הובלות ברמת גן

  1. GetMoving
  2. /
  3. בלוג

הפתרון האמיתי והיחיד לאיתור חברת הובלות ברמת גן הוא ע"י השוואת מחירים בין חברות הובלה מומלצות המתרחשת בזמן אמת. אין עוד פתרון קסם ואין כל מחירון שיוכל לתת לכם מענה אמיתי למציאת מובילים טובים ובמחיר מצוין, מלבד קבלת הצעת מחיר און ליין לפי התכולה והפרטים הייחודיים לכם שתזינו למערכת. מערכת גטמובינג לא מוכרת את הטלפון שלכם כליד לאף חברת הובלות, אלא מספקת לכם השוואה אמיתית ומציגה בפניכם בשקיפות מלאה, מספר הצעות מחיר שמתקבלות בזמן אמת ממש מול עיניכם. כל שנותר לכם הוא לבחור מבין ההצעות את זו שנראית לכם ביותר ומיד ישלח אליכם אישור הזמנה לדואר האלקטרוני.

הובלות ברמת גן - גט מובינג

הובלת דירה ברמת גן

מערכת זו אינה עוד אינדקס טלפוני של חברות להובלת דירה ברמת גן, אלא מערכת חיה, דינמית הפועלת און ליין. עם גטמובינג תוכלו להזמין מלבד חברת הובלות ברמת גן גם שירותי אריזת דירה, שירותי סידור דירה, הובלה עם מנוף, שירותי נגרות לפירוק והרכבת רהיטים, מוצרי אריזה והרשימה עוד ארוכה. אם תרשמו בגוגל השוואת מחירי הובלה ברמת גן תופתעו מכמות האתרים המציעים השוואה אך אף לא אתר אחד, נכון לחודש ינואר 2023, לא באמת עורך עבורכם השוואה בזמן אמת, מלבד מערכת GetMoving. 

השוואת מחירים בזמן אמת, מתקבלת בהתאם לקומת הדירה בכתובת המוצא, בהתאם לקיומה או קיומה של מעלית ואפילו גודל המעלית. הסיבה שחשוב לנו לדעת אם מדובר במעלית של 4 נוסעים או 8 נוסעים היא בכדי למנוע מכם לשלם תוספות מחיר ברגע האחרון בטענות כמו "הדברים לא נכנסו למעלית ועליכם לשלם יותר". ברגע שאנו יודעים איזו מעלית יש בבניין שלכם, אנו יודעים לתמחר את ההובלה ולוקחים בחשבון את כל הדברים הקטנים שאינכם מודעים להם ודואגים לכם, למחיר הובלה סופי.

באנו לעשות לכם סדר ולסייע לכם לבחור חברת להובלת דירה ברמת גן עם שירות מצויין, בעזרת מערך שירות לקוחות מקצועי ויעיל. המערכת שלנו תציג בפניכם מגוון הצעות מחיר און ליין ותאפשר לכם לקרוא חוות דעת והמלצות מקוריות, אשר יסייעו לכם לבחור מבין כל חברות ההובלה המומלצות ברמת גן את זו שנראית לכם ביותר.

הובלת דירה ברמת גן לא אמורה להיות משימה מורכבת, אלא להיפך, היא חייבת להיות חוויית שירות טובה, קלילה ומהנה. אין כל סיבה שתצטרכו לנבור שעות בחיפושים ואין כל צורך שתשאלו ברשתות חברתיות מי מכיר חברת הובלות ברמת גן כי ברגע שהגעתם דרך המלצה, מקפיצים לכם את המחיר בכ-1,000 ש"ח לפחות. החבר הכי טוב שלכם למציאת מובילים ברמת גן היא מערכת גטמובינג שבאמת עושה עבורכם השוואה ולא רק של מחיר: השוואה של דירוגים, צורות תשלום שונות, שנות וותק, מספר משאיות ועוד פרמטרים רבים וחשובים.

