הובלות בנתניה

  1. GetMoving
  2. /
  3. בלוג

השוואת מחירי הובלות בנתניה ניתן למצוא באתר GetMoving באמצעות פתיחת מכרז בין כל חברות ההובלה המספקות שירות באזור. באתר החברה ניתן למצוא גם חברות להובלת משרדים בנתניה, דרך שימוש במערכת המכרזים או באמצעות הזמנת סוכן שיגיע לבית העסק שלכם. אנו נרשום את פרטי התכולה ואופן הביצוע ונעלה עבורכם התמחרות בין חברות הובלה המתמחות בהובלת משרדים ובכך למצוא את המחיר הנמוך ביותר.

הובלות בנתניה

מחירון הובלות בנתניה

לכל המחפשים מחירון הובלות להישעו עליו, הרשו לנו לומר לכם בפשטות - שכחו מכל סוג של מחירון חסר תועלת כי הוא בוודאי לא תואם את דרישות ההובלה הייחודיות לכם. גם אם ברצונכם להוביל דירת 4 חדרים בנתניה בוודאי שאין לכם את אותה התכולה כמו לשכן שלכם או לאדם הממוצע המוצג במחירון. לכל הובלה והובלה יש פריט שאין באחר או פריט נוסף שאין בממוצע המחירון. כך למשל, הובלת דירת 3 חדרים ללא ארונות תהיה שונה מהותית מבחינת המחיר מהובלת דירת 3 חדרים עם 2 ארונות של 4 דלתות כל אחת. הפרש המחיר עשוי להיות כ-800 ש"ח בקלות.

לכן, במקום מחירון הובלות בנתניה או מחירון הובלות בירושלים, קבלו את הצעות המחיר שלנו שעובדות און ליין ממש, בהתאם לתכולה, לקומות, ולמרחק בין כתובת המוצא שלכם לכתובת היעד החדשה. אתם וודאי תוהים איך אנחנו עושים זאת ומה זה בעצם אומר און ליין. זה מאד פשוט, המערכת שלנו עובדת בזמן אמת, כך שאתם מסמנים מה מעבירים ומתי והמובילים שלנו מתמחרים את הדרישה שלכם בזמן. התוצאה: מגוון מחירי הובלות בנתניה לבחירתכם מהמובילים המומלצים והאיכותיים ביותר באזור השרון. להרחבה בנושא, כדאי לקרוא את השאלות והתשובות ששאלו אותנו בעבר ומרוכזות לפניכם בהקשר של הובלות בנתניה.

הובלת דירות גדולות בנתניה

על מנת לתמחר נכון הובלה גדולה בנתניה, יהיה עלינו לקבל את כל הפרטים בדיוק מרבי: קומה בדירת המוצא, קומה בדירת היעד, מעליות אם יש, פירוט התכולה וצורך בפירוק והרכבה של רהיטים. כמו כן חשוב לסמן האם צריך לבצע את ההובלה עם מנוף, האם נדרשת אריזת דירה וכדומה. מחיר הובלות בנתניה ינוע בין 1000 ₪ ל-5000 ₪ לדירות בגדלים של דירת חדר ועד דירת 5 חדרים. אין משמעות למחיר הובלות בנתניה בשכונת פולג לעומת שכונות אחרות.

לעיתים אפילו להיפך, הובלות בנתניה באזורים חדשים נותנים למוביל קנה מידה מדוייק למראה הבניין, לנגישות של משאית ההובלה או המנוף, לגודל המעליות וכדומה. לעומת זאת באזורים מעורבים בבניה ישנה, לכל אחד יש גישה שונה, גודל מעלית אחר ופרמטר החישוב המדוייק יורד מעט. דווקא בהובלת דירות גדולות יהיה כדאי לכם לערוך השוואת מחירים מכיוון שפערי המחיר עשויים להסתכם בכמה מאות שקלים אם לא באל עד אלפיים ש"ח.

הובלות קטנות בנתניה - פריטים בודדים

בדרך כלל מאד קשה למצוא מוביל שיעביר לנו פריט בודד בנתניה כמו מקרר, שולחן, ספה או מיטת נוער. אך בעזרת מערכת גטמובינג תוכלו להגיע לעשרות חברות הובלה איכותיות ומומלצות שישמחו לספק לכם שירות. עם זאת, חשוב להדגיש כי בחודשי השיא תהיה זו משימה לא פשוטה למצוא חברת הובלות בחיפה או חברה להובלת פריטים בודדים בנתניה כי רובן עסוקות בהובלת דירות גדולות ופחות מעדיפות את ההובלות הקטנות בתקופה שסוף סוף עושים כסף בענף. הובלות קטנות בנתניה הן למעשה הובלה של פריט אחד ועד 2-3 פריטים. גם סלון נחשב להובלת פריטים בודדים למרות שהוא עשוי להכיל לעיתים גם ספת תלת, גם ספת דו, גם ספת יחיד ואפילו שולחן סלון ומזנון.

מחירון הובלות בנתניה

מחיר הובלה בלבד של דירות בנתניה ע"פ מספר חדרים מחיר צפוי לתשלום עבור הובלה בלבד
הובלת דירת 2 חדרים בנתניה כ-1,800 ₪
הובלת דירת 3 חדרים בנתניה כ- 2,600 ₪
הובלת דירת 4 חדרים בנתניה כ- 3,400 ₪
הובלה עם אריזה בנתניה לדירת 5 חדרים בנתניה כ-4,400 ₪

מחירי ההובלה אינם כוללים אף פעם אספקת ארגזים לאריזה. מחיר תוספת מנוף בהובלה כ- 350-400 ₪ לשעת עבודה. מחיר ההובלה כולל עיטוף רהיטי הבית בניילון פצפץ (ניילון בועות) או ניילון נצמד. עם זאת, חשוב להבדיל בין עיטוף הרהיטים לבין אריזת הרהיטים. אריזה פירושה הכנסת תכולת הבית לקרטונים לעומת שירותי עיטוף שזה תפקיד המוביל, לעטוף מוצרי חשמל ורהיטים לפני הוצאתם מהדירה בכתובת המוצא שלכם.

מרחקי הובלות מנתניה לערים ברחבי ישראל

אז הזמנתם חברת הובלות בבאר שבע וכעת מעניין אתכם מאד לדעת מתי תגיע משאית ההובלה לכתובת החדשה שלכם אם היא יתאה מביתכם הישן בסביבות השעה 12:00 בצהרים. למה דווקא 12:00 בצהרים אתם שואלים? כי זה הזמן המשוער שיקח לפרוק את תכולת ביתכם אם צוות המובילים החל לעבוד בערך ב-8:30 בבוקר. כמובן שלקחנו בחשבון הפסקת קפה וסיגריה ולכן על פי הממוצע לוקח לדירה ממוצעת של 4 חדרים כשעתיים וחצי עד 3 וחצי שעות לצאת לדרך ליעד החדש. טבלת מרחקי הובלות מנתניה לערים ברחבי ישראל תסייע לכם לדעת מתי אתם צפויים להתמקדם את תכולת ביתכם ביעד אליו אתם עוברים.

