הובלות בשרון

 1. GetMoving
 2. /
 3. בלוג

זו הדרך למצוא חברת הובלות בשרון בלי בעיות, בלי תקלות במחירים זולים עם פיקוח וליווי ובלי לשלם על כך אגורה. אצלנו לא ייקרו לכם את ההובלה ברגע האחרון, לא יפתיעו אתכם בתוספות ותיהנו מחוויית שירות שעוד לא פגשתם. הכירו את מערכת השוואת מחירי חברות הובלה בשרון און ליין, היחידה מסוגה בישראל, המאגדת מובילים מומלצים באמת.

הובלות בשרון

היום עושים הובלות בשרון באמצעות מכרז חינם בין עשרות מובילים, ללא אותיות קטנות, ללא טריקים, בתהליך קצר ונוח, שיבטיח לכם מעבר בטוח ושקט. השוואת מחירים בשרון מאפשרת לכם לקבל מגוון רחב של הצעות מחיר, חוות דעת, דירוגים ומערך שירות לקוחות שעומד לרשותכם לכל אורך הדרך. נמאס לכם ליפול על מובילים שרלטנים, כאלו שמציעים לכם מחיר נמוך בטלפון וביום מעבר הדירה מייקרים את מחיר ההובלה בעשרות אחוזים? גם לנו! לכן, הרמנו את הכפפה.

הובלות בשרון - גט מובינג

כשאנחנו כותבים בשרון והסביבה, כוונתנו לכל האזור בלי יוצא מן הכלל, בכל אחת מן הערים והמושבים הבאים: הובלות ברעננה, הובלות בכפר סבא, הרצליה, נתניה, הובלות ברמת השרון, אבן יהודה, אודים, אומץ, אחיטוב, אליכין, אלישיב, אחישמע, אלעד, ארסוף, בארותיים, בחן, בית הלוי, חרות, בית ינאי, בית יצחק, בית אהרון, בני דרור, בני ציון, בצרה, בת חפר, גאולי תימן, גאולים, גבעת השלושה, גבעת ח"ן, גבעת חיים איחוד, גבעת חיים, איחוד, גבעת שפירא, גליל ים, יקום, חירות, ינוב, ירחיב יד חנה, כפר מונש, כפר מע"ש, מגל, להבות חביבה, מכמורת, מעברות, והרשימה עוד ארוכה.

אנו מספקים שירותי הובלות בשרון, מכל סוג- הובלות משרד בשרון, הובלת מפעלים, הובלת בתים פרטיים, חנויות, עם מנוף וללא, כולל שירותי אריזה וכל שירות נדרש. חיפוש חברת הובלות בשרון מעולם לא היה קל ופשוט כל כך. מזינים פרטים, פותחים מכרז- מקבלים תוצאות און ליין ופשוט בוחרים. סיכום הזמנה ישלח אליכם למייל.

שירותי הובלה בשרון ברמה אחרת

אנו יכולים להתחייב לשירותי הובלה בשרון ברמה אחרת, כי אנו שונים מהותית מיתר האתרים בענף. במחיר, בשאיכות, באחוזי ההצלחה ובשיטה כולה. מלבד מחיר מוזל שאנו מציעים מתוך מגוון הרחב של הצעות שיוגשו לפניכם, אנו מציעים את רמת השירות הטובה ביותר שתוכלו למצוא בענף הובלות בשרון. אנחנו היחידים שמחזיקים בחוזה אמנת שירות מחמיר, המכיל כללי התנהגות ברורים לחברות הובלה בשרון ומחייב אותם לעמוד בדברים הבאים:

 1. לעמוד בהצעת המחיר שנתנו, מבלי לשנות אותה ביום ההובלה, אלא אם אתם שיניתם את פרטי ההזמנה, התכולה או הוספתם יעדים נוספים בנסיעה.
  מוביל שמעלה את המחיר לאחר שסוכם, ימצא את עצמו מחוץ לפעילות החברה והעבודה שלכם תבוצע במחיר שסוכם. דווחו לנו אם נתקלתם בבעיה.

