקות לנייד או למחשב השולחני שלכם.

בסיום המכרז שאורכו 60 דקות בלבד, תקבלו מסרון לנייד עם קישור המפנה לדף כל הצעות המחיר שקיבלתם. כל שנותר לכם הוא לקרוא המלצות, דירוגים וחוות דעת ולבחור בצעה הטובה ביותר עבורכם.

לאחר שבחרתם במוביל הרצוי לכם מתוך אוסף הצעות המחיר שהתקבלו, ישלח אליכם טופס הזמנה סופי ומאושר לדואר האלקטרוני שהזנתם.

מכרז השוואת מחירי הובלות דירה בתל אביב

שיטת המכרזים נתפסת בעיני המשתמשים בשירות כשיא התחרות השקופה בהתגלמותה.
היכולת להשוות מחיר בין עשרות חברות הינה חסרת תקדים בישראל כאשר מדובר בהשוואת נותני שירות.
עד כה הכרנו את היכולת הזאת רק בהשוואת מוצרים לבית, לחופשה, לביטוח אך כיום אנו מאפשרים להשוות מחירי הובלה בתל אביב והמרכז בקלות וביעילות.

עוברי דירה שלנו מספרים:
" שירות נהדר, אין מילים, צוות הובלה חייכן ונעים במיוחד".

"מניסיון קודם שהיה לי בעבר אני שמח להמליץ בפעם הראשונה מכל הלב על שירות אמיתי, תודה."

"ההובלה היתה ממש טובה, שירות טוב, עשו עבודה טובה מאד, ממש תקתקו את העבודה"

רוצים לאמת את חוות הדעת באתרינו, תמיד תוכלו לבקש מצוות שירות הלקוחות להציג לכם הפרטים אודות הדירוג ותוכלו להיות רגועים שבאתר זה אנו עובדים באופן שקוף ומקצועי על מנת להספק לכם חוויית שירות מובילה דרך.

חברת הובלות דירה בתל אביב

אחוז ההצלחה שלנו באמצעות המובילים שלנו הוא הגבוה ביותר בישראל – זו עובדה!

אחוז תלונות הלקוחות שואף לאפס ועומד על פחות מאחוז אחד בודד! זהו פער של קרוב ל45% מיתר הענף. בכדי לסבר את האוזן חשוב לדעת כי אחוז התלונות על חברות הובלה בתל אביב נאמד על קרוב ל-50% מכלל עוברי הדירות. בין התלונות השכיחות מצאנו איחורים, שינויי מחיר ברגע האחרון, נזקים לתכולה, יחס לא טוב ושרירותי וכדומה.

תוכלו להרחיב ולקרוא מאמרים נוספים כמו הובלות בתל אביב ולצפות בחוות דעת באתר תחת לשונית חברות הובלה ושם לבחור באזור המגורים שלכם. בכל כרטיס תוכלו לקבל מידע רק כמו וותק המוביל, מספר המשאיות, כמה מילים אודותיו, סרטונים, תמונות, דירוג כולל ופרטני ועוד.

כל חברת הובלות דירה בתל אביב באתרינו זוכה לבצע עשרות העברות דירה, על אף התחרות הרבה על כספם של הלקוחות. אנו דואגים ליישם בקרת איכות מתמדת והלכה למעשה מבצעים סינון קפדני מי רשאי להצטרף למערכת; כך למשל, אנו מכניסים רק חברות רשומות כחוק, המעסיקות עובדים כחוק, החותמות על הסכמי עבודה המחייבים בתנאי שירות מחמירים. תנאים חוזה אלו מבטיחים לכם מעבר דירה בטוח, איכותי עם חברות להובלות דירה מומלצות בלבד.

קרטונים למעבר דירה בתל אביב

רכישת חומרי אריזה למעבר דירה כבר לא סיפור יקר וכבר לא טרחה, כי גטמובינג מפעילה עבורכם את שירות המשלוחים עד הבית. קרטונים למעבר דירה בתל אביב במגוון גדלים וסוגים במחיר הזול בישראל.
כי הלקוחות שלנו חשובים לנו ואנו דואגים שלא יעבדו עליכם. בדקו תמיד והשוו מחירי חומרי אריזה במספר אתרים לפני תזמינו. פערי המחיר יכולים להגיע לעשרות אחוזים ועד למאה אחוז. אז שלא תגידו שלא אמרנו.
כך למשל תוכלו לרכוש חבילת נייר אריזה של 250 גיליונות לאריזת כלי מטבח וזכוכית, תוכלו למצוא גלילי דבק במחיר זול יותר מכל חנות כלי בית באזורכם, תוכלו להזמין ניילון בועות בכל גודל ובכל אורך במחיר זול ומובטח מיתר המתחרים. כנסו לחנות חומרי אריזה שלנו והשוו.

חומרי אריזה למעבר דירה בתל אביב

כל חברת הובלות דירה בתל אביב באתרינו זוכה לבצע עשרות העברות דירה, על אף התחרות הרבה על כספם של הלקוחות. אנו דואגים ליישם בקרת איכות מתמדת והלכה למעשה מבצעים סינון קפדני מי רשאי להצטרף למערכת; כך למשל, אנו מכניסים רק חברות רשומות כחוק, המעסיקות עובדים כחוק, החותמות על הסכמי עבודה המחייבים בתנאי שירות מחמירים. תנאים חוזה אלו מבטיחים לכם מעבר דירה בטוח, איכותי עם חברות להובלות דירה מומלצות בלבד.

עדיין מחפשים שירותי הובלות? פתחו מכרז עכשיו!