הובלות במודיעין

 1. GetMoving
 2. /
 3. בלוג

אם אתם עוברים דירה למודיעין או ממודיעין כדאי מאד שתקראו את 5 הכללים הבסיסיים לבחירה נכונה של חברת הובלות במודיעין, מכבים רעות והסביבה. אנחנו האתר היחיד המציע את הפתרון המושלם לקבלת המחיר הכי משתלם ברשת האינטרנט, בעזרת מערכת השוואת מחירים במודיעין והסביבה. פתיחת מכרז השווטאה הוא שירות חנימי לגמרי ואינו דורש תשלום באף אחד מהשלבים. כדאי ומומלץ לבחור מובילים במודיעין באמצעות GetMoving.

הובלות במודיעין - גט מובינג

איכות חברות הובלה במודיעין

במקרה של חיפוש מוביל מודיעין מציעה הרבה אפשרויות. כמובן שאין לבחור חברת הובלות במודיעין מאינדקס בצורה אקראית, וגם לא דרך פרסומת רק בגלל שהבטיחו לכם 50% הוזלה במחיר. אנחנו כבר למודי ניסיון ושבעים מהבטחות ופרסומות חסרות בסיס. מובילים מומלצים במודיעין בוחרים רק אם הם מופיעים באתר GetMoving מכיוון שרק חברות הובלה במודיעין המחויבות לאמנת השירות הנוקשה שלנו רשאיות להשתתף בהצעת מחיר ולקבל דירות למעבר.

אנחנו מפקחים ודואגים לאיכות חברות ההובלה במודיעין ע"י וידוא שהן אכן עומדות בסטנדרטים של הגינות ועמידה בהתחייבויות. כך למשל, התקנון שלנו מחייב את חברות ההובלה במודיעין בעמידה במחיר אותו הציעו לכם, עמידה בזמנים וכמובן עמידה ברמת שירות הכי גבוהה בענף הובלות דירות ומשרדים בישראל. דרך נוספת בה תוכלו להיות סמוכים ובטוחים שבחרתם חברת הובלות מומלצת במודיעין היא על ידי קריאת חוות דעת והמלצות של לקוחות שעברו עם המומלצים שלנו. כל חוות הדעת מקוריות, אמיתיות ולא עברו כל סינון או תיקון ולא מורדות מהאתר בשום מצב, פרט לבקשת הלקוח-רושם חוות הדעת בעצמו. אנו מאמינים בשקיפות מלאה, כאשר המוטו שלנו הוא להיות חברת השוואת מחירי ההובלה הזולה והאיכותית ביותר במדינה.

אז הכלל הראשון הוא לבחור חברת הובלות איכותית במודיעין ע"פ מדדים של עמידה בזמנים, לקיחת אחריות על נזקים, עמידה במחיר המוצע תחילה ללא תוספות מחיר בלתי מוצדקות, יעילות וביצוע מהיר ללא עיכובים מיותרים.

מחיר הובלת דירה במודיעין

אנו יכולים להציע לכם מחירון הובלות במודיעין לפי מספר חדרים, אך לא יהיה בו כל ערך מבחינתכם. כל אתר אשר יפרסם מחירון הובלות לא יוכל לעמוד מאחריו. הסיבה לכך היא שלכל דירה יש תכולה משתנה, קומה משתנה, פירוק והרכבת רהיטים ועוד הרבה פרמטרים משתנים הקובעים את המחיר למעבר הדירה. כך למשל, מחיר הובלת דירת 3 חדרים במודיעין למודיעין יכולה לעלות 1,800 ₪ ויכולה גם להגיע למחיר 4,000 ₪. מסיבה זאת אנחנו לא מאמינים שהצגת מחירון ללקוח תועיל במשהו, אפילו להיפך: מחירון הובלות ומחשבון הובלה מטעים את הלקוח ומשמשים אתרים רבים במטרה לגרום ללקוח לראות מחיר זול ולהתקשר. לאחר שהלקוח חייג, הוא יגלה את המחיר האמיתי ואז ינסו לשכנע אותו למה זה בעצם עולה יותר ומדוע כדאי לשלם את התוספת.