 2. אנו מחייבים באמנת השירות את כל המובילים בשרון והסביבה שהשתתפו במכרז, להגיע בזמן לבית הלקוח, בטווח השעות שנקבע מראש בהזמנה.
  כך שתוכלו לבקש מהמוביל לשלוח לכם בווייז זמן הגעה משוער. דבר שיבטיח שקט נפשי ,שאכן והעבודה עומדת להתקיים במועדה.

 3. חברת הובלה בשרון שהוזמנה על ידכם, מחוייבת לשירות נעים, מסביר פנים, שיביא לשביעות רצון מלאה מאופן השירות שקיבלתם.

 4. אנו מקפידים להתאים לכם את הצוותים המקצועיים והמומחים בדיוק לסוג ההובלה שהזמנתם. כך למשל, אם הזמנתם הובלת פסנתר בשרון,
  תקבלו חברה שזה תחום ההתמחות שלה. דבר זה יבטיח שתהיו מרוצים גם מהפן המקצועי של חברות שירותי הובלה בשרון.

מובילים בשרון 

חקרנו ברשת האינטרנט איך יהיה נכון יותר למצוא מובילים בשרון- בחנו את סטטיסטיקת ההצלחה למעבר בטוח, ונדהמנו מהתוצאות. גילינו כי ענף ההובלות בשרון סובל מאחוז תלונות לקוח של למעלה מארבעים אחוזים ומדד שביעות הרצון הוא מהנמוכים שבענפי השירותים. לאחר שינוי השיטה, אנו יכולים להבטיח כי מציאת מובילים בשרון הנמצאים תחת בקרת איכות ופיקוח מתמיד, וסינון קפדני שיפרו את התוצאות במאות אחוזים. אחוז העבודות שקיבלו תלונות ירד אל פחות מאחוז אחד בודד וגם מיעוט זעיר זה, קיבל מענה ופתרון לתלונה און ליין.

אנו שואפים להיות מספר אחד . להיות הראשונים בשירות, באיכות, במחיר ובכל פרמטר שחשוב לכם בבואכם לבחור מובילים בשרון. היום זה ברור שלא ניתן להבטיח בטחון בהובלה אלמלא גוף חזק, שדואג לאינטרס של הלקוח ולא רק לאינטרס שירכשו אצלו חבילת פרסום. חברות שמוכרות את הטלפון לכל המרבה במחיר ולכל מי שמוכן לשם 20 ש"ח עבור הפרטים שלכם לא יהיה מסוגלות להבטיח איכות. מסתבר ששיטת הלידים באתרים ברחבי הרשת, המבטיחים לכם 5 הצעות מחיר של מובילים בשרון הופכת את התחום לשוק פרוץ באיכות ירודה. לכן, הבאנו שיטה חדשה, יעילה וחכמה שבה כולם מרוויחים. בדקו אותנו לפני שאתם מחליטים.

מובילים מומלצים בשרון

אם אתם רוצים להיות ממוקדים יותר וחשוב לכם שיעלו בתוצאות החיפוש מובילים בהרצליה, יהיה נכון לרשום זאת כך ופחות להשתמש בכלליות כמו באזור השרון. אך אל חשש, גם אם תרשמו חברת הובלות בכפר סבא יעלו לכם תוצאות מחברת הובלות בשרון כולו הנמספקות שירות בעיר הספציפית שחיפשתם. מנוע החיפוש לש גוגל יודע לתת עדיפות לעיר המבוקשת לפני שיציג לכם תוצאות מטווח רחב יותר. אך מבחינתכם במקרה והגעתם לכאן אנו נסווג זאת עבורכם. מובילים מומלצים בשרון שנבחרו באתרינו הם באמת כאלו שדורגו וסווגו על ידי לקוחות שקיבלו שירות מהן ואיננו מוסיפים או מורידים חוות דעת מכל סיבה שהיא.

