אריזת דירה ברמת גן

  1. GetMoving
  2. /
  3. בלוג

מחפשים חברת הובלה מומלצת?

במקום לארוז בעצמיכם, הזמינו שירותי אריזה ברמת גן לתכולת דירה ולכל החפצים.
מהיום כל אחד ואחת יכולים להרשות לעצמם להזמין צוות מקצועי שיעשה את העבודה עבורכם.

עשרות אורזי דירות בעלי ניסיון המתמקצעים בסידור נכון של התכולה מחכים להגיע אליכם רגע לפני שאתם עוברים דירה, רגע לפני שחברת ההובלה מגיעה ולהכין עבורכם את הכל.
אז מה זה בעצם שירותי אריזת דירה? מתי מזמינים אותם וכמה זה עולה.

 

אריזת דירה ברמת גן - גט מובינג

מה כוללים בעצם שירותי אריזה ?

שירותי אריזת תכולה ברמת גן הוא שירות מ-א' ועד ת'. הוא כולל את אספקת חומרי האריזה, כולל צוות מיומן ואמין וכולל את כל החפצים שיש לכם בבית בלי יוצא מן הכלל.
כך למשל, כל הבגדים בארונות ימצאו עצמם מקופלים ומסודרים בתוך ארגזים, כאשר על כל ארגז יהיה רשום מה הוא מכיל ולאיזה חדר הוא שייך.

 

אריזת כלי רחצה ומוצרי אמבטיה יעטפו בצורה בטוחה, כך שלא ישפכו ויהרסו תכולה הנמצאת בקרטונים אחרים. 

 

את תכולת המטבח יארזו כמובן גם כן בצורה כזו שכל כלי המטבח יגיעו ליעדם שלמים ללא שברים.
את הכוסות והצלחות יש לעטוף בנייר אריזה, ניילון בועות ולמגן את הקרטון בצורה כזו שלא ישברו לי זכוכית תוך כדי נסיעת המשאית או תוך כדי העמסת הארגזים.

 

שירותי אריזה הוא אחד מהשירותים היותר כייפים לרכישה, בשונה מאחרים שהם הכרח במעבר הדירה. אריזת הדירה היא הקושי הגדול במעבר ודורש יותר זמן מכל דבר אחר. הרי כבר גילינו את שיטת המכרזים של גטמובינג להזמנת חברת הובלה במהירות, מבלי לבזבז זמן וכסף.
מה שנותר הוא לקצר וליעל את אריזת החפצים וארגונם.

 

רוצים לשמח חבר, בן משפחה או סתם מישהו שאתם אוהבים? קנו לו שובר לאריזת דירה, זו מתנה שווה! כך שביום העברת הדירה, הוא או היא יוכלו לקחת יום חופש אמיתי או סתם להתבטל בעוד אחרים עושים להם את העבודה.
חשבו על סיטואציה שחברה טובה בהריון או סבתא צריכה לעבור דירה והזמנתם לה שירותי אריזת דירה ברמת גן כמה כייף יהיה לה עם שובר סידור הדירה.

מזמינים סידור דירה ברמת גן בזמן הנכון

הזמנת שירותי סידור דירה נעשית בדיוק ביום שבו יש לכם חברת הובלה ותאריך סגור.
את השירות מזמינים לבוקר של ההובלה או ליום שלפני, תלוי באיזה שעה קבעתם עם המובילים.
אריזת תכולת דירה מקצועית ונכונה לקוחת כ-4 עד 8 שעות לצוות של 3 מסדרות או מסדרים.

 

שירותי סידור ואריזת תכולה ברמת גן אסור להזמין ממקורות לא ידועים ולא מוכרים:
יש לבחון היטב מי נותן השירות, מהן ההמלצות עליו ומי בעצם מקשר ביניכם. זאת מכיוון שמדובר בחפצים האישיים שלכם ונדרשת כאן אמינות יוצאת מן הכלל ובטחון מלא שלכם בצוות המסדר.

