הובלה עם מנוף בירושלים

  1. GetMoving
  2. /
  3. בלוג

היתרון של הזמנת הובלה עם מנוף בירושלים מאפשרת את הורדת התכולה הישר מהדירה למשאית ההובלה וביטול הצורך שהמובילים יעברו את חדר המדרגות או המעלית הקטנה ואפילו לא יפריעו לשכנים לעלות ולרדת במדרגות או במעלית. הובלת דירה בירושלים בעזרת מנוף מצמצמת את הסיכוי לנזקים לתכולה, מקצרת את זמן ההובלה, מפחיתה עלויות ומשאירה לכם שעות חשובות לפריקת התכולה בביתכם החדש.


הזמנת שירותי מנוף נראית על פניו כהוצאה מיותרת, בה אנו  מייקרים את עלות המעבר שלנו. אך בפועל, תוספת התשלום עבור שעת מנוף מאפשרת לחברת ההובלות לצמצם את צוות המובילים, לקצר את זמן ההובלה ובשורה התחתונה - להוזיל לכם את עלות ההובלה. מחיר מוביל בענף ההובלות אינו יורד מ-400 ₪ וזמן הורדת הדברים מתקצר בערך בכמעט שעה לדירה ממוצעת של 4 חדרים, תעשו את החשבון כמה תוכלו לחסוך בזמן וכסף עם מנוף.


בדיקת היתכנות להובלה עם מנוף בבניין


לא לכל בניין יש חצר היכולה לשמש כמתאימה למיקום ותפעול מנוף הרמה. ייתכן גם מצב שדווקא לדירה שלכם אין גישה בעזרת מנוף הרמה. לכן, יש לבדוק היטב אם קיימת היתכנות להעמדת רכב עם מנוף. הזמנת שירותי הובלות עם מנוף בירושלים יש לעשות לאחר השוואה של מחירים בין חברות ההובלה. פערי המחירים עשויים לעלות על 40% בקלות ואין פשוט יותר מלערוך השוואה במערכת GetMoving.

בשלב מילוי פרטי ההובלה סמנו כי ברצונכם בהובלת מנוף בבניין על ידי סימון הצ'ק בוקס הנכון. הזמנת הובלה עם מנוף בירושלים באותה הזמנה, תביא לתיאום מושלם ועצמאי שיעשו חברת ההובלה והמנופאי שהוזמן, ללא שתצטרכו להיות מעורבים בתיאום. התיאום בין חברת ההובלה לבין חברת המנופים חשובה מאים כמותה. היעדר תיאום נכון, עשוי להביא לכך שתשלמו שעת עבודה נוספת רק כי הזמנתם את המנופאי מוקדם מידי והוא נאלץ להמתין למובילים שיכינו את התכולה בדירה. ברגע שהזמנתם הובלות עם מנוף בירושלים יחד, מלאכת התיאום לא חלה עליכם וגם לא האחריות. עם זאת, חשוב לציין, כי במידה ועבודת ההרמה או ההורדה תעבור שעת עבודה, תחויבו בשעה נוספת.

גל הזוהר הובלות
מצויין

313 חוות דעת

9.2
9.4 שירות ואדיבות 9.4 מקצועיות 9.0 עמידה בזמנים 9.2 עמידה במחיר
(16/11/2023) שני חבני, מכרז 92200 9.2
"מהממם אין עליו כל מה שביקשתי הוא עשה !!"
אדיר שירותי הובלות
מושלם

21 חוות דעת

10.0
10.0 שירות ואדיבות 10.0 מקצועיות 10.0 עמידה בזמנים 10.0 עמידה במחיר
(08/01/2023) אמיל, מכרז 78751 10.0
"חבר'ה מקצועיים ומהירים. יחס טוב"
bee moving הובלות
מעולה

204 חוות דעת

9.8
9.8 שירות ואדיבות 9.7 מקצועיות 9.8 עמידה בזמנים 9.8 עמידה במחיר
(09/11/2023) וילי, מכרז 92098 9.8
"אדיבים מקצוענים מדויקים בזמנים מומלצים מאד"
הובלות פרידמן
מעולה

176 חוות דעת

9.7
9.8 שירות ואדיבות 9.7 מקצועיות 9.6 עמידה בזמנים 9.7 עמידה במחיר
(05/12/2022) , מכרז 9.7
"נהדר, עבדו מהר, חברה נעימים הובלה טובה."


האם מחיר המנוף מתייחס לכתובת היעד והמוצא יחד?


הזמנת מנוף מתומחרת לפי שעת עבודה: כל שעת עבודה תעלה לכם כ-300 ₪ בלבד. פעמים רבות אנו נשאלים על מקרה שבו המנופאי מספיק להוריד את התכולה בפחות משעה, האם הזמן הנותר יכול לשרת אתכם בכתובת היעד. התשובה היא לא! אלא במקרים חריגים בהם כתובת היעד והמוצא נמצאים 2-3 בניינים סמוכים.

הזמנת מנוף לכתובת המוצא ולכתובת היעד גם יחד תעלה 600 ₪ עד לשעת עבודה בכל צד. בדרך כלל נהוג לקבל מחיר משוקלל מחברת ההובלה ולא נאמר לכם במפורט מרכיבי עלות ההצעה. בתכלס, אין זה משנה לכם. מה שחשוב הוא שהמחיר המשוקלל שקיבלתם הוא הזול מבין ההצעות האחרות בתנאי שחברת ההובלה הירושלמית שבחרתם מומלצת ומדורגת גבוה.


מנוף הובלה מחייב ביטוח


שירותי הובלות עם מנוף בירושלים מחייבים ביטוח תכולה בתוקף. עליה אין להתפשר. במקרים בהם הזמנתם שירותי מנוף בלי ביטוח ונגרם נזק לתכולה, תצטרכו לתבוע ישירות את המנופאי. לעתים הנתבע חסר אמצעים ויהיה לכם קשה לממש את התביעה. לכן, חשוב מאד לבקש לראות פוליסת ביטוח בתוקף הן מחברת ההובלה והן מחברת המנוף.
מלבד ביטוח תכולה, קיים אלמנט הבטיחות, החשוב יותר מעלות התכולה.  צורת עבודה לא נכונה, עשויה להביא את המנוף לנטייה לצד, ואף לנפילתו וכבר קרו מקרים מעולם: נפילת מנוף הרמה עשוי לגרום נזק בסך מאות אלפי שקלים לרכבים סמוכים, אופנועים ועוד. חמור מכך, נפילת מנוף הרמה עשוי לגרום לפגיעה בבני אדם ועל כן אין להתפשר וחובה לבקש פוליסת ביטוח בתוקף. אנו בגט-מובינג לא עוסקים בהובלת מנוף זרוע והרמת ציוד מכני והנדסי לבניין. אנו עוסקים במנופי הרמה למבנים, מגדלים ובניינים לצרכי הכנסת תכולת הובלה בלבד.  חשוב לציין כי גטמובינג לא מעסיקה מנופאים באופן ישיר ואלו עובדים בתיאום עם חברות ההובלה באתר והם אלו שמזמנים אותם במקרים בהם ביקשתם לקבל שירותי מנוף.

להזמין הובלה זה פשוט.
ממלאים תכולה, תאריך וכתובות
מקבלים הצעות מחיר מדויקות
בוחרים חברת הובלות עם המלצות