מחיר הובלת דירה 3 חדרים

  1. GetMoving
  2. /
  3. בלוג

GetMoving עוסקת בהשוואת מחירי הובלות בזמן אמת ולא בהצגת מחירון. על כן, אם ברצונכם לדעת כמה עולה הובלת דירת 3 חדרים, כנסו ומלאו את פרטי ההובלה וקבלו הצעת מחיר בזמן אמת בהתאמה מדויקת לתכולה שלכם ולכתובות שלכם.

מתעקשים לקבל מחיר ממוצע להובלת 3  חדרים?

אם אתם מתעקשים בכל זאת לקבל מחיר ללא בדיקה אמיתית, דעו כי מחיר ההובלה יכול לנוע בין 1,800 ₪ ועד 4,000 ₪. טווח המחירים משתנה כי זה מאד תלוי במרחק בין כתובת היעד וכתובת המוצא שלכם. לצורך הדוגמה, נניח כי אתם עוברים מבאר שבע לחיפה לעומת מעבר בין בני ברק לרמת גן. הפרשי הק"מ אותו צריכה לגמוע חברת ההובלה, בין שני סוגי ההובלות עם אותה תכולה, הוא כ-200 ק"מ ותהיה לו השפעה של כ-1,500-2,000 ₪ על מחיר ההובלה.

זו היתה דוגמה אחת מיני רבות אשר מסבירה מדוע אין לחפש מחירון הובלת דירת 3 חדרים, אלא לבדוק כמה ההובלה שלכם ולא כמה אחרים משלמים בממוצע. דוגמה נוספת תהיה דירה ובה יש 3 ארונות של 4 דלתות שבכל אחד מהארונות נדרשים שירותי פירוק והרכבה. רק פירוק והרכבת ארון אחד ובו 4 דלתות עולה בממוצע 550 ₪. תכפילו ב-4 ארונות וזה לבד מסתכם בהפרש של 2,200 ₪.

מובילי דירות סוחבים טלוויזיה
אז למה בכל זאת אתרים מציגים מחירונים?

אתרים רבים לצערנו הרב עושים במחירון שימוש ככלי שיווקי למשיכת לקוחות לחייג אליהם. שירותי הובלה אינו מוצר, אלא שירות. ככזה, לא ניתן להצמיד לו מחירון. למה הדבר דומה? תארו לכם שאתם מבקשים ממכון קוסמטיקה לקבל מחיר להורדת שערות בלייזר. לאחת יש מעט שערות ונדרש טיפול אחד או שניים בעוד לאחרת נדרשים 5 טיפולים. כל עניין לגופו, כך גם במקרה של מחיר הובלת דירת 3 חדרים, לכל הובלה יש את המחיר הספציפי שלה.

בדירה אחת של 3 חדרים יד להוביל 50 קרטונים בעוד באחרת יש להוביל 80 קרטונים. באחת יש הובלת פסנתר בעוד באחרת אין אפילו מערכת סלון, כי היא נזרקה ואינה עוברת ליעד החדש. לסיכום, עשו לעצמכם טובה ואל תפלו לפח הזה שנקרא מחירון הובלה של דירת 3 חדרים ועשו את המחקר בעצמכם בהתאם לדרישות הייחודיות שלכם.

ניתן לומר ככלל אצבע לא מחייב כלל,  כי הובלת דירת 3 חדרים בטווח נסיעה של עד 15 ק"מ, בדירה סטנדרטית המכילה תכולה סטנדרטית עם כמות קרטונים ארוזים ממוצעת של כ-45 קרטונים ללא פירוק והרכבת רהיטים, תעלה לכם כ-1,800 ₪. סכום זה עשוי להשתנות גם בהתאם לחודשי השנה ותלוי אם אתם עוברים ב-30 ליולי או ב-1 לינואר. מידע נוסף על כמה עולה הובלת דירה תמצאו כאן

מחיר חבילת קרטונים לדירת 3 חדרים

כדאי לזכור כי לא סיימתם בהוצאה על שירותי ההובלה בלבד, כי עליכם להצטייד גם בחומרי אריזה למעבר הדירה. כמו למשל קרטונים, גלילי דבק מסקנטייפ, אולי גם בגליל ניילון בועות וקרוב לוודאי בחבילת נייר אריזה לעיטוף כלי המטבח השבירים. חבילות מעבר נעות בין 239 ₪ ועד 300 ₪, תלוי בסוג החבילה ומה יש בתוכה.
באתר שלנו למכירת חומרי אריזה וקרטונים למעבר דירה תמצאו את כל סוגי המארזים וכל סוגי הקרטונים למעבר דירה ומשרד.

תוכלו להזמין את המוצרים עד דלת הכניסה ממש עם שליח במחיר משתלם שלא יהיה כדאי לכם לצאת מהבית בשביל לקנות. השירות מהיר כל כך שניתן לומר שבממוצע המשלוח מגיע אליכם תוך יום אחד. החברה מתחייבת לאספקה של 2 ימי עסקים בין הטווחים עכו ובאר שבע. במקרים רבים המשלוח מגיע כבר באותו היום ואם גם אתם קיבלתם באותו יום, אל תשכחו לפרגן בדירוג השירות במנוע החיפוש של גוגל ולומר מילה טובה, שאף פעם לא מזיקה.

חומרי אריזה למעבר דירה

השוו עכשיו מחיר הובלת דירת 3 חדרים

אז כמו שאמרנו בתחילת הכתבה, אל תחפשו מחירונים, אלא השוו מחירי הובלת דירת 3 חדרים בזמן אמת ברגע זה באתר. זה לא עולה כלום, לא מחייב אתכם בכלום, אבל בהחלט יספק לכם מחיר מדויק וסופי, פיקוח וליווי אישי בכל תהליך המעבר, מה שנקרא "יש לכם אבא ואמא" גם בזמן המעבר.

הצעות המחיר מחברות ההובלה יופיעו מיד לאחר שתסיימו להזין את כתובות ההובלה ותכולת דירתכם או משרדכם. האפשרות להשוואת מחיר הובלת דירת 3 חדרים לא מסתכמת בזה בלבד אלא, גם ביכולת שלכם לצפות בחוות דעת והמלצות מקוריות באמת של גולשי עבר ובעוד הרבה פרמטרים חשובים שיסייעו לכם לבחור חברת הובלה מומלצת ואיכותית.

GetMoving היא החברה היחידה שמאפשרת השוואת הובלות ודירוגים בתוספת ליווי ופיקוח חינם על שירותי ההובלה המוזמנים באמצעות המערכת. כמו כן, בסיום כל מכרז השוואה שעשיתם, תקבלו טופס הזמנה סופי לדואר האלקטרוני שלכם והוא יהווה אסמכתא לשירות שהזמנתם, למחיר שקיבלתם ולתכולה הכלולה במעבר שלכם.

צוות GetMoving מאחלים לכם מעבר מוצלח, קליל ונעים!

להזמין הובלה זה פשוט.
ממלאים תכולה, תאריך וכתובות
מקבלים הצעות מחיר מדויקות
בוחרים חברת הובלות עם המלצות