מעבר דירה - 12 הדברים שיכולים לקרות לכם במעבר דירה

  1. GetMoving
  2. /
  3. בלוג

מחפשים חברת הובלה מומלצת?

12 הדברים שיכולים לקרות לכם במעבר דירה12 הדברים שיכולים לקרות לכם במעבר דירהבין אם אתם נהנים מסרטי אימה או מותחנים פסיכולוגיים ובין אם לאו, אתם כנראה יודעים כי הם משלבים במיומנות אלמנטים של מסתורין, דרמה, פעולה ואימה כדי ליצור פיתולים מתוחכמים בעלילה, מתח מוגבר או תהפוכות רגשיות. אז גם אם אתם חובבים של הז'אנר ומוצאים אותו מאוד מרגש ומהנה, אתם בהחלט תעדיפו להימנע ממצבים דומים בחיים האמיתיים, במיוחד כשאר מדובר בהובלת דירה.

יש סיכוי קטן מאד שאי פעם תיתקלו במפלצות אמיתיות בהליכה ברחובות העיר או תירדפו על ידי רוחות זדוניות, אבל אתם בקלות יכולים למצוא את עצמכם בצרות ובנסיבות מטרידות, מלחיצות ומורטות עצבים שתגרום לכם  להרגיש כאילו הייתם דמות מצערת בסיפור אימה. מעבר דירה יכול להיות חוויה מלחיצה שאינה נופלת ממותחן מתח איכותי, אלא אם ננקטו אמצעי הזהירות הנאותים.

הנה כמה דוגמאות, מסקנות והמלצות למעברי דירה שלא יאפשרו לכם להישאר שאננים ויזכירו לכם להשקיע את המאמצים הראויים בארגון נכון לפני בחירת חברת הובלה.

משאית הובלה של גט מובינג

1. מובילים מאחרים או שלא מגיעים בכלל

הנה קיבלתם הצעת מחיר וקיימתם משא ומתן על התנאים, הסכמתם על תאריך נוח והכל נראה בסדר גמור ואף יש לכם אישור כתוב עם כל הפרטים הנדרשים. בוקר המעבר הגיע, אתם יושבים בין כל הקרטונים והחפצים הארוזים, מחכים לצוות המובילים, נרגשים לקראת ההרפתקה של מעבר לדירה החדשה. הגיע השעה שנקבעה ואחריה עוד שעה של המתנה, ולאחר מכן עוד אחת חלפה ואתם עדיין לא רואים כל סימן למשאית באופק. הזמן מתקתק וזה כבר מתחיל להדאיג, לעצבן ואתם כבר חסרי סבלנות. אתם מחליטים להתקשר לחברת ההובלה לקבלת הסבר וזה בדיוק הרגע בו הסיוט מתחיל. אתם מתחילים לשמוע תירוצים שממש לא מעניינים אתכם כמו: יש פקקים, המשאית נתקעה או שהמובילים מתעכבים בהובלה הקודמת על חשבון הזמן שקבעו אתכם. מה עושים עכשיו? אם נדבר מעט בתוקפנות ונדרוש שיגיעו מיד זה יעזור? אם נצעק, אולי לא יגיעו אלינו בכלל? או שמא עדיף להתחיל בחיפוש חברת הובלה חדשה...גם לא אופציה קלה..בטח לא ברגע האחרון.

מסקנה: מציאת מוביל מהימן שאפשר לסמוך עליו היא אחת הבעיות הבולטות בעת מעבר הדירה. בכדי להימנע מחאפרים ומכל מיני חברות הונאה יש לעשות מחקר יסודי ומעמיק ולעמוד על המשמר.

האופציה הנוספת היא לבחור מוביל מומלץ של חברת GetMoving שכבר עשו בשבילך את כל העבודה, עומדים על המשמר בשבילך ומאגדים את כל חברות ההובלה המומלצות באזורך. 

