הובלות בתל אביב

 1. GetMoving
 2. /
 3. בלוג

כאן תוכלו לעשות השוואה און ליין של מחירי הובלות בתל אביב בהתאם לתכולה, לכתובות ושאר הצרכים הייחודיים לכם, שבחרתם להשוות. תוך מספר שניות, יחלו להופיע הצעות מחיר ממיטב חברות ההובלה במערכת, הנחשבים לטובים ביותר בענף ההובלות בישראל לבחירתכם. לצד כל הצעת מחיר להובלה בתל אביב, תמצאו את כל המידע הנדרש לכם בכדי לבחור נכון: המלצות של עוברי דירה מהעבר, מספר שנות הותק והניסיון של מציע ההצעה, גודל החברה, תמונות, צורת תשלום בה ניתן לשלם וזה לא הכל. בחרתם חברה להובלות בתל אביב באמצעות המערכת? יש תקנון שמגן עליכם, מחירון תוספות קבוע מראש למקרה שתוסיפו תכולה ופיצויים מוסכמים ישירים מחברת ההובלה במקרים רבים.

Get Moving מספקת פתרון ייחודי גם להובלות משרדים בתל אביב באמצעות שליחת סוכן סוקר לבית העסק להערכת ההובלה, אשר יסקור את דרישות ההובלה. את הסקירה יעלה הסוכן להתמחרות בזמן אמת בין המובילים הטובים ביותר באזור המרכז ותוצאות ההתמחרות יוגשו לכם בצורה רחבה בתוספת מידע רב ערך לבחירתכם. היום לכולם כבר ברור- חברת הובלות בתל אביב מוצאים רק במערכת המכרזים החינמית היחידה במדינה, הפועלת בזמן אמת.


הובלות בתל אביב - גט מובינג

מחיר שירותי הובלות בתל אביב

אנחנו יודעים שכולם רוצים את השורה התחתונה: כמה עולה הובלה בתל אביב, איך מוצאים מובילים מומלצים בתל אביב ובמיוחד איך בוחרים נכון מבלי שמחיר ההובלה יוכפל ביום המעבר בגלל תוספות מחיר בלתי צפויות ואיך עוברים דירה או משרד ללא נזקים, בזמן, ברוגע ובטחון מלא, פיקוח ואחריות. המאמר הבא בא לעשות לכם סדר ונפרט מה באמת צריך לחפש וכיצד, בכדי לעבור בצורה בטוחה, זולה ויעילה וכיצד מוצאים זאת. צריך לחפש מוביל מומלץ, מחיר הגון וראוי, שירות מקצועי ואדיבות. על מנת להבטיח את יישום כל אלו, גטמובינג הוא המקום  היחיד לעשות זאת.

אחד הדברים החשובים שהשכלנו להבין הוא, שפרמטר האדיבות ויחסי האנוש של צוות המובילים, הם בעלי חשיבות עליונה בבחירת חברת הובלה. אנשים טובים הם אלו שבהכרח אחראיים למידת שביעות הרצון שלנו. כלומר, אם בחרנו חברת הובלות בתל אביב אשר מנוהלת על בסיס התפיסה כי שירות טוב הוא הדרך הנכונה לנהל עסק, הרי שאנחנו בידיים טובות ואנחנו יכולים להיות סמוכים ובטוחים שתהיה לנו הובלה מוצלחת.

דיאנה הובלות
מעולה

17 חוות דעת

9.9
9.9 שירות ואדיבות 9.9 מקצועיות 9.8 עמידה בזמנים 9.9 עמידה במחיר
(30/08/2020) , מכרז 9.9
"המובילים הגיעו בשעה שנקבעה עבדו ביעילות וחריצות ונתנו שירות מעולה."
ולדימיר הובלות
מעולה

467 חוות דעת

9.9
9.9 שירות ואדיבות 10.0 מקצועיות 9.9 עמידה בזמנים 9.9 עמידה במחיר
(10/03/2024) נטע, מכרז 95345 9.9
"מקצועי ואמין"
מוריס הובלות
מעולה

176 חוות דעת

9.9
9.9 שירות ואדיבות 10.0 מקצועיות 9.8 עמידה בזמנים 9.9 עמידה במחיר
(16/02/2021) , מכרז 9.9
"תודה רבה למנהל הצוות או החברה על שירות נעים ורגוע"
מריו הובלות
מושלם

6 חוות דעת

10.0
9.8 שירות ואדיבות 10.0 מקצועיות 10.0 עמידה בזמנים 10.0 עמידה במחיר
(03/12/2023) , מכרז 10.0
"היה נהדר, תקתקו הכל, היו נחמדים מאד, המחיר היה כמו בהזמנה ללא תוספות, למרות שהיו לי קצת יותר דברים, הם אמרו הכל טוב."