הובלת דירה בשרון עם אריזה

רוב המובילים בשרון מספקים שירותי הובלה עם אריזה. אמנם, הדבר כרוך בתוספת מחיר ממוצעת של 15-25 ₪ לקרטון, אך שווה את החיסכון בעבודה. מלבד זה שאינכם צריכים לארוז את הדירה בעצמכם, גם לא תצטרכו להיות עם בית ארוז וסלון מלא קרטונים למעבר דירה, כמה ימים לפני המעבר. הובלת דירה בשרון עם שירותי אריזה יעשו יחדיו ביום המעבר ממש ועד אז תוכלו לנהל שגרה ביתית-משרדית רגילה לחלוטין ע"י סימון בטופס את רצונכם.

הובלה עם אריזה בשרון הכוונה לכך שהמובילים מגיעים עם קרטונים ביום ההובלה, מוקדם בבוקר ומכניסים את כל תכולת ביתכם לארגזים וזה כולל: הכנסת בגדים לקרטונים, עיטוף וסידור של כל כלי המטבח, מגירות, דברי אמבטיה ומקלחת, שירותים, צעצועי היחדים וזה כולל הכל, כולל הכל. בוא נגיד את כך: אתם יכולים ללכת לבית קפה הקרוב לביתכם ליהנות מבוקר נעים עם כוס קפה ולהגיע לביתכם החדש, כאשר כל הארגזים מונחים לפי סדר לקיחתם מהדירה הישנה. כלומר, קרטונים המכילים דברי אמבטיה יהיו מונחים בחדר האמבטיה החדש, דברי חדר השינה של הילדים יהיה יונח בחדר הילדים החדש ועל זו הדרך. הובלות בשרון מזמינים במספר דקות ואפשר לנוח מספר שעות ולא להיפך. נגמרה התקופה בה הובלת דירה בשרון הייתה תהליך קשה, מסורבל, ארוך ומייגע.

כל שנותר לכם הוא להחזיר את התכולה לפי הסדר שאתם אוהבים לארון. הרי ביננו, מי יודע יותר טוב לפרק תכולה ולסדר אותה כמו שאתם אוהבים יותר מכם?  אז לסיכום, כמה עולה הובלה עם אריזה בשרון? מחיר האריזה מחושב לפי גודל הדירה וכמות הארגזים בה ומיקום הדירה לא משנה את מחיר האריזה לארגז. כך למשל מחיר הובלה עם אריזה ברעננה , הרצליה, נתניה ובכל עיר בשרון ינוע בין 15-25 שקלים לארגז. ככל שיהיו לכם יותר ארגזים לאריזה, כך יוזל המחיר. אם יש לכם מעט כסף להתפנק, אין בכלל מה לחשוב, מזמינים הובלות בשרון עם אריזה-השירות נהדר והתמורה שווה כל אגורה.

הובלה ואחסנה בשרון

אם אתם זקוקים למקום אחסנה בשרון לתכולת ביתכם כי אינכם עוברים מיד לבית חדש ואתם חייבים לפנות את הדירה, אנו נסייע נספק לכם הובלה עם אחסנה אצלנו. ישנם מספר חברות אחסון בשרון, כאלו המשכירות שטח אחסון לפי חדרים, כאשר רק לכם יש את המפתח ואף אחד לא מורשה להיכנס לאזור החפצים שלכם. הובלה ואחסנה GetMoving מציע לכם את הפתרון המלא שכולל גם חברת הובלה מומלצת בשרון וגם חברת אחסנה נקייה, מסודרת, תחת קורת גג אחת. כמו כן, תוכלו גם לשכור שטח אחסנה לפריט או למספר פריטים בודדים ולא תצטרכו לשכור חדר שלם, אם אין לכם צורך בכך. פתרון אידיאלי- כבר אמרנו? באחסנה שלנו יש ביטוח תכולה, מערכת כיבוי אש, מצלמות במעגלח סגור ומחירי אחסנת דירות וחפצים לחברות במחירים חסרי תקדים במיוחד ללקוחות גטמובינג.