חברת הובלות מומלצת ברמת גן

לכל אתר שתכנסו ובכל אינדקס שתבקרו, תמצאו כותרת שמספרת לכם עד כמה חברות ההובלה המופיעות הן מומלצות ואיכותיות. תמצאו גם ציטוטים נבחרים של לקוחות שכותבים משפטים בנוסח "ההובלה היתה נהדרת, הכל עבר בצורה חלקה, ממליצים בחום". אך האם באמת כל מה שאנו קוראים באתרים הוא אוטנטי? האם הוא משקף את המציאות? האם מאחורי המאמר שאתם קוראים יושב באמת מישהו שאכפת לו שתקבלו את השירות הטוב ביותר? האמת היא שמאחורי רוב האתרים, יושבים כותבי תוכן ששופכים את מיטב כישורי הכתיבה שלהם בניסיון לשכנע אתכם לבצע פעולה שתניב הכנסה לעסק של מעסיקיהם. חלק גדול מההמלצות שתקראו יהיו מפוברקות מהסיבה הפשוטה, שאין אף אחד שמפקח שהמידע המפורסם הוא אמיתי. לצערנו זו המציאות בה אנו חיים ורשת האינטרנט הוא מדע מדויק, אלא אוסף של מאמרים שכל אחד יכול לעלות כאוות נפשו. 

בגטמובינג נכון לשנת 2023, כל מאמר וכל כתבה נכתבו ע"י הבעלים, כולל מאמר זה ממש, מהסיבה הפשוטה: אני מכיר את העסק שלי טוב יותר מכל אדם אחר ואני שמח להעביר לכם את היתרונות והייחודיות שבבחירת גטמובינג בחיפוש אחר חברת הובלות מומלצת ברמת גן. חשוב שתדעו שאנו בגמובינג, עושים באמת הכל, בכדי שתהיה לכם חוויית שירות מצויינת. אנו עושים זאת ע"י מספר רב של פעולות כמו למשל, החתמת כל חברת הובלה שמצטרפת למערכת שלנו על הסכמים מחייבים לכללי התנהגות ופיצויים כספיים במקרה של הפרה. פעולה זו לבדה, סיננה עשרות חברות הובלה שאינן מומלצות והביאה לכך שאנו יכולים להתחייב כי בגטמובינג נמצאות חברות ההובלה הטובות בישראל כולה.

בכדי שתהיו בטוחים שבחרתם חברת הובלות מומלצת ברמת גן תוכלו לקרוא חוות דעת והמלצות מקוריות בלבד בתוך המערכת שלנו שניתנו רק על ידי עוברי דירות מן העסר שבצעו הובלה באמצעות המערכת. אין כל דרך להוסיף חוות דעת אם לא קיבלתם טופס הזמנה במערכת. מעבר דירה עם GetMoving הוא משהו שעוד לא טעמתם ולא חוויתם, זה עולם אחר, הובלות של הדור החדש בו אתם -הלקוחות שלנו, באמת במרכז ואצלנו זה לא סתם סלוגן שיווקי. אנו מתחייבים כי כל חוות דעת וכל המלצה על חברת הובלות ברמת גן המפורסמת באתר היא אוטנטית ומקורית וניתנה אך ורק על ידי לקוחות שעברו דירה באמצעות מכרז השוואה ויש בידם אישור הזמנה כתוב. רק לאחר שהמערכת מנפיקה לכם אישור הזמנת מוביל, תקבלו קישור לדף דירוג השירות ביום או ביומיים שלאחר ההובלה. מאחר ואנו מבטיחים חוות דעת אמיתיות, אתם יכולים לעבור דירה בראש שקט, ולהיות בטוחים שתקבלו שירות ברמת המקצועיות עליה קראתם.