חברת הובלות מומלצת בתל אביב

במערכת גט-מובינג יש עשרות חברות הובלה המספקות שירות בתל אביב ובכל חלקי הארץ, אך לא כל החברות נמצאות כאן ומסיבה ברורה: אנחנו לא מאפשרים לכל חברה להצטרף, אלא אם עומדת בתנאי הכניסה וחותמת על הסכם מחייב לכללי התנהגות ופיצויים במקרים שונים, אשר מיד נפרט.

בענף ההובלות בכללותו, יש למעלה מ-600 חברות הובלה בפריסה ארצית ואלו מתחלקים למספר רב של סוגים:

 1. חברות הובלה גדולות מקצועיות איכותיות ומומלצות.
 2. מובילים לא מקצועיים שאינם עובדים כדרך קבע בענף ועובדים "שחור" מתחת ל"רדאר רשויות המס".
 3. בעלי רכבים להובלת פריטים בודדים, שאינם מוגדרים חברות הובלה במובן הקלאסי.
 4. חברות הובלה גדולות שאינן מקפידות על אספקת שירותים ברמה גבוהה.

בגט-מובינג פעילות רק החברות הטובות ביותר בענף, אשר להן תודעת שירות מוכחת, דירוגים והמלצות העולים על ציון 8, אחרת הן יפנו את מקומן מהמערכת. אנו מבטיחים שכל חברת הובלות אשר משתתפת בהתמחרות (במכרז ההשוואה שפתחתם) היא חברת הובלות מומלצת בתל אביב באמת על ידי עשרות לקוחות אמיתיים, מקוריים הניתנת להוכחה ואימות.

חברת הובלות מדורגת בתל אביב

מדרג חברות הובלה בתל אביב פירושו הציון שניתן למוביל על ידי הלקוח על פי פרמטרים מסוימים שנקבעו ע"י האתר שמקבל את הדירוג. לדוגמה, מערכת גטמובינג קבעה קריטריונים של מקצועיות השירות, עמידה בזמנים ושירות ואדיבות. מדרג הובלות הוא למעשה סולם הציונים שמקבל נותן השירות בכל אחד מהפרמטרים בנפרד ואף ציון מדרג משוקלל של כל הפרמטרים יחד.

לאחר שתמלאו את פרטי ההובלה ותגיעו לדף תוצאות ההתמחרות תוכלו לעיין בכל הצעת מחיר בציון הדירוג של מציע ההצעה. כך למשל תוכלו לראות בסמוך לדוד הובלות בתל אביב ציון משוקלל של 9.7 ותיאור הדירוג כ"מצוין". תוכלו להכנס לכרטיס מציע ההצעה ע"י לחיצה על ציון השירות המשוקלל ובפנים תראו ציון על פי כל אחד מהפרמטרים שציינו.

חברת הובלות מקצועית בתל אביב

חברת הובלות מקצועית כיום טומנת בחובה מספר דברים מלבד מקצועיות, כמו אדיבות, שירותיות ונכונות לעזור ולצאת מגדר הרגיל המצופה מאתנו כבעלי מקצוע. כלומר, כיום אנו נדרשים כבעלי מקצוע נדרשים לתשומת לב, אנושיות, רצון לעזור ועוד תכונות בכדי שנוגדר מקצועיים או בכדי שנזכה להמלצה. מידת שביעות הרצון של הלקוח הממוצע תלויה איפה באדיבות וביחסי האנוש של צוות המובילים ממש ומי שהשכיל להבין זאת זוכה להיחשב חברת הובלות מומלצת בתל אביב.

בכדי לאמוד נכון את מידת המקצועיות של המובילים שהשתתפו בהתמחרות, נקרא חוות דעת על חברות הובלות בתל אביב ונשווה את הציון המשוקלל הסופי שקיבלה חברת ההובלות בתל אביב. כמו כן ובנוסף, נתייחס גם למספר פרמטרים חשובים אחרים, המסבירים מהי חברת הובלה טובה בתל אביב. כך למשל, נקנה חשיבות לוותק וניסיון החברה, לאחריות הניתנת בכל העברת משרד או דירה ולעמידה בזמנים.