2. בעיות חניה

ברוב המקרים חברת ההובלה לא מודיעה לך שיהיה עליך לשלם תוספת מחיר עבור סבלות מהמשאית ועד לכניסה. לפעמים יכול להיות מדובר בעוד 15 מטר ברגל והמחיר יעלה ב-30%. נשמע מטריף נכון?ההיגיון אומר כי עליכם לדאוג שיהיה למשאית ההובלה מקום לעמידה ופריקה מוכן מראש בכדי למנוע את הנוחות שבמחלוקת שתיווצר.

מסקנה: יש לוודא שאכן יש מקום פריקה וההעמסה למשאית בשני הכתובות יחד: כתובת היעד וכתובת המוצא. אך מה עושים כאשר גרים על ציר ראשי או צומת ואין כל ברירה? התשובה ברורה: מודיעים מראש על הבעיה ונערכים לתשלום בהתאם.

GetMoving כבר מכירה את הנושא עוד מימים ימימה. לכן בתיבת הסימון בכל אחת מן הכתובות תמצאו מקום לסימון חניה. אם אין לכם חניה מתחת לבית, השאירו קובייה זו ריקה. יתרה מכך, אם אתם יודעים שביתכם ממוקם על ציר ראשי או צומת או מקום שאין בו כל אפשרות לעצירה, כתבו זאת בהערות. כך תבטיחו לעצמיכם שהצעת המחיר שקיבלתם בזמן אמת, לא תשתנה ביום ההובלה.

3. הוספת פריטי תכולה ברגע האחרון

אתם בוודאי מסוג האנשים המאורגנים והמסודרים שאוהבים שהדברים מסודרים מראש, רשומים וערוכים על פי לוחות זמנים מדויקים. העצה שלנו לכם, היא להתכונן לחוק מרפי: כלומר, להתכונן למצב בו דברים עומדים להשתבש למרות שעשיתם הכל בכדי להימנע מכך. 

יש רשימה ארוכה מאד של דברים שעלולים להשתבש ביום הובלה ובעיקר נושא תוספת התכולה. ברגע האחרון שאנחנו צריכים לזרוק ולהיפטר מכל הדברים הלא נחוצים שחשבנו שנזרוק, פתאום הפכנו לסנטימנטליים. אנחנו מסרבים לשחרר דברים לא שימושיים וברגע האחרון מבקשים להוסיף אותם למשאית ההובלה.

אז מול איזה קשיים אתם עתידים לעמוד?

מחסור בחומרי אריזה – בטעות לא רכשתם את חבילת המעבר התאימה וברגע האחרון שמתם לב שאין לכם מספיק קרטונים לאריזה, מה עושים? משתמשים בשקיות זבל? שמיכות? או אולי מחכים למובילים ומבקשים מהם "באלה" גדולה? הבעיה היא שברגע האחרון עבודת המובילים מתעכבת ובמקום להוריד דברים למשאית הם מתעסקים בסיוע באריזה וזה הולך לעלות לכם כסף.


סידור לא נכון של התכולה- אם מיהרתם לארוז או לא ארזתם נכון, אתם צפויים לנזקים מיותרים וחבל. עליכם לעטוף נכון דברים שבירים על ידי שימוש בחומרים מתאימים כגון ניילון בועות המוכר בשם פצפץ או בעזרת חבילת נייר אריזה.

מסקנה: יש להיערך מראש בכל חומרי האריזה המתאימים ובכמות המתאימה והימנע מהחלטות של הרגע האחרון. אם בתכנון המוקדם החלטתם שדברים מסוימים לא עוברים אתכם, אז הם לא עוברים אתכם. היו חזקים ושחררו דברים ישנים בכדי שדברים חדשים יכנסו לחייכם. 

באתר GetMoving תמצאו חנות בשם shop.getmoving ובה כל חומרי האריזה במחיר הזול בישראל ומשלוחים עד הבית. יתרה מכך, באתר GetMoving בבואכם לעשות השוואת מחירי הובלה, ברגע שתסמנו כמה חדרים בביתכם, המערכת תמליץ לכם על כמות הקרטונים הממוצעת שתצטרכו. אם אינכם בטוחים, צלצלו והתייעצו. כמובן שהשירות ניתן חינם! גם הייעוץ וגם השוואת מחירי הובלות.