לכן, הכלל השני להובלה בטוחה במודיעין היא לא להסמתך על מחירונים ולקבל העצת מחיר לפי התכולה שלכם ויתר הפרטים הבלעדיים רק לכם. בכדי לקבלת הצעת מחיר אמיתית יש באפשרותכם 2 אפשרויות שונות:

 • הראשונה היא הדרך הישנה: להתקשר לכ-5 חברות הובלה באזור מודיעין ולספר להם מה אתם מעבירים ומתי ולקבל הצעת מחיר מכל אחת מהן. דרך זו, ארוכה ומייגעת ודורשת מכם לחזור על הדברים 5 פעמים.
 • השניה, היא הדרך החדשה: למלא את פרטי ההובלה פעם אחת באתר Getmoving ותוך 3 דקות יופיעו מגוון הצעות מחיר בהתאם לתכולה והפרטים שהזנתם. דרך זו, אינה דורשת מכם כל חזרה על הפעולה ויש לה יתרונות רבים נוספים, כגון, התחייבות המובילים לכללי השירות הבטוח, פיצויים כספיים במקרים רבים, בטחון וראש שקט.

רוצים לדעת באמת באמת כמה עולה הובלת דירה במודיעין ? פתחו מכרז חינם להשוואת מחירים ודעו בדיוק כמה תעלה לכם הובלה. לא בערך, לא כמעט, אלא בדיוק! תדעו מי חברת ההובלה שהציעה לכם את המחיר הזול ביותר, תוכלו לקרוא עליה המלצות, תוכלו להתקשר אליה ישירות, או להזמין את שירותיה בלחיצת כפתור אחת והכל חינם בלי כסף וללא כל התחייבות. לאחר שתמלאו את פרטי ההובלה לפי השאלות באתר, תקבלו תוך מספר דקות הצעות מחיר בזמן אמת. התוצאות יופיעו על גבי המסך של הטאבלט, המחשב הביתי או הנייד. אין צורך להשאיר את המסך פתוח תוכלו להיכנס לדף התוצאות דרך קישור שנשלח אליכם לנייד ולבחור בחברת ההובלה הטובה ביותר במודיעין והסביבה.

כשתערכו השוואת מחירי הובלה במודיעין, לא נחשוף את פרטיכם לכל המובילים במערכת, אלא רק לעד 4 מהמובילים שהציעו לכם את המחיר הנמוך ביותר. בכך, תיחסך מכם הטירחה של חיוג להצעות הזולות בכדי להתרשם מהם טלפונית. בחירת שירותים אצלנו היא לא בחירת "חתול בשק" אלא בחירה מושכלת, נבונה ומשתלמת. כי הובלה במודיעין עושים רק עם GetMoving.

הובלות עם מנוף במודיעין 

מודיעין ידועה בבנייתה החדשנית לגובה ורבים מהגרים בה, מעדיפים לעשות שימווש בשירותי הובלה עם מנוף לדירתם. הסיבה להזמנת שירותי מנוף והובלה יחד, היא במטרה לחסוך זמן ביום המעבר, לצמצם את הסיכוי לנזקים בהעברת רהיטים וכמובן התקדמות לעידן החדש של הובלה יעילה. מחיר הובלה במנוף במודיעין אינו שונה מיתר האזורים בארץ ובדרך כלל מתמחרים את עלות המנוף בנפרד להובלה. מחיר מנוף עומד על 400 עד 450 ₪ לשעת עבודה. את מחיר שעת עבודת המנוף לא מקבלת חברת ההובלה, אלא בחברה שמספקת שירותי מנוף במודיעין. לפניכם מספר תשובות על שאלות שכיחות הנוגעות להובלות מנוף במודיעין:

 • שאלה: כמה זמן לוקח להעביר דירה עם מנוף?
  תשובה: דירה ממוצעת בת 3 עד 5 חדרים, לוקחת עד שעת עבודת מנוף ב-90% מהמקרים.

 • שאלה: אם השתמשתי רק חצי שעה במנוף כמה אשלם?
  תשובה: גם אם השתמשתם בחלק מהשעה, אפילו בעשר דקות מתוך השעה, תחויבו על שעה מלאה בכל חברת מנופים.

