הובלות בירושלים

 1. GetMoving
 2. /
 3. בלוג

כל הצעות המחיר לשירותי הובלות בירושלים, ממיטב המובילים המומלצים למעבר דירה עם השוואה אמיתית בהתאם לתכולה שלכם. הובלות בירושלים והסביבה עושים רק עם חברות הובלה בפיקוח, דבר המבטיח שירות מקצועי ואמין. אצלנו כל המובילים מחויבים לאמנת שירות, כך שאם אתם עוברים לירושלים או ממנה, אצלנו תמצאו את הפתרון המושלם, הזול והבטוח בענף כולו. 

אנו מתמחים במתן פתרונות מושלמים להובלות דירה בירושלים: אריזת דירה, אחסון תכולה, חומרי אריזה עם משלוח לכל כתובת בירושלים והסביבה וכמובן כל סוגי ההובלות, החל מהובלת דירות ומשרדים בירושלים ועד להעתקת מפעלים, חברות, ארגונים ובתי ספר. מערכת המכרזים של GetMoving מבטיחה מלבד שירות מקצועי ואיכותי, אלפי חוות דעת והמלצות של לקוחות מרוצים שהזמינו הובלות בירושלים באמצעות השוואת מחירים ודירוגים אשר נאספו ותועדו בכדי להבטיח לכם בחירה נכונה, מדויקת וחסכונית. אנו מתחייבים למקוריות ולאמיתות כל חוות הדעת באתר בלי יוצא מן הכלל.

הובלות בירושלים

הובלות בירושלים - עם גט מובינג אתם יכולים להיות רגועים

אצלנו תמצאו עשרות חברות מומלצות לביצוע הובלות באזור ירושלים. כך תוכלו לבחור במובילים העומדים מאחורי הצעת המחיר שהציעו לכם להובלה בכתוב בהזמנת העבודה.
אנחנו לא עובדים עם חברת הובלות בירושלים הנחשבות "חאפריות", איננו מחזיקים בשורותינו חברות הובלה בירושלים שהשאירו רושם רע בסיום העבודה, אלא אנחנו מספקים את השירות הטוב ביותר. חשוב לנו שכח הבחירה יהיה בידיים שלכם, כך שתוכלו לבחור את המחיר המתאים לכם מבין מגוון רחב של הצעות. אנחנו מספקים הובלות בסביבת ירושלים הוגנות, ישרות, העומדות בזמנים ובהבטחות שניתנו בטרם המעבר ועושים זאת באיכות ללא פשרות וללא הנחות.

למה דווקא GetMoving בחיפוש הובלות בירושלים?

 • כי רק אצלנו תוכלו לערוך השוואת מחירי הובלות בירושלים בזמן אמת ובחינם לגמרי.
 • כי אנחנו מחזיקים צוות שירות מיומן ואדיב שיספק לכם מענה לכל צורך 12 שעות ביממה.
 • כי אנחנו דואגים שתעברו דירה או משרד או מה שלא תחליטו להעביר- בראש שקט.
 • כי חשוב לנו שלא יעבדו עליכם, שלא יגבו מכם מחירים לא הוגנים ולא ראויים.
 • כי אנחנו מבטיחים שירותי הובלה ברמה אחרת.
 • אנו מחזיקים עשרות מובילים בירושלים והסביבה ובפריסה ארצית רחבה לכל נקודה בישראל.

חברה אמינה בשביל הובלות בירושלים

אם חיפשתם חברת הובלות אמינה בירושלים ללא כל ספק הגעתם למקום היחיד שיכול להבטיח לכם אמינות ונסביר בכמה נקודות מדוע. בגטמובינג יש תקנון המחייב את המובילים בכללי התנהגות בכל הקשור להגעה בזמן, ומהו הפיצוי אותו תקבלו אם המוביל איחר. בגטמובינג יש מנגנון למקרה בו החלטתם להוסיף תכולה ברגע האחרון שאינה מופיעה באישור ההזמנה הסופי - מחירון תוספות הוגן וידוע מראש המצורף לטופס אישור ההזמנה שלכם, כך שלעולם לא תשלמו על תוספת פריט מחיר מופקע ולא הוגן.