דבר נוסף שהמגדיר מהם מובילים איכותיים בתל אביב הוא הצורה בה הם מוציאים את תכולת ביתכם או תכולת משרדכם. כלומר,  כיצד הם מיגנו ועטפו את התכולה: מיגון הסלון בניילון נצמד או ניילון בועות, עיטוף השולחן, המיטות ואת כל יתר החפצים אשר עשויים להתלכלך, להשתפשף או להישבר בזמן הורדתם והעמסתם למשאית ההובלה.

חברת הובלות מקצועית בתל אביב תצויד ברכב או משאית מתאימים לגודל התכולה מבלי להביא לדחיסת התכולה וגרימת נזק בזמן הנסיעה. לכן, חשוב לברר אם קיימת פוליסת ביטוח לתכולה בהעברה. פוליסה זו מבטחת את הציוד שלכם במקרה שבו נפגעה תכולתכם בזמן נסיעה. רצוי לבחור חברת הובלות בתל אביב אשר ברשותה משאית סגורה, עם רמפה, כראוי וכנדרש מחברה מקצועית.

עם זאת, גם אם לחברת ההבולה אין ביטוח, אין זה אומר שהיא פסולה או שכדאי להמנע ממנה. לחברות שמחזיקות ביטוח הובלה בתוקף יש לרוב השתתפות עצמית במקרה של תביעה והן מחייבות את הלקוחות בהשתתפות עצמית. לכן, כדאי מאד לשים לב לפרטים הקטנים. כאשר תבחרו חברת הובלות בתל אביב באמצעות מערכת GetMoving ברוב כמעט מוחלט לא תתקלו בבעיית של נזקים לתכולה ואם נתקלתם ברוב כמעט מוחלט של המקרים חברת ההובלות הנבחרת תדאג לקחת אחריות ולתקן את הנזק מאשר לאבד את המקום שמספק לה עבודה וגם לעמוד בפני תביעה.

מחירון הובלות בתל אביב

משום מה, עוברי דירה תמיד מחפשים מחירון הובלות בתל אביב בכדי להעריך כמה הם עתידים לשלם עבור מעבר הדירה או המשרד. העניין הוא, שמחירון הובלות לא משקף דבר, אלא אינדיקציה ערטילאית מונפצת ולא מדויקת ועל כן, הינו חסר משמעות לחלוטין. אין דבר כזה מחיר הוגן וראוי על פי מחירון הובלות בתל אביב מכיוון שכל הצעת מחיר היא ייחודית לפרטי התכולה, הכתובות, הקומות ושאר הפרטים. גם אתם חושבים שמצאתם מחירון הובלות בתל אביב הנראה מתאים לבדיקה שלכם, כדאי מאד להבין כי המחיר אותו אתם תשלמו עשוי להיות גבוה או נמוך ב-20%, 50% ובעצם כל מספר שנרשום כאן אפשרי.

טווח מחירים מומלץ להובלה בתל אביב הוא כה רחב עשוי להיות כה רחב, עד כדי שהוא לא נותן לנו דבר וחצי דבר ובוודאי לא מסייע בהסקת מסקנות. לדוגמה, מחירון הובלת דירת 2 חדרים ינוע בין 1,000-2,000 ₪. אך בפועל יכול לעלות גם 3,000 ש"ח. אז כתבו לכם מחירון מלהיב, שכנעו אתכם שהנה זה המחירים הצפויים לכם ולזה כדאי לכם להתכונן, אך בשורה התחתונה, לכל הובלה יש מחיר משלה וזו היתה רק טכניקת שיווק ומכירה.

אנחנו לא מציגים את הבעיה שבמחירון הובלות בתל אביב אלא גם את הפתרון היחיד אשר ניתן לכל אחד בשקיפות מלאה והוא השוואת מחירים מדויקת על פי התכולה והכתובות שאתם הזנתם. רק כך, אפשר להיות בטוחים שהצעת המחיר להובלה המוצגת לבחירתנו בפועל, תהיה זהה ב-100% לזו שנדרש לשלם ביום המעבר. מערכת גט- מובינג תהפוך עבורכם את הצעת המחיר שחברתם לאישור הזמנה היישר לדואר האלקטרוני שלכם ושל חברת ההובלה שבחרתם, כך שלכל אחד מהצדדים יש העתק ותיעוד של השירות שהוזמן. האפשרות ליצור הצעות מחיר המתקבלות בזמן אמת לאחר מכרז (התמחרות אמיתית) לבחירת חברת הובלות מומלצת בתל אביב, ניתנות ללא כל עלות ואף מגובות בתקנון שירות ונהלים המבטיחים הובלה מקצועית ובטוחה בתל אביב- מהפכה של ממש בענף. 