 • שאלה: אם אני אשתמש במנוף רבע שעה ועוד רבע שעה בכתובת החדשה כמה אשלם?
  תשובה: תשלום עבור מנוף הינו לא רק לפי שעת עבודה, אלא לפי פתיחה: כלומר, ברגע שמשאית המנוף פתחה את המנוף מתחילה שעת עבודה. אם חברת המנופים סוגרת את המנוף ופותחת אותו שוב בכתובת היעד, נחשב הדבר להזמנה חדשה ומתחילה להיספר שעה שוב. לסיכום, בכל אחת מהכתובות, תשלמו עבור שעת עבודה.

 • שאלה: איך אני יכול/ה לדעת אם חברת המנופים טובה?
  תשובה: לרוב כולן טובות. אם בחרתם חברת הובלה טובה דרך אתר GetMoving היו בטוחים שהיא עובדת עם מנופאים איכותיים מזה זמן רב והיא תדע לבחור עבורכם. בדרך כלל כל מוביל עובד עם מספק מצומצם של מנופאי דירות והוא יזמין את זו שתהיה זמינה ועדיפה עליו ואיתה הוא רגיל לעבוד בשיתוף פעולה מיטבי.

 • שאלה: מי אחראי במקרה של נזק בעת הורדת התכולה במנוף?
  תשובה: חברת המנופים בשילוב עם חברת ההובלה אחראיים יחד לתכולתכם בזמן הורדתם במנוף, אלא במקרים בהם משאית המנוף מתהפכת, האחריות תחול על המנופאי בלבד שלא מיקם את המשאית כראוי.

הכלל השלישי אם כך אותו סיכמנו הוא לבחון רק את חברת ההובלה הנבחרת ואין כל צורך לדאוג ולחפש מנופי הובלה במודיעין. התיאום מול חברת המנופים תעשה תמיד ע"י חברת ההובלה שבחרתם ואין לכם כל עבודה בנושא.

הובלות משרד במודיעין ירושלים והסביבה

לא רק שירותי מעבר דירה תוכלו למצוא באתר GetMoving אלא גם שירותי הובלות משרדים, חנויות, מפעלים וכל דבר שדורש צוות מובילים ושינוע. זכרו; עושים השוואת מחירים תמיד! ובוחרים רק לאחר שמוצאים חברה אשר יודעים בוודאות כי לא תופתעו משינויים במחיר ולא תופתעו מאיכות שירות ירודה. מובילים במודיעין בוחרים בצורה חכמה, שלא תגידו שלא ידעתם.

אם אתם חוששים שהובל משרדכם עשויה להיות מורכבת ושונה מהובלת משרד סטנדרטית ואתם חוששים גם שיהיו לכך השלכות מבחינת תוספת מחיר או מבחינת זמני הביצוע, אנו ממליצים לכם להשתמש בשירותי סוכן חינם של גטמובינג. סוכן הוא מנהל תיקי לקוחות משרדיים ועסקיים שאנו שולחים אליכם עם דרישתכם שיסקור את כל פרטי ההובלה שלכם ובחינם. סוקר זה מיומן ומקצועי ביותר ויודע לראות את הדברים הקטנים ואת כל הבעיות שצפויים להיתקל בהם המובילים בזמן ההובלה.

לאחר סקירת המשרד, דרכי הגישה, סוג התכולה, פירוקים והרכבות וכל היתר, הוא יעלה את הנתונים למערכת השוואת מחירים ויציג בפניכם הצעות מחיר לבחירכם. כל המחירים המוצגים לכם הם סופיים ללא שינוי ביום המעבר. חברות ההובלה המשתתפות בהצעה מפוקחות, איכותיות, מקצועיות ומצוינות. הובלות משרד במודיעין ירושלים והסביבה עם סוכן חינם של גטמובינג היא הפתרון המושלם, החסכוני והטוב ביותר שפגשתם בימיכם. אנו לקוחים על עצמנו את עלויות הסוכן גם בחרתם שלא לסגור את ההובלה דרכינו ואנו עושים זאת מכמה סיבות: 

 • אנו יודעים שהמחירים שאנו מציגים לבסוף, זולים ומשתלמים משמעותית מאלה שתקבלו מחוץ למערכת גטמובינג.
 • מספר המשרדים הרב שעוברים אתנו בשנה מוכיחים שאנו מספקים ערך עודף אמיתי וחשוב ללקוחותינו.
 • אנו באמת דואגים שלקוחותינו יהיו רגועים, בטוחים ובראש שקט לפני ההובלה, במהלכה ובסיומה.
 • אנו מאמינים ששירות טוב של הובלות מודיעין צריך להתחיל בצעד הראשון שלנו, לקראת הלקוחות שלנו ולא להיפך.