חיפוש מובילים בירושלים באמצעות המערכת שלנו יסייע לכם למצוא חברת הובלות אמינה בירושלים הנתמכת בעדויות, חוות דעת והמלצות מקוריות בלבד.
חברות הובלות אמינה, זו חברה שעומדת מאחרי נזקים גם אם היא יכולה להתנער מהם, היא לא תעשה זאת ותקח אחריות אם אכן ביצעה נזק. חברה אמינה של הובלות בירושלים היא חברה שתעמוד בכל הבטחה בין היא כתובה במסמך ובין אם נאמרה בעל פה. אך לכל מקרה שלא יהיה המלצתנו היא לדאוג שכל הבטחה תירשם בכתב בדיוק כפי שבאישור ההזמנה שבה מופיעים כל השירותים והפרטים שבחרתם לקבל. אל תסכימו לשום סיכום בעל פה ותמיד בקשו לקבל הבטחות גם בכתב.

חברה אמינה של הובלות בירושלים תעמוד במחיר הנקוב בהזמנה ולא תחפש אתכם על פריט או שניים שוליים, אלא אם באמת קיים שביל כניסה חריג או חריגה מהותית בתכולה מהנקוב באישור ההזמנה. חשוב להבין כי החברות  שנצאות במאגר גטמובינג מודעות היטב לחשיבות שביעות הרצון שלכם ואינה מעוניינת לצבור תלונות ונקודות שחורות שעלולים להביא לסילוקה מהמערכת. לכן, איכות השירות, תחושת הבטחון שלכם ושביעות הרצון שלכם נמצאים במדרג סולם העדיפויות שלה.

השוואת הובלות בירושלים

אנו מספקים הצעות מחיר מבוססות על השוואת מחירי הובלות בירושלים על ידי תהליך שמתרחש ממש בזמן אמת. כלומר, אתם ממלאים את כל פרטי ההובלה והמערכת שלנו מבקשת מכל חברות ההובלה בירושלים הנמצאות במערכת לתמחר לכם את ההובלה ממש און ליין בזמן אמת מול עיניכם. שקיפות כזו לא קיימת באף תחום ואפילו בהזמנת מונית בגטטקסי יש מחירונים מובנים ולא מתבצעת השוואת הובלות בירושלים בזמן אמת כמו בגטמובינג.

השוואת הובלות בירושלים מאפשר לכם להשוות בין המלצות, בין שנות וותק וניסיון, בין סוגי התשלום המתאפשרים על ידי כל חברה, בין גודל החברה לפי מספר המשאיות שברשותה ועוד פרמטרים וכל זאת כמובן בנוסף ליכולת שלכם להשוות מחירים באמת ולא כאילו במדויק ולא בערך.

אספקת שירותי הובלות בירושלים והסביבה

אתר GetMoving עורך עבורכם השוואת שירותי הובלות בירושלים לכל מקום, כך שתוכלו לבחור שירותי הובלה בירושלים לכל מקום אליו תעברו. אנו מגיעים לכל מקום, בכל זמן ונספק לכם שירותי הובלה בירושלים מהיום להיום גם באיזורים, מעלה אדומים, פסגת זאב, שכונת רוממה, מעלות דפנה, שכונת הבוכרים, בית הכרם, בית וגן, גילו והגבעה הצרפתית.

שירותי הובלה בירושלים הוא שירות הדגל שלנו. מערכת השוואת מחירי הובלה בירושלים פועלת בזמן אמת והמחיר מתייחס לפרטים הספיצייים שהזנתם. חברות ההובלה המשתתפות במכרז ההצעות המחיר, מצורפות למערכת רק לאחר חתימה על הסכמי עבודה מחייבים וכללים ברורים ונוקשים של התנהגות. אנו אוספים המלצות על חברות המספקות שירותי הובלה בירושלים ודואגים שיפעלו באמינות, מקצועיות ואדיבות, תוך עמידה בזמני ההגעה והמחיר.