הובלות ברמת גן
Caption

ייתכן ומבין עשרות ומאות דירוגים והמלצות נהדרות על חברת הובלות מומלצת ברמת גן תמצאו איזו חוות דעת שלילית או כזו שלא ממש טובה, אך אין זה קנה מידה לפסילתה המיידית של החברה. קחו לדוגמה חברת הובלות שעובדת כ-20 שנה, סביר להניח כי ביצעה אלפי הובלות דירה ולכן סביר מאד יהיה להניח, כי יהיו לה גם מספר מועט של חוות דעת פחות חיוביות, לפעמים בצדק ולפעמים אפילו שלא בצדק. לעתים בואו נודה, יש לנו ימים בהם אנחנו מרגישים שמגיע לנו את כל העולם ושום דבר לא באמת יכול לספק אותנו. לעתים אנו מצפים שיעשו בשבילנו לפנים משורת הדין, וכשלא קיבלנו מעל ומעבר, אנו חווים תחושת קיפוח ואכזבה. לפעמים גם בחברת הובלות מומלצת ברמת גן יכולה לקרות סיטואציה שתגרום לדירוג שלילי כמו במצב של העסקת עובד חדש ששבר משהו בלי כוונה או אפילו פנצ'ר בבוקר ההובלה שגרם לאיחור ולא משנה כמה החברה תסביר, היא עדיין תקבל פידבק שלילי על אי עמידה בזמנים, כי מבחינת הלקוח באמת איחרו לו ולא באמת מעניינת אותו הסיבה. לכולנו יש ימים בהם קמנו על "רגל שמאל", שום דבר לא הולך כמתוכנן ואנחנו טועים ומפשלים בעבודה שלנו.

זה קורה אפילו לשחקני כדורגל הטובים בעולם. אחרי הכל כולנו בני אדם ואיננו חפים מטעויות. אם תראו חברת הובלה שיש לה מאות המלצות ואף לא אחת בינונית או גרועה, משהו כנראה לא תקין. החכמה היא למנוע תלונות נוספות, להפיק לקוחים ולקחת אחריות מול הלקוח. לכן, הקמנו תקנון שירות המחייב כל נותן שירות במערכת באופן ישיר כלפיכם ללא התערבות שלנו. למעשה בהצטרפותו למערכת ובכל אישור הזמנה שהונפק לו הוא מחויב לתקנון השירות כלפיכם וכמובן למחירון תוספות הגון וידעו מראש.

10 חברות ההובלה הטובות ברמת גן

אם אתם באמת חושבים שבאמת ניתן לציין כאן 10 חברות שנחשבות לטובות ביותר, מומלץ לכם מאד לקרוא את הפסקה הזו כי היא תסייע לכם להבין שאין דבר כזה 10 חברות ההובלה הטובות ברמת גן בדיוק כמו שאין אמת בפרסום בנוסח "מבצע הובלה ב-50%" - זה הרי קשקוש שיווקי זול ולא אמין. בגטמובינג לדוגמה, יש עשרות חברות הובלה מומלצות, איכותיות ומקצועיות ואין בידינו את הזכות לומר מי טובה יותר ממי. אנו יכולים לומר כי כולן מחויבות לתנאי השירות של המערכת וכולן עומדות בהסכמים עליהן חתמו. את כולן אנחנו מכירים באופן אישי ועם כולן אנחנו נהנים מאד לעבוד. ברגע שחברת הובלות ברמת גן לא עומדת בדרישות הסף שלנו למצויינות ומקצועיות, דרכינו נפרדות והן מוצאות עצמן מחוץ למערכת. 

המוטו שלנו בגטמובינג הוא לספק שירותי הובלות ברמת גן ברמה הגבוהה ביותר, המבטיחה ללקוחותינו שביעות רצון מהשירות והמחיר גם יחד. חברת הובלה טובה ברמת גן היא זו שעומדת בזמני ההגעה שהתחייבה ללקוח, עומדת במחיר עליו התחייבה באישור ההזמנה וביצעה את ההובלה ביעילות ובמקצועיות. באינדקס שלנו הנקרא מובילים מומלצים תמצאו יותר מ- 10 חברות ההובלה הטובות ביותר ברמת גן אלא את עיקר חברות ההובלה הטובות בישראל.

מחירון הובלה לרמת גן

בטבלה המוצגת להלן תמצאו מחירים ממוצעים מקובלים לפריטי הובלה מרמת גן לרמת גן עד קומה 2 בכתובת היעד ועד קומה 2 בכתובת המוצא בבניינים ללא מעלית. אנו בגטמובינג לא מצדדים במחירוני הובלה ברמת גן ולא באף עיר אחרת. אנו לא מתמחרים את מעבר הדירה שלכם ע"פ מחירון, אלא גם לא מתמחרים את ההובלה שלכם כלל, אנו הבמה שלכם שמאפשרת לחברות הובלה מומלצות ברמת גן לבצע התמחרות ביניהן. התמחרות היא למעשה מכרז בזמן אמת בו כל חברת הובלה במערכת מציעה את המחיר בו היא מוכנה לבצע את ההובלה שלכם.