העברת דירה ע"י מובילים

4. פריטים נשברו בהובלה

זה אחד המקרים הכי נשמעים בתחום. בסקר שנערך בתחום התגלה שלמעלה מ-50% מעוברי הדירה התלוננו תלונה כלשהי על השירות. ולמעלה מ-15% התלוננו על נזקים לתכולה ולפריטים: לאחד נשברה טלוויזיה, לשני הפסנתר, לשלישי התנור ולרביעי רגל המיטה. זה מרגיז, זה מעצבן, זה חוסר אחריות וזלזול בדברים שלנו. מי מאתנו לא מזדהה עם התחושה הנוראית הזו של לגלות שמשהו נשבר ולא בגללי?

אז איך אפשר להימנע מכל זה? איך אפשר לפקח על צוות של 4 מובילים בו זמנית? אז זהו שאי אפשר. שימו לב מה כן אפשר, כדאי ומומלץ לעשות;

מסקנה: קונים חומרי אריזה מתאימים ולא חוסכים במקומות שוליים. קונים קרטונים איכותיים וחזקים, קונים נייר אריזה לעיטוף כלי המטבח והזכוכית. קונים ניילון בועות למיגון תמונות, טלוויזיות ודברים שבירים אחרים.

מה עוד ניתן לעשות בכדי להימנע מנזקים שתצטרכו לשלם עליהם?לצלם את התכולה יום לפני המעבר!כך שאם יהיה נזק, לכם יש הוכחה עם תאריך הצילום שהכל היה תקין ושלם. 

GetMoving הבינה בתחילת הדרך כמה חשוב וכמה ביקוש יש לחומרי אריזה, אז פתחנו חנות אינטרנטית ובה תוכלו לרכוש את כל חומרי האריזה למעבר דירה במרכז, בצפון, בדרום, בירושלים ובשרון. 

לא מדובר באלפי שקלים. חבילת מעבר לדירת 2 חדרים הכוללת גם קרטונים מכמה סוגים, גם ניילון בועות, גם נייר אריזה וגם סרטי דבק הכל עולה כ-185 ₪ באתר shop.getmoving ועד כ-450 ₪ לדירת 5 חדרים. 

אנו לא מנסים למכור לכם כדי שתקנו אצלנו. אתם יכולים לבדוק באתרי המתחרים ואף מומלץ להשוות לפני שקונים. אנחנו פתחנו חנות אחרי שהבנו שאתם מחפשים וצריכים חומרי אריזה למעבר דירה ולא בכדי "לדחוף" לכם קניות מיותרות. מכיוון שאנו מתמחים בהשוואת מחירי הובלה בין מובילים מומלצים באזורך ועיסוק חומרי האריזה אינו העסק העיקרי שלנו, אנו תמיד מבטיחים לספק לכם את הכל במחיר הזול בישראל. 

5. נזק לרכוש הסביבה

כאן אנחנו לא מדברים על נזק שיכול להיגרם לרכוש שלך, זה ידובר בהמשך. כאן הכוונה לנזק שעלול להיגרם למעלית, לקירות הדירה, לחלונות לאינטרקום בכניסה וכדומה. אנחנו מעוניינים שמעבר הדירה יעבור חלק ובלי נזקים. אנחנו רוצים להחזיר את הדירה במצב שקיבלנו אותה ולא להוציא כספים על נזקים מיותרים. בכדי להימנע מכך יש לעשות 2 דברים: האחד, להחתים את המוביל ביום המעבר לאחר סיור בדרך למשאית כי הכל שלם ותקין וכל נזק יהיה על אחריותו הבלעדית. השני, למגן את המעלית ואת כניסת הבניין וכל הנדרש בכדי למנוע שריטות ושברים.