הובלות בירושלים - הפתרון האידיאלי לתוצאה משתלמת

הפתרון המושלם למציאת השירות המצוין הוא בירור והשוואה בין הצעות, המלצות ופרמטרים נוספים חשובים אשר יסייעו לנו לבחור נכון. כולנו רוצים וודאות בקבלת החלטות ולא מעוניינים בסיכונים מיותרים, במיוחד כשמדובר בחפצים האישיים שלנו. לכן, בבואנו לחפש חברת הובלות בירושלים כדאי מאד שנדע לברור את המוץ מן התבן.

כדאי שנדע להבחין בפרמטרים החשובים באמת:

 • התחייבות להגעה בזמן.
 • מחיר הוגן שאינו משתנה במהלך המעבר.
 • מקצועיות ויחסי אנוש טובים.
 • המלצות אמת שסופקו ע"י לקוחות אמתיים.

מחירי הובלות בירושלים

באמצעות מערכת השוואת מובילים בירושלים, תקבלו מגוון הצעות מחיר, זולות, איכותיות מחברות אמינות ובדוקות. תכולו למצוא קרטונים למעבר דירה, שירותי מנוף, אריזה, פירוק והרכבת רהיטים. תוכלו ליהנות באמצעות מנוע השוואת המחירים מממחירים זולים בכ-40% מתחת למחיר השוק ואצלנו זו לא סיסמא. עלות העברת דירה בירושלים תלויה במרחק הנסיעה, קומת הדירה, כמות התכולה, או היקף התכולה.

בכדי לדעת בדיוק מהם מחירי הובלות בירושלים ולא בערך, שכחו ממחשבוני הובלה מיושנים ולא מדויקים ועברו לדרך החדשה שהיא למעשה מחירון און ליין אמיתי ומדויק. פתחו מכרז השוואה, קבלו הצעות מחיר מדויקת ובלעדית לצרכים שלכם, קראו חוות דעת, דירוגים והמלצות ובחרו בלי בעיות בהצעת המחיר הטובה ביותר.

מובילים מומלצים ומפוקחים יציעו לכם מחירי הובלות בירושלים על פי דרישתכם ובהתחשב בכל הפרטים הייחודיים שהזנתם. האתר מספק מידע מדויק יותר מכל מחירון הובלות בירושלים אשר אינו מציג מחירי אמת ואינו יותר מאשר כלי שיווקי. בואו ניתן לכוחות השוק, לתחרות אמתית ולחוות דעת הגולשים להכריע מי הטוב ביותר. כעת ניתן לקבל הצעות מחיר להובלה תוך מספר דקות, מבלי שתצטרכו לחייג אף לא טלפון אחד.

מחירון הובלה בירושלים ממוצע לשנת 2022

אנו בגט-מובינג ממליצים לכם לכם להתרחק מכל מקום בו אתם נתקלים במחירון הובלות בירושלים מובנה מראש גם אם הוא מתייחס לגודל הדירה. דוגמה למחירונים שתמצאו נראים כך:

תאריכי הובלה דירת חדר דירת 2 חדרים דירת 3 חדרים דירת 4 חדרים דירת 5 חדרים בית פרטי ממוצע 6 חדרים
נובמבר- פברואר 1,000 ש"ח 1,800 ש"ח 2,700 ש"ח 3,400 ש"ח 4,500 ש"ח 5,200 ש"ח
מרץ -מאי 1,150 ש"ח 1,950 ש"ח 2,850 ש"ח 3,550 ש"ח 4,600 ש"ח 5,300 ש"ח
יוני- אוגוסט 1,300 ש"ח 2,100 ש"ח 3,000 ש"ח 3,800 ש"ח 4,850 ש"ח 6,000 ש"ח
ספטמבר- נובמבר 1,150 ש"ח 1,950 ש"ח 2,850 ש"ח 3,550 ש"ח 4,600 ש"ח 5,300 ש"ח
 • הערות חשובות למחירון הובלות 2022-2023: המחירים הנ"ל לא מייצגים הפרדה בין הובלות עם פירוק והרכבת רהיטים והובלה ללא פירוק והרכבה.
 • המחירים הנ"ל עשויים להיות שונים ממחיר הובלה בירושלים שלכם גם בכ-50% פחות או יותר ולכן אין להתייחס למחירון אחרת חוץ מהבנה בסיסית כוללת.
 • כדי לקבל הצעת מחיר מודיקת פתחו מכרז להשוואת מחירי הובלות בירושלים בדף הראשי של האתר ובידקו כמה עולה ההובלה שלכם ספציפית.

שירותי הובלת משרד בירושלים

מבין עשרות המובילים שלנו, יש חברות המתמחות במיוחד בשירות הובלת משרד אשר מידת מקצועיותן נמדדת ע"י המלצות של לקוחות שהשתמשו בשירות בלבד. אלו תרמו עבורכם מזמנם ודירגו את טיבם של השירותים להובלת משרדים בירושלים שקיבלו ואתם נהנים מאמינות, שקיפות ובטחון רב בבחירתכם. אתם בוודאי רוצים שניגש לעניין ונענה על השאלה, כמה עולה הובלת משרד בירושלים? או ליתר דיוק כיצד מוצאים מחירי הובלות משרדים בירושלים? ובכן, תשובתנו נחלקת לשתיים:

 1. פותחים מכרז להשוואת מחירי הובלה - בו איננו מתערבים וההצעות מוגשות לכם בזמן אמת, כאשר לאחר קבלת הצעות מחיר להובלת משרד בירושלים תוכלו לקרוא חוות דעת והמלצות ולבחור בזולה ביותר.
 2. התקשרו לשירות הלקוחות שלנו ואנו נשלח סוכן בכיר ללא תשלום להעריך את תכולת המשרד שלכם. כך גם נבדקים, דרכי הגישה, מקום חניה למשאית, גודל המעלית אם ישנה ועוד ואז אין הפתעות ביום המעבר ולא תוספות מחיר בלתי צפויות.
 3. באפשרותכם לבקש שנשלח אליכם מספר חברות מומלצות לבית העסק לתמחור והיכרות ראשונית. אל דאגה, אינכם מחויבים בדבר, השירות ניתן ללא עלות.

במה מיוחדת הובלה בירושלים של משרד, ביחס להובלה רגילה? אלה כמה דוגמאות:

הובלות בירושלים

במה מיוחדת הובלה בירושלים של משרד, ביחס להובלה רגילה? אלה כמה דוגמאות:

היבט מיוחד הבדלים ביחס להובלה רגילה
ריהוט יותר ריהוט ולרוב מסוגים שאופיניים למשרדים, כגון ארונות לניירת, שולחן ישיבות, דלפק קבלה, שרתים ועוד.
ציוד אלקטרוני הובלות בירושלים של משרדים, ידרשו העברת יותר מחשבים, מדפסות, מגרסות נייר, וכדומה
זריזות צורך גדול במיוחד לבצע את ההעברה במהירות, בכדי לצמצם פגיעה בפעילות העסקית.
עמידה בזמנים חשיבות גדולה מהרגיל, לבצע את ההעברה בזמן שנקבע ובמשך הזמן שהוערך.
חפצים וחומרים רגישים בהעברת משרד, יש צורך לעתים להעביר מכשירים יקרים, קלסרים עם מידע רגיש וכדומה.

הובלות עם מנוף בירושלים

שירותי הובלות בירושלים עם מנוף הם חלק אינטגרלי ובלתי נפרד מסוגי השירותים הנוספים שיש לנו להציע ביניהם: שירותי אריזה, מכירת חומרי אריזה להובלה, שירותי נגרות, ייעוץ והכוונה והשוואה ללא תשלום. שימוש בשירותי הובלות עם מנוף בירושלים בזמן המעבר חוסך זמן רב ומצמצם את הסיכון הכרוך בניוד הרהיטים וגרימת נזקים. הדבר היחיד שיש לקחת בחשבון בסוג זה של הובלה בירושלים הוא תוספת המחיר לשעת מנוף. שעת מנוף הרמה בירושלים יעלה כ -400 ₪ לשעת עבודה לדירה עד קומה 6. ככל שקומת הדירה גבוהה יותר, כך יטפס גם המחיר לשעת עבודה אותה תצטרכו לשלם. לדוגמה,שירותי הובלות עם מנוף בירושלים לדיקה בקומה 8 תעלה כ-600 ש"ח לשעת עבודה ותשולם על ידי הלקוח ישירות למנופאי, כך שאף אחד לא גוזר עליכם קופון בדרך.

מתי כדאי להזמין הובלת מנוף?

 • כדאי להזמין הובלות עם מנוף כאשר רוצים לחסוך בזמן יקר ורוצים להתמקם מוקדם בבית או במשרד החדש.
 • כדאי להזמין הובלות עם מנוף כאשר אין ברירה ורהיטים מסוימים לא נכנסים דרך המדרגות או המעלית.
 • כדאי להזמין הובלות עם מנוף כאשר יש בבניין חברת ניהול המחייבת הבאת מנוף.
 • כדאי להזמין הובלות עם מנוף כאשר רוצים לנקוט אמצעי משנה זהירות.

הובלה עם מנוף וביטוח היא הכרח. לכל מנופאי חייבת להיות פוליסת ביטוח בתוקף. בכדי להסיר דאגה מלבכם באופן סופי, אל תתביישו לבקש מהמנופאי לראות את פוליסת הביטוח שברשותו לאחר שבחרתם חברת הובלות מומלצת בירושלים.

טיפים לחסכון בהזמנת מנוף הובלה בירושלים

ברוב המקרים מחירי הזמנת שירותי מנוף הובלה בירושלים היא קבועה ונעה סביב ה-350 ש"ח לשעת עבודה. עם זאת, במקרים מסוימים תוכלו להתמקח מעט על המחיר כאשר אתם צריכים מנוף בשני צידי ההובלה: גם במצד כתובת המוצא וגם בכתובת היעד. תוכלו לבקש הנחה כמו למשל, פתיחת מנוף בשני הצדדים ב600 ש"ח במקום ב-700 ש"ח. נושא המקח והמסחר נכון לגבי כל תחום ולכן גם יכול להצליח לכם בתחום ההובלה במיוחד אם מדובר בתקופה שנחשבת ה-Low season שזה בין החודשים נובמבר ועד מרץ כולל.

חסכון נוסף שאנו ממליצים לכם לבדוק הוא ברכישת קרטונים למעבר דירה באזור ירושלים עם משלוח עד הבית בחנות האינטרנטית שלנו. אנו מציעים מגוון עצום של מוצרי אריזה וכל מה שקשור לכניסה לבית חדש, החל מכלי עבודה, חומרי ניקוי, מוצרי אריזה ועד צינורות השקייה, מבשמי אוויר ועוד.

המקצוענים שלנו יעבירו אתכם בבטחה

דיברנו כמעט על הכל, אבל נותר נושא חשוב אחד והוא רמת המקצועיות של צוותי ההובלה במערכת גט-מובינג. על מנת שחברת הובלות בירושלים תוכל להצטרף ולהפוך למוביל מן המניין במערכת ולהשתתף במכרזי השוואה, על צוות המובילים להיות מקצוענים בהובלה, עיטוף רהיטים, אריזה ומקצוענים מהדרגה העליונה בכל הקשור בפירוק והרכבת רהיטים. בחירה במקצוענים שלנו מבטיחה מעבר בטוח, ראש שקט, ללא נזקים וללא איחורים. במקרים נדירים בהם בכל זאת נגרם נזק, חברות ההובלה המקצועיים שלנו יקחו אחריות על פי האמור בתקנון תנאי השירות של האתר.