מחירון בשונה מהתמחרות היא שיטה מיושנת, לא מדויקת שאינה באה לידי ביטוי במציאות. אם בכל זאת אתם מעוניינים לדעת כיוון של כמה עולה הובלת פריט בודד ברמת גן על פי הקריטריונים לעיל, אולי תמצאו במחירון הובלה לרמת גן תועלת מסוימת. השוואת מחירי הובלה ברמת גן נעשית במערכת שלנו כאשר מדובר בהובלה מעל 2 פריטים. מתחת לכך, אין כמעט צורך בהשוואה כי פערי המחיר נעים בין 50 עד 100 ש"ח לכל היותר לכאן או לכאן. לכן, במקרה כזהה, אנו נפנה את בקשתכם לעד 4 מובילים שיצרו עמכם קשר טלפונית.

סוג רהיט להובלה (עד קומה 2 ללא מעלית בכתובת היעד והמוצא) מחיר כולל מע"מ (אזור מרכז- רמת גן)
מקרר 500 ליטר 350 ש"ח
מערכת ישיבה לסלון (ספת תלת, ספת דו ושולחן) 400 ש"ח
מכונת כביסה, מייבש, מדיח כלים 300 ש"ח
מיטת יחיד 300 ש"ח
מיטה זוגית ומזרן 350 ש"ח
ארון הזזה 2 דלתות (כולל פירוק והרכבה) 450 ש"ח
ארון הזזה 3 דלתות (כולל פירוק והרכבה) 600 ש"ח
שידת החתלה 250 ש"ח

*מחירון זה אינו מחייב את מערכת גטמובינג והוא בגדר חומר אינפורמטיבי בלבד.
מחירון הובלה ברמת גן הוא דבר מאד דינמי ועשוי להשתנות בחודשי השיא של הענף לעומת חודשי השפל. כלומר, הובלת פריט בודד בחודש יולי יהיה יקר יותר מהובלת פירט בודד בחודשים דצמבר, ינואר, פברואר ואפילו מרץ. ניתן אפילו לומר שבחודשי השיא יהיה לכם הרבה יותר קשה למצוא חברת הובלה פנויה ברמת גן להובלת פריט בודד מכיוון שבתקופת הקיץ מעברי הדירות בשיאן וחברות ההובלה עסוקות בהובלת דירות גדולות.

ייתכן ותגלו לא פעם, כי לא שווה להוביל פריט מסוים כי מחיר הובלתו עשוי לעלות יותר משווי הפריט עצמו. לכן, אנו ממליצים לכם להיות גמישים בשעת ההובלה ולבקש מחברת ההובלה לבצע את ההובלה בשעות אחה"צ, בסיום יום העבודה שלהן ולא להזמין הובלה ספיישל. 

חברה להובלת משרדים ברמת גן

אם אתם מחפשים חברת הובלות מקצועית ואיכותית להובלת משרד ברמת גן כדאי מאד להשתמש בשירות ההשוואה והפיקוח שלנו בשתי אפשרויות לבחירתכם: האחת, היא לבצע לבד את ההשואה במערכת האון ליין ע"י הזנת כל פרטי התכולה ולבסוף, בחירת מוביל שהצעת המחיר והדירוג הכולל שלו נראית לכם המתאימה ביותר. השניה, היא ליצור עמנו קשר ולהזמין סוקר משרדי חינם לבית העסק.

הסיבה העיקרית שכדאי לבצע השוואת מחירי הובלת משרים ברמת גן היא חסכון כספי שיכול להגיע ל-100% הפרש בין חברה אחת לאחרת. לצערנו הרב, בטרם נכנסנו לענף ההובלות היה ענף ההובלות כר פורה למניפולציות והונאת לקוחות. לדוגמה, חברות הובלה היו מתארגנות יחד ומקפיצות את המחיר למשרד וחולקות ביניהם לבסוף את ההכנסה לאחר שהחברה נפלה למלכודת הדבש.