מסקנה: להכין ציוד מגן מראש ולבקש מצוות המובילים לא למהר ולהוריד את החפצים לאט ובזהירות. אם רוצים ממש להיות זהירים ולא לקחת סיכון כלל, אתם יכולים לשכור מנופי הובלה דרך חברת ההובלה ולהוריד את כל החפצים מהחלון.

באתר GetMoving תמצאו שכל חברות ההובלה עובדות עם חברות מנופים. אתם לא צריכים לעשות דבר. הם מזמינים אותם, והם מתאמים את השעה. היזהרו לא לעשות טעות ולא להזמין מנופי הובלה לבד. אם יהיה איחור והמובילים יאלצו להמתין, אתם אלה שתישאו בשעות ההמתנה. אם חברת ההובלה הזמינה עבורכם שירותי מנוף והם איחרו, זאת לא הבעיה שלכם.וכמה תעלה לכם הובלה עם מנוף? לא משנה היכן, משנה קומת הדירה:מחיר שעת מנוף נעה בין 300-350 ₪ לשעת עבודה וכן, תשלום זה חל עליכם.

6. משאית רעועה ולא מתוחזקת

היות והרכב מכיל את כל תכולת הבית שלכם, חשוב מאד שיהיה רכב סגור, הבנוי ומותאם להובלה של בית שלם. חשוב שזו תהיה משאית חדישה ולא "טרענטע מקרטעת" אחרת תמצאו את עצמיכם באחת או בכמה מן התוצאות להלן:

אין ברקסים תקינים: תארו לכם שמדובר במשאית עם ברקסים גמורים שעושה תאונה עם התכולה שלכם עליה או רכב ללא טסט שאינו במצב כשיר לנסיעה, בטח ובטח לא עם תכולה במשקל רב. זה יכול להביא לתוצאה רעה מאד.

משאית קטנה מידי: תארו לכם מצב לא פחות נעים שתכולת הבית לא נכנסת למשאית ויהיה על חברת ההובלה לעשות העמסה נוספת. זה אומר שאתם תצטרכו להמתין עד שכל התכולה תגיע לביתכם החדש וזה יכול להיות עד מאוחר בלילה. זה הופך יום מתוכנן ליום סיוט, מיום קצר שבו תכננתם גם להוביל וגם לסדר, ליום שבקושי רב סיימתם להעביר.

משאית קטנה וצוות חאפר": יכול להיות מצב גרוע שחוסר המקום הביא לכך שצוות החאפרים ידחסו את הדברים שלכם ויגרמו לנזקים באלפי שקלים, אתם בטוח לא רוצים שזה יקרה, אבל זה קרה לרבים וטובים.

משאית פתוחה בחורף: תארו לכם שהגיעה משאית עם קבינה פתוחה ביום חורפי, הדברים שלכם אמנם מכוסים אך בטוח נרטבים ונהרסים. מסקנה: לפני מעבר בודקים מי המובילים. מי הם, מה אומרים עליהם, מהי רמת השירות , איזה סוג משאית יש להם ומאיזה שנה וכמה וותק וניסיון יש להם. כדאי לבחור חברת הובלה עם ביטוח, למרות שאין זה חובה, זה בהחלט מומלץ. אם אין לחברה ביטוח ונגרם לכם נזק, אין זה אומר שלא יהיה לכם את מי לתבוע, אך אין זה בטוח שיהיה ממי לקבל כסף.

GetMoving מפקחת על חברות ההובלה באתר ומוודאת עבורכם שרק צוותים מקצועיים באמת יתנו לכם שירות. אם אנו מגלים שמגיעים ללקוחות שלנו עם רכב משא פתוח ולא תקין, אנחנו מפסיקים מיד את עבודת המוביל באתר. ב- GetMoving שירות נמצא מעל לכל. אמנם אנחנו החברה היחידה שעושה השוואת מחירי הובלה, אך לא רק. אנו החברה עם % התלונות הנמוך בישראל וזו כבר עובדה בדוקה.