טיפים להעברה מוצלחת

 • להזמין את המובילים לראות - חשוב שהמובילים יגיעו לראות את המקום לפני שמסכמים איתם סופית. באופן כזה מבטיחים, שעבורם וגם עבורכם תהיינה כמה שפחות "הפתעות" של הרגע האחרון. מבחינת מובילים בירושלים, הם יוכלו להבטיח שהמיקום ודרכי הגישה מובנים להם ולאתר אותם ביום ההובלה במהירות, יוכלו לראות בדיוק מהם תנאי הסביבה מבחינת הגעה למקום והעברת דברים אל רכב ההובלה וכמובן, להתרשם ישירות ממה שאתם מעוניינים להוביל.
 • היתרון שבהזמנת נציג של גטמובינג בעת העברת משרד בירושלים הוא שבסיום הסיור תקבלו מספר הצעות מחיר לבחירה . לאחר שתחליטו עם מי תרצו לעבור , גטמובינג תדאג לספק לכם אישור הזמנה כתוב, מפורט ומסודר הכולל את כל התנאים, כמו שעת הגעה, התכולה, הכתובות, הקומות, משך הזמן וכל נתון עבור הובלות בירושלים מחירים וכל פרט חשוב אחר, תוכלו לכלול בהסכם כזה ולהבטיח "ראש שקט".
 • לבצע את כל התיאומים הדרושים - לגבי ההעברה עצמה, ישנם פרטים קטנים אך חשובים מאוד לתאם בתשומת לב, כולל שעת ההובלה המוסכמת, הכתובת המדויקת, מה בדיוק יש להעביר ומול מי אצלכם נדרשים המובילים לתאם את הדברים בזמן ההעברה.
 • עזרה באריזה ובפריקה - אם אתם זקוקים לעזרה באריזה ופריקת הארגזים ביעד, ייתכן שהמובילים יוכלו לסייע. גם מבחינת חומרי אריזה וגם מבחינת סיוע עם העובדים. כמו כן, אם תצטרכו קרטונים לאריזה או ניילון נצמד או ניילון בועות וכל מוצר אריזה אחר תוכלו למצוא אותו בחנות חומרי האריזה שלנו בקנייה מכוונת אוןליין.
 • ביטוח - ביטוח הוא דבר חשוב, לא רק לגבי שימוש במנופי הובלה. מדובר על ביטוח מיוחד, שנקרא ביטוח "סחורה בהעברה" או ביטוח "רכוש במעבר". ביטוח סחורה בהעברה הוא סוג הביטוח היחיד שקיים היום בתחום ההובלה ויש ביטוח נוסף המבטח מבנים כלומר נזק שעשוי להיגרם למבנים שרק חברות מעטות בארץ מחזיקות בו. לכם כמובן מספיק ביטוח סחורה בהעברה כי חברות ההובלה אחראיות באופן אישי לנזק לתכולה מלבד מוצרי חשמל ואחרים כאמור בתקנון השירות.
 • לקחת מרווח זמן לעיכובים - מובילים אמנם מיומנים בעבודתם ויודעים להעריך דברים היטב ולפעול בזריזות. אבל לפעמים עשויים להיות עיכובים שונים, שלא בהכרח תלויים בכם או בהם. מחד, יש פריטים רבים בהעברת תכולת דירות ומשרדים שיש לטפל בהם וחלקם עשויים להציב אתגרים שלא חשבתם עליהם מראש. מאידך, התנועה בכבישים עשויה להציב בעצמה עיכובים בלתי צפויים, אשר עשויים להשפיע על הזמן שייקח להעברה עצמה. כדאי לקחת זאת בחשבון מראש.
 • פריסת הציוד ביעד של הובלה בירושלים - המקום שאליו אתם עוברים או מעבירים חפצים, כמעט בוודאות יהיה שונה בהיבטים מסוימים מהמקום המקורי שבו החפצים היו ממוקמים. לכן, חלוקתם לחדרים ומיקומם בכל חדר, עשויים להיות גם כן שונים למדי. כדאי לקחת זאת בחשבון מראש ולתכנן בהתאם. כך תוכלו למקם מייד כל חפץ גדול, במקום שבו הוא אמור להיות בסופו של דבר.

