הובלות בראשון לציון

  1. GetMoving
  2. /
  3. בלוג

מעבר דירה בראשון לציון עושים רק לאחר שמשווים בין מספר חברות הובלה מומלצות באמצעות מערכת הפועלת בזמן אמת -און ליין. כל חברת הובלות בראשון לציון המשתתפת במכרז ההשוואה, מפוקחת וחתומה על אמנת שירות המחייבת אספקת שירות הובלה אמין, איכותי ומקצועי. אנו מבטיחים לספק שירותי הובלת דירה ומשרד ברמה המקצועית הגבוהה ביותר שתמצאו בכל רחבי רשת האינטרנט.

בידקו אותנו- מחיר הובלה לאחר ההשוואה תמיד יהיה המשתלם ביותר מכיוון שהמחירים מתייחסים לפרטי ההובלה שהייחודית שהזנתם והמערכת מציגה לכם אותם בזמן אמת ממספר מובילים. אנו לא עוסקים בסיסמאות שיווקיות ריקות מתוכן כמו מבצע הובלה ב-100 ש"ח ואיננו מציעים לכם מחירון הובלות מונפץ שהקשר שלהם עם המציאות הוא מקרי לחלוטין.  בגט מובינג אין הבטחות שווא, יש מערכת שעושה עבורכם התמחרות בין חברות הובלה בראשון לציון הנחשבות למומלצות והטובות ביותר בענף. הצעות המחיר שיתקבלו לדרישת החיפוש הובלות בירושלים הינן סופיות, מדויקות ומוצגות לכם בשקיפות מלאה ובזמן אמת בפתיחת מכרז חינמי. לחצו כאן לפתיחת מכרז הובלה עכשיו.

הדבר החשוב ביותר בבחירת חברת הובלות בראשון לציון הוא נושא האמינות הכולל בתוכו מחיר הוגן, עמידה בזמנים כנקוב באישור ההזמנה, עמידה במחיר הכתוב ללא תוספות וביצוע על הצד הטוב ביותר שניתן. אנו שואפים תמיד להיות תמיד חוד החנית בענף ההובלות ולהציג לכם מחיר אטרקטיבי לצד קידמה, מקצועיות ואיכות.

כמה עולה הובלה בראשון לציון?

לשאול כמה עולה הובלה בראשון לציון היא כמו לשאול, כמה עולה מכונית או דירה. אם כן, כיצד תוכלו לדעת במדויק כמה תעלה הובלה? פתיחת מכרז להשוואת מחירים בזמן אמת תענה לכם בדיוק מושלם ומוחלט, כמה יעלה לכם השירות ללא צורך בשימוש במחירון הובלות כללי ולא רלוונטי. המכרז מהווה למעשה זירת התמחרות בין מובילים על בקשת העבודה שלכם בזמן אמת.

השוואת המחיר מתבצעת שניה לאחר ע"י מילוי פרטי ההובלה על ידכם כאשר המערכת שלנו שולחת אוטומטית את פרטי ההובלה שהזנתם, אך ללא פרטיכם האישיים, לכל המובילים המומלצים בראשון לציון המחויבים בהסכם במערכת גט מובינג. תוך שניות בודדות יחלו להופיע הצעות המחיר בזמן אמת. בסיום ההשוואה יקבלו 4 מובילים שהשתתפו במכרז את מספר הטלפון שלכם על מנת לנסות לשכנע אתכם לבחור דווקא בהצעה שלהם. כל מה שנותר, הוא ללחוץ בחר/י על המוביל הרצוי, לקבל אישור הזמנה בדואר האלקטרוני וליהנות משירות מצויין בפיקוח וליווי שלנו.

מחירון הובלות בראשון לציון

אנחנו לא סתם אומרים לכם לשכוח ממחירון הובלה בראשון לציון מכיוון שהוא לא לעולם לא ייצג את פרטי המעבר שלכם. אתם מבקשים להזמין הובלה ב1.1.23 והמחירון במקרה הטוב יציג לכם ממוצע שנתי של הובלות בחיפה או בכל מקום אחר שבוצעו בינואר 2022. הידעתם שהביקוש בענף ירד בכ-25% בין השנים 2022 ל-2023? הידעתם שהמחירים של השנה אינם זהים למחירי השנה החולפת?

שנית, מחירון הובלה המבוסס על חודשים אומנם לקוח בחשבון שיש הפרשי מחיר מהותיים בין חודש ינואר לחודש יולי שהוא שיא העונה. אך עם זאת, המחירון לא לקוח בחשבון את קומה הדירה שלכם, את קיומה או קיומה של מעלית ובוודאי לא את המרחק בין הכתובות. מחירון הובלה מראשון לציון לראשון לציון יהיה שונה מהותית להובלה מראשון לציון לנהריה. 

שלישית, המחירון לא יכול לקחת בחשבון פירוק והרכבת ארונות. לכן, אם לכם יש 3 ארונות להרכיב לעומת 1.5 ארונות בממוצע במחירון המוצג, שוב יש לכם סטייה במחיר של כ-700 ש"ח. דבר שהופך את המחירון ללא רלוונטי בעליל.

רביעית, מחירון הובלה בראשון לציון לא יודע לשקלל עבורכם שירותי אריזה, שירותי מנוף ובוודאי לא יודע להתייחס לעצירות בדרך לאיסוף או פריקה של פריטים. לסיכום, מחירון הוא המצאה שיווקית לא רלוונטית למשוך אתכם להכנס ולרכוש שירות. גם אנחנו הצגנו לא אחת מחירון הובלה של תקופות מסוימות כפי שעולה מנתוני ההיסטוריה שאספנו, אך אנחנו חוזרים ומדגישים כי המחירון לא משקף את הסכום שתשלמו בפועל ואין להסתמך עליו כלל וכלל.

מחירון הובלה אמיתי הוא בתחום השירות חייב להיות מערכת השוואת מחירים און ליין המתייחסת לפרטי ההובלה יחודיים של כל לקוח ולקוח. הרי אחרי הכל, אנחנו לא מדברים על רכישת מוצר, אלא רכישת שירות והוא שונה מהותית ממחירון מוצרים.

כמה עולה הובלת פריט בודד בתוך ראשון לציון

הובלת מקרר, מכונת כביסה וכל פריט אחר בתוך ראשון לציון ינוע בין 250 ש"ח ועד 600 ש"ח. פריט בודד יכול להיות גם מספר קרטונים, ארונית, ספה וכך הלאה על זו הדרך. ההבדל בעלות הובלת פריט בודד משתנה בהתאם למספר פרמטרים: קומה הדירה ממנו מורידים את הפריט, קומה הדירה אליה מעלים את הפריט, החודש בשנה בה מתבקשת ההובלה, גודל הפריט, מספר הפריטים ודבר אחרון- המרחק בין כתובת המוצא לכתובת היעד. אם מדובר במרחק נסיעה קצר כמו בתוך העיר ראשון לציון או הובלות לבאר שבע לא אמור להיות הבדל במחיר. אך במקרים בהם מדובר בהובלת פריט בודד מראשון לציון לעיר מרוחקת העולה על 10 ק"מ יהיה כרוך הדבר בתוספת מחיר.

לסיכום, על מנת לדעת כמה עולה הובלת פריט בודד כדאי להשאיר לנו שם וטלפון ולתת למובילים שלנו להציע לכם הצעות מחיר בטלפון. כדאי לשים לב כי בהובלת פריט בודד ההשוואה לא מתבצעת און ליין כמו בפתיחת מכרז - שם נדרשים לפחות 3 פריטים בכדי שהמערכת תפעל און ליין. במקרה של השוואה און ליין פרטיכם ישלחו רק בסיום ההשואה לעד 4 מחברות ההובלה שהשתתפו במכרז. כעת נותר לכם לבחור בהצעת מחיר בדף התוצאות, ואז המערכת מנפיקה אישור הזמנה למזמין ולנותן השירות עם פרטי הצדדים המלאים לעסקה.

מחיר הובלת משרד בראשון לציון

חישוב עלות הובלת משרד שונה מהותית מחישוב הובלת פריט בודד או הובלות בקריות של דירה בכך שהתכולה המועברת שונה מהותית וגם דרכי הגישה והמרחקים שונים לחלוטין מכניסת בניין מגורים משותף. הבדל נוסף המהווה גורם משנה מחיר הוא זמני הביצוע הנדרשים, תיאום מול חברת האחזקה של בניין המשרדים והקצאת מעלית מתאימה לביצוע ההובלה. לכן, בבואכם להשוות מחיר הובלת משרד בראשון לציון אנו מציעים לכם להשאיר לנו פניה בדף המתאים בדף הבית שלנו ואנו נדאג שחברות ההובלה המתאימות יצרו עמכם קשר לתיאום פגישה בכדי לראות והלעריך בשטח את מחיר ההובלה.

אם מדובר בהובלת משרד גדול המונה למעלה מ-3 חדרים, אנו ממליצים בחום לבקש מהמוביל לבוא לראות את העבודה הנדרשת ולבקש הצעת מחיר כתובה, ללא כל התחייבות כלשהי. המוביל יגיע אליכם במועד ובזמן שיתאים לכם, יכתוב  את כל הדברים הרלוונטיים ויגיש לכם תוך יום עד יומיים הצעות מחיר סופית ומחייבת אותו לעמוד בהצעת המחיר ובהזמנה.

צוותי הובלת משרדים בראשון לציון הנמנים במערכת גט-מובינג הם הטובים ביותר בישראל כולה ובמסגרת עבודתם כנותני שירות במערכת שלנו הם חתומים על כללי התנהגות, תקנון שירות ופיצויים מוסכמים במקרה בו יפרו התחייבויות מסוימות. לכן, בחירת מוביל במערכת גטמובינג מבטיחה שתזכו להעביר את משרדכם עם מובילים מקצועיים, איכותיים, אמינים שיודעים לעמוד בזמנים, לספק שירות איכותי ולהיות קשובים לצרכים שלכם בזמן המעבר.

הובלות בראשון לציון

כיצד בוחרים חברת הובלות מומלצת בראשון לציון 

כל המובילים בראשון לציון, הובלות בתל אביב, גוש דן והסביבה אשר נותנים שירותי הובלה ומשתתפים במכרז הם כאלו שעברו סינון וחתמו על הסכמים מחייבים. התנאים עליהם אנחנו מקפידים מול המובילים שלנו הם: התחייבות למחיר ללא שינוי, התחייבות לזמנים, התחייבות למקצועיות, ליחס אנושי וטוב ורמת שירות גבוהה. בכדי לדעת במי לבחור כדאי לקרוא חוות דעת והמלצות, אשר יופיעו בדף תוצאות המכרז, תכף ומיד לאחר מילוי הפרטים והמכרז.

מובילים מומלצים בראשון לציון

ברגע שתופיע הצעת מחיר, תוכלו ללחוץ על "צפה בדירוג" ולקרוא המלצות של לקוחות עבר.  אין אצלנו חוות דעת מפוברקות ואין אצלנו דירוגים מזויפים. אנו יכולים לאמת כל חוות דעת שנתקבלה על חברת הובלות בראשון או חברת הובלות בנתניה מכיוון שכלכל חוות דעת יש שם מדרג ומספר אישור הזמנה של הביצוע. הוספת חוות דעת על חברת הובלות מומלצת בראשון לציון מתאפשרת רק לאחר שהסתיימה הובלה שהוזמנה באמצעות המערכת, באמצעות קישור ייחודי. לא ניתן להזין חוות דעת והמלצות על חברת הובלות בראשון לציון ללא סגירת הזמנה באמצעות המערכת כך שמובטח שכולן מקוריות ואוטנטיות ולא כפי שקורה במערכת הדירוג של גוגל בה כל אחד יכול להוסיף דירוג גם אם לא באמת קיבלת שירות. נרחיב מעט על פירוש המילים מובילים מומלצים שזה למעשה סיכום של המלצות וחוות דעת, דירוג משוקלל, עמידה בזמנים, מקצועיות ושירות ואדיבות.

המלצות וחוות דעת

חוות דעת הן הפרמטר החשוב ביותר שיכול באמת להעיד על טיבם של המובילים הנבחרים לביצוע ההובלה. חוות דעת מקורית שניתנה על ידי לקוחות עבר אמיתיים יספרו לכם מה היה טוב בשירות, למה כדאי לבחור במומלץ ומה היה הציון האמיתי שלו בפועל.

מקצועיות

מקצועיות פירושה שנותן השירות עטף את התכולה בטרם הוצאתה מהדירה או המשרד. בנוסף, הוריד את התכולה והעלה אותה למשכנכם החדש ללא פגיעות, שריטות או נזקים כלשהן. כמו כן, גם אופן פירוק והרכבת רהיטים מסויימים ומהירות הביצוע נחשבים כחלק מפרמטר המקצועיות. ואחרון, מהירות הביצוע ויעילות הצוות במענה לבעיות מורכבות ייחשב גם הוא.

