הובלות במודיעין

  1. GetMoving
  2. /
  3. בלוג

מחפשים חברת הובלה מומלצת?

אם אתם עוברים דירה למודיעין או ממודיעין כדאי מאד שתקראו את 5 הכללים הבסיסיים לבחירה נכונה של חברת הובלות במודיעין, מכבים רעות והסביבה.
אנחנו האתר היחיד המציע את הפתרון המושלם לקבלת המחיר הכי משתלם ברשת האינטרנט, בעזרת מערכת השוואת מחירים במודיעין והסביבה.
פתיחת מכרז האתר הוא שירות חנימי לגמרי ואינו דורש תשלום באף אחד מהשלבים. כדאי ומומלץ לבחור מובילים במודיעין באמצעות GetMoving.

הובלות במודיעין - גט מובינג

איכות חברות הובלה במודיעין

מובילים לא בוחרים מאינדקס בצורה אקראית, לא בוחרים דרך פרסומת רק בגלל שהבטיחו לכם 50% הוזלה במחיר. אנחנו כבר למודי ניסיון ושבעים מהבטחות ופרסומות חסרות בסיס.
מובילים מומלצים במודיעין בוחרים רק אם הם מופיעים באתר GetMoving מכיוון שרק חברות הובלה במודיעין המחויבות לאמנת השירות הנוקשה שלנו רשאיות להשתתף בהצעת מחיר ולקבל דירות למעבר.

 

אנחנו מפקחים ודואגים לאיכות חברות ההובלה במודיעין ע"י וידוא שהן אכן עומדות בסטנדרטים של הגינות ועמידה בהתחייבויות.
כך למשל, אנו דואגים לעמידה במחיר אותו הציעו לכם, עמידה בזמנים כמתחייב וכמובן עמידה ברמת שירות הכי גבוהה בענף הובלות דירות ומשרדים בישראל.

 

דרך נוספת בה תוכלו להיות סמוכים ובטוחים שבחרתם חברת הובלות מומלצת במודיעין היא על ידי קריאת חוות דעת והמלצות של לקוחות שעברו עם המומלצים שלנו.
כל חוות הדעת מקוריות, אמיתיות ולא עברו כל סינון או תיקון ולא מורדות מהאתר בשום מצב, פרט לבקשת הלקוח-רושם חוות הדעת בעצמו.
אנו מאמינים בשקיפות מלאה, כאשר המוטו שלנו הוא להיות חברת השוואת מחירי ההובלה הזולה והאיכותית ביותר במדינה.

מחיר הובלת דירה במודיעין

אנו יכולים להציע לכם מחירון הובלות במודיעין לפי מספר חדרים, אך לא יהיה בו כל ערך מבחינתכם. כל אתר אשר יפרסם מחירון הובלות לא יוכל לעמוד מאחריו.
הסיבה לכך היא שלכל דירה יש תכולה משתנה, קומה משתנה, פירוק והרכבת רהיטים ועוד הרבה פרמטרים משתנים הקובעים את המחיר למעבר הדירה.

 

כך למשל מחיר הובלת דירת 3 חדרים במודיעין למודיעין יכולה לעלות 1,800 ₪ ויכולה גם להגיע למחיר 4,000 ₪.
מסיבה זאת אנחנו לא מאמינים שהצגת מחירון ללקוח תועיל במשהו, אפילו להיפך:
מחירון הובלות ומחשבון הובלה מטעים את הלקוח ומשמשים אתרים רבים במטרה לגרום ללקוח לראות מחיר זול ולהתקשר.
לאחר שהלקוח חייג, הוא יגלה את המחיר האמיתי ואז ינסו לשכנע אותו למה זה בעצם עולה יותר ומדוע כדאי לשלם את התוספת.

כיצד יודעים כמה עולה הובלה במודיעין

רוצים לדעת באמת באמת כמה עולה הובלת דירה במודיעין ? פתחו מכרז חינם להשוואת מחירים ודעו בדיוק כמה תעלה לכם הובלה. לא בערך, לא כמעט, אלא בדיוק!
תדעו מי חברת ההובלה שהציעה לכם את המחיר הזול ביותר, תוכלו לקרוא עליה המלצות, תוכלו להתקשר אליה ישירות, או להזמין את שירותיה בלחיצת
כפתור אחת והכל חינם בלי כסף וללא כל התחייבות. שירות מלא ללקוח.