אנו בגטמובינג מבטיחים שקיפות והשוואת מחיר אמיתית בין אם היא נעשית און ליין במערכת ובין אם ע"י סוקר. בדרך כלל, נהוג להזמין סוקר להובלת משרד ברמת גן במשרדים שגודלם עולה על 3 חדרים. מתחת לכך, מדובר לרוב בהובלה קטנה יחסית ותספיק כלם השוואה און ליין. בביצוע הובלת משרדים גדולים המונים 50 חדרים, חדרי ישיבות וכדומה אנו ממליצים לכם בבחירת סוקר חינמי. אם לא השתכנעתם באמיתות השירות והשקיפות, אתם מוזמנים להזמין עוד חברות הובלה ברמת גן שיתנו לכם הצעת מחיר לאחר שהסודר שלנו סיים את עבודתו ותיווכחו בעצמכם מי יספק לכם את השירות הטוב ביותר.

מהו סוקר משרדי?

סוקר הוא איש גטמובינג שמגיע אליכם עד לבית העסק על מנת לסקור את דרכי הגישה להובלה, לרשום התכולה המועברת על מנת להבטיח שהצעות המחיר שתקבלו בהתמחרות בין המובילים שלנו יהיה סופי ולא ישתנה ביום המעבר. אם בחרתם חברה להובלת משרד ברמת גן שאינה נמנית על מובילינו יש לכם סיכוי של 40% לעמוד בפני תוספות מחיר בלתי צפויות ביום ההובלה. לכן, תפקיד הסוקר היא למנוע תוספות מחיר וכן לדייק את זמן ההובלה ואופן הביצוע.

מה קורה לאחר שסקרנו את מקום המשרד?

לאחר סקירת המשרדים ושטח הבניין, מקום החניה ותיאום עם חברת הניהול במידת הצורך, יעלה הסוקר את דרישת הביצוע שלכם בפני טובי המובילים של גטמובינג המבצעים הובלות משרדים ברמת גן ויאסוף מהם הצעות מחיר לבחירתכם. בנוסף, תקבלו תמונה בהירה ומלאה מי כל אחד מהמציעים, כמה שנות וותק יש לו וכמה הוא מיומן לביצוע הובלת משרדכם. כל שנותר לכם בסיום, זה לבחור עם מי ברצונכם לעבור מבין מגוון הצעות המחיר שקיבלתם. היתרון העצום בכל הסיפור הוא הבטחון והליוווי האישי שקיבלתם ברגע שבחרתם חברת הובלה ברמת גן ממערכת GetMoving. אתם וודאי שואלים מה קורה לאחר שסקרנו את מקום המשרד האם תם תפקידו של הסוקר? התשובה היא כן . לאחר שהסוקר הגיש לכם את הצעת המחיר של חברות ההובלה המתאימות, הבחירה באחת מהם היא שלכם. כמובן שהסוקר עשוי לסייע לכם בבחירה עד כמה שיוכל, למרות שעליו להישאר נייטרלי ואין ביכולתו לומר לכם לבחור באחת על פני אחרת. לאחר שבחרתם בחברת הובלה דעו כי במידה ועשיתם זאת באמצעות מערכת גטמובינג עומד לרשותכם תקנון ובו מחויב נותן השירות ישירות כליפכם בכל דבר ועניין ואף מחויב למחירון תוספות כמצורף לאישור ההזמנה. לדוגמה: דעו כי אתם זכאים ל-10% הנחה בהובלה ישירות מהמוביל במקרה של איחור מהזמן הנקוב בהזמנה. במקרה של אי הגעת מוביל, מגיע לכם פיצוי כספי ישיר ממנו כאמור בתקנון ועוד הגנות במקרים שונים.

שירותי אריזה ברמת גן

עם GetMoving תוכלו לקבל הצעת מחיר להובלה עם אריזה גם אם לא ביקשתם. בדף תוצאות המכרז שפתחתם, תקבלו מכל חברת הובלה מחיר להובלה בלבד ומחיר להובלה עם אריזה למקרה שתחליטו לקחת את השירות הנפלא הזה. שירותי הובלה ואריזה ברמת גן נחשב לשירות המושלם, הטוב ביותר והמועדף על כל מי שהשתמשמ בו בעבר.. מחיר אריזת דירה לא שמור רק לעשירים והוא מתאים כמעט לכל אחד מאתנו במעמד הביניים. שירות אריזת דירה ברמת גן פירושו הגעת צוות המובילים שהזמנתם ביום ההובלה עם קרטונים וכל מוצרי האריזה והכנסת כל תכולת הבית שלכם לקרטונים. המובילים יכניסו צלחות, כוסות, כלי מטבח לארגזים, מגבות, סדינים, בגדים לארגזים גם כן, כריות, מוצרים שונים שאינם נכנסים לארגזים יארזו בבאלות ושיטות אריזה נוספות. ואתם? תנוחו, אל תעשו כלום, שתו קפה, תצפו בבית שלכם נארז ותשמרו כוחות לפריקת התכולה בבית החדש.