שירות ואדיבות

שירות ואדיבות פירושן שצוות הובלה בראשון לציון, הובלה באשקלון או בכל מקום אחר בארץ, נענה לבקשות שבשגרה בחיוך ובחפץ לב. ניתן להרחיב ולהגדיר צוות שירותי ואדיב ככזה שאף הגדיל לעשות קצת מעבר ממה שנדרש ממנו באישור ההזמנה ה"יבש". יש המגדירים שירות כסדר וניקיון: כלומר, צוות ההובלה הגיע בצורה מסודרת, נעימה ושקטה, ביצע את עבודתו מבלי לגרום להפרעה לשכנים בבניין, בחניה ואף השאיר אחריו סביבה נקייה ללא ניילונים וגלילי שרינק ריקים זרוקים.

דירוג משוקלל 

דירוג משוקלל הוא חישוב הממוצע של כל הפרמטרים שמנינו לעיל: עמידה בזמנים, מקצועיות, שירות ואדיבות. ציון ממוצע של מוביל העולה על ציון 9 הוא מצוין ומומלץ ביותר ומעיד כל כך שהוא עומד בדרישות שביעות הרצון של הלקוח הישראלי הממוצע. חשוב לזכור! כולנו בני אדם. גם צוות המובילים הטוב ביותר יכול לפעמים לגרום נזק למוצר, יכול ליפול לו ארגז או כל דבר אחר. אין זה אומר שהוא לא טוב או שאינו מומלץ ויש לדון כל אדם לכף זכות במיוחד במצבים בהם נפגעתם שלא בזדון ולא בכוונת מכוון. מוביל מקצועי בראשון לציון יודע לקחת אחריות על נזק שנעשה על ידי מי מעובדיו ולעמוד מאחריו בין אם זה אומר להתנצל ולתקן בהקדם ובין אם זה אומר לפצות את הלקוח במחיר המוצר אם אינו ניתן לתיקון. 

בכדי להמחיש מעט את המקצועיות שנדרשת ממובילים, ראו למשל את השיקולים המיוחדים הבאים, שצריך לקחת בחשבון בהעברת מקררים:

היבט השלכות

קיבוע הדלת

חיוני לקבע את דלת המקרר למקומה, באמצעות ניילון נצמד או כל דרך אחרת

זהירות בהובלה

במיוחד לגבי חלקו האחורי של המקרר, מאחר ששם חשופים רכיבים כגון המדחס וצינורות נוספים.

קיבוע בהובלה

חברת הובלות בראשון לציון שהיא חברה איכותית, תקפיד לקבע את המקרר היטב תוך כדי הנסיעה. זהו צעד חיוני, מאחר שמדובר בחפץ כבד למדי.

הכנות מיוחדות

לוודא שהמקרר ריק והמקפיא מופשר. בהגעתו ליעד ההובלה (ולא משנה אם אלה הובלות בראשון לציון או רחוק יותר) יש להמתין לשקיעת השמן במערכת, לפני שמחברים מחדש לחשמל.

מקררים בעסקים

בביצוע הובלות בראשון לציון, מקררים בעסקים יהיו לרוב ללא גז וגם קטנים יותר. מבחינה זו, קל יותר להעביר אותם.

שירותי הובלה בראשון לציון

המובילים של גטמובינג מספקים שירותי הובלה עם מנוף בראשון לציון, שירותי אריזה, פירוק והרכבת ארונות ורהיטים, אחסון תכולה וכל שירות נדרש הקשור למעבר דירה. אנו לא מאמינים בסיסמאות. חברתנו הוקמה במטרה לשנות את פני ענף הובלות בראשון לציון כמו ביתר ערי ישראל תוך חתירה מתמדת למצויינות.

השירות ניתן חינם לגמרי ואנו דואגים לפקח ולסייע לך בכל בעיה או צורך. שימו לב, בהזנת פרטי התכולה וההובלה יש להקפיד למלא את כל הפרטים ורצוי בדיוק רב ככל הניתן. אנו נעשה הכל בכדי שאתם תעברו דירה בראש שקט בלי בעיות, לכן אנו מבקשים את עזרתכם במילוי נכון של הפריטים והכתובות. נשמח אם תקפידו למלא כתובת מדויקת, לדוגמא: הובלות בראשון לציון מכתובת העצמאות 46 ראשון לציון לרחוב הכלנית 14 ראשון לציון. הסיבה לכך היא, שמילוי מדויק של הכתובת יאפשר למוביל שלנו לראות את המרחק המדויק בין הכתובות ולהיות מדויק במחיר. 

אנו עושים כמיטב יכולתנו להקל הן על הלקוח והן על המוביל כך שכולם יהיו מרוצים. כן, זה אפשרי ועובד נהדר ב-GetMoving. אלפי לקוחות מרוצים משירותי הובלות בראשון לציון, הובלות בפתח תקווה ועוד, וממליצים מופיעים באתר בסמוך לכל הצעת מחיר ובתוך כל כרטיס נותן שירות. ניתן למצוא את הדירוגים גם בלחיצה על כפתור דירוג משוקלל בדף תוצאות ההשוואה.  

חברת הובלות בראשון לציון להובלות גדולות

היכולת לתת שירות ללקוח גדול כגון מוסדות או ארגונים מחייב חברת הובלות בראשון לציון עם משאיות גדולות ורמפת הרמה חשמלית. אצלנו תמצאו מגווון צוותים עם משאיות 4-5 מטרים ומשאיות גדולות עד 8 מטרים עם רמפה לכל סוג של הובלות בראשון לציון והסביבה. מספר לא מבוטל של חברות הובלה בראשון לציון ומאות משאיות עומדים לרשות כל דורש. צוותים איכותיים, טובים וותיקים ישרתו אתכם בחפץ לב.

בין אם אתם צריכים הובלות למוסדות ציבור או הובלות לארגונים והובלות משרדים בראשון לציון לכל עיר בארץ אנו נדע להתאים לך כמו כפפה ליד. והמחירים? ברור שבמרכז תקבלו את המחיר הכי הכי משתלם בארץ. ההיגיון פשוט, ריבוי הצעות מביא לסיכוי גבוה יותר למצוא את המחיר הנמוך ביותר.

למעשה, אנו מאפשרים לכם לבצע בקליק קטן סקר מחירי שוק הובלות באזור מגוריכם בהתאם לתכולת הדירה שלכם בצורה מדויקת להפליא. אם פתחתם מכרז וקיבלתם טווח מחירים הנע בין 2000 ₪ ל-3000 ₪ מיותר מ-6 חברות הובלה בראשון לציון, ומישהו מציע לכם ב-1000, כדאי שיידלק לכם מנורה אדומה! אין בארץ חינם ואין דבר כזה זול! זול זה מתכון לנזקים. בדיוק כפי שאף אחד לא ימכור לכם רכב עם שוק נהדר ובמצב מצוין ב-10,000 ₪ פחות מהמחיר כשכולם מוכרים ב-10,000 ₪ יותר. זה נכון שייתכנו פערים של 10%, 20% ואפילו 30% אך בשום פנים ואופן לא ייתכן הסדל מחירים של 80%.

הובלות קטנות בראשון לציון

הובלות בראשון לציון או הובלות במרכז, יכולות להיות גם קטנות ולא גדולות, למשל במקרה של צורך בהובלת פריטים בודדים והובלת דירות קטנות של עד 2 חדרים. אם תחפשו שירות הובלות בראשון לציון עבור הובלות מהסוג הזה באופן עצמאי, תגלו כי קשה מאוד למצוא חברה שתסכים להוציא משאית בשביל הובלה קטנה, מאחר והדבר אינו משתלם עבורה. אתר גט מובינג נותן לכם פתרון גם במקרה הזה ותמיד תוכלו למצוא דרכנו חברת הובלות בראשון לציון עבור כל סוג של הובלה, במחיר הוגן ומשתלם במיוחד. בין אם תצטרכו להעביר אך ורק פסנתר גדול או מיטה זוגית ובין אם דירת סטודיו בעלת מספר פריטים בודדים, אנחנו הכתובת!

הובלות דירה בראשון לציון עם מנוף

בדירה שלכם ישנם פריטים שקשה מאוד להעביר במסדרון או שהם אינם נכנסים למעלית? חדר המדרגות של הבניין שלכם מאוד צר ולא ניתן להגיע עם כל הפריטים הגדולים עד המעלית? או שבכלל אין מעלית בבניין ואתם גרים בקומה רביעית, מה שיקשה מאוד על ההובלה ויהפוך אותה ליקרה במיוחד? אלו בדיוק המקרים בהם כדאי להזמין שירותי הובלות בראשון לציון שכוללים גם שירותי מנוף. הובלות דירה בראשון לציון שמתבצעות עם מנוף מונעות גם נזק לפריטים המועברים וכמו כן חוסכות המון זמן בביצוע ההובלה.

חברות ההובלה בדרך כלל אינן מחזיקות מנוף אלא מתקשרות עם מנופאים מומחים. אחד היתרונות שאנחנו מציעים לכם באתר גט מובינג הוא שאינכם צריכים לתאם עם חברת המנופים. חברת ההובלות כבר תדאג להזמין את שירותי המנוף במסגרת ההובלה שלכם. חשוב לדעת; התשלום בגין המנוף ישולם על ידכם ישירות לחברת המנופים ואינו חלק מהצעת המחיר.


שירות הובלות בראשון לציון  – מכרז לדוגמא

הדרך למצוא חברת הובלות בראשון לציון או חברת הובלות בצפון, מעולם לא הייתה קלה יותר. כל שעליכם לעשות על מנת להתקשר עם חברת הובלות בראשון לציון שמתאימה לכם הוא להיכנס לאתר גט מובינג, למלא פרטיים אישיים (שאינם יועברו לחברת ההובלות במסגרת מכרז התמחור) ואת פרטי ההובלה הרלוונטיים ( תאריך שעה, כתובות, קומות, נגישות ועוד), לבחור את סוג התכולה שיש להעביר  (מספר ארגזים, רהיטים, מוצרי חשמל ועוד) ולציין האם הינכם מעוניינים בשירותים נוספים, כגון שירותי מנוף. באתר, תוכלו להזמין מוצרי אריזה בחנות האינטרנטית שלי לאספקת חומרי אריזה (ניירות משי, "פצפצים", קרטונים, מסקינג טייפ), שירותי אריזה, שירותי אחסון ועוד ואף לקבל אותם במשלוח עד הבית.

לאחר שתסיימו, כל הפרטים יועלו למכרז תמחור שיגיע אל חברות הובלות בראשון לציון שרשומות למאגר שלנו. הן יבחנו את העבודה שעומדת על הפרק ובהתאם לזאת יעלו הצעות מחיר בתוך חמישים דקות לכל היותר, אשר יוצגו לכם על גבי מסך הנייד או המחשב כבר בדקות הראשונות וגם ישלחו אליכם למייל ולטלפון בסיום 60 הדקות של המכרז. הצעות המחיר יכללו גם כרטיס חברה מסודר שיעזור לכם לבחור, בו תוכלו לצפות בציוני החברה המיועדת ובהמלצות של לקוחות שהשתמשו בשירותי ההובלה שלה. 

את בחירת חברת הובלות בראשון לציון כדאי לעשות לאחר  שנוצר קשר ביניכם לבין המובילים המציעים ורק לאחר שיחתכם והתרשמותכם מהמציע אנו ממליצים לבחור מבין המציעים. יומיים לפני מועד ההובלה המערכת שלנו תשלח לכם ולחברת ההובלה הנבחרת תזכורת ליום ההובלה. כמו כן, ביום ההובלה ישלח אליכם לינק לדירוג המוביל, כך שבסיום ההובלה תוכלו מיד להכנס ולדרג את השירות במידי.

הובלות בראשון לציון המלצות – גם אתם יכולים להמליץ!

כפי שאתם בוודאי יודעים, כשמחפשים חברת הובלות בראשון לציון המלצות הן חלק בלתי נפרד מתהליך הבחירה. כשאתם מחפשים שירותי הובלות בראשון לציון דרך גט מובניג, לא רק שאתם יכולים להיות בטוחים כי כל ההמלצות באתר הן אמיתיות לגמרי, של לקוחות שהשתמשו באתר בדיוק כמוכם, אלא שגם אתם בעצמכם יכולים לדרג ולהמליץ! מעוניינים לפרגן למוביל או חלילה, להתלונן על חוויה לא טובה שעברתם? אנחנו רוצים לשמוע על כך! לאחר ההובלה תקבלו מאיתנו קישור לטופס חוות דעת והנתונים יצטרפו לשקלול הסופי על נותן השירות.

טיפ חשוב להובלה בראשון לציון והסביבה במחיר אטרקטיבי

בקריאת טיפ זה תגלו כיצד למצוא הובלה זולה בראשון לציון או הובלה באשדוד במחיר המשתלם ביותר, ויש הבדל גדול בין השניים. זול זה המחיר הנמוך ביותר באותו רגע ללא התייחסות למקצועיות, לנזקים, לזמנים ובקיצור, ללא התייחסות לתמורה. משתלם לעומת זאת, זה המחיר הנמוך ביותר עם התמורה הגבוהה ביותר. אנחנו תמיד נהיה במחיר נמוך והמשתלם ביותר. מעל-90% מהמקרים אנחנו מצליחים להשיג לכם גם את מחיר ההובלה המשתלם ביותר וגם מחיר ההובלה הזול ביותר. מה שבטוח הוא שגם ב-10% הנותרים אנחנו תמיד! אבל תמיד! מספקים את רמת השירות ומדד שביעות הרצון הגבוה ביותר.