 

על מנת לקחת מקדם ביטחון אנו ממליצים לכם לא להשאיר דברים יקרי ערך ולקחת אותם בעצמיכם.
דברי ערך הם תכשיטים, כסף מזומן או כל דבר שיש לכם ערך סנטימנטלי אליו.

 

GetMoving סידור דירה מאגדים מגוון רחב של נותני שירות ברמת גן ולכל מקום אליו אתם עוברים.
אתם יכולים להזמין שירותי אריזת דירה ברמת גן שהיא כתובת המוצא שלכם ואפילו את פריקת התכולה וסידורה למקום בכתובת המוצא שלכם בין היא ברמת גן הוא בקרית שמונה שבצפון.

כמה עולה אריזת דירה וכיצד משלמים

מחיר שירות אריזת דירה משתנה בהתאם למספר החדרים בבית ובהתאם לכמות התכולה:
מיד נפרט עלויות אריזה ועלויות סידור דירה ונסביר את סוגי השירותים הכלולים במחיר.
נתחיל בסוגי השירותים המוצעים בענף סידור ואריזת דירה ברמת גן ע"פ נפח העבודה.
אתם יכולים להזמין רק שירות אריזת דירה ברמת גן ללא סידור ופריקה בכתובת היעד.
כך שעלויות השירות יהיו 50% מהמחיר המלא.

מחיר אריזת דירת חדר

דירת חדר כוללת חדר שינה אחד וסלון יחד אם יש באותו חלל, חדר אמבטיה אחד, מטבח, מרפסת שירות וכמובן המבואה והשירותים. ממוצע הארגזים או הקרטונים שיש בדירה מסוג זה היא בדרך כלל כ-20 יחידות. עלות אריזת דירת חדר ברמת גן תעלה לכם בין 500 ₪ ל-800 ₪, תלוי ברמת השירות והמוניטין של החברה המבצעת.

מחיר אריזת דירת 2 חדרים

דירת 2 חדרים הוללת חדר שינה וסלון נפרד תעלה לכם בממוצע בין 600 ₪ ל-1,200 ₪. השירות כולל אספקת קרטונים, חומרי עיטוף ומיגון וצוות מיומן של כאדם אחד עד שני אנשים.
אריזת דירת 2 חדרים לוקחת בממוצע 4 עד 5 שעות ומומלץ מאד להזמין את השירות יום לפני התאריך שקבעתם עם חברת ההובלה.

מחיר אריזת דירה לדירות 3-4-5 חדרים ברמת גן

עבור כל חדר נוסף מעל 2 חדרים יש להוסיף על מחיר אריזת דירת 2 חדרים יש להוסיף בממוצע כ-300 ₪. כך למשל, עלות אריזת דירת 4 חדרים יעלה לכם בממוצע בין הטווח של 1,200 ₪ ועד 1,600 ₪.

הזמנת שירות מלא של אריזה וסידור לאחר מעבר דירה

שירות מלא הוא לא רק אריזת החפצים והתכולה מכתובת היעד, כלומר מהכתובת ממנה אתם עוברים, אלא כולל גם את פריקת התכולה וסידורה בדירה או בבית החדש אליו עברתם.
סידור הדירה הוא הרבה יותר מסתם פריקת התכולה, אלא הוא כולל עיצוב וארגון הדברים בבית החדש בצורה שהופכת לכם את ההתנהלות היומיומית לקלה הרבה יותר.

 

לאחר שכל הדברים נארזו כמו שצריך בבית שאותו אתם עוזבים, מגיעים צוות האורזים והמסדרים לכתובת אליה הגעתם. עכשיו כשצוות המובילים עזבו את הדירה וכל הבית מלא בקרטונים ארוזים עד התקרה, מתחילה מלאכת אומנות הסידור:

סידור ארונות מקצועי

סידור ארון הבגדים יכול להיעשות על פי דרישתכם, לפי הסדר לו הייתם מורגלים כל חייכם. אך לעומת זאת, צוות מסדרות הדירה, יציעו לכם סדר חדש, יעיל יותר, נעים יותר לעין ונוח יותר להתארגנות מזה שנהגתם לסדר עד היום.