איך משווים מחירי הובלות בתל אביב

העלאת פרטי ההובלה שלכם למכרז התמחרות בין חברות הובלה בתל אביב נעשית ב-3 שלבים פשוטים ומהירים: 

 • שלב א: מזינים כתובת מוצא, כתובת יעד, קומה, מסמנים מעלית אם יש, מסמנים מנוף אם צריך ומפרטים אם יש שביל כניסה חריג בכדי להמנע מתוספות מחיר בלתי צפויות. 
 • שלב ב: במסך זה פשוט סמנו איזה פריטים אתם מובילים, כגון מקרר, שולחן, ארון, מיטה וכו' וסמנו אם יש רהיטים שתצטרכו פירוק והרכבה. בנוסף בחרו את מספר הקרטונים הארוזים שיש לכם להוביל. אם אינכם יודעים, אל דאגה המערכת תציג לכם את הממוצע.
 • שלב ג: מזינים שם טלפון ודוא"ל. פרטים אלה נדרשים בכדי שנוכל להנפיק לכם ולחברת ההובלה אישור הזמנה. אם לא תבחרו בחברת הובלות בתל אביב, פרטיכם לא ייחשפו בפני אף גורם אחר מלבד ל-4 המציעים מחיר הזולים ביותר שקיבלתם במכרז. המטרה לשמה אנו מחברים אתכם ל-4 ההצעות הזולות ביותר היא שתוכלו לשוחח, להתרשם אישית ורק אז תבחרו בהצעה שנראית לכם המתאימה והמשתלמת ביותר.

זהו, סיימתם, זה היה פשוט מהיר וקל. כעת כל שנותר לכם הוא לבחור חברת הובלות בתל אביב שהציעה לכם את המחיר הטוב ביותר. שימו לב,  מחיר ההובלה הזול ביותר בתל אביב הוא לא בהכרח המחיר המשתלם ביותר ובמילים אחרות: מחיר הובלה הוא לא תמיד עלות הובלה. בכדי לברור את הצעת המחיר המשתלמת ביותר יש לקחת בחשבון פרמטרים נוספים כגון, דירוג, חוות דעת, מה כולל השירות, ביטוחים ועוד.

ברוב המקרים תמצאו בהתמחרות את המחיר הכי זול להובלה בתל אביב אך לעתים תמצאו רק את המחיר המשתלם ביותר ומחוץ לאתר תמצאו את המחיר הזול ביותר. כן, זו האמת. בהחלט יש מצבים שתמצאו מחיר זול יותר אך העלות הסופית של ההובלה תהיה לכם גבוה יותר בוודאות. ההבדל בין זול למשתלם הוא במידת שביעות הרצון שלכם. ונסביר: אם בחרתם את הצעה המחיר להובלה הזולה ביותר, אך התאכזבתם מהשירות ואף הצטערתם עליו, זה אומר שמצאתם את חברת ההובלה הזולה בתל אביב אך לא את המשתלמת ביותר. הזול עלה ביוקר והבחירה לא הייתה משתלמת בסופו של דבר. לכן, תמיד נחפש חברת הובלות בתל אביב במחיר משתלם, כי משתלם פירושו המחיר הנמוך ביותר, בצירוף התמורה הטובה ביותר. או במילים אחרות, תמורה ראויה לשירות או מוצר במחיר מינימלי.

הובלה ואריזה בתל אביב

אם אתם מחפשים חברת הובלה כולל אריזת תכולה, סימן שאתם אוהבים לקבל שירות מ-א' ועד ת' ושאתם בהחלט מבינים שכדאי להזמין שירות אריזת דירה בתל אביב יחד עם שירותי ההובלה כי זו לא הוצאה כל כך גדולה ולא דבר שאנו רוכשים בשגרת יומנו. בשביל הפעם בכמה שנים שרובנו נוטים לעבור דירה בהחלט כדאי להתפנק עם השירות הטוב ביותר בענף.

מיד עולה השאלה, כמה עולה אריזת דירה בתל אביב ? או כמה צריכה לעלות אריזת תכולת הדירה? התשובה שלהלן משקפת את המחיר הממוצע בתל אביב והמרכז לפיה, מחיר אריזת קרטון נעה בין 25 ש"ח לקרטון ועד 35 ש"ח תלוי בכמות הקרטונים, בחודש בשנה ואיכות השירות. הזמנת שירותי אריזה בתל אביב עם גט-מובינג כוללת את אספקת הקרטונים ולא רק את אריזת התכולה בהם והם מסופקים ביום ההובלה ע"י חברת ההובלה עצמה. ככל מספר הקרטונים שברשותכם גדול יותר, כך ירד מחיר אריזה לקרטון בודד.