 

לאחר שתמלאו את פרטי ההובלה לפי השאלות באתר, תקבלו תוך מספר דקות הצעות מחיר בזמן אמת. התוצאות יופיעו על גבי המסך של הטאבלט, המחשב הביתי או הנייד.
אין צורך להשאיר את המסך פתוח תוכלו להיכנס לדף התוצאות דרך קישור שנשלח אליכם לנייד ולבחור בחברת ההובלה הטובה ביותר במודיעין והסביבה.

 

כשתערכו השוואת מחירי הובלה במודיעין, לא נחשוף את פרטיכם לכל המשתתפים במערכת, רק בסיום המכרז במידה ולא בחרתם חברה, ייצרו אתכם קשר 3 ההצעות הזולות ביותר מבין כל המשתתפים. בכך, תיחסך מכם הטירחה של חיוג להצעות הזולות בכדי להתרשם מהם טלפונית.
בחירת שירותים אצלנו היא לא בחירת "חתול בשק" אלא בחירה מושכלת, נבונה ומשתלמת. כי הובלה במודיעין עושים רק עם GetMoving.

הובלות עם מנוף במודיעין

מודיעין ידועה בבנייתה החדשנית לגובה ורבים מהגרים בה, מעדיפים לעשות שימווש בשירותי הובלה עם מנוף לדירתם.
הסיבה להזמנת שירותי מנוף והובלה יחד, היא במטרה לחסוך זמן ביום המעבר, לצמצם את הסיכוי לנזקים בהעברת רהיטים וכמובן התקדמות לעידן החדש של הובלה יעילה. 
מחיר הובלה במנוף במודיעין אינו שונה מיתר האזורים בארץ ובדרך כלל מתמחרים את עלות המנוף בנפרד להובלה.

 

מחיר מנוף עומד על 300 ₪ בממוצע לשעת עבודה. את מחיר שעת עבודת המנוף לא מקבלת חברת ההובלה, אלא בחברה שמספקת שירותי מנוף במודיעין.

 

שאלה: כמה זמן לוקח להעביר דירה עם מנוף?
תשובה: דירה ממוצעת בת 3 חדרים לוקחת בערך שעת עבודת מנוף.

 

שאלה: אם השתמשתי רק חצי שעה במנוף כמה אשלם?
תשובה: גם אם השתמשתם בחלק מהשעה תחויבו על שעה מלאה.

 

שאלה: אם אני אשתמש במנוף רבע שעה ועוד רבע שעה בכתובת החדשה כמה אשלם?
תשובה: יש לבדוק מול חברת ההובלה מקרה כזה, בו הכתובות קרובות זו לזו ואתם מספיקים לעשות הכל בטווח השעה שהוקצתה לכם תמורת 300 ₪ בממוצע.

 

שאלה: איך אני יכול/ה לדעת אם חברת המנופים טובה?
תשובה: לרוב כולן טובות. אם בחרתם חברת הובלה טובה דרך אתר GetMoving היו בטוחים שהיא עובדת עם מנופאים איכותיים מזה זמן רב והיא תדע לבחור עבורכם. בדרך כלל כל מוביל עובד עם מספק מצומצם של מנופאי דירות והוא יזמין את זו שתהיה זמינה ועדיפה עליו ואיתה הוא רגיל לעבוד בשיתוף פעולה מיטבי.

הובלות משרד במודיעין ירושלים והסביבה

לא רק שירותי מעבר דירה תוכלו למצוא באתר GetMoving אלא גם שירותי הובלות משרדים, חנויות, מפעלים וכל דבר שדורש צוות מובילים ושינוע. זכרו; עושים השוואת מחירים תמיד! ובוחרים רק לאחר שבוחרים חברה אשר יודעים בוודאות כי לא תופתעו משינויים במחיר ולא תופתעו מאיכות שירות ירודה. מובילים במודיעין בוחרים בצורה חכמה, שלא תגידו שלא ידעתם.
בהצלחה.

 

מידע נוסף: הובלות בירושלים

עדיין מחפשים שירותי הובלות? פתחו מכרז עכשיו!