אז הכלל הרביעי שלנו הוא שהובלת משרד במודיעין כדאי לעשות לאחר הזמנת סוכן סוקר חינם אשר מבטיח הובלה מוצלחת ומקצועית.

מדוע כדאי להזמין הובלות במודיעין דרך אתר GetMoving?

כדי למצוא חברת הובלות במודיעין בצורה מהירה ויעילה מתמיד

אתר GetMoving הוקם במטרה לאפשר לכל אחד מכם למצוא חברת הובלות במהירות, מבלי שיהיה לו צורך להתקשר טלפונית עם מספר חברות רב, לבזבז זמן יקר ולפספס הצעות מחיר באמת משתלמות

כדי למצוא חברת הובלות באמת איכותית ובעלת המלצות אמיתיות ולא פיקטיביות

כל חברת הובלות במודיעין שנמצאת במאגר שלנו עוברת סינונים קפדניים ועומדות בכל הקריטריונים החשובים, דוגמת עמידה בזמנים, עמידה במחיר שהוצע במכרז ועוד. תוכלו לצפות גם בהמלצות אמיתיות לפני הבחירה באחת מהן

כדי לקבלת הצעת מחיר משתלמת ומדויקת בהתאם לתכולה שלכם

אתר GetMoving הוא המקום לקבל בו הצעת מחיר שבאמת תואמת את התכולה שלכם ולא רק תוך התבססות על מחירונים כלליים בהתאם לגודל הדירה. הדבר מתבצע בקלות באמצעות מילוי הפרטים בהליך קצר במיוחד

כדי לקבל גם שירותים נלווים חשובים בהצעת מחיר משתלמת במיוחד

זקוקים לשירותים נלווים חשובים נוספים במסגרת ההובלה שלכם? תוכלו לסמן זאת בעת מילוי הפרטים ולקבל הצעת מחיר של מובילים במודיעין שמציעים גם שירותי מנוף, אריזה, פירוק והרכבה של רהיטים ועוד

כדי להוביל גם משרדים בצורה יעילה, חסכונית ומשתלמת עבורכם

במקרה של הובלות במודיעין של משרדים, תוכלו להיעזר גם בשירות סוכן חכם אשר יגיע עד אליכם לאפיין את המתחם ומורכבות ההובלה. לאחר מכן הוא יכניס את הנתונים למערכת וישיג לכם הצעות מחיר משתלמות וחסכוניות במיוחד

 

כיצד להתכונן לקראת הובלה במודיעין ?

לפניכם 5 טיפים שיסייעו לכם להתכונן נכון לקראת הובלה במודיעין ואנו באמת ממליצים לכם ליישם אותם במלואם, בכדי שההובלה שלכם תעבור בצורה חלקה, מהירה, בלי תקלות והצלחה מוחלטת:

 1. סגרו חברת הובלה כ-30 ימים לפני המועד- השאלה הנשאלת ביותר היא כמה זמן לפני ההובלה צריך לסגור חברת הובלות במודיעין והתשובה תלויה בחודש בשנה בו אתם מבקשים לעבור. ללא כניסה לדקויות, מומלץ לסגור חברת הובלה 30 ימים לפני יום המעבר. זה משאיר לכם מספיק חברות הובלה מומלצות ומקצועיות במודיעין ולא תצטרכו להתפשר על אלו שנשארו פנויות. יתרה מכך, אם תחפשו חברת הובלות במודיעין כחודש לפני תאריך ההובלה תזכו לקבל מחיר נמוך יותר מהזמנת השירות ברגע האחרון.
 2. ארזו את הבית בזמן- התחילו לארוז את הבית מספר ימים לפני ההובלה ואל תחכו לרגע האחרון. מספר הימים המומלץ תלוי בזמינות שלכם ובמספר השעות הפנויות שלכם לאחר יום העבודה. בממוצע ניתן לומר כי יקח לכם לארוז חדר עם ארון בגדים כ-4 שעות. כך שאם יש לכם 3 חדרי שינה ובכל אחד ארון בגדים של 4 דלתות, יקח לכם כ-12 שעות אריזה בממוצע, כולל מיון הדברים, פתיחת קרטונים והדבקתם וכו'. מטבח לוקח הרבה יותר זמן לארוז מכיוון שהוא מצריך אריזה של כל כוס בנפרד עם נייר אריזה. מטבח סטנדרטי של דירת 4 חדרים (3 חדרי שינה) עשוי להיות כ-12 שעות במצטבר. אולי זה נשמע הרבה אך בכדי להתכונן לקראת הובלה במודיעין בצורה נכונה יהיה עליכם לארוז תכולה שבורה כראוי, לזרוק דברים שאינכם רוצים או צריכים, להתלבט, לחשוב ואין מה לעשות, דבר אלה לוקחים זמן. לסיכום, בית ארוז כולל חדרי אמבט, מטבח, חדרי שינה, סלון, ארונות מזווה, מחסן ועוד ייקח לכם בממוצע כ-30 שעות.  למעשה אלו כ-5 ימים שבכל יום תצטרכו לפנות 6 שעות לקראת המעבר בכדי להיות מוכנים באמת למעבר.
 3. בקשו ניתוק תקשורת, אינטרנט, כבלים ואחרים- התחילו עם בקשות ניתוק הכבלים, האינטרנט החשמל והארנונה כשבועיים לפני המעבר: אתם יכולים להודיע לכל חברות התקשורות וכל ההתקשרויות שעשיתם בדירה על יציאתכם מהדירה מבעוד מועד, כך שביום המעבר כל השירותים ינותקו אוטומטית. אל תחכו ליום האחרון, עשו זאת לפני.
 4. רכישת חומרי אריזה כשבועיים מראש- את חומרי האריזה יש להזמין 14 ימים לפני תאריך ההובלה. הסיבה לכך היא הזמן שלוקח להם להגיע אליכם, בנוסף לזמן האריזה שכדאי להשאיר, כפי שהבהרנו ללמעלה בטיפ בית ארוז. אנו ממליצים לכם בחום לרכוש חומרי אריזה בשופגטמובינג בו אנו מציעים קרטונים למעבר דירה במודיעין באריזות חסכון ואספקה מהירה עד פתח הדלת.
 5. השאירו מגב וסמרטוט לסיום ההובלה- לאחר שהמובילים יצאו מהדירה עם כל התכולה, הרצפה תמיד תראה מלוכלכת משאריות אבק שהסתתרו מאחרי הארונות, המקרר, התנור, מכונת הכביסה והמדיח. לכן, תזכרו להשאיר מטאטא ומגב עם סמרטוט לטאטא את הבית בסיום ולהעביר סמרטוט. כך תשאירו את הבית נעים לכניסה לבאים אחריכם ואם תפעלו כך, תזכו כנראה לקבל גם אתם את ביתכם החדש נקי ונעים ביום הכניסה.

לסיכום, הכלל החמישי שלנו כולל 5 טיפים שעונים על השאלה כיצד להתכונן לקראת הובלה במודיעין וכולם חשובים מאד להבטחת מעבר מוצלח. טיפים אלה נכתבו מניסיון רב ואף לא אחד מהם מיותר. אם תפעלו על פי הזמנים שציינו, בטוח שתמצאו את עצמיכן מוכנים למעבר בלי לחץ, בלי חרדות ובלי הפתעות של הרגע האחרון.

הובלות במודיעין באמצעות GetMoving – איך זה עובד?

מילוי פרטים כלליים

השלב הראשון למציאת חברת הובלות במודיעין מכבים רעות, מתחיל במילוי פרטים רלוונטיים לגבי ההובלה שתרצו להזמין – תאריך ההובלה והשעה, מאיזו קומה לאיזו קומה, האם מדובר בקומה עורפית או על הכביש הראשי וכו'

בחירת הפריטים שתרצו להעביר

בשלב הבא, עליכם לבחור את הפריטים שתרצו להעביר, כגון מכשירי חשמל, רהיטים, פסנתר ועוד. תצטרכו גם לבחור כמה קרטונים לדעתכם ידרשו לכם, מה שיעזור מאוד בתמחור המדויק

בחירת שירותים נלווים נוספים

מחפשים חברת הובלות במודיעין שמציעה גם שירותים נלווים חשובים נוספים כמו אריזה, פירוק והרכבת רהיטים או שירותי אחסון? תוכלו לסמן זאת בעת מילוי הפרטים ולקבל הצעת מחיר שכוללת גם אותם