7. פריטים שאבדו או נגנבו

תארו לכם כמה נורא יכול להיות מצב בו חסרים לכם דברים בסיום ההובלה, אתם לא בטוחים אם אבדו לכם, אם שכחתם אותם אצל חבר או אולי גנבו לכם אותם. למה להעמיד את עצמיכם בכלל במצב שכזה? חישבו אפילו על מצב פחות נורא מזה שגנבו לכם, אך נורא כשלעצמו: נעלם לכם סכום כסף או תכשיט בעל ערך סנטימנטלי ואתם לא בטוחים ממתי הוא חסר. אתם לא יכולים להוכיח ואולי גם לא להאשים מלבד להלקות את עצמיכם שהייתם כה חסרי אחריות.

מסקנה: פריטים יקרי ערך כגון תכשיטים, כסף מזומן או דברים בעלי ערך סנטימנטלי יקר- לוקחים בנפרד ברכב הפרטי! לא משאירים דברים יקרי ערך בהובלה גם אם מובטחת לכם פוליסת ביטוח על כל התכולה בשווי מיליון דולר.

GetMoving עושה כל שביכולתה שדברים מסוג זה לא יקרו ללקוחותיה. אמנם עד היום זה לא קרה ואנו מקווים שגם לא יקרה. אך אנו ממליצים לכם להישמע לטיפ החשוב הזה ולא להשאיר דברים יקרי ערך למובילים.ולו רק מהסיבה שהם יכולים להיאבד ולאו דווקא להיגנב. חברות הובלה איכותיות ומקצועיות הנמצאות בענף שנים רבות לא יגנבו מכם דבר. צוותי המובילים הם לרוב אנשי כפיים ישרים והגונים העובדים קשה מאד לפרנסתם.

תמיד ניתן להראות הערכה לצוות על ידי מתן טיפ בסיום ההובלה מעבר לעלות ההובלה אך אין זה חובה. בדיוק כפי שאנו נוהגים להשאיר טיפ למלצר, גם את צוות הסבלים נהוג וכדאי לפנק בסוף היום ולהשאיר להם חיוך אחרי יום מפרך.

8. החפצים שלכם נחטפו והפכו בני ערובה

כן כן, מה שקראתם נכון. ראינו ושמענו על מקרים בהם לקוחות שסירבו לשלם תוספת מחיר, דבריהם נלקחו כבני ערובה עד לתשלום מלא כולל תוספת מחיר מוגזמת.

ראינו גם מקרים בהם לקוחות ביקשו תוספות על הכתוב בהזמנה וברגע התשלום סירבו לשלם בעבור התוספות. לצערנו, לא פעם אנו שומעים על עוברי דירות ומשרדים שמגיעים אלינו עם טראומות של ממש ורוצים ואף מבקשים שלא לחוות זאת שוב.

מסקנה: אל עברו דירה אם מצאתם מחיר נמוך ב-50% ממוצע המחיר שקיבלתם מ-3-4 מובילים לפני כן. אין מתנות חינם. בדיוק כפי שלא תקנו רכב בחצי מחיר כי אתם יודעים שמשהו לא בסדר, כך לא תשלמו על הובלה 2,000 ₪ במקום 4,000 ₪. אתם כן תצליחו למצוא 20-30% פחות מהממוצע אך לא 50% ויותר. 

GetMoving ממליצה לכם לעשות השוואת מחירים באתר. השירות ניתן חינם והתוצאות מופיעות בזמן אמת בהתאם לתכולה שמילאתם שברצונכם להעביר ובהתאם לכל הנתונים שמילאתם במערכת האתר.

טיפ נוסף שלנו: אל תתפתו לפרסומות בנוסח הובל דירתך ב-150 ₪. זוהי בוודאי הונאה, במיוחד כאשר לא מדובר בפריט בודד.הדבר היחיד שיכול לעלות לכם 150 ₪ הוא הובלת פריט בודד וזה גם נדיר ביותר. ברוב המקרים מניסיונו המחירים לפריט בודד מתחילים ב-200 ₪ צפונה בכל חלקי הארץ.