על השאלה כמה עולה הובלה ואריזה כבר ענינו בפסקה העליונה של מאמר זה ואמרנו שלא ניתן לנקוב מחיר ללא הבנה ברורה ומדויקת של מה אתם מעבירים, מתי ויתר הפריטים הנדרשים ואין כל צורך שנחזור על הדברים שנית בפסקה זו.

אריזה והובלה בתל אביב רק עם גט מובינג

כיצד מתבצעת אריזת התכולה באמצעות צוות המובילים?

צוות הסבלים יגיעו לביתכם ביום המעבר ממש, מצוידים בקרטונים לאריזה וחומרי הדבקה. הם יכניסו את כל תכולתכם בצורה מסודרת לפי מיקומם בבית וירשמו על כל קרטון מה הוא מכיל. כך יכניסו לארגזים את כל תכולת ארון הבגדים שלכם וירשמו על גבי הקרטון – "בגדים חדר ילדים".  חדר אמבטיה יוכנס לקרטונים עליהם יהיה רשום – "מוצרי אמבטיה" וכך הלאה.

את כלי המטבח לרוב יעטפו עם נייר אריזה ורק לאחר מכן, יוכנסו לארגזי הקרטון, וזאת בכדי להימנע משבירתם בזמן הזזה ונסיעה. על קרטונים המכילים מוצרים שבירים יהיה רשום " מטבח שביר". הקפידו לוודא עם מנהל הצוות שהחפצים שלכם יארזו כשורה, כפי שהמלצנו לכם. ביתכם יהיה ארוז בצורה מסודרת וקלה לפריקה בכתובתכם החדשה. כל קרטון יונח בחדר המתאים בדירה החדשה ואתם תצטרכו רק להחזירם למקומם לפי הסדר החדש שבחרתם, אלא אם בחרתם בשירות הפרמיום של סידור דירה לאחר הובלה.

היתרון באריזת דירה בתל אביב הוא עצום:  

אז מהם היתרונות של ביצוע הובלות בתל אביב עם שירותי אריזתת דירה בקצרה ותמציתיות:

 • אין צורך לקנות חומרי אריזה כי המחיר כולל את מחיר הקרטון ושאר החומרים.
 • לא תרגישו שאתם "על גלגלים" ימים רבים לפני מעבר הדירה.
 • חסכתם לעצמכם שעות של עבודה ותסכול.

החיסרון היחיד שקיים בשירותי אריזה בתל אביב הוא תוספת התשלום על מחיר ההובלה הרגיל, אך אם אין לכם בעיה של כסף או במידה ויש לך מעט כסף, בטוח שלא תתחרטו על שבחרתם בשירות זה ולעולם לא תארזו שוב את הדירה הבאה שלכם אם תעברו שוב. 

שירותי נגרות- פירוק והרכבת ארונות ורהיטים

כמעט בכל מעבר דירה אנחנו לוקחים איתנו לפחות חלק מארונות הבגדים שלנו. כעת בפניכם 2 אפשרויות:

 1. אם יש לכם כישורי נגרות, פרקו והרכיבו את הארונות בעצמכם.
 2. אם אין לכם כישורי נגרות, ציינו בפני חברת ההובלה שאתם צריכים שירותי נגרות של פירוק והרכבת ארון וציינו את מספר הדלתות שבכל ארון.
 • מחיר פירוק והרכבת ארון נע בין 50-80 ₪ לדלת. כך שמחיר פירוק והרכבת ארון 2 דלתות יעלה בממוצע 120 ₪.
 • מחיר פירוק והרכבת ארון 3 דלתות יעלה 180 ₪ וכלל העברתו צריך לעלות 280 ₪ עד 350 ₪.
 • פירוק והרכבת ארון הזזה יקר יותר מפירוק והרכבת ארון רגיל בכ- 15-20%.

הובלה עם מנוף בתל אביב

למה צריך להזמין מנוף להובלה? מי משלם עבור המנוף בהובלה? למי זה כדאי? לרוב, הזמנת השירות נעשית כאשר ידוע שחלק מן התכולה לא עוברת בחדר המדרגות ולא נכנסת למעלית. לעיתים, מזמינים מנוף להעברת דירה כאשר רוצים לסיים את מעבר הדירה מוקדם ככל האפשר או כאשר נדרש מנוף הרמה לדירות ע"י חברת האחזקה של הבניין שאינה מאפשרות הורדת תכולה דרך המעלית וחדר המדרגות. בדרך כלל הלקוח, הוא זה שמשלם עבור הזמנת מנוף.

