הובלה עם מנוף בחיפה

 1. GetMoving
 2. /
 3. בלוג

האתר המוביל למעברי דירה ומשרד במנוף בחיפה והצפון עם החברות המומלצות והזולות. הובלה עם מנוף בחיפה בוחרים רק לאחר שעושים השוואת מחירים און ליין עם גטמובינג. כל הפתרונות הנוחים למעבר בטוח, מהיר וזהיר בשיטות המתקדמות להרמה לגבהים.

הובלות עם מנוף בחיפה - גט-מובינג

הובלת מנוף בחיפה – מדוע זה כדאי?

בבואכם לעבור דירה בוודאי תהיתם כיצד כדאי להוביל את תכולת הבית; האם באמצעות חברת הובלות רגילה או באמצעות חברת הובלות אשר עושה שימוש במנופי הרמה.
התשובה מתחלקת לשלושה חלקים:

 1. הצורך בסיום מוקדם- אם יש לכם רצון לסיים את המעבר מוקדם ככל שאפשר, הובלה עם מנוף בחיפה תספק לכם את הצורך בצורה הטובה ביותר. הורדת תכולה של דירה באמצעות מנופי הרמה חוסכת כ-50% בזמן היציאה מדירת המוצא שלכם.לרוב, זמן הורדת הפריטים באמצעות מעלית משא זו, לוקחת כשעה אחת בלבד.

 2. הצורך במזעור נזקים- ברוב המקרים לא נגרמים נזקים לתכולה כאשר עושים שימוש בחברת הובלות מקצועית. עם זאת, על מנת לצמצם סיכונים, שימוש במנוף הובלה בחיפה ימזער את הסיכוי של נזק, למינימום האפשרי, מכיוון שהרהיטים שלכם לא נגררים, לא מורמים ולא עוברים דרך חדר המדרגות של הבניין וגם לא נדחסים למעלית.
 3. ללא שינוי מהותי בעלות- אמנם על פניו נראה כי הזמנת שירותי מנוף מייקרים את המחיר שכ-300 ₪ לשעת עבודה. אך בפועל חוסך לחברת ההובלה זמן ושעות עבודה של הסבלים. על כן, כאשר לקוח מזמין שירותי מנוף, בעל חברת ההובלה עושה את השיקול של ההתייעלות וכנראה יתמחר את עבודתו במעט פחות. בסופו של דבר, המחיר אינו מהווה גורם מכריע בשאלה כיצד כדאי לעבור.

מחיר הובלה עם מנוף בחיפה

בכתבות אחרות שנכתבו אודות הובלת מנופים עליהם הרחבנו בעבר וניתן לקרוא אותם כאן, סיפרנו על כדאיות השיטה, על היתרונות והחסרונות. כמו כן, ניתן לראות כמה עולה מנוף הובלה בחיפה בקישור למחירון הממוצע בענף בקישור הבא. כפי שראיתם במחירון מנופים, קיים שוני במחירים אשר נובעים מקומת הדירה. ככל שהדירה או המשרד נמצאים גבוה יותר, כך יש צורך בסוג שונה של מנוף המסוגל לפתוח את "הזרוע שלו גבוה יותר.

מחיר הובלה עם מנוף הוא כמובן שקלול בין מחיר הובלה לבין מחיר שעת עבודת מנוף. באתר GetMoving – גטמובינג אתם מזמינים את שניהם בלחיצת כפתור אחת! לאחר מילוי פרטי המעבר שלכם כמו כתובת, תאריך שעה ובחירת המוצרים והרהיטים, מסמנים הובלה עם מנוף בחיפה או בכל יעד אחר והמחיר אותו תקבלו יכלול את שניהם יחד. אין צורך להזמין כל גוף בנפרד ואף אין כל חסכון בעשיית הדברים בנפרד, אלא להיפך.

עוברים דירה ומשווים מחירים בחיפה והצפון

בעזרת אתר השוואת מחירי הובלה בחיפה, תוכלו לסקור בקלות רבה את המחירים השוררים בענף. אנו מגישים לכם את הצעות המחיר בזמן אמת, ללא התערבות המערכת. חברות הובלה בחיפה מקבלות הודעת מסרון, רואות את תכולת ביתכם ואת כל הצרכים שציינתם ושולחת לכם הצעת מחיר שתופיע באופן מיידי על גבי המסך שלכם.

בחירת חברת הובלות בחיפה עם מנוף וגם ללא מנוף מעולם לא הייתה קלה, פשוטה ומהירה יותר. יתרונות השימוש במערכת getmoving הן רבות וביניהן;

 • השוואת מחירים חינם ללא עלות – השימוש במערכת היא ללא תשלום וללא התחייבות.

 • מגוון עצום של הצעות מחיר- המערכת מאפשרת לכם לקבל עשרות הצעות מחיר באופן מיידי ובמהירות וחוסכת זמן יקר בחיפוש מובילים עם מנוף.

 • חברות הובלה מומלצות בהובלה עם מנוף בחיפה צפון- כל החברות המשתתפות במכרז החינמי מומלצות ומדורגות על ידי אלפי גולשים. כל חוות הגעת מקוריות וניתנות לאימות ומשקפות נאמנה את טיב ומקצועיות החברה המציעה.

 • אתר גטמובינג מעמיד לרשותכם תקנון שירות, עם כל ההיבטים המורכבים שעלולים להופיע ביום ההובלה ופתרונם, כך שתוכלו להסדיר כל מצב שלא יהיה בעזרת השימוש בו. 

 • ייחודיות והתאמת המחיר- רק גטמובינג תוכלו לקבל הצעת מחיר להובלה עם מנוף בחיפה אשר מותאמת בדיוק לצרכים שלכם. המובילים מחויבים לבצע עבורכם את המעבר במחיר שהציעו ללא כל שינוי.

 • הובלה עם אריזה - שירות נהדר שחוסך לכם הרבה שעות עבודה ומאמץ מיותר. למה לארוז את כל הבית אם אפשר להזמין שירותי אריזה למעבר דירה ולעבור מבלי להרגיש את המעבר כלל. בהזמנת שירות זה לא תצטרכו לקנות חומרי אריזה מכיוון שצוות המובילים מגיע איתם ביום המעבר ואורז עבורכם את כל תכולת הבית. כך עוברים דירה מבלי שהבית יהיה ארוז "על גלגלים" כמה ימים לפני.

 • אישור הזמנה במייל- לאחר שבחרתם חברה למעבר דירה, תתקבל בתיבת הדואר שלכם אישור הזמנה מפורט עם כל הפרטים שהזנתם ופרטי חברת ההובלה שבחרתם.
להזמין הובלה זה פשוט.
ממלאים תכולה, תאריך וכתובות
מקבלים הצעות מחיר מדויקות
בוחרים חברת הובלות עם המלצות