הובלה עם מנוף במרכז

  1. GetMoