איך לבחור חברת הובלות מומלצת

  1. GetMoving
  2. /
  3. מגזין

אם חשבתם שזה קל לדעת איך לבחור חברת הובלות, אתם חושבים נכון. עכשיו עם GetMoving אין יותר פשוט מזה. אין יותר מהיר מזה, אין יותר בטוח ואין יותר משתלם מזה. חברת הובלות במרכז, חברת הובלות בדרום, חברת הובלות בשרון ובכל חלקי הארץ. לעבור דירה זו כבר לא התלבטות כי זה כל כך פשוט.

חברת הובלות למעבר דירה

איך לבחור חברת הובלות

קיבצנו עבורכם את הדרך הקלה והחכמה לפיה תוכלו לדעת איך לבחור חברת הובלות ומה תהיה התוצאה. בעזרת מערכת הובלות מחירים שלנו תמצאו את המחיר הזול ביותר, אך לא רק, אלא את המחיר המשתלם ביותר. אתם תוכלו להשוואת המלצות על מובילים, להשוות דירוגים ביניהם ולבחור את החברת הובלות המומלצת ביותר והכל הכל, חינם ללא כל תשלום מצידכם.

חברת הובלות זולה

אחד הדברים הכי חשובים לנו הוא כמובן המחיר ומציאת חברת הובלות זולה. אף אחד לא אוהב לשלם יקר, אף אחד לא אוהב שעובדים עליו. אף אחד לא אוהב להרגיש שהוא לא יודע כמה באמת צריך לשלם על שירות מסוים, מה נחשב יקר ומה נחשב זול. התשובה לכל השאלות האלה ניתנת בעזרת מערכת השוואת מחירים בין חברת הובלות אחת לאחרת.

השוואה זו היא הכלי הטוב ביותר והאמין ביותר לקבלת אומדן מחירים ולקבלת ידיעה ברורה מה הוגן וראוי, מה יקר ומה זול. מה צריך להדליק לנו נורה אדומה וממה עלינו להיזהר כשמלמדים אותנו איך לבחור חברת הובלה בצורה נכונה.  חברת הובלות זולה מידי היא לא משהו שהייתם רוצים לקבל כי הזול יוצא יקר ויש סיבה לכך שחברה מסוימת נותנת מחיר זול מידי ולא הגיוני. אז לפני שקופצים על מחיר הובלה ורוצים לסגור, בדקו מדוע.

חברת הובלות מומלצת

בהמשך לדברים, חשוב להבין את המשמעות והחשיבות של חברת הובלה מומלצת. בענף ההובלות יש למעלה מכמה מאות מובילים. כולם מתחרים על אותם הלקוחות באותם אזורים. כך למשל, חברת הובלות ברמת גן מתחרה בחברת הובלות בשרון והדבר נכון גם להיפך. אם כך, הדבר שמבדל אותן אחת מהשנייה מלבד המחיר שעליו כבר כתבנו, הוא עניין ההמלצה. 

המלצה מקורית ואוטנטית היא בעלת חשיבות עליונה בבחירת חברת הובלות. מניסיוננו הרב, מצאנו שבחירת מוביל באקראי הביאה לאחוז תלונות גבוהה מאד. אחוז תלונות גבוה זה, העולה מהמחקר מעיד על אי שביעות רצון לקוחות עוברי דירות ומשרדים גם יחד הנאמד בלמעלה מ-40%. אתם בוודאי לא רוצים להיות חלק מה-40% נכון? שימו לב להמלצות שלנו כיצד לבחור חברה להעברת דירה או העברת משרד בדרך נבונה.

דירוגים וחוות דעת על חברת הובלות

מצאו אתר המציג המלצות מקוריות באמת על חברות הובלה, דירוגים שניתנו על ידי לקוחות עבר. בדקו מי האתר שמציג לכם אותם. בדקו אם כתוב על האתר הזה באתרים רציניים או באתרי החדשות המוכרים, בקשו לאמת חוות דעת אם יש לכם סבלנות לכך. שימו לב לתאריך הדירוג וההמלצה ושימו לב שיש דירוגים וחוות דעת על חברת הובלות מהזמן האחרון מהחודשים האחרונים.

בצעו השוואת מחירים בין חברת הובלות אחת לאחרת

באתר זה יש לכם אפשרות לבצע השוואה בחינם לגמרי, ללא כל עלות. תוכלו להזין את כל פרטי ההובלה כולל תאריך ושעה ותוך מספר דקות תקבלו הצעות מחיר מכל חברת הובלות פנויה באזורכם. בנוסף תוכלו לצפות בדירוג וחוות דעת של לקוחות אמתיים ומקוריים ולאמת אותם כמובן. לאחר שכל הנתונים יהיו מול עיניכם יהיה לכם קל ונכון לבחור מובילים מומלצים לביצוע מעבר דירה.