טיפ חשוב! הזמנתם הובלה ואחסנה בשרון דרכינו או אפילו לא דרכינו- לעולם אל תשאירו תכשיטים ודברים יקרי ערך בחברת האחסון. לא בגלל שחברות האחסון אינן אמינות, אלא בגלל שהתכשיטים לא יהיו מבוטחים ואין צורך להסתכן ולהיכנס להרפתקאות מיותרות. החלטתם להעביר את תכולת ביתכם עם חברת הובלה לאחסון בשרון? נהדר, עשו זאת במקום אחד כחבילה כוללת שתוזיל לכם עליות.

כמה עולה אחסנת דירה בשרון

מחיר אחסון תכולה עולה לפי נפח השטח המושכר. בשפה מקצועית זה נקרא מטר קוב. לכל רהיט יש נפח ולפי נפח השטח שאתם זקוקים יתומחר שכר האחסון. אין טעם שנלאה אתכם במספרים, כי איננו יודעים כמה נפח יש ברשותכם לאחסנה. נוכל לציין ולומר כי מטר קוב נע בין 25-35 למטר קוב. דבר נוסף, דעו כי השכרת שטח אחסנה מחוץ לחברתינו עלולה לשחק לרעתכם בחברות האחסון האחרות, משום שרוב הלקוחות אינם יודעים כמה נפח יש להם, ולכן עלולים להיות מנוצלות לרעה ולשלם מחיר יקר הרבה יותר מזה שאתם באמת צריכים ע"י הצעת שטח גדול מזה שאתם באמת זקוקים לו. אנו ב-GetMoving מבטיחים לכם יושר והגינות, שקיפות מלאה וחוויית שירות כוללת שעוטפת אתכם ודואגת לכם מכל כיוון ומכל זווית אפשרית.

אז מה ניתן לעשות כדי שלא יעבדו עלינו? העצה הטובה ביותר שנוכל להעניק לכם זה לבקש לעבוד דרך חברת GetMoving שתוודא שלא יעבדו עליכם. עצה נוספת, חברת הובלות בשרון של GetMoving תיידע אתכם מה גודל המשאית שלה כבר עם סיום ההעמסה ולפי זה תדעו בדיוק כמה מטר קוב יש לכם. לכן, לאחר ההעמסה תשאלו כמה מטר קוב יש לכם וכך אף אחד לא יוכל לעבוד עליכם.

שירותי הובלת משרדים בשרון

כמובן שאנו מספקים גם הובלות משרד בשרון כולו עם יתרונות גדולים על פני כל המתחרים. את השירות הזה תקבלו גם כן בחינם, רק שכאן יש יתרון נוסף על פני כל האחרים. אנחנו שולחים אליכם סוכן בכיר עד אליכם ללא כל עלות. סוכן זה יסייר אתכם במשרד, יעריך את העבודה, את היקף התכולה, סוג המשאית או המשאיות הנדרשות לצורך הובלת משרד בשרון ומיד לאחר חזרתו למשרדינו יערוך עבורכם השוואת מחירי הובלת משרדים בין מובילים נבחרים בשרון והסביבה.

הובלות משרדים בשרון
את תוצאות המכרז תקבלו במייל או בפקס בצורה מסודרת וברורה הכוללת אמצעי תשלום, זמני תשלום נדרשים, מספר המובילים שישלחו לביצוע העבודה, משך העבודה וכל פרט חשוב אחר.הובלות משרדים בשרון בדרך מהפכנית תביא להוזלת מעבר משרדכם ולייעול התהליך ומשך זמן החיפוש. היתרונות עצומים והעלות 0. אז מה עוד אפשר לבקש? כיום זה כבר ידוע, ענף מעבר המשרדים השתנה ללא היכר, כי הזמנת חברה להובלות משרד בשרון היא חוויית שירות יוצאת דופן שונה מכל מה שידעתם. אל תשכחו לפרגן לנו בהמלצה חמה בסוף התהליך כדי לסייע למשרדים אחרים בשרון להבין עד כמה השירות היה יעיל נוח ומשתלם.

להזמין הובלה זה פשוט.
ממלאים תכולה, תאריך וכתובות
מקבלים הצעות מחיר מדויקות
בוחרים חברת הובלות עם המלצות