מה כוללים בעצם שירותי אריזה ?

שירותי אריזת תכולה ברמת גן הוא שירות מ-א' ועד ת'. הוא כולל את אספקת חומרי האריזה, כולל צוות מיומן ואמין וכולל את כל החפצים שיש לכם בבית בלי יוצא מן הכלל. כך למשל, כל הבגדים בארונות ימצאו עצמם מקופלים ומסודרים בתוך ארגזים, כאשר על כל ארגז יהיה רשום מה הוא מכיל ולאיזה חדר הוא שייך.

אריזת כלי רחצה ומוצרי אמבטיה יעטפו בצורה בטוחה, כך שלא ישפכו ויהרסו תכולה הנמצאת בקרטונים אחרים. את תכולת המטבח יארזו כמובן גם כן בצורה כזו שכל כלי המטבח יגיעו ליעדם שלמים ללא שברים. את הכוסות והצלחות יש לעטוף בנייר אריזה, ניילון בועות ולמגן את הקרטון בצורה כזו שלא ישברו לי זכוכית תוך כדי נסיעת המשאית או תוך כדי העמסת הארגזים.

שירותי אריזה הוא אחד מהשירותים היותר כייפים לרכישה, בשונה מאחרים שהם הכרח במעבר הדירה. אריזת הדירה היא הקושי הגדול במעבר ודורש יותר זמן מכל דבר אחר. הרי כבר גילינו את שיטת המכרזים של גטמובינג להזמנת חברת הובלה במהירות, מבלי לבזבז זמן וכסף. מה שנותר הוא לקצר וליעל את אריזת החפצים וארגונם.

רוצים לשמח חבר, בן משפחה או סתם מישהו שאתם אוהבים? קנו לו שובר לאריזת דירה, זו מתנה שווה! כך שביום העברת הדירה, הוא או היא יוכלו לקחת יום חופש אמיתי או סתם להתבטל בעוד אחרים עושים להם את העבודה. חשבו על סיטואציה שחברה טובה בהריון או סבתא צריכה לעבור דירה והזמנתם לה שירותי אריזת דירה ברמת גן כמה כייף יהיה לה עם שובר סידור הדירה.

מחיר שירותי אריזה ברמת גן

אם עדיין לא השתכנעתם שזה השירות הכי טוב שאי פעם רכשתם, בואו נדבר על כמה עולה שירותי אריזה ברמת גן וכמה כסף באמת צטרכו להוסיף על ההובלה בכדי ליהנות מהשירות הזה. לצורך המחשת הנושא נקח דירה לדוגמה: הובלה של דירת 3 חדרים ברמת גן עם תכולה צפויה ל40 קרטונים ארוזים. נניח ועבור שירות הובלה בלבד המחיר הזול ביותר במצאתם בהתמחרות היה 2,300 ש"ח. עבור שירותי אריזה של כ-40 קרטונים תשלמו כ-1,000 ש"ח. אך אם נסתכל שוב לעומק, תגלו שלא באמת שילמתם 1,000 ש"ח אלא יותר לכיוון ה-750 ש"ח מכיוון שחסתכם את ההוצאה של קניית חומרי אריזה הכוללים קרטונים, דבק, שקי באלה, נייר אריזה ואולי גליל ניילון בועות.

אם תחשבו את שעות האריזה תגלו שבממוצע לוקח לזוג לארוז דירת 3 חדרים כ-21 שעות במצטבר. אם נחשב את זמן עבודתכם לכסף זה כיומיים וחצי עבודה. בקיצור ולסיכום, נראה כי שירותי אריזת דירה ברמת גן לא באמת עולה יותר מהובלה בלבד ועדיין לא דיברנו על המאמץ שחסכתם והזמן הפנוי שהרווחתם לעשות דברים אחרים כמו חיפוש רהיטים חדשים, העברת ספקי שירות כמו אינטרנט, טלפון, כבלים, חשמל, מים ועוד.