עיר מוצא: נתניה
עיר יעד: משתנה להלן.
מרחק בין הכתובות בק"מ בקו אווירי מרחק נהיגת משאית ההובלה בפועל בכביש זמן מוערך להגעת חברת ההובלה עם יציאה ב 12:00 בבוקר מנתניה
הובלה מנתניה לנתניה 0 עד 10 ק"מ 0-15 ק"מ 0 דקות עד 30 דקות
הובלה מנתניה לחיפה 55 ק"מ 64 ק"מ 45 דקות
הובלה מנתניה לעתילת 40 ק"מ 51 ק"מ 35 דקות
הובלה מנתניה לקרית שמונה 117 ק"מ 155 ק"מ שעה ו-40 דקות
הובלה מנתניה למטולה 124 ק"מ 165 ק"מ שעה ו-50 דקות
הובלה מנתניה לכפר סבא 18 ק"מ 23 ק"מ 28 דקות
הובלה מנתניה לרעננה 16 ק"מ 23 ק"מ 26 דקות
הובלה מנתניה לרמת השרון 20 ק"מ 25 ק"מ 32 דקות
הובלה מנתניה לראש העין 28 ק"מ 38 ק"מ 40 דקות
הובלה מנתניה לאריאל 39 ק"מ 57 ק"מ 55 דקות
הובלה מנתניה להרצליה 19 ק"מ 21 ק"מ 26 דקות
הובלה מנתניה לתל אביב 29 ק"מ 33 ק"מ 48 דקות
הובלה מנתניה לרמת גן 28 ק"מ 32 ק"מ 42 דקות
הובלה מנתניה לרחובות 48 ק"מ 67 ק"מ שעה ו-15 דקות
הובלה מנתניה לראשון לציון 40 ק"מ 47 ק"מ שעה ו-5 דקות

מחירון אריזת דירה בנתניה

קרוב ל-70% מעוברי הדירה כלל לא מודעים שיש דבר כזה שנקרא שירותי אריזה בנתניה. השירות הנפלא הזה חוסך מכם את הצורך לקנות חומרי אריזה ובעיקר חוסך מכם את הצורך לארוז את כל הבית מספר ימים לפני המעבר. שירותי אריזת דירה בנתניה הוא השירות הטוב והאיכותי ביותר שניתן למצוא בענף ההובלות והוא חוסך לכם שעות רבות של עבודה ובמיוחד מאפשר לכם לחיות בבית רגיל ממש עד ליום ההובלה ממש, כך שאתם כלל לא מרגישים שאתם עוברים עד הבוקר בו המובילים מצלצלים לכם בדלת.

אם יש מחירון שעדיין אפשר להתייחס אליו בתחום ההובלות הוא מחירון אריזת דירה שמשקף את העלות הסופית שיעלה לכם לארוז את כל תכולת הבית וזאת בתנאי שאתם יודעים בדיוק כמה ארגזים של תכולה הבית שלכם יכיל. אם אתם לא יודעים, חשוב שתדעו את המחיר של כל ארגז ארוז וסגור, כך שתדעו פחות או יותר, כמה יעלה לכם השירות.

מספר ארגזים לאריזה מחיר צפוי לתשלום
אריזת דירה של 40 ארגזים כ-1,200 ₪
אריזת דירה של 60 ארגזים כ- 1,800 ₪
אריזת דירה של 80 ארגזים כ- 2,200 ₪
אריזת דירה של 100 ארגזים כ-2,600 ₪

*מחיר ממוצע אריזת תכולה לכל ארגז, במידות 60*40*40 הנחשב סטנדרטי הינו כ-20-30 ₪. המחיר משתנה ממוביל למוביל וכן בהתאם להיקף העבודה.

מחירון הובלה עם אריזה

לפני שאתם רצים לקרוא את מחירון הובלה עם אריזה בנתניה או מחירון של הובלות בקריות, כדאי שתקררו את התתלהבות, מכיוון שהוא לא משקף את עלות ההובלה האמיתית שלכם. הדרך היחידה לקבלת הצעת מחיר להובלה סופית ומוחלטת היא באמצעות עורכת השוואה בזמן אמת של מחירים כפי שרק מערכת גטמובינג יודעת לספק. בכל פעם שאוזניכם שומעת את המילה מחירון, החליפו את המילה במחיר מומלץ לצרכן ע"י הממליץ. כלומר, מי שמספק את המחירון הוא זה שבעצם ממליץ לכם על המחיר שכדאי לכם לשלם. אנחנו בגטמובינג הובלות בנתניה ממליצים לכם שלא לקבל אף מחירון מומלץ מאף ממליץ ופשוט ליצור את המחירון שלכם ממספר חברות הובלה בדרך קלה, פשוטה וחינמית- השוואת מחירי הובלות בנתניה בזמן אמת.

