הובלה זולה לסטודנטים

  1. GetMoving
  2. /
  3. בלוג

GetMoving היא הבית של כל הסטודנטים בישראל לחסכון עצום ולקבלת שירות מהיר ואיכותי. מערכת האתר יודעת לקחת את הנתנוים הייחודיים לכם ולהעביר אותם בזמן אמת לחברות הובלה מומלצות. אלו צופים בבקשת העבודה שלכם ומציעים לכם מחיר הובלה זולה לסטודנטים בלבד. החברות כולן מפוקחות וחתומות על הסכמי שירות מחייבים, המבטיחים מקצועיות ומעבר בטוח בלי בעיות כלל.

הובלה זולה לסטודנטים - גט מובינג

טיפים למציאת הובלות זולות לסטודנטים

בכדי לחסוך הרבה כסף בהובלות דירה לסטודנטים, אספנו עבורכם קצת מידע על סטודנטים והתנודות של מעבר דירה בעקבות ההרשמה ללימודים. בשנת 2016 יש כ- 260,000 סטודנטים בישראל, ע"פ הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה. כ- 90% מהסטודנטים גרים מחוץ לעיר מגוריהם בקרבת האוניברסיטאות או במעונות סטודנטים.

הסטודנטים ששוכרים דירה חתומים על חוזה לשנה אחת בלבד עם אופציה לשנה נוספת, מה שגורם להם להשתמש באופן תדיר בשירותי הובלה בכל חלקי הארץ. סטודנטים עוברים דירה 2-3 פעמים במהלך הלימודים שלהם והם מהווים נתח שוק גדול בתחום ההובלות הקטנות והבינוניות עם דגש על חיפוש הובלה זולה לסטודנטים.

הובלות קטנות לסטודנטים מהן?

הובלות קטנות הן הובלות שדורשות פחות ממשאית אחת לצורך המעבר, לעתים ניתן לבצע אותן עם רכב מסחרי קטן או טנדר. הובלה סטנדרטית, אין בהן צורך במנוף וברוב המקרים לא נדרש שירות אריזה. הובלה קטנה מכילה בין 10-20 ארגזים ספה אחת, מיטה עם מזרן, מקרר, ארון בגדים, שולחן כתיבה ועוד מספר פריטים. מחיר הובלה קטנה באותה העיר עולה בממוצע כ-800 ₪, תלוי בעונות השנה. בעונת השיא המחיר יכול להגיע לכ-1300 ₪.

6 עצות חיוניות להוזלת מחיר הובלה

יש לציין בפני המוביל שהנכם סטודנטים. פנו ללב הישראלי הוא לפעמים יותר רחמן מהצפוי, תופתעו לגלות כמה מובילים יהיו רגישים למצבכם ויוזילו לכם את מחיר ההובלה. סיבה נוספת היא שהדבר מאפשר למוביל להעריך את כמות התכולה שלכם ולתמחר אותה נמוך מהרגיל. טיפ נוסף ולא פחוץ חשוב, חפשו את המונח בגוגל - הובלה זולה לסטודנטים ובידקו האם ההצעה שנפתחה אל מול עיניכם באמת תביא להוזלת מעבר הדירה או שהיא רק עוד פרסומת מושכת חסרת כל בסיס. אם תשאלו אותנו, נמליץ לכם לפתוח מכרז ולערוך השוואת מחירי הובלה ולראות בעצמיכם את התוצאות.

ציינו בפני חברת ההובלה כמה שיותר פרטים מדוייקים

אל תחסירו מידע כגון: פירוק והרכבת רהיט מסוים אם נדרש, הדגישו אם הרהיט כבד מהרגיל או חריג בגודלו, אם ידוע לכם שהרהיט או המוצר החשמלי לא עובר דרך דלת הכניסה והגיע לביתכם בעזרת מנוף, כלומר, דרך החלון, ציינו זאת בפני חברת ההובלה. לצערנו, נתקלנו לא פעם בלקוחות שעברו עם חברות הובלה שנמצאו דרך אינדקסים או דרך אתרים אחרים המבטיחים שיצרו אתכם קשר. מה שיקרה לאחר השארת הטלפון הוא מבול של טלפונים ממספר רב של מובילים שאינכם מכירים, שיטרידו אתכם ללא הרף.