איך מוצאים חברה לאריזת דירה ברמת גן?

כפי שהזכרנו קודם אין כל צורך לחפש חברת הובלות בנפרד וחברה לאריזת דירה בנפרד. אם בכל זאת תבחרו לעשות זאת בנפרד התוצאה מבחינת הביצוע תהיה זהה אך המחיר שתשלמו יהיה שונה מהותית. אריזת דירה ב-90% מההובלות נעשית ע"י צוות המובילים עצמו ולא על ידי חברה לאריזת דירה ברמת גן נפרדת. שימו לב, יש הבדל בין חברה לאריזת דירה ברמת גן לבין חברת לסידור דירה ברמת גן. הראשונה עוסקת באיסוף ואריזת התכולה מכתובת המוצא שלכם בעוד האחרונה עוסקת בסידור הבית והתכולה בכתובת המוצא שלכם, קרי הבית החדש שלכם.

שירותי אריזת דירה ברמת גן זולה משמעותית משירותי סידור דירה. בד"כ חברות לסידור דירה מעסיקות מסדרות ומסדרים מקצועיים שיש להם כישורי קיפול, סידור ואגרון מחדש. לכמה מחברות אלו יש ידע גם בסידור על פי תורות מסוימות, כגון הפאנג שוואי. לעומתן, צוותי אריזת דירה, אינה צריכה לסדר ולארגן את ביתכם החדש, אלא רק לארוז את התכולה על פי קטגוריות ידועות וקבועות מראש, כגון: כלי מטבח שבירים ימוגנו כך שלא ישברו בהובלה ויארזו בקרטונים דו גליים עבים במיוחד. מוצרים נוזליים אמורים להיות עטופים בשקיות ניילון ורק לאחר מכן יוכנסו לקרטונים, כך שלא יפתחו, ינזלו ויהרסו תכולה אחרת. צוות אריזת הדירה ירשום על גבי כל קרטון מאיזה חדר נלקח ומה הוא מכיל כך שיהיה לכם קל לסדר הכל בכתובת החדשה.

לסיכום, אין צורך לשאול איך מוצאים חברה לאריזת דירה ברמת גן אם  בחרתם להשוות מחירי הובלות ברמת גן עם גטמובינג כי כאן תקבלו גם הצעות מחיר לאריזה. כל הצעת מחיר מציגה מחיר להובלה בלבד, מחיר להובלה עם אריזה וכוללת למעשה כרטיס מידע מלא. כרטיס זה כול ציון דירוג משקולל של חברת ההובלה, ציון ע"פ פרמטרים, וותק, ניסיון, המלצות ועוד. כל שנותר לכם הוא לבחור את ההצעה המשתלמת ביותר וליהנות מהובלה בטוחה ומקצועית.

קרטונים למעבר דירה ברמת גן

איך אפשר לדבר על הובלה מבלי לספק פתרון גם לקניית מוצרי אריזה ברמת גן. גם כאן, תוכלו לבחור כיצד תרצו את חומרי האריזה שלכם, בקניה עצמאית בחנות או בהזמנה עם משלוח עד הבית. אנו ממליצים לכם את האפשרות השניה, משלוח קרטונים למעבר דירה לרמת גן עד 3 ימי עסקים לכל היותר. ברוב המקרים אנו מספקים את ההזמנה לרמת גן כבר ביום שלאחר ההזמנה אך מתחייבים בכתוב לעד 3 ימי עסקים.

מחיר המשלוח הוא כ-50 ש"ח בערך (מומלץ להתעדכן באתר שלנו) ואם ברצונכם בכל זאת להגיע לחנות ולרכוש תוכלו להגיע לרחוב חרמון 4 בבני ברק. מחיר קרטון למעבר דירה משתנה בהתאם לגודל הקרטון ויש באפשרותכם להוזיל עוד יותר את המחיר ע"י רכישת חבילת מעבר חסכונית על פי מספר חדרי הבית. לדוגמה יש חבילת מעבר של קרטונים לדירת 2 חדרים הכוללת 30 קרטונים וגלילי דבק או חבילת מעבר מורחבת הכוללת גם נייר אריזה וגליל ניילון בועות. לצפיה במחיר קרטונים למעבר דירה ברמת גן היכנסו לחנות שלנו בלחיצה על הקישור הזה.