הובלה ואריזה של דירות ע"פ מספר חדרים מחיר צפוי לתשלום עובר אריזה והובלה
הובלה עם אריזה בנתניה לדירת 2 חדרים בנתניה כ-2,500 ₪
הובלה עם אריזה בנתניה לדירת 3 חדרים בנתניה כ- 3,200 ₪
הובלה עם אריזה בנתניה לדירת 4 חדרים בנתניה כ- 4,300 ₪
הובלה עם אריזה בנתניה לדירת 5 חדרים בנתניה כ- 5,400 ₪

חברת הובלה בנתניה למחר

עוברים דירה מחר? צריכים מוביל באופן מיידי? GetMoving האתר היחיד שיספק לכם פתרון מהיום למחר, מהיום להיום עם מובילים מומלצים וטובים הנמצאים תחת פיקוח איכות מחמיר של החברה. רוצים גם לאתר הובלה בנתניה או הובלה בתל אביב למחר? מלאו עכשיו את פרטי ההובלה שלכם, כולל תאריך רצוי ואפילו שעה ותוך 3 דקות המובילים שלנו יציעו לכם הצעות מחר מדויקות וסופיות. כל שנותר לכם הוא לבחור מי מבין חברות ההובלה שלנו יוביל לכם מחר את הדירה.

עם גטמובינג אין עוד צורך להיות בלחץ ולא צריך לחפש חברת הובלה פנויה להובלה בנתניה מחר, כי יש לכם אותנו עם מערכת הפועלת בזמן אמת. למה הדבר דומה? למערכת שמציגה לכם בוקינג של בתי מלון מי פנוי ומתי ואפילו כמה עולה. גטמובינג היא בוקינג הובלות אמיתי, רק בלי כל הפולישטיקים שמוצגים באתרי המלונאות כגון: "הרגע הזמינו חדר כמו שלכם, נותר רק חדר אחד".

אם ערכתם אצלנו השוואת מחיר להובלה בנתניה של הרגע האחרון ולא קיבלתם הצעת מחיר, שזה נדיר ביותר, תוכלו לנסות שוב כעבור מספר שעות. אולי בכל זאת, נצליח למצוא מוביל פנוי לשעות אחה"צ. הזמן היחיד שיהיה לכם בעייתי למצוא הובלה מהיום למחר הוא בחודשים יולי אוגוסט ובמיוחד בתאריכים של סוף החודש, בו הביקוש נמצא בשיא של כל השנה, לכן הזמינו חודש מראש.

כיצד מוצאים הובלה בנתניה למחר?

נכנסים לאתר גט-מובינג, ממלאים את פרטי ההובלה, מסמנים את  התכולה להעברה, לוחצים על "פתח מכרז" ולפניכם יופיע שעון רץ לאחור. במהלך הדקות הבאות יופיעו על גבי המסך כל החברות הפנויות לבצע לכם את העבודה, כמו כן, יופיעו הצעות המחיר וכמובן חוות דעת על מובילים מומלצים בנתניה והסביבה. כל שנותר לכם הוא לבחור להוביל עם החברה שנראית לכם מבחינת המחיר ורמת המצויינות. פשוט וקל לעבור דירה עם Get Moving.

באמצעות מערכת השוואת מחירי הובלות בנתניה של גטמובינג תוכלו למצוא מחירים הזולים בכ-30% בממוצע ממחירי השוק. בעונת החורף, תוכלו למצוא מחירים זולים עוד יותר להובלה בנתניה, אפילו עד כדי 30% מהמחיר אותו תשלמו בעונת השיא, שהם חודשים יולי-אוגוסט. אנו בטוחים שעכשיו, כאשר אתם מודעים שקיימת מערכת השוואה און ליין, לעולם לא תשאלו כיצד מוצאים הובלה בנתניה למחר, אלא פשוט תכנסו ותמצאו בעמיכם בלי עזרה של אף אחד.

הובלת משרדים בנתניה

מובילים איכותיים להובלת משרדים בנתניה, במחירים נמוכים ושפויים באיכות ומקצועיות יוצאת מן הכלל, נמצאים כולם באתר אחד. רמת שירות גבוהה ביותר, מקצועיות מוחלטת, אמינות וכמובן מחיר משתלם ללא מתחרים. הסיבה לכך נעוצה בהתמחרות שמתבצעת בין מובילים מומלצים בנתניה, בשאילתה אחת שאתם ביקשתם. חברת גט-מובינג מתמחה בהובלת משרדים בנתניה כולל שירותי אריזה, מנופים, משאיות עם רמפה, הובלת כספות משרדיות וכמובן יכולת לביצוע פרויקטים גדולים הדורשים צוות עבודה גדול ומיומן ומספר רב של משאיות.

מחיר הובלת משרד בנתניה לרוב גבוהה משמעותית ובלתי פרופורציונלית לתכולה של הובלת דירה ונראה כי אין באמת סיבה מוצדקת לפערי המחיר הללו. הסיבה היחידה שעולה לנו בראש היא שכך הענף למד להתנהל, בשיטת מצליח. חברות הובלה רבות גילו כי ניתן לדרוש ממשרדים ועסקים מחירים מופקעים והם ישלמו מכיוון שברוב המקרים לא בעל החברה הוא זה שמאשר את ביצוע ההזמנה אלא מנהלת כלשהי או מזכירה כלשהי, שבראש מעייניה ניצבת הדרישה להובלה מקצועית ללא תקלות ויעלה כמה שיעלה.

הובלת משרדים בנתניה בעזרת מערכת השוואת המחירים של גטמובינג מוזילה עלויות משמעותית ובעיקר מספקת את הבטחון לקבלת חברת הובלה מקצועית באמת שלא תפקשש ביום ההובלה ולא תגרום למשרד או העסק להפסיד יום עבודה מיותר. אנו בגטמובינג מודעים היטב לחשיבות עמידה בזמנים בהובלת משרדים ומבינים את החשיבות הכספית של כל שעה שההובלה נדחית או קורה מקרה בלתי צפוי. לכן, רק אצלנו יש לכם התחייבות ישירה של נותן השירות לתשלום פיצוי כספי ע"פ התקנון, גם אם קרה לו המקרה שלא בזדון.

שאלה: למה מחירי הובלת משרד בנתניה כל כך גבוהים ביחס למחיר הובלת דירה?
תשובה: הסיבה לכך היא המקצועיות הנדרשת בהעברת ציוד משרדי כגון מחשבים, ארונות תקשורת, מסכי lcd, חדרי ישיבות וציוד יוקרתי אחר. סיבה נוספת נעוצה בעיקר בתפיסת המובילים את ענף הובלת משרדים כמקור הכנסה רווחי יותר.

שאלה: האם מחיר הובלת משרד בנתניה יקרה מערים אחרות?
תשובה: לא, המחיר זהה לשאר הערים בארץ. מחיר ההובלה מושפע מפרמטרים אחרים ולא מהעיר בה מתבצעת ההובלה.

שאלה: האם הובלת משרד היא הוצאה מוכרת במס?
תשובה: כן, מוכרת לחלוטין כהוצאה. זו סיבה נוספת לכך שעסקים משלמים יותר מלקוח פרטי.

שאלה: כמה עולה להוביל חדר ישיבות?
תשובה:  הובלת חדר ישיבות עם כ-12 כסאות מנהלים כולל פירוק והרכבה בתוך אותה העיר תעלה כ- 800 ₪. מחיר ההובלה תלוי בחודש בשנה, בשעה, באיכות החברה. על מנת למצוא את המחיר הכי משתלם, פתחו מכרז בין מובילים.

הובלת ציוד לאולמות אירועים בנתניה

הובלת ציוד לאולמות, הובלת מערכות תאורה, הובלת מתקני כושר, משאיות הובלה עם רמפה והובלת כספות. בגטמובינג תמצאו את נבחרת המובילים הטובה ביותר בישראל. בין סוגי ההובלה תוכלו למצוא אצלנו חברות המתמחות בהובלת ציוד לאולמות אירועים עם יכולת העברת ארגונים גדולים כגון ציוד בתי מלון, ציוד אולמות ארועים, ציוד תאורה למסיבות בזמן קצוב שאתם תקבעו לסיום הביצוע. כך למשל, תוכלו לתקצב את הובלת הציוד של אולם הארועים בנתניה ליומיים ותוכלו לבקש 5 משאיות עם 20 אנשי צוות ואנחנו נדאג להעמיד את מבוקשכם במקום.

אינדקס מובילים מקצועיים בנתניה כבר לא רלוונטי לחיפוש

אתם וודאי זוכרים היטב את ספר דפי זהב או אינדקסים דומים שהיו פעם במדיה הכתובה. כיום העיתונות הכתובה עברה לדפוס האינטרנטי אך עדיין אין כל משמעות לחיפוש באינדקס מובילים מקצועיים בנתניה כי עדיין תצטרכו להתקשר אחד אחד לקבל ממנו הצעת מחיר. לכן, שכחו מהשיטה הישנה של מחקר סיזיפי אחד אחד ובואו לסקור חברות הובלה בנתניה, חברת הובלות באשקלון או בכל מקום אחר בארץ, במערכת מתקדמת ובה גם תקבלו הצעת מחיר וגם תוכלו לצפות בדירוג מעודכן של איכות השירות וגם תוכלו ליהנות מחברות הובלה מקצועיות בנתניה החתומות על הסכמי נהלים מחייבים לכל אורך ההובלה.

נתונים עובדתיים על העיר נתניה

העיר נתניה נוסדה בשנת 1929, היא שוכנת במישור החוף ונחשבת לעיר במחוז מרכז -אזור השרון. נכון לשנת 2023 נתניה היא העיר ה-7 באוכלוסייתה במדינת ישראל. נתניה מתאפיינת באוכלוסיה ברמת סוציו אקונומי בינוני כאשר השכר הממוצע לנפש הינו 8,391 ש"ח הנמוך מהממוצע הארצי שעומד על 9,745 ש"ח. הערים הקרובות גיאוגרפית ךנתניה הן חדרה והרצליה אך רוב גבולותיה הם עם מושבים בסביבה כגון נורדיה, אבן יהודה, בית יהושוע, בית יצחק ואחרים.

אוכלוסיה בנתניה

אוכלוסיית נתניה מונה כ-268,000 תושבים נכון לשנת 2023 וחלוקת המינים בעיר הינה 49.2% גברים אל מול 50.8% נשים למעשה, אפשר לומר כי העיר מתאפיינת בחלוקה שווה של נשים וגבים, לאלו מכם המחפשים בני או בנות זוג. נתניה ממוקמת במקום ה-6 במדד איכות החיים בישראל והיא נחשבת לעיר המובילה בקליטת עולים מבין הערים הגדולות בישראל.

מחירי דיור בנתניה 

מחיר קניית דירה בנתניה נכון לינואר 2023 עומד על 2,600,000 ש"ח עם מחיר ממוצע של 28,000 ש"ח למטר ומחיר שכירות ממוצע העומד על 4,600 ש"ח. התשואה להשקעה בנדל"ן נמוכה יחסית ועומדת על 2% בשנה בלבד ונראה שהיא לא יעד שנחשב אטרקטיבי להשקעה. מחירי הדיור בנתניה עלו בדיוק כפי שקרה בכל מדינת ישראל והועלם בשנים האחרונות וזאת בעיקר בגלל קליטת אלפי עולים, מרוסיה, אוקראינה, צרפת, משקיעים שקונים ואחרים.

הסיבה האמיתית לעלייה במחירי הדיור בנתניה נובעת מפעולות של ממשלת ישראל בשילוב עם קק"ל, רמ"י ויתר הגופים שמספסרים בקרקעות של הציבור וגורמים לעליית מחירים מרקיע שחקים. מחירי הדיור עשויים לרדת ברגע אחד אילו הציבור היה מתעורר ומפסיק לשלם את המחירים המופקעים ודורש מהממשלה להפשיר קרקעות במיידי לבנייה. פתרון נוסף ומיידי להורדת מחירי הדיור  הוא פתיחתם של עשרות אלפי דירות נעולות למגורים. כן, שמעתם נכון: בישראל נכון לשנת 2021 יש 180,000 דירות ריקות, חלקן דירות שנקנו מכספי ציבור וניתנו בחינם על ידי ממשלות ישראל לעמותות שונות בתירוצים שונים.

להזמין הובלה זה פשוט.
ממלאים תכולה, תאריך וכתובות
מקבלים הצעות מחיר מדויקות
בוחרים חברת הובלות עם המלצות
מתי לעבור דירה

אנשים רבים מתלבטים מתי לעבור דירה מבחינת עונות השנה. בדיוק בשביל הכנו עבורכם את הכתבה הבאה. היכנסו לכאן ותוכלו לקבל החלטה.  

פסולת הובלה

רוצים לבצע הובלה בצורה נקייה ויעילה? היכנסו אל הקישור הבא ותקבלו מספר טיפים שיעזרו לכם לצמצם את הפסולת בעת ההובלה.

איך לארוז כלים שבירים

כלים שבירים יכולים להיות משימה לא פשוטה לאריזה. רוצים לדעת איך לארוז כלים שבירים? היכנסו אל הקישור הבא.

מעבר דירה עם כלב

מעבר דירה עם כלב צריך להתבצע בצורה חכמה על מנת שהכלב יתרגל בקלות למקום החדש. היכנסו אל הכתבה הבאה ותבינו איך.

השכונה המושלמת למעבר

כשעוברים דירה חשוב לבחור בשכונה שבאמת תתאים לצרכים שלכם. היכנסו אל הכתבה הבאה ותבינו איך למצוא את השכונה המושלמת למעבר.

תקציב למעבר דירה

תקציב למעבר דירה הוא דבר שצריך לבצע בצורה מחושבת ומושכלת למדי. היכנסו אל הכתבה הבאה ותקבלו מספר טיפים שיעזרו לכם בכך.

שאלות תשובות - הובלות בנתניה

כמה עולה הובלת פריט בודד בנתניה?

מחיר הובלה של פריט בודד בנתניה תעלה לכם בין 250 ₪ ועד ל-600 ₪. פריט בודד הכוונה למקרר, ספה, שולחן, ארון או כל רהיט אחר.

כמה עולה הובלת ארון בנתניה כולל פירוק והרכבה?

הובלת ארון תעלה כ-350 ₪. פירוק והרכבה מחושבים בדרך כלל לפי מחיר דלת באופן הבא: פירוק דלת עולה כ- 25 ₪. כנ"ל גם הרכבת דלת ארון כ-25 ₪. הובלת ארון 3 דלתות בנתניה כולל פירוק והרכבה יעלה לכם בממוצע 250-450 ₪.

כמה עולה הובלת סלון כולל מנוף בנתניה?

מחיר הובלת סלון כולל מנוף בתוך נתניה, עם מנוף רק בכתובת אחת תעלה בממוצע 700 ₪. מחיר הובלת סלון כולל מנוף בשני הכתובות תעלה לכם כ- 1,100 ₪.

כמה עולה הובלת מזרן בנתניה?

מחיר הובלת מזרן עד קומה 3 בשני היעדים תעלה כ – 250-350 ₪.