הובלה תל אביב

  1. GetMoving
  2. /
  3. בלוג

מחפשים חברת הובלה מומלצת?

לקוחות רבים ביקשו מאיתנו להסביר מהי הדרך הטובה ביותר למציאת הובלה תל אביב ומה היתרונות שבביצוע השוואת מחירי הובלה, לעומת מחירון ואינדקס מובילים דיגיטלי.
אז לפני כל הרחבה על יתרונות המערכת כדאי לזכור ולדעת כי צרכנות נבונה היא השוואת מחירי הקניה לפני כל רכישה.

משאית חברת הובלה תל אביב

 

השוואה של מחיר הובלה תל אביב – זה לא מספיק

לימדו אותנו שיש להשוות מחירים לפני שרוכשים בכדי שלא לשלם ביוקר על מוצר שניתן להשיג בזול. אם כך, השוואת מחיר מתייחסת רק להשוואה בין שני מוצרים זהים. אחרת, אין כל יכולת השוואה.

 

כשאר מדובר בשירותי הובלות בתל אביב, אין זה מספיק להשוות מחירים בין חברות הובלה מכיוון שכל אחת מהחברות עשויות לספק שירות שונה בתכלית:
כך למשל, בעוד חברת הובלה מתל אביב תספק לכם ביטוח תכולה למקרה של נזק, אחרת עשויה שלא לספק כל ביטוח ואחריות למוצרים שניזוקו.
על כן, בעת ביצוע השוואת מחיר הובלה תל אביב יש להשוות בין 2 הצעו זהות!

 

כמו כן, בעוד חברה אחת עומדת בזמני הגעה, האחרת עשויה לאחר או להגיע כלל ביום ביצוע המעבר.
אם כך, חשוב מאד לבדוק פרמטרים נוספים למחיר ההובלה כמו למשל, ביטוח תכולה, עמידה בזמנים, פיקוח על השירות המסופק וכמובן, לוודא שחברת הובלה תל אביב אכן מחויבת למחיר שסוכם עמכם באישור ההזמנה.

 

הובלה תל אביב בפיקוח והמלצה המונית

הכלי החשוב ביותר שאכן מספק מקסימום וודאות לגבי טיב השירות אותו תקבלו הוא כמובן המלצות המוניות של לקוחות עבר אמיתיים הניתנים לאימות.
חוות דעת של משתמשי עבר בשרותיו של הספק המציע, מהוות את הכלי האמין ביותר להבנת רמת השירות אותו אתם עתידים לקבל לאחר הזמנתכם את נותן השירות ובחירה בהצעתו.

 

גופי צרכנות רבים השכילו להבין כיצד לבחור מסעדה והם ניגשים ישירות לדירוג של המסעדה בגוגל או באפליקציות שונות המציגות את חווית הלקוח מרכישתו. 

 

כך השכילו גופים שונים לדרג את טעם האוכל המוגש, זמן ההגשה, מהירות הגעת המשלוח בעת הזמנה לבית, וכן את מחיר המסעדה ועוד פרמטרים חשובים.
GetMoving לקחה את נושא דירוג חברות הובלה תל אביב צעד נוסף קדימה וכיום אתם יכולים לא רק לצפות בדירוג וחוות דעת, אלא גם לדעת כמה שנות ניסיון יש לחברה בענף, כמה משאיות יש ברשותה, אילו סוגי הובלה היא מבצעת ובמיוחד תוכלו להיות בטוחים שההובלה שהזמנתם מפוקחת תחת הסכמים מחייבים את המובילים לספק רמת שירות גבוהה העומדים בסטנדרטים הגבוהים יותר של שירות הקיימים כיום לא רק בענף ההובלות אלא בכלל.

 

גט-מובינג מחזיקה שירות לקוחות אישי לכל לקוח בכל מכרז ללא כל עלות מצדכם. דמיינו לעצמיכם כמה בטוחה תהיה ההובלה שלכם, כאשר יש מי שעומד לצדכם שכל מטרתו היא שאתם תהיו שבעי רצון מנותן השירות שהזמנתם.

 

במילים אחרות, יש לכם מבקר איכות משלכם, מרגע בחירתכם בחברת הובלה וקבלת אישור הזמנה כתוב מהמערכת. מבקר איכות הובלה זמין עבורכם לכל טענה או תלונה ובשעות הפעילות החברה יפעל בזמן אמת לפתור כל עוול שנוצר לכם שלא בצדק.

 

אריזה והובלה תל אביב

רבים נוטים להתבלבל בין שירותי אריזה לפני הובלה לבין מוצרי אריזה להובלה. על כן, חשוב שנחדד ונדגיש כי שירות אריזה והובלה הינו שירות שבו צוות המובילים מגיע לביתכם ואורז עבורכם את כל תכולת הבית לארגזים.

 

במקרה של הזמנת שירותי אריזה בתל אביב, אין צורך שתגעו בשום דבר בבית ואין צורך להכין את הבית למעבר. אך כן חשוב כמקדם ביטחון, לקחת דברי כסף, תכשיטים ומוצרי יוקה אחרים בתיק האישי ולהעביר אותם בעצמיכם.
כך שלא תיווצר מחלוקת והאשמות מיותרות לגבי פירטים חברים.

 

בעת הזמנת שירותי אריזה עם הובלה תל אביב, אין צורך שתרכשו קרטונים ומוצרי אריזה אחרים מכיוון שהמחיר  כולל את אספקתם.
לעומת שירות האריזה, כדאי לדעת שהזמנת חברת הובלה ללא שירותי אריזה, אינם כוללים את אספקת הקרטונים למעבר דירה אותם תוכלו לרכוש בנפרד בחבילות חסכון, באתר הזול בישראל בקישור לעיל.

אריזת דירה לפני מעבר דירה

הובלה בתל אביב למקום אחסנה

אם אתם נוסעים לחו"ל או חוזרים להורים או משפצים את הנכס וזקוקים למקום אחסנה באזור תל אביב, יש לכם את הפתרון אצלנו כאן באתר. מאות חדרי אחסנה לתכולה באזור תל אביב, בחיפה, ביבנה וירושלים ובכל נקודה בארץ ישראל.

 

לקבלת הצעת מחיר, לאחסנה עלינו לקבל מספר פרטים לגבי נפח המקום שאת צריכים. בכדי לדעת בדיוק כמה עולה אחסנה בתל אביב אנו צריכים לדעת לכמה זמן אתם מבקשים לאחסן את החפצים ומה גודל חדר האחסנה המבוקש.

 

אנו מבטיחים להציע לכם את המחיר המשתלם ביותר וכמובן שאנו אלו שנתאם את כל האופרציה בין המוביל למחסנים שלנו ואתם יכולים להיות סמוכים ובטוחים שהכל יעבוד בצורה מתוזמנת ומושלמת להפליא. לקבלת הצעת מחיר לאחסנה חייגו אלינו כבר עכשיו לטלפון 073-3223322.

עדיין מחפשים שירותי הובלות? פתחו מכרז עכשיו!