פתיחת מכרז התמחור

לאחר שתסיימו למלא את הפרטים, כל פרטי ההובלה שלכם יועברו לתמחור של שעה אחת לכל היותר לחברות הובלות במודיעין שעובדות איתנו. תוצאות המכרז יועברו אליכם ישירות למייל או לטלפון

בחירת החברה המתאימה

בשלב הסופי, כל שעליכם לעשות הוא לבחור את חברת ההובלה שהציעה במסגרת מכרז ההשוואה את ההצעה הכי משתלמת עבורכם. לפני הבחירה אף תוכלו לצפות בהמלצות של לקוחות עבר בכרטיס העסק שלה ובציונים שקיבלה מהם

שירותי סוכן חינם למשרדים

במקרה של הובלות של משרדים, התהליך מעט שונה אך גם כן יעיל. אנו נשלח אליכם סוכן חינם לסקירת מאפייני המשרד שלכם. פרטי ההובלה יועלו למכרז ותוכלו לבחור מבין הצעות המחיר שתקבלו

הובלה עם שירותי אריזה במודיעין לחיים קלים

את נושא שירותי אריזה במודיעים לחיים קלים השארנו לסוף המאמר מכיוון שלא לכולם יש כמה מאות שקלים ליהנות מהשירות הטוב ביותר בענף. הובלה עם שירותי אריזה במודיעין הופכים את יום ההובלה לקל הרבה יותר ולא רק את יום ההובלה עצמו אלא, את כל הימים שלפני ולמעשה פותר אתכם מביצוע מספר הטיפים שציינו למעלה.

אם תזמינו שירותי אריזה במודיעין לא תצטרכו לרכוש קרטונים ומוצרי אריזה ולא תצטרכו להשקיע כ-30 שעות באריזת הבית לארגזים. צוות המובילים יגיע אליכם ביום ההובלה בבוקר, עם קרטונים ושאר מוצרי האריזה הנדרשים ויארזו לכם את כל הבית. מה שלכם לקוח כ-30 שעות לשני בני הזוג לקוח ל-4 אנשי צוות מיומנים כ-5 שעות. כל אחד מהם עובד 5 שעות כפול 4, למעשה הם יארזו לכם את הבית ב-20 שעות עבודה שהם 5 שעות בבוקר ההובלה.

החסרון היחיד הוא שאם לא תכוונו אותם, לא תיהנו מההזדמנות הנהדרת לסנן ולזרוק דברים מיותרים. כל תכולת הבית תארז כי הם לא יזרקו לכם דבר על דעת עצמם. אז אם אתם רוצים ליהנות משירותי אריזה וגם מסינון דברים שאתם לא צריכים, זרקו דברים שאתם לא צריכים כמה ימים לפני יום ההובלה.

הובלה עם שירותי אריזה במודיעין לחיים קלים עשויה לעלות לכם בין 1,000 ש"ח ועד 3,000 ש"ח וזה כמובן תלוי בכמה ארגזים יהיה על צוות המובילים לארוז. המחיר הממוצע לקרטון ארוז כולל אספקתו הוא כ-30 ש"ח נכון לחודש ינואר 2023, אך המחיר משתנה לעתים בין חברת הובלה אחת לאחרת.

לקבלת הצעת מחיר של הובלה עם שירותי אריזה במודיעין כל מה שאתם צריכים לעשות זה למלא את פרטי ההובלה המלאים ובדף הצעות המחיר אשר יגיעו מחברות ההובלה בזמן אמת, תקבלו בסמוך לכל הצעת מחיר להובלה גם הצעת מחיר לשירותי אריזה ותוכלו לבחור האם תרצו להזמין הובלה בלבד או האם תרצו להזמין הובלה עם אריזה לחיים קלים ונוחים.

הובלה ממודיעין לירושלים - מהיכן להזמין חברת הובלה?

אם אתם עוברים ממודיעין לירושלים אתם יכולים לקבל הצעות מחיר גם ממובילים במודיעין וגם ממובילים בירושלים. מחיר הובלה ממודיעין לירושלים עם חברת הובלה ממודיעין לא צריכה להיות שונה מהובלה ממודיעין לירושלים עם חברת הובלה ירושלמית. אם בכל זאת מצאתם הבדל במחיר, דעו שהיא לא נובעת ממקור חברת ההובלה, אלא משוני לגיטימי בין חברה אחת לאחרת.

