אריזת דירה ברמת השרון

 1. GetMoving
 2. /
 3. בלוג

מחפשים חברת הובלה מומלצת?

השימוש בשירותי אריזה ברמת השרון בעת העברת דירה על ידי חברות הובלה הולך וצובר תאוצה ככל שהמחירים יורדים והופכים זולים ונגישים לכל כיס.
10% מכל עוברי הדירה מזמינים שירותי אריזה והובלת דירה, בעוד רק 30% מתוכם משתמשים בשירותי אריזה מקצועיים שנעשים באמצעות חברות לסידור דירה.

 

כמעט כל חברת הובלות מספקת שירותי אריזת דירה וניתן להזמין שירות זה בקלות באתר.
באתר גטמובינג אין צורך אפילו לבקש הצעת מחיר לאריזת דירה ברמת השרון מכיוון שבסמוך להצעת מחיר להובלה בלבד תנתן לכם הצעה לאריזת דירה.

 

כך למשל תוכלו לבחור בין הובלה בלבד במחיר 1,800 ₪ לבין הובלה ואריזה במחיר 2,500 ₪.
שירותי אריזת דירה ברמת השרון על ידי צוות המובילים שהזמנתם יחסוך לכם זמן בחיפוש אחר חברות אריזה. עם זאת, כדאי לפעמים לשקול להזמין חברת אריזה וסידור דירה ברמת השרון על מנת לקבל את שירות הפריקה המקצועי המדובר.

אריזת דירה ברמת השרון - גט מובינג

מהו שירות סידור דירה לאחר מעבר?

לפני שנסביר למה הכוונה בסידור דירה, נחדד את ההבדל בין אריזת תכולת הבית לסידור:
אריזת הדירה היא אחסון תכולת הארונות, מוצרי הבית השונים וכל החפצים כולם לקרטונים, לשקיות אחסון, שקיות ואקום וכך הלאה. 

 

לעומת זאת, בסידור דירה הכוונה היא לפריקת התכולה וסידורה באופן נוח על פי השימוש היומיומי.
כך למשל יסודרו הבגדים בארונות על פי תדירות השימוש שלכם באותו בגד ספציפי וכך יסודרו כלי המטבח על פי סדר הגיוני, מקצועי ונוח לשימוש ותפעול המטבח ביום יום.

 

אם כן, סידור דירה לאחר הובלה לא סתם נחשב לאמונות העיצוב ונכלל תחת תחום עיצוב הבית.
עיצוב אינו עבודת האדריכל, אלא עבודתם של מסדרי דירות מקצועיים אשר עוסקים בנגישות מקצועית פונקציונלית לניהול החיים שבשגרה.

כמה עולים שירותי אריזת ברמת השרון

ישנם שלושה סוגי תמחור עליות לשירותי אריזת דירה:

 • עלויות אריזת דירה לפי שעה: שיטה זו מקובלת בענף לפיה תשלמו "פייר שעה" לכל איש צוות. בהנחה שהזמנתם צוות אורזים מקצועי ברמת השרון המונה 3 חברים שעבדו בביתכם 4 שעות, תשלמו בסך הכל עבור כל השירות 12 שעות עבודה כפול המחיר המסוכם.
  מחיר 4 שעות של 3 אנשים יכול לנוע בין 800 ₪ ועד 1,500 ₪, תלוי אם מדובר בחברת סידור ואריזה מקצועית או שמדובר באריזה בלבד על ידי צוות המובילים שהזמנתם.

 • עלויות אריזה וסידור לפי מחיר פיקס – מחיר םיקס לאריזת דירה הוא מחיר ידוע גלובלי וקובע מראש שהסכמתם עליו מראש. היתרון שבשיטת מחיר םיקס באריזה הוא שאין הפתעות, אתם יודעים בדיוק כמה יעלה לכם ולא יהיו תוספות מחיר בלתי צפויות.

 • עלויות תלויות כמות קרטונים – שיטת התמחור הכמותית היא השכיחה ביותר מבין השלוש ופירושה שאתם משלמים לפי מספר הקרטונים או אמצעי האריזה האחרים שיש לכם.
  ברוב המקרים כאשר הוזמנה חברת אריזת דירה ברמת השרון אינכם אמת יודעים כמה יעלה השירות ולקוחות רבים מוותרים על ההנאה מהחשש שזה יהיה כרוך בתשלום יקר.
  רוב עוברי הדירות, זוכרים כמה קרטונים הם הובילו בפעם האחרונה שנכנסו לדירה, לכן יהיה קל יחסית להעריך כמה קרטונים יהיו לכם בהובלה הבאה.
  כך למעשה תשלמו על אריזת דירת 3 חדרים ברמת השרון סכום של כ-1,500 ₪ בממוצע.

סידור דירה מקצועי ברמת השרון

החלטתם שאין לכם רצון וחשק לארוז או לסדר את הדירה לפני ולאחר ההובלה בעצמיכם, נהדר, מה עכשיו? 
הנה 5 טיפים שידריכו אתכם מה בעצם חשוב לדעת בהזמנת שירות חיצוני:

 1. קבלו החלטה אם אתם רוצים רק שירותי אריזה מהבית אותו אתם עוזבים או שאתם רוצים את השירות המלא שכולל גם אריזה וגם פריקת התכולה בבית החדש.
 2. כנסו לאתר מוכר בו קיים ריכוז של חברות אריזת בתים ברמת השרון וסננו את התוצאות על פי המלצות הגולשים, בתנאי שהאתר שבחרתם בו לחיפוש אכן אמין.
 3. בקשו הצעת מחיר לאריזה בנפרד בכתב וכן הצעת מחיר לסידור דירה בכתב, בצורה מפורטת וקבלו תשובות לגבי, כמה טיפ נהוג לשלם אם בכלל, האם זה כולל את אספקת חומרי האריזה והאם עלולות להיות תוספות ושינוי במחיר.
 4. הזמינו את נותן השירות לביתכם לתת לכם הצעת מחיר מדויקת לאחר שראו ובחנו את תכולת הבית ואת היקף העבודה והצוות הנדרש לביצוע.
 5. תזמנו את אריזת הדירה וכן את סידור הבית את חברת ההובלה שלכם כך שהכל יהיה מותאם בצורה משולמת ולא יקרה מצב בו יהיו לכם בו זמנית מספר רב של בעלי מצקוע.
עדיין מחפשים שירותי הובלות? פתחו מכרז עכשיו!