ענף ההובלות מצביע על למעלה מ-40% תלונות של לקוחות. צמצמנו את התופעה ואצלנו היא עומדת על 0.69% בלבד! הישג חסר תקדים בכל ענף שירות. נסו אותנו וראו בעצמכם את מקצועיות צוות השירות, את העקביות והנחישות של המובילים שלנו לספק את רצונכם ככל שניתן. כל מטרתה של המערכת שלנו היא למצוא לכם את המחיר הכי נמוך והכי מקצועי התואם את פרטי ההובלה שלכם. לסיכום, הובלות בראשון לציון מזמינים רק באתר GetMoving בראשון לציון ולכל מקום שתלכו, אנחנו תמיד אתכם.

טיפ נוסף: אלה כמה תיאומים שחשוב לבצע מראש מול המובילים, מעבר למחיר, אלא אם סגרתם הובלה באמצעות גטמובנינג אז אין לכם מה לדאוג יש לכם אישור הזמנה ובו מופיעים כל הפרטים כפי שהזנתם בעת מילוי ההזמנה כמו כתובת יעד ומוצא, מעלית וגודלה, סוג התכולה, מוצרים שמצריכים פירוק והרכבה כמו ארונות ושידות והכל ממש הכל, כתוב וברור. 

 

נושא לתיאום

פירוט

פרטי מיקום

כתובת הדירה וכתובת היעד להעברה. 

מועד העברה

מתי נוח לכם? ישנו ביקוש גדול לביצוע הובלות בראשון לציון ולכן, השאלה היא גם מתי נוח למובילים?

פרטי אנשי קשר

בכדי שהדברים יעבדו חלק ככל הניתן, חשוב למסור למובילים פרטי קשר,  שבהם אתם זמינים באופן רצוף.

כמה חדרים?

מספר החדרים שאת תכולתם יש להעביר, מאפשר להעריך בגדול את העבודה והזמן שיידרשו לשם כך.

חפצים מיוחדים

ככל שישנם חפצים מיוחדים להעברה, חשוב ליידע את המובילים על כך מראש. למשל חפצים כבדים במיוחד, גדולים במיוחד או רגישים להעברה מסיבה כזו או אחרת.

חניה

כאשר מדובר על הובלות דירות בראשון לציון, יש בעיר לא מעט אזורים צפופים, שחנייה בהם עשויה להיות מוגבלת.

מעלית

הובלות בראשון לציון עשויות להתבצע במהירות רבה, אך היעדר מעלית או מעלית קטנה, עשויים להפריע לכך. חשוב לציין זאת מראש בפני המובילים.

גישה

האם יש הפרעה מיוחדת לגישה? האם דרוש מנוף?

 

להזמין הובלה זה פשוט.
ממלאים תכולה, תאריך וכתובות
מקבלים הצעות מחיר מדויקות
בוחרים חברת הובלות עם המלצות

שאלות תשובות - הובלות בראשון לציון

כיצד אתר גט מובינג עוזר לכם למצוא חברת הובלות בראשון לציון?

אתר גט מובינג הוא הכתובת עבורכם למצוא חברת הובלות בראשון לציון בקלות ובמהירות – מקצועית ואמינה שמציעה גם מחיר משתלם והוגן. הרעיון פשוט – אתם ממלאים את כל הפרטי ההובלה שלכם ומעלים אותם למכרז תמחור, אליו נחשפים רק חברות הובלה בראשון לציון איכותיות, שעברו סינון קפדני על ידנו. מכרז התמחור הוא 60 דקות לכל היותר ובמהלכו תקבלו הצעות מחיר על גבי מסך המחשב כבר ב-3 הדקות הראשונות וכן המערכת תשלח הצעות מחיר שהתקבלו גם למייל ולטלפון, תוכלו לבצע השוואת מחירים מהירה ולבחור את החברה שהכי מתאימה לכם. לצד הצעות המחירים יוצגו בפניכם גם פרטים נוספים על נותני השירות, כגון ציונים שניתנו על ידי לקוחות עבר לגבי מספר פרמטרים חשובים בתחום ההובלות – מקצועיות, אדיבות השירות ועוד.

אילו פרטים צריך למלא על מנת לפתוח מכרז תמחור בגט מובינג?

על מנת שתוכלו לקבל הצעות מחיר מדויקות שיתאימו באמת לצרכי ההובלה שלכם, עליכם למלא מספר פרטים רלוונטיים לפני פתיחת מכרז התמחור. זה מתחיל עם פרטים אישיים על מנת שניתן יהיה ליצור איתכם קשר בהמשך (הפרטים הללו נשלחים רק לעד 4 חברות ההובלה אשר השתתפו במכרז) וממשיך עם מילוי פרטי רלוונטיים לגבי ההובלה עצמה, דוגמת כתובת קיימת והכתובת למעבר, באיזה תאריך ושעה תירצו לבצע את ההובלה? מאיזו קומה לאיזו קומה? מהי הנגישות במקום? כמה ארגזים כוללת ההובלה? מהם הפריטים שיש להעביר? (תוכלו לסמן באופן מדוייק את סוג הפריטים וכמותם) והאם אתם מעוניינים שהצעת המחיר תכלול גם שירותים נוספים כמו שירותי אריזה, שירותי מנוף, שירותי נגרות שכוללים פירוק והרכבה, שירותי אחסון ועוד.

מהם היתרונות של שירות הובלות בראשון לציון עבור משרדים באמצעות גט מובינג?

משרדים כוללים ציוד ממוחשב רב אשר כולל בתוכו גם מידע חשוב ורגיש, כך שהובלתו מחייבת עמידה בסטנדרטים מחמירים יותר של אבטחה. בנוסף, במשרדים גדולים קיימים פריטי ריהוט רבים יותר, אותם יש לפרק ולהרכיב בחזרה בנקודת היעד, ולעיתים גם ציוד מורכב וכבד כגון כספות. על מנת שבכל זאת תצליחו למצוא בקלות חברת הובלות בראשון לציון שתוכל לבצע עבורכם את ההובלה בצורה שבאמת מותאמת לצרכי המשרד שלכם ובמחיר משתלם, אנחנו נשלח עד אליכם סוכן חכם שיעבור איתכם על כל פרטי ההובלה ומאפייני השטח, יכניס את הנתונים למערכת וישיג לכם הצעות מחיר רלוונטית.

האם ניתן להזמין שירותים נוספים כאשר מחפשים שירות הובלות בראשון לציון דרך גט מובינג?

כאשר תמלאו את פרטי ההובלה, תוכלו לסמן כי ברצונכם להזמין גם שירותים נוספים וביניהם:

  • אריזה – אורזים מקצועיים יארזו את כל תכולה הבית או המשרד שלכם ויחסכו לכם שעות רבות של עבודה מאומצת.
  • פירוק והרכבה – רהיטים שאינם יכולים לעבור הובלה במצבם הנוכחי, זקוקים לפירוק בנקודת המוצא והרכבה בנקודת היעד. השירות מתבצע על ידי אנשי מקצוע שמתמחים בכך.
  • שירותי מנוף – הזמנת שירותי מנוף מבטיחה יעילות גבוהה יותר בעת ביצוע הובלות בראשון לציון, שמירה על התכולה המועברת וקיצור משמעותי ביותר במשך זמן ההובלה.

בנוסף תוכלו להזמין גם מוצרי אריזה ושירותי אחסון דירות ומשרדים לפרקי זמן הנדרשים עבורכם.

האם אתר גט מובינג מתאים גם עבור מציאת חברה להובלות קטנות בראשון לציון?

אתר גט מובינג מתאים עבור כל סוגי ההובלות, לרבות הובלות קטנות בראשון לציון. הובלות שכאלו אינן כוללות תכולה רבה מדי ועל כן אין צורך במשאיות גדולות. הן מאוד נפוצות ועדיין, קשה מאוד למצוא נותן שירות איכותי שיסכים לבצע הובלות שכאלה מבלי לקחת מחיר מופקע מידי. דרך גט מובינג מאוד קל למצוא חברת הובלות בראשון לציון גם עבור הובלות מהסוג הזה. בהתאם לבחירה שלכם במספר הפריטים הנדרשים להובלה, כך תקבלו הצעות מחיר מחברות הובלה בראשון לציון שמבצעות הובלות קטנות בסביבה וכאשר מדובר בהובלה של עד 2 פריטים, גטמובינג תחבר אתכם עם עד 4 חברות הובלה טלפונית והדבר לא יפתח מכרז השוואה. מכאן והלאה ההחלטה במי לבחור היא שלכם, על סמך הצעות המחיר ושקלול הציונים שניתנו לכל חברה על ידי לקוחות אמיתיים שהשתמשו באתר שלנו.