אם בחרתם לעבור דירה ממודיעין לירושלים עם חברת הובלה במודיעין היא תצטרך לנסוע 37 ק"מ הלוך ו-37 ק"מ לחזור חזרה למודיעין ובסה"כ 74 ק"מ. אם בחרתם לעבור דירה ממודיעין לירושלים עם חברת הובלה מירושלים היא תצטרך לנסוע 27 ק"מ מירושלים למודיעין בבוקר ולנסוע 37 ק"מ נוספים לירושלים ובסה"כ מרחק זהה של 74 ק"מ. לכן, אין כל סיבה שיהיו הבדלים במחיר ואתם זוכים להיצע רחב של חברות להובלה בעת מעבר בין שני ערים. גם במקרה ותצטרכו חברת הובלות עבור מעבר קרוב, למשל חברת הובלות במודיעין עילית, אצלנו תוכלו למצוא אותה במחיר משתלם במיוחד.


בעת עריכת מכרז השוואה להובלה ממודיעין לירושלים בגטמובינג ישתתפו במכרז שלכם גם חברות הובלה בירושלים וגם חברות הובלה במודיעין, רעות והסביבה. המערכת שלנו תמיד מאפשרת לחברות הובלה להשתתף במכרזים גם כאשר רק אחת מכתובות הלקוח נמצאות באזור בו הן מבקשות לספק שירות. 

להזמין הובלה זה פשוט.
ממלאים תכולה, תאריך וכתובות
מקבלים הצעות מחיר מדויקות
בוחרים חברת הובלות עם המלצות

שאלות תשובות - הובלות במודיעין

מדוע כדאי להשתמש באתר GetMoving כשצריכים מוביל במודיעין?

אם אתם רוצים להזמין שירותי הובלה במודיעין, GetMoving הוא בדיוק האתר שיעזור לכם. רק דרכנו תוכלו להיות בטוחים כי ההצעות שתקבלו יהיו של נותני שירות רציניים ואיכותיים שעוברים בקרת איכות קפדנית בכל עת, תקבלו הצעות מחיר משתלמות ביותר ללא צורך בהתמקחות מתישה ובנוסף תוכלו ליהנות ממגוון רחב של שירותים משלימים כגון שירותי מנוף, שירותי אריזה, אספקת חומרי אריזה, שירותי נגרות עבור פירוק והרכבה של רהיטים שירותי אחסון לטווחי זמן ארוכים וקצרים ועוד. חיפוש חברות הובלות במודיעין הופך להרבה יותר מהיר ויעיל בעזרתנו ונחסכות שיחות טלפון בלתי נגמרות שרק גורמות לכם בסופו של דבר לפספס הצעות מחיר משתלמות יותר, ובמקרה היותר נורא – להתקשר עם חברת הובלות שאינה מקצועיות דיה.

כיצד בוחרים חברת הובלות במודיעין דרך GetMoving?

התהליך פשוט ביותר וכולל מילוי של כל פרטי ההובלה הרלוונטיים (מהיכן להיכן, מתי, באיזו שעה, מאיזו לאיזו קומה וכו') ומילוי מידע על התכולה שאותה יש להעביר (מספר ארגזים, סוגי רהיטים, אילו מכשירי חשמל ועוד) כדי שחברות ההובלה יוכלו להתייחס עם הצעת מחיר מתאימה. לאחר מילוי כל הפרטים, הם יועלו למכרז תמחור בן שעה לכל היותר, כך שכל חברות ההובלה שבמאגר שלנו יוכלו להגיב לו באמצעות שליחת הצעת מחיר מפורטת. כאשר התוצאות יגיעו אליכם תוכלו לצפות בהן בקלות ולבחור. הן יכללו גם המלצות של לקוחות עבר עם ציונים לגבי קריטריונים חשובים כמו מקצועיות, שירות ואדיבות ודירוג משוקלל.

האם ניתן למצוא חברת הובלות במודיעין שמספקת גם שירותי אריזה ושירותי מנוף? 