הובלת חפצים בירושלים

הובלות דירה בירושלים כוללות כמעט תמיד גם העברת מקרר או מוצרי חשמל גדולים נוספים. מקרר לדוגמה, זהו חפץ גדול במיוחד, יקר, כבד, חשוב לחיי היום יום - סיבות רבות לכך שהוא מקבל תשומת לב מיוחדת. חברות הובלות בירושלים ובאשר הן, אמורות להיות מנוסות מאוד בטיפול בחפצים מיוחדים אלה. במשרדים ישנם פעמים רבות מקררים מבוססי מנגנון חשמלי בלבד. אך במקרים רבים, מדובר על מקרר גדול, עם הפעלה מבוססת גז וישנו גם שמן במערכת. מסיבה זו, מעבירים מקררים כאלה בעמידה בלבד. לאחר שמגיעים איתם ליעד ההובלה, אל תמהרו לחבר את המקרר לחשמל. סביר שתרצו לקרר מחדש את כל מה שדורש קירור ולוודא שהמקרר תקין - שהוא לא נפגע בהובלה. אבל במקרר מבוסס גז, חשוב להמתין לפחות שעתיים לפני הפעלה מחדש, בכדי להבטיח שהשמן ישקע חזרה למקומו במערכת. מומלץ גם לרוקן את מגש איסוף הנוזלים בתחתית המקרר, לפני ההעברה. אגב, הפשרת המקפיא לוקחת כ-7 שעות. כמובן, בהעברת מקרר תרצו לתכנן מראש, מה תעשו עם המוצרים שדורשים קירור, בכדי שלא יתקלקלו. על רובם אפשר לוותר זמנית ולחלקם יש תחליפים שלא דורשים קירור (כמו חלב עמיד). איך יודעים אם יש לכם מקרר מבוסס גז או מקרר חשמלי? מקרר גז כולל על פני מרבית צידו האחורי צינורות מפותלים ולמטה מדחס. הם יהיו גלויים לעין. במקרר חשמלי לא תראו מדחס והוא  גם יהיה לרוב קטן יחסית.

להזמין הובלה זה פשוט.
ממלאים תכולה, תאריך וכתובות
מקבלים הצעות מחיר מדויקות
בוחרים חברת הובלות עם המלצות
הסתגלות לבית חדש עם הילדים

הסתגלות לבית חדש יכולה להיות דבר לא קל לילדים שלכם. מה ניתן לעשות? היכנסו אל הכתבה הבאה ותקבלו מספר טיפים מועילים.

טיפים למעבר דירה

מחפשים טיפים למעבר דירה מוצלח? כאלה שבאמת יהיו יעילים ויתרמו לכם? היכנסו אל הכתבה הבאה ותקבלו אותם

יום ההובלה

יום ההובלה לבית חדש יכול להיות מאוד מתיש ומלחיץ, אך גם הרבה יותר רגוע. כיצד? היכנסו אל הכתבה הבאה ותבינו.

מה חשוב לשאול את המוביל

רוצים להיות בטוחים שאתם בוחרים במוביל איכותי? עליכם לשאול מספר שאלות לפני סגירת החוזה. מה חשוב לשאול את המוביל? היכנסו לכאן.

פוסטים נוספים שיעניינו אתכם

הובלות בירושלים בזול

איך מוצאים הובלות בירושלים בזול? האם זול זה המשתלם ביותר? יצאנו לבדוק בשבילכם מהי ההובלה הטובה עבורכם.