כמה עולה הובלה

  1. GetMoving
  2. /
  3. בלוג

מחפשים חברת הובלה מומלצת?

מחפשים הובלה כמו כולם, רוצים לדעת כמה עולה הובלה, אנו מציעים מחיר מדוייק!
לא נשתמש במחירונים ולא במחשבונים להערכת המחיר, אלא ניתן לכם הצעה מדוייקת.
שימו לב כיצד השירות החינמי שלנו מוצא לכם את המחיר הזול ביותר לשאלה כמה עולה הובלה.

הובלות דירה - כמה עולה?

השוואת מחירי הובלות – מחיר הובלה מדויק

רק ב- GetMoving האתר היחיד בישראל העורך השוואת מחירי הובלות עונה לכם לשאלה. ממלאים את פרטיכם (אשר יישמרו במערכת האתר), ממלאים את התכולה-אותה אתם מעבירים. המערכת שלנו שולחת את פרטי הבקשה שלכם רק לחברות הובלה מאזורכם.
כולן, חתומות על הסכמים מחייבים , לפיהם אתם תיהנו ממחיר שלא ישתנה בזמן ההובלה, מעמידה בזמנים, משירות ברמה גבוהה ומקצועית ותיהנו גם מפיקוח מלא שלנו עד לסיום התהליך חינם.
הטופס שנשלח למובילים שלנו נראה כך:

 

כל הצעה מחיר מראה כמה עולה הובלה, שם המוביל, טלפון, דירוג באתר וכמובן כפתור בחירה. לאחר בחירה בחברת הובלה, המערכת תשלח למייל שלכם אישור עסקה מפורט. כך תדעו את מחיר ההובלה המדויק להובלה שלכם.

 

כמה עולה הובלה במרכז, בדרום, בצפון, בירושלים והסביבה, מכל מקום לכל מקום תמצאו באתר.
כמו כן, תוכלו למצוא מחירי אחסון תכולת דירה, תוכלו לדעת כמה עולה הובלה עם מנוף, כמה עולה העברת פסנתר או העברת פריט בודד במדויק.

כמה עולה הובלת משרד - מחיר מדויק

למשרדים וגופים ממשלתיים וציבוריים, חברות פרטיות יש לנו פתרון מדהים: נציג מחברתנו יגיע אליכם לבית העסק, לסייר ולהעריך את אופן הביצוע והצרכים הייחודיים לכם וכמובן מחיר מדויק. לאחר חזרת הנציג נערוך עבורכם סקר שוק עם מובילים מומלצים בלבד ונגיש לכם את ההצעות.

 

צוות החברה שלנו פונה לכל אחת מהחברות המתאימות ביותר להובלה שלכם ויציג לכם מגוון מחירים, חוות דעת, המלצות וכמובן זמני ביצוע.
מהיום אין עוד צורך במחשבוני ומחירוני הובלות משרדים בכדי לדעת כמה עולה הובלה, כל שצריך הוא להתקשר אלינו ואנחנו נעשה לכם את העבודה. השירות ניתן חינם לגמרי כבר אמרנו?

מחיר הובלת דירה

חשוב לנו מאד להבהיר לכם, כי למרות שנשיג לכם את המחיר הזול ביותר, זה לא הדבר החשוב ביותר. חשוב יותר מעבר למחיר הובלת דירה זה כמה ההצעה באמת משתלמת.
הובלה זולה זה לא הובלה משתלמת בהכרח. ההבדל הוא בטיב התמורה לכסף:
כאשר אתם מקבלים תמורה נאותה לכסף, עשיתם עסקה משתלמת.
כאשר אתם לא מקבלים תמורה ואף מקבלים בעיות ואכזבה, מצאתם הובלה זולה.
זה כבר סוד שהזול יוצא יקר. בשביל זה אנחנו פה, שהזול יהפוך למשתלם ואתם תהפכו ללקוחות מרוצים. אל תיפלו לסיסמאות שיווקיות כמו: מחיר הובלת דירה החל מ-300 ₪ או פרסומות בנוסח: "לא תאמינו כמה עולה הובלת דירה – רק 999 ₪. כל הסלוגנים האלה הם הונאה שיווקית.

 

לתחום ענף הובלות דירה אין מחירונים יעילים, אין מבצעים ללא תנאים סמויים ולכן אנו מציעים לכם פתרון שקוף, אמיתי, הניתן לבדיקה ומביא את כל התוצאות לשיקולכם הסופי.


למידע נוסף –

עדיין מחפשים שירותי הובלות? פתחו מכרז עכשיו!