להזמין הובלה זה פשוט.
ממלאים תכולה, תאריך וכתובות
מקבלים הצעות מחיר מדויקות
בוחרים חברת הובלות עם המלצות

שאלות תשובות - הובלות ברמת גן

כמה זמן לפני כדאי להזמין שירות סידור לפני הובלה ברמת גן?

הזמנת שירותי סידור דירה נעשית בדיוק ביום שבו יש לכם חברת הובלה ותאריך סגור. את השירות מזמינים לבוקר של ההובלה או ליום שלפני, תלוי באיזה שעה קבעתם עם המובילים. אריזת תכולת דירה מקצועית ונכונה לקוחת כ-4 עד 8 שעות לצוות של 3 מסדרות או מסדרים.

שירותי סידור ואריזת תכולה ברמת גן אסור להזמין ממקורות לא ידועים ולא מוכרים: יש לבחון היטב מי נותן השירות, מהן ההמלצות עליו ומי בעצם מקשר ביניכם. זאת מכיוון שמדובר בחפצים האישיים שלכם ונדרשת כאן אמינות יוצאת מן הכלל ובטחון מלא שלכם בצוות המסדר.

על מנת לקחת מקדם ביטחון אנו ממליצים לכם לא להשאיר דברים יקרי ערך ולקחת אותם בעצמיכם. דברי ערך הם תכשיטים, כסף מזומן או כל דבר שיש לכם ערך סנטימנטלי אליו. GetMoving סידור דירה מאגדים מגוון רחב של נותני שירות ברמת גן ולכל מקום אליו אתם עוברים. אתם יכולים להזמין שירותי אריזת דירה ברמת גן שהיא כתובת המוצא שלכם ואפילו את פריקת התכולה וסידורה למקום בכתובת המוצא שלכם בין היא ברמת גן הוא בקרית שמונה שבצפון.

השוואת מחירי הובלות דירה ברמת גן - איך זה עובד?

המערכת באתר היא לא עוד מחירון וגם לא מחשבון החולב מכם כסף. מערכת השוואת המחירים שלנו לקוחת את הנתונים שהזנתם ללא פרטיכם האישיים ומגישה לכם בחזרה תוך מספר דקות, עשרות הצעות מחיר מדויקות בתוספת היכולת להתרשם מטיב המציע. באתר משתתפים עשרות חברות הובלה מרמת גן והמרכז לאחר שעברו סינון קפדני ואיכותי.

כיצד מופיעות הצעות המחיר להובלה ברמת גן?

לאחר שמילאתם מהיכן אתם עוברים ולהיכן, באיזה תאריך ושעה רצויים, מסמנים את התכולה שיש בביתכם. לאחר מכן לוחצים על פתח מכרז להשוואת מחירי הובלות דירה ברמת בחינם. הצעות המחיר יופיעו לכם גם על גבי מסך המחשב או הנייד וגם יישלחו אליכם בסיום זמן המכרז כהודעה ובה קישור לכל הצעות המחיר שהתקבלו.

כמובן שתוכלו לעיין בכל הצעה ולראות למי יש יותר ותק, למי יש ביטוח תכולה, תמונות של עבודות, סרטונים וכמובן מאות המלצות וחוות דעת מאלפי עוברי דירות קודמים. כעת זה קל פשוט וחסכוני, עוברים דירה ברמת גן רק עם מערכת GetMoving.

אז למה לבחור בgetmoving להובלות דירה ברמת גן?
  • כי אנחנו היחידים שמשווים לכם מחירי הובלות.
  • כי אנחנו פועלים בשקיפות מלאה ביושר והגינות.
  • כי אנחנו חוסכים לכם הרבה כסף.
  • כי אנחנו מספקים לכם חווית שירות נהדרת.
  • כי אנחנו נלווה אתכם בכל שאלה, בכל פניה ונשמח לעמוד לשירותכם.
  • כי מובטח לכם שקט נפשי ומעבר דירה מוצלח.