 

סידור הבגדים בארון יכול להיעשות ע"פ חלוקה לסוגי הבגדים, כלומר חולצות טריקו בנפרד, מכנסיים בנפרד וכך הלאה ועל פי צבעם, כלומר מהבגד הבהיר לכהה, כך שאתם מקבלים אינדיקציה מהירה מה אתם רוצים ללבוש ומהין לשלוף כל פריט. כמו כן, ניתן לסדר את הארון לפי עדיפות המטרה:
כך הבגדים מסודרים על פי מטרת הלבוש של אותו היום. תתפלאו לגלות ולשמוע שאנשים רבים נוהגים לסווג את בגדיהם ע"פ תוויות- "בגדים לעבודה", "בגדים ללימודים", "בגדים ליום יום", "בגדים לאירועים" וכך הלאה. 

 

סידור ארונות לאחר מעבר יכול להיעשות על פי חלוקת הבגדים לפי דרי הבית, כך שלכל אחד יש את המדפים שלו ואת פריטי הלבוש שלו או שלה. כך שלא תצטרכו לנבור בין כל החולצות הלבנות בכדי למצוא מה שייך לכם ומה שייך לילדים לצורך הדוגמא.

סידור מטבח לבישול יעיל

הזמנתם שירותי סידור ברמת גן היכונו לסדר חדש במטבח שהופך את הבישול לחוויה מהנה.
כמה פעמים יצא לכם להכין חביתה או תבשיל ולאורך כל זמן הבישול אתם שואלים את בת הזוג "איפה המחבט?", "איפה שמת את ניירות האפיה?" או "איפה לכל הרוחות והשדים שמת את השמן?"
תנחומינו, זה לא קורה רק לכם. זה קורה כאשר סידור המטבח לא מתכונן נכון ובישול שאמור לקחת לכם 10 דקות נמשך 15 דקות, מורט עצבים ומוציא את כל הכייף.
סידור נכון ויעיל של המטבח נובע משנים של ניסיון ונאסף ע"י מיטב השפים שמנחים כבר בקורסי הבישול הראשונים את רזי סידור תכולת המטבח.

 

סדר וניקיון המטבח הוא ה-א' ב', של כל בישול או אפיה והוא חשוב לא פחות מסידור ארונות.
לאחר שתלמדו מצוות מסדרות דירה מקצועיות ברמת גן כיצד לסדר נכון וביעילות את המטבח על כל כליו, אנו מבטיחים לכם שחווית הבישול וההנאה מהמטבח תשנה את חייכם מן הקצה אל הקצה.

סידור חפצי נוי ועיצוב פנים

לסיום חשוב לנו להדגיש כי סידור הדירה לאחר הובלת דירה ברמת גן זהה להזמנת עיצוב בתים ברמת גן ואתם זוכים ללא פחות מאשר למגע יד מקצועית שתדע כיצד למקם כל חפץ בבית, כל פריט, כך שעם הכניסה לבית תחושו שהבית שלכם מרווח יותר, נעים יותר ונראה מסודר יותר מתמיד.

 

לשירותי סידור ועיצוב דירה מתלווים לא מעט טיפים יעילים ולמעשה זה לא עוד שירות רגיל, אלא סוג של טיפול כייפי בהרגלים רעים. הרגלים שירשנו מההורים, מהצבא או מבן זוג או בת זוג קודמת.
הזמנת שירותי אריזת דירה היא חוויה מתמשכת לכל המשפחה, וזאת מבלי שציינו את החסכון בזמן העבודה, במאמץ ובצורך ברכישת קרטונים חומרי אריזה

עדיין מחפשים שירותי הובלות? פתחו מכרז עכשיו!