חברות הובלות סטודנטים מתמרות פעם אחת מחיר ההובלה שלכם לפני המעבר ופעם שניה בתוספת מחיר ביום ההובלה. לעתים הדבר קורה בגלל חוסר פירוט מספיק של הלקוח אודות התכולה, או בגלל חוסר הערכה נכונה  את זמן העבודה והיקפה. ולעתים באופן מכוון כאסטרטגייה למשיכת כסף נוסף מעובר הדירה. לעומת זאת, בחירת חברת הובלה לסטודנטים ולכל לקוח אחר דרך מערכת GetMoving באמצעות פתיחת מכרז חינמי תבטיח לכם שלא תהיה תוספת מחיר למחיר שסוכם.

טיפים להובלה משותפת לסטודנטים

מעבר דירה עם מספר נקודות איסוף מכמה שותפים שעוברים לגור יחד, יכול להביא בהחלט למחיר הובלה זולה לסטודנטים במיוחד. יותר מאשר לבצע הובלה קטנה לכל סטודנט בנפרד. לכן כדאי לתטם עם השותף העתידי שלכם את יום המעבר יחד עם אותה החברה ועל ידי כך תחסכו הרבה כסף ותיהנו מהיתרון של הובלה משותפת. אם אין לכם למי להצטרף התפשרו על שעת ההובלה ותשאלו את המוביל, מתי יהיה לו נוח בסוף היום ולאחר הובלת דירה עיקרית שכבר ביצע,לבוא ולסיים את היום אצלכם במחיר מוזל.

נסו למצוא מוביל שחוזר ריק מהובלה אחרת

תוכלו למצוא מובילים שיש להם הובלה באותו היום ממש והם יכולים לקחת אתכם "על הדרך".נסו לתפוס איתם "טרמפ ". היו גמישים בשעת ההובלה, תאמרו לחברת ההובלות שאתם מעוניינים להיות הובלה שנייה ביום שיש להם כבר העברת דירה אחת בבוקר, בתנאי שהדבר יוזיל לכם עלויות. לפי מיטב ניסיוננו, הדבר יביא להובלה זולה לסטודנטים בכ-25%. בפתיחת מכרז תקבלו גם השוואת מחירי הובלות וגם תוכלו לקבל הצעות מחיר כהובלה שנייה. הטיפים שלנו כמו למצוא מוביל שחוזר ריק, מיושמים אצלנו רבות וסטודנטים רבים חוסכים אצלנו מאות שקלים בהובלה שזה מאד מאד משמעותי.

היו גמישים בתאריך ההובלה

אתם יכולים "לסגור חורים" ביומן למובילים רבים. אם ביכולתכם להתגמש בתאריך ציינו זאת בפני המוביל. חפשו יום בחודש שהוא ריק, חפשו ימים בחודש שאינם סוף חודש, מכיוון שסופי חודש לרוב יקרים יותר מיתר ימי החודש. אם אתם יכולים שלא לעבור בחודשי השיא כגון יולי אוגוסט המנעו מכך. מחירי הובלות דירה מתייקרים בתקופה זו בכ- 25-30%.

יש לבחור מוביל בעמוד תוצאות המכרז

בכדי למנוע מחלוקות ותוספות מחיר במהלך ההובלה, כדאי לפתוח מכרז השוואה ולבצע בחירה בעמוד תוצאות ההשוואה כך שיהיה לכם כתוב ומתועד כל הפרטים הלרוונטיים. אם בחרתם בחברת הובלה לסטודנטים דרך המערכת שלנו, תשלח אליכם אוטומטית לדוא"ל סיכום הזמנה מפורט כולל פרטי המוביל. אם לא בחרתם לעבור דרכינו חבל מאד אך בקשו שיהיה כתוב כל מה שסוכם: שעה, תאריך, תכולה, מחיר ותוספות אם יש, טלפון של החברה, שם ואל תהססו לבקש המלצות. רצוי גם להוסיף את סכום הטיפ שיינתן למובילים בסיום העבודה אם סיכמתם שיהיה כזה. אם הזמנתם חברת הובלות לסטודנטים באתר החברה, תקבלו מייל בסיום ההזמנה ובו יהיה סיכום הזמנה ברור, כך שנחסך מכם הצורך לבקש.

אנו מאחלים לכם שנת לימודים פוריה ומוצלחת ומעבר דירה נעים, קל וחסכוני.

להזמין הובלה זה פשוט.
ממלאים תכולה, תאריך וכתובות
מקבלים הצעות מחיר מדויקות
בוחרים חברת הובלות עם המלצות