9. שינו לכם את המחיר ברגע האחרון

אם יש משהו שיכול להוציא את כולנו מדעתנו זו רמאות, שקרים עושק ומרמה. אם אמרו לכם שההובלה תעלה 2,000 ₪ ובבוקר המעבר אומרים לכם שהיא תעלה לכם 3,000 ₪ אתם קרוב לוודאי תצאו אלי קרב. תארו לכם שאתם שואלים מה הסיבה, אתם מקבלים תשובות כמו: לא ידעתי שהריהוט שלך כל כך כבד, לא אמרת שהמעקה בחדר המדרגות צר, המדרגות חדות מידי, דלת האינטרקום מקשה את הוצאת הפריטים ועוד תשובות דומות ומרגיזות.

הבעיה הגדולה מתחילה בדיוק ברגע בו אתם לא נמצאים בשליטה. הדברים שלכם עמוסים על המשאית ומולכם חבורה של בריונים שאתם בוודאי לא רוצים לריב איתם. או אפילו לא נמצאים בתוך המשאית, אלא סתם מונחים בשעה 7 בבוקר במדרכה ליד הכביש ואומרים לכם שאם לא תשלמו תוספת מחיר הם עוזבים אתכם לנפשכם.

מסקנה: לא בוחרים חברות הובלה ברחוב ולא מתפתים לכל פרסומת שאתם רואים באינטרנט. חברות הובלה מקצועיות ואיכותיות עובדות עם גופים גדולים המפקחים ומלווים אתכם בהובלה ויש עם מי לדבר במקרה של בעיה.

Get Moving מציגה לכם אלפי המלצות מקוריות הניתנות לאימות באתר המוצגות בשקיפות בתוך כל כרטיס מוביל. אנו מבטיחים שאיננו משנים המלצות, לא מוחקים ולא מסתירים מכם דבר. חברות הובלה לא מקצועיות מסולקות מהאתר לצמיתות ואיננו סלחנים במקרים של גניבות, עושק, מרמה ושקרים.

חברות ההובלה באתר GetMoving  מפוקחות וחתומות על הסכמי עבודה המחייבים עמידה בזמנים, יושר והגינות, עמידה במחיר המוצע ועוד תנאים נחוצים והכרחיים. 

Get Moving מנפיקה לכם הזמנת עבודה מסכמת ומפורטת עם בחירת מוביל בסיום המכרז החינמי, המגיעה ישירות למייל שלכם. הזמנה זו מסכמת באופן ברור וחד משמעי את כל התנאים והפריטים שהזנתם, כך שלא יהיה ניתן לטעון לתוספת מחיר אלא ורק במקרה בו אתם הוספתם דברים. גם במקרה זה, תוספת המחיר אם תהיה, תעשה בהגינות וביושר. אם אתם מרגישים שהמחיר המבוקש בעבור התוספת מופרז ומוגזם, התקשרו אלינו לשירות הלקוחות באותו הרגע ואנו נסייע בפתרון מיידי.

10. הבית שלכם לא פנוי לכניסתכם

תארו לכם שהזמנתם חברת הובלה וממש ברגע האחרון או ביומיים האחרונים מתגלה לכם שאתם צריכים לדחות את ההובלה ביום או יומיים. מה עושים? האם מבטלים ברגע האחרון ומשלמים דמי ביטול מלאים בסך מחיר ההובלה כולה? תארו לכם שמדובר בבית פרטי מלא שעלות ההובלה הינה 8,000 ₪ , מה עושים? 

אז יש כמה פתרונות: האחד הוא לאחסן את הדברים בחברת אחסנה לכמה ימים, קרוב לוודאי שזה יהיה עדיף מלשלם מחיר הובלה מלא. אם הצלחתם לבטל את ההובלה במחיר סמלי, עשו זאת. נשמו לרווחה ודעו שהכל לטובה. מה שצריך לקרות קורה ולא הכל בידיים שלכם. ישנם דברים שאין לנו מושג מדוע הם קורים לנו, אבל ככה כנראה הם היו צריכים להיות. עלינו לדעת להשלים עמם ולקבלם מכיוון שאין הם בשליטתנו.

