עלות הובלה

  1. GetMoving
  2. /
  3. בלוג

מחפשים חברת הובלה מומלצת?

רוצים הצעת מחיר אמיתית ומדויקת להובלה שלכם? פשוט מלאו את פרטי ההובלה שלכם, כולל כתובות, פריטים להובלה, מספר ארגזים ולחצו על כפתור פתיחת מכרז השוואה חינם בין מובילים מומלצים באזורכם.

 

משאית הובלה

מחיר הובלה אמיתי

אין דבר מתסכל יותר מלחפש תשובה פשוטה ברשת האינטרנט ולא לקבל אותה בשום מקום.
בכל אתרי ההובלה אתם נדרשים לחייג לחברת ההובלה ולפרט מה אתם מעבירים ומתי על מנת לקבל הצעת מחיר אמיתית. ואם אתם רוצים מספר הצעות מחיר לצורך השוואה, אתם צריכים לחזור על הפעולה כמספר הפעמים שאתם מבקשים הצעות מחיר שונות.

 

מציאת חברת הובלה בעלות הובלה נמוכה ורמת שירות גבוהה היא כמעט משימה בלתי אפשרית, אלא אם הגעתם למקום הנכון להשוואת עלות הובלה בזמן אמת, המאפשר לכם באמת לקבל גם מחיר מצוין, גם שירות מצוין וגם נציג אישי מלווה וכל זה בחינם!

מחירון הובלה - לא בבית ספרנו

מחירון הובלות הוא הכלי הכי לא אמין שאתם יכולים למצוא ברחבי הרשת. 
מחירון ההובלה לא מתייחס לתכולה הייחודית שלכם, לא מתייחס לעונות השנה ולשינוי במחיר הנובע מכך ובוודאי שאינו סופי, כך שאינכם יכולים לבצע הזמנה ולקבל אישור מסודר ומחייב.

 

אצלנו בגט-מובינג תוכלו לקבל הצעות מחיר ממספר רב של חברות הובלה באמצעות מילוי חד פעמי של תכולת הבית, מבלי להרים את הטלפון, מבלי לחשוף פרטים אישיים וללא כל התחייבות.
הצעות המחיר יופיעו תוך מספר שניות ועד כמעט שעה על צג המחשב והנייד ולצד כל הצעה תוכלו לצפות בפרטים חשובים נוספים כגון: דירוג, חוות דעת, וותק וניסיון, גודל חברה, תמונות ועוד.

מרכיבי תמחור שירותי הובלה

מחיר ההובלה מורכב ממספר פרמטרים עיקריים: העיקרי שבהם הוא נפח התכולה, או במילים אחרות, מספר חדרי הבית המרוהטים והנדרשים להעברה. המרכיב השני הוא קומת הדירה וקיומה או אי קיומה של מעלית בבניין. המרכיב השלישי הוא מרחק הנסיעה בין כתובת המוצא וכתובת היעד. מרכיב רביעי הקובע את עלות ההובלה הוא מועד המעבר, קרי האם ההובלה תתרחש בזמן עונת השיא או עונת השפל בענף. המרכיב החמישי הוא מספר הקרטונים הארוזים והמרכיב האחרון הוא נושא פירוקים והרכבות של רהיטים.

 

בשונה ממוצר מדף, שירותים בכלל ושירותי הובלה בפרט קובעים מחיר שונה בעבור השירות.
כך שתוכלו לקבל הצעות מחיר עם הפרשים הנעים עד כ-100% בין הצעה אחת לאחרת.
הסיבות לפערים נעוצות הן ברמת השירות המתקבלת והן בגחמה אישית של נותן השירות.
כל מוביל רשאי לתמחר את שירותיו באיזה מחיר שהוא חפץ, ואין על כך פיקוח או כללים ברורים.

 

אין בעיה עם זה שכל אחד מתמחר את השירות כראות עיניו, מכיוון שבעת תמחור עלות הובלה אתם רשאים להחליט אם אתם רוצים את השירות במחיר המוצע או שאינכם רוצים.
הבעיה מתחילה כאשר מגיעים ליום המעבר ממש, ואם יש לכם תוספות לא צפויות, אתם עשויים למצוא את עצמכם משלמים מחירים מופקעים ואתם למעשה הופכים להיות לקוחות שבויים.

 

הבשורה הטובה שיש לנו עבורכם היא שבגט-מובינג זה לא יכול לקרות לכם. תוספות מחיר עשויות להתרחש רק אם הפריט לא מופיע בהזמנת העבודה וגם אז יש מחירון תוספות הוגן, ברור וידוע מראש, כך שאתם תמיד יודעים היכן אתם עומדים.

עלות הובלת דירה היא פונקציה של תועלת

עלות הובלת דירה הוא הפרמטר החשוב ביותר עבור כל אחד מאתנו כי בסופו של דבר אנחנו רוצים לקבל הובלה זולה עם תמורה גבוהה. מחיר נמוך ותועלת גבוהה זה מה שאנחנו מחפשים כשאנחנו מחפשים מוביל מומלץ. אחרת, היינו מחפשים רק את המחיר הנמוך ביותר להובלת דירה ובוודאי שלא היינו עורכים השוואת מחירים ובוודאי שלא היינו מתעניינים בהמלצות.

 

גט-מובינג תספק לכם את התוצאה הטובה ביותר, שהיא שקלול הפרמטרים של דירוג והמלצה, שירות מצויין, יחס הולם, מהירות ביצוע ומחיר סופי ומוחלט ללא שינויים של הרגע האחרון.

 

עדיין מחפשים שירותי הובלות? פתחו מכרז עכשיו!

פוסטים נוספים שיעניינו אתכם

בכדי לדעת מהי עלות הובלת דירה לפניכם הפתרון האידיאלי, המדויק ביותר והאמין ביותר שתוכלו למצוא ברחבי הרשת כולה: השוואה אמיתית בזמן אמת בין הצעות מחיר של חברות הובלה מומלצות באזורכם.