מחירי הובלות מנוף 

מחיר הובלת מנוף משתנה ותלוי בקומת הדירה. כך למשל, עד קומה 6 מחיר מנוף הוא כ-450 ש"ח לשעה ומעל קומה 6 ועד קומה 8 יהיה המחיר סביב ה- 700 ש"ח.  המחיר מתייחס לשעת עבודה אחת בלבד ולפתיחת המנוף בצד אחד בלבד של ההובלה ולא לכל היום. מקומה 8 עד קומה 10 המחיר עלול כבר לזנק לטווח מחירים הנע בין 700 ועד 800 ש"ח. מקומה 10 ועד קומה 12 מחיר מנוף בממוצע יהיה  כ -1,400 ₪. בקומות גבוהות כבר דורשות מנופי ענק ומחירן יכול לטפס עד ל-3,000 ש"ח. חברת הובלות בתל אביב עם מנוף בדרך כלל יגבו תשלום נפרד עבור שירותי המנוף, אלו שיאמרו לכם שהמחיר כלול, קרוב לוודאי ששקללו לכם את מחיר ההובלה והמנוף יחדיו. אז התעלמו ממכבסות מילים וערכו השוואה נכונה בין ההצעות השונות שקיבלתם.

מי משלם עבור שירותי המנוף ולמה

כמעט בכל המקרים חברת שירותי המנוף אינה חלק מחברת ההובלה ורק עובדת עמה בתיאום. כלומר, לכל מוביל בתל אביב  יש מאגר של מספר מנופאים עמם הוא עובד והוא דואג לתאם איתם הגעה ברגע שהוא מקבל הזמנה לביצוע הובלה. ככל הידוע לנו, ברוב המקרים חברות הובלה בתל אביב לא גוזרות עמלת תיווך בינכם ובין המנופאי, אך אין לדעת, אולי יש כאלו שעושים זאת. הדרך היחידה שתדעו אם גוזרים עליכם רווח זה כאשר אתם משלמים על המנוף בנפרד והמחיר לשעת מנוף עולה על מחירון שעת המנוף הממוצעת בענף. במקרים בהם חברת ההובלה נתנה לכם מחיר הובלה כולל מנוף, אינכם יכולים לדעת מה מרכיב המנוף מתוך המחיר הכולל ובשורה התחתונה: אם המחיר הכולל מתאים לכם, אז זה לא באמת חשוב.

אחסון דירות בתל אביב

חלק מכם וודאי מחפשים הובלה ואחסנה בתל אביב יחד מאותו ספק שירות אך ברוב המקרים אתם מתקשים למצוא את שילוב השירותים יחד. עם GetMoving תוכלו למצוא מקום אחסון דירות בתל אביב וגם ספק שירותי הובלות בתל אביב גם יחד ברמת השירות הגבוהה ביותר ובמחיר הנמוך והמשתלם ביותר. לרשותנו מספר מחסנים חדישים המחולקים לחדרים נפרדים בנפחים שונים של 10,15,20,30,40 קוב וכך הלאה. מחסן גדול שלנו ממוקם מול דיזינגוף סנטר ברחוב בן ציון 3 והוא מתאים לאחסון לעסקים וגם אחסון לדירות. מחסנים נוספים בסביבה יש לנו בבני ברק ליד קניון איילון, בראשון לציון ובחיפה.

מחיר אחסון דירות משתנה בהתאם לגודל חדר האחסון ובהתאם לפרק זמן ההשכרה. ככל שפרק הזמן ארוך יותר, תזכו למחיר נמוך יותר. ניתן לאחסן תכולת דירות החל מיום אחד בלבד ועד חודשים ארוכים ואפילו שנים, לבחירתכם. כל מחסננו מצוידים במערכות אבטחה, צילום 24 שעות ביממה, מוקד בטחון, מערכות אזעקה וכמובן מקום נקי, חדיש בעל גישה נוחה להניס ולהוציא פרטים מתי שתרצו.

אחסון דירות בתל אביב עם גט-מובינג תמיד יהיה הפתרון הכי נוח עבור כל אחד מאתנו. תוכלו להכנס למחסן ולצאת ממנו עם מובילי גטמובינג, תכולו לרכוש את חומרי האריזה דרכינו ואף להזמין את סידור דירתכם החדשה באמצעות ספקינו. אנחנו מספקים שירותים כוללים למעבר דירה, משרד ועסק גם יחד.