הדבר השני שניתן לעשות הוא להציע לחברת ההובלה סכום פיצוי שאתם יכולים לעמוד ולהבטיח לעבור איתם בעוד כמה ימים. אם לא תנסו לא תדעו. אם אתם נמנים עם לקוחות Get Moving התקשרו אלינו וספרו לנו על הבעיה. אנו מבטיחים שננסה למצוא לחברת ההובלה הובלה אחרת שתמלא לו את היומן, כך שהוא לא יינזק ואתם לא תצטרכו לשלם כסף על ביטול ברגע האחרון.

GetMoving מציעה לכם פתרונות אחסנה בכל חלקי הארץ לכל מקרה שלא יהיה. אם זה לצורך שיפוץ הבית, אם זה לצורך נסיעה לכמה חודשים לחו"ל ואם זה בגלל פרידה מבן או בת הזוג ומכל סיבה שהיא.

אנו ב- Get Moving מכירים את כל שיטות האחסנה בארץ. החל מאחסון בקונטיינרים, אחסנה על גבי מדפים ועד לאחסון בתאים פרטיים.אנו נדאג להתאים לכם את סוג האחסנה הטוב והמשתלם ביותר עבורכם באמת ולא סתם. אנו נדאג שלא יעבדו עליכם, לא יטעו אתכם ולא ינצלו את חוסר הידע שלכם בענף.

11. גניבת זהות וחדירה לחיים האישיים שלכם

אם חשבתם ששמעתם על הכל, חכו שתשמעו על זה. משרדים ואנשי ציבור ידועים מדווחים לא פעם על הוצאת חומר סודי וחסוי אודותם. אף פעם לא באמת יודעים איך ומתי הוא נאסף עליהם. חברות ומשרדים רבים מחזיקים חומר רגיש, תכנית שיווקית סודית או קבצים ומאזנים כספיים שבוודאי לא רצו שיצאו למתחרים או לציבור הרחב.  

מסקנה: יש לכם ציוד רגיש בקבצי מחשב? קחו את המחשב עמכם. יש לכם תיקיות מסווגות? קחו אותם אתכם. אם החלטתם בכל זאת לשים אותם בקרטונים, קחו בחשבון שהכל יכול לקרות לקרות ואם זה עוד לא קרה בעבר, אין זו ערובה שזה לא יכול לקרות לכם.

GetMoving אספה עצות אלו עבורכם ובשבילכם בכדי שתעשו בהם שימוש ותקחו אותן ברצינות מוחלטת. אין לנו כל כוונה להפחיד או להטיל אימה בתרחישים פסימיים, אלא לסייע לכם לעבור דירה ומשרד באופן בטוח ומוצלח.

12. דיכאון לאחר מעבר דירה

מעבר דירה לעתים מלווה בחששות ופחדים ולעתים סתם בדיכאון כתוצאה משינוי ופרידה ממקום מוכר ואהוב. מעבר דירה יכול להיות לעתים מתיש ולא רק מבחינה גופנית, אלא מבחינה נפשית – מנטאלית.

הטיפ שלנו הוא להסתכל תמיד קדימה ולראות את היתרונות וההזדמנויות שהמצב החדש מעמיד בדרכינו החדשה. הסתכלו על הדברים החיוביים ולא על השליליים וזכרו: כאשר אנו מתמקדים במשהו לעומק ממש, כל דבר הכי קטן הופך לענק. אפילו אם נתמקד בגרגר בשפת הים תחת מיקרוסקופ נגלה אטומים ועולם שלם בתוכו. לכן, אם נבחר להתמקד בדבר טוב גם אם הוא קטן מאד, נחשוב ונעסוק רק בו, הוא יהפוך לענק וימלא את כל החלל שהיה בנו.

עדיין מחפשים שירותי הובלות? פתחו מכרז עכשיו!