חברה להובלות עם שירות לקוחות

חשוב שיש עם מי לדבר, עם מי להתייעץ, לקבל טיפים, לדעת איך לארוז נכון ולקבל הרגעה ללחוצים שבינינו בנודע לבחירה ולביצוע המעבר. אנו נותנים שירות לקוחות לכל הובלה, לכל הלקוחות- חברות, ארגונים, משרדים ומפעלים. שירות הלקוחות פועל 12 שעות ביממה ומאויש בכח אדם מיומן ומקצועי. אל תהססו לפנות אלינו גם בשאלות שנראה לכם מעט מטופש או מיותר לשאול, אנחנו מבינים את החששות וערוכים לכך.

חברת הובלות בירושלים

במה שונה העיר ירושלים מערים אחרות בישראל? מלבד זאת שהיא בירתנו, היא העיר הגדולה בישראל ולכן גם יעד מועדף למובילים. אין עיר ששווה יותר להקים בה חברה להובלות יותר מלהקים חברת הובלות בירושלים. מבנה העיר והבתים, המרחקים בין הכתובות הם קרקע טובה למחירי הובלה שניתן להרוויח ולהתקיים מהם.

אתם יכולים לנצל את זה לטובתכם ובגלל התחרות הרבה לדרוש לבצע הובלה בירושלים במחיר משתלם וגם ליהנות משירות איכותי. ניתן למצוא חברת הובלות מומלצת בירושלים ואף כזו שמדורגת מצוין. מהיכרות שלנו עם חברות הובלה בירושלים מצאנו מספר חברות בעלות מוניטין ותק ושם טוב אשר מומלץ וכדאי לעבור איתם דירה.

לעומת זאת, מצאנו גם לא מעט חברות שמצהירות על איכות השירות ועל מצוינות והדבר התגלה כאכזבה גדולה מאד. סיננו עבורכם חברת הובלות אחת אחת, בזו אחר זו, העפנו חברות שסיפקו שירות לא טוב והשארנו את הגרעין הטוב של המובילים בירושלים. אנו יכולים היום לכתוב ולהתחייב שהחברות שעובדות איתנו הם מהשורה הראשונה בענף והסיכוי שתחוו חוויה שלילית הוא בקושי 1%. בכדי לזכות בחברה טובה, הזינו את פרטיכם ואת התכולה להעברה פתחו מכרז חינם, השוו מחיר, בחרו מבין המומלצות את חברת ההובלות שהכי התחברתם לדברים שנכתבו עליה ולחצו על "בחר חברת הובלות זו".

חברה להובלות משרד

אנחנו יודעים שמי ששילם עד היום הכי הרבה כסף זה משרדים. למה? בגלל שאפשר. אז מהיום, בשורה חדשה. גם אתם יכולים לעשות השוואת מחירים בין חברות להובלות משרד ולבחור במחיר הנמוך ביותר וגם ליהנות מחוות דעת, דירוגים והמלצות. יתרה מכך, משרדים נהנים משירות ייחודי – שליחת סוכן בכיר לבית העסק חינם על מנת לרשום עבורכם את הדברים להעברה, את דרכי הגישה וכללי חברת הניהול. לאחר בדיקת הדברים הסוכן הבכיר ייגש לחברות הובלה מומלצות בירושלים ויביא אליכם הצעות מחיר מסודרות בכתב, לבחירתכם.

אנו חוסכים לכם את הטרחה, את זמן החיפוש, את הצורך להשוות חברת הובלות אחת ועוד אחת ועוד אחת....אנו עושים זאת כשירות, חינם! כן, חינם לגמרי. אז מה עושים? בודקים אותנו! מתקשרים אלינו למחלקת השירות, מציינים שאתם חברה או משרד או מפעל ומבקשים שנציג החברה יגיע לבית העסק. מה הלאה? מתרשמים משירות הלקוחות, מנציג המכירות הבכיר שהגיע אליכם ומהמקצועיות שלו ומקבלים מאיתנו מגוון הצעות מחיר במייל, בפקס או בטלפון לבחירתכם. הצעות המחיר יהיו מחברות הובלות שחתומות איתנו על הסכמים מחייבים למחיר, לעמידה בזמנים ולשירות איכותי ברמה גבוהה. כל שנותר לכם הוא לבחור עם איזה חברה להובלות משרד בא לכם לבצע את ההעברה. נזכיר לכם שוב, השירות ניתן חינם לגמרי, אינו מצריך מכם דבר, גם לא התחייבות לבחור דרכינו. כל שנותר לנו, לאחל לכם בהצלחה.

להזמין הובלה זה פשוט.
ממלאים תכולה, תאריך וכתובות
מקבלים הצעות מחיר מדויקות
בוחרים חברת הובלות עם המלצות