בהחלט! שירותי אריזה ושירותי מנוף הם שירותים חשובים מאוד שיכולים לייעל ולקצר מאוד את ההכנות שלכם להובלה וגם את ההובלה עצמה, וכמו כן להגן על התכולה של הדירה או המשרד שלכם. ישנן הובלות במודיעין מאוד מורכבות שבהן שירותי המנוף הכרחיים בשל מעליות קטנות, חדרי מדרגות צרים או גישה בעייתית למבנה. שירותי האריזה נדרשים כאשר אין לכם מספיק זמן או כוח להתחיל ולהתעסק עם הפריטים הרבים שלכם. דרך אתר GetMoving תוכלו למצוא מובילים במודיעין שמציעים את השירותים הללו וכל שעליכם לעשות הוא לסמן זאת בפרטי מכרז התמחור על מנת לקבל הצעת מחיר שכוללת אותם. מחיר ממוצע לשעת מנוף הוא 400-450 ₪ ואילו מחיר אריזת ארגז נע בין 25 ל-30 ₪.

הובלות במודיעין עבור משרדים – איך זה עובד בדיוק?

משרדים מאופיינים בריבוי פרטי ריהוט, ציוד שעשוי להיות רגיש (מחשבים, שרתים, ניירת, כספות וכו') ולעיתים ממוקמים במקומות פחות נגישים, כמו מרכזים מסחריים ישנים או מגדלים רבי קומות. מאחר ומדובר בהובלה שיכולה להיות הרבה יותר מורכבת, בחירת חברה עבור ביצוע הובלות במודיעין מהסוג הזה מבוצעת בשיטה מעט שונה מבחינת תהליכי קבלת הצעות המחיר. כמובן שתוכלו לבצע זאת באמצעות פנייה אל אחד הנציגים שלנו, אך האפשרות העדיפה היא לבקש שנשלח אליכם סוכן חכם, על מנת שיאפיין את המשרד שלכם מבחינת התכולה ודרכי הגישה אליו. את הפרטים הוא יכניס למערכת ובכך יוכל להשיג לכם הצעות מחיר מדויקות ומשתלמות ביותר.

האם כדאי לבחור חברת הובלות במודיעין לפי המלצות?

אז מה טוב יותר מהמלצת חבר אם לא המלצות של 1000 חברים, כן אלף חברים! גטמובינג דואגת שכל לקוח שעבר דיה ידרג את חברת ההובלה באמת. כן, כן, כך שאתם תוכלו להיות בטוחים במאה אחוזים שההמלצה מקורית, משקפת נאמנה את חוויית השירות של אותה חברת הובלות מדוברת.

בשנים האחרונות עם התפתחות עידן האינטרנט והפרסום, כל אחד יכול לבנות אתר, לשלם מעט כסף בגוגל ולפרסם שהוא חברת הובלות במודיעין מומלצת וזולה במיוחד. בפועל, ייתכן ומדובר בחברה חסרת ניסיון המציעה מחיר מופקע לשירות גרוע. אתם בוודאי כבר יודעים שאין דבר גרוע יותר מלהיתקל במובילים במודיעין שלא יודעים לתת שירות, ששוברים לכם חפצים היקרים לליבכם ובנוסף לכל, גם לא לוקחים אחריות.

מהו הדבר החשוב ביותר לשים לב אליו בעת בחירת חברת הובלות במודיעין?

אנחנו ב-getmoving יודעים שיש 2 דברים חשובים ועיקריים בהובלת דירה:
1. שירות ברמה גבוהה
2. מחיר זול ומשתלם

גם אני ככותב המאמר, הספקתי לעבור 3-4 דירות בחיי, כאשר האחרונה היתה עם גטמובינג ואני באמת חושב שזה הדבר שהכי עניין אותי: שיתנו לי שירות טוב ולשלם מחיר זול להובלות במודיעין (במקרה שלי ההובלה היתה ברמת גן). ענף ההובלות השתנה תודות לgetmoving- חברת סטארט אפ שלקחה את הענף כמה צעדים קדימה או ליתר דיוק כמה עשורים קדימה. השוואת מחירי הובלות במודיעין דבר שמעולם לא היה, היום יש והוא מצליח ובגדול. לא רק במודיעין, אלא בכל הארץ. השירות המדהים הזה מאפשר לכם להזמין בכל במקום אחד. אין מחיר כזה, אין שירות כזה ובטח שאין מוצרים ברמה הזאת. אין משחקי מילים, אין אותיות קטנות, יש שירות והוא מצויין!