לסיכום, אם אתם רוצים חברת הובלות בת"א עם ראש שקט, עם כל השירותים הנלווים או אפילו בלעדיהם, אנו המקום הבטוח, המשתלם והנעים ביותר. אנו מבטיחים חוויה שירותית יוצאת דופן, יחס אישי ואדיב באמת ותחושה  ואנשים שעומדים מאחרי האתר והטלפון שבאמת באים לתת לכם שירות משביע רצון.
צוות גטמובינג מאחל לכם בהצלחה.

להזמין הובלה זה פשוט.
ממלאים תכולה, תאריך וכתובות
מקבלים הצעות מחיר מדויקות
בוחרים חברת הובלות עם המלצות
טיפים למעבר דירה

מחפשים טיפים למעבר דירה מוצלח? כאלה שבאמת יהיו יעילים ויתרמו לכם? היכנסו אל הכתבה הבאה ותקבלו אותם

יום ההובלה

יום ההובלה לבית חדש יכול להיות מאוד מתיש ומלחיץ, אך גם הרבה יותר רגוע. כיצד? היכנסו אל הכתבה הבאה ותבינו.

מעבר דירה עם ילדים

מעבר דירה עם ילדים יכול להיות מאוד מורכב ומלחיץ, אך אפשר גם אחרת. היכנסו אל הכתבה הבאה ותקבלו מספר טיפים מועילים.

מתי לעבור דירה

אנשים רבים מתלבטים מתי לעבור דירה מבחינת עונות השנה. בדיוק בשביל הכנו עבורכם את הכתבה הבאה. היכנסו לכאן ותוכלו לקבל החלטה.  

שאלות תשובות - הובלות בתל אביב

מהם היתרונות של הובלות בתל אביב באמצעות GetMoving?

GetMoving מציעה למי שבוחר בה הובלה מוצלחת עם הרבה פחות חוסר וודאות, מתח ולחץ מיותרים. הדרך הטובה ביותר להזמין הובלות בתל אביב עוברת דרכנו מאחר ואנחנו מונעים מכם את הצורך להתקשר ללא הפסקה לאינספור חברות הובלה, עד שתמצאו את החברה המתאימה. אנחנו מרכזים באתר שלנו מובילים מומלצים בלבד. דרכנו תמצאו שירות הובלות בתל אביב בליווי צמוד על ידי נציג אישי מטעמנו, עם התחייבות למחירים שהוצעו לכם במכרז. איתנו תוכלו לבצע השוואת מחירים מהירה ולמצוא את ההובלה המשתלמת והזולה ביותר במינימום המאמץ. כל זאת ללא עלות כספית כלשהי.

למה כדאי להזמין שירות הובלות בתל אביב באמצעות GetMoving?

לפני שאתר GetMoving היה קיים, האפשרות היחידה להזמין שירותי הובלות דירה בתל אביב הייתה באמצעות חיפוש בלתי פוסק ברשת וביצוע שיחות טלפוניות בלתי נגמרות. כעת, סוף כל סוף, ניתן לבחור חברת הובלות בתל אביב בצורה נוחה ומושכלת בהרבה. השירות שלנו מאפשר לכם לערוך מכרז בין חברות הובלה אמינות ומקצועיות ולבחור את ההצעה המשתלמת ביותר מבחינתכם. כל זאת בחינם וללא מאמץ ומבלי שתצטרכו לנהל אינספור שיחות עם מובילים שונים. מעבר לזאת, הובלות בתל אביב הופכות להרבה יותר קלות באמצעותנו. הצעות המחיר שתקבלו יהיו תואמות את פרטי התכולה שהזנתם ואתם יכולים להיות רגועים שהמחיר סופי.

כיצד ניתן להזמין הובלות בתל אביב באמצעות GetMoving? 

התהליך של GetMoving למציאת חברות הובלות בתל אביב הינו קל ופשוט. בהתחלה תצטרכו למלא את פרטיכם האישיים ומידע בסיסי לגבי ההובלה. למשל, תאריך ושעת הובלה, מהיכן ולאן, מאפיינים של הנגישות לדירות (קומה, דירה עורפית או כזאת שעל הכביש הראשי וכו') והאם נדרשים מנוף ושירותי אריזה. בשלב הבא תצטרכו לסמן את הפריטים שברצונכם להעביר, כגון ארונות, מיטות, מכשירי חשמל וכו' וכמו כן, את מספר הקרטונים הצפוי שיש להוביל. לאחר שתסיימו, פרטי ההובלה שלכם יועברו לחברות ההובלה שעובדות איתנו לתמחור, ללא פרטיכם האישיים, שנמשך כשעה אחת לכל היותר. תוצאות מכרז ההשוואה יועברו יוצגו לכם על גבי המסך וגם ישלחו אליכם ישירות למייל או לטלפון. כל שיוותר לכם הוא רק לבחור את חברת ההובלה המשתלמת ביותר. הובלות בתל אביב הופכות להרבה יותר פשוטות בצורה הזאת ואם אתם רוצים גם לחוש את חברות ההובלה שהציעו לכם מחיר, חכו מספר דקות לאחר סיום המכרז ובנוסף להצעות המחיר שיופיעו און ליין, תזכו לקבל שיחת טלפון מעד! 4 חברות הובלה הזולות ביותר שנתנו לכם הצעה!

כיצד GetMoving עוזרת לשמור על ראש שקט כשמזמינים הובלה בתל אביב?

כאשר זקוקים לחברת הובלות בתל אביב ופונים לכמה מהן ישירות בשיטה הטלפונית המסורתית, הדבר כולל טרחה רבה. יתרה מזאת, רבים הם המקרים של לקוחות שפשוט נופלים על נותני שירות שאינם מקצועיים דיו, כאלו שאיחרו בשעת ההגעה, לא הגיעו בכלל, גרמו לנזק לפריטים מועברים, וכל זאת ביחס מזלזל ומחפיר. לא כך הדבר כאשר מתחילים תהליך לחיפוש חברת הובלות דירה בתל אביב דרך GetMoving. אצלנו תמצאו אך ורק חברות אמינות ומקצועיות עם המלצות, והצעת המחיר שתקבלו מהמוביל הנבחר במסגרת המרכז היא סופית. בנוסף תקבלו מהמוביל פיצוי ישיר בסך 10% על איחור מהטווח הנקוב, ואם המוביל לא הגיע בגלל תקלה או מכל סיבה כלשהי תזכו שוב בפיצוי כספי ע"פ האמור בתקנון וכל זאת ישירות מחברת ההובלה שהזמנתם. 

האם הובלות בתל אביב באמצעות GetMoving הן באמת דבר בטוח?

כאשר אתם בוחרים חברה דרך אתר GetMoving עבור הובלות בתים בתל אביב, אתם יכולים להיות בטוחים בבחירתכם. במקרה של הובלות בתל אביב המלצות הן דבר חשוב ולכן ריכזנו עבורכם אך ורק חברות הובלה מומלצות ואמינות, כך שלא תצטרכו להתמודד עם נותני שירות בעייתיים בשל המלצות פיקטיביות. לכל הצעה שתקבלו במכרז מחברת הובלות כלשהי מוצמד הכרטיס שלה, שכולל המלצות של לקוחות עבר אמיתיים שהזמינו הובלות דירה בתל אביב דרכנו ודירגו את חוויית השירות שלהם מהמוביל שביצע את העבודה. מלבד המלצות תמצאו בכרטיס גם מידע נוסף שכולל את שנות הוותק של חברת ההובלות, צי רכבי ההובלה שקיים אצלה ועוד. תוכלו גם לראות את הציון המשוקלל של כל אחד מהמובילים שהשתתפו במכרז ולחיצה על הכרטיס תראה לכם גם ממה הוא מורכב.

האם ניתן להזמין רק הובלה באמצעות GetMoving?

GetMoving נולדה מתוך רעיון לספק לכל אחד ואחת שירות הובלות בתל אביב איכותי ובמחיר משתלם, אך כזה שכולל גם שירותים נוספים מלבד ההובלה עצמה, במידה ומעוניינים בכך. בהתאם לזאת, תוכלו במסגרת מילוי פרטי המכרז לבקש לקבל הצעת מחיר של חברת הובלות דירות בתל אביב שמספקת גם שירותים נוספים שאתם זקוקים להם, כגון שירותי אריזה, אספקת קרטונים, שירותי נגרות לפירוק והרכבה של רהיטים, שירותי מנוף, שירותי פריקה וסידור לאחר ההובלה, שירותי אחסון ועוד. תהליך הבחירה בשירותים הנדרשים הינו קל ופשוט והצעות המחיר שתקבלו במכרז כוללות את כל מה שבחרתם והינן סופיות לחלוטין, ללא הפתעות ואותיות קטנות.

פוסטים נוספים שיעניינו אתכם

כבר אין צורך להתקשר למספר ספקים כדי למצוא הובלות בתל אביב בזול. אתר גט-מובינג זו הדרך הטובה למציאת מחיר שירותי הובלות זולות בתל אביב מבלי להרים את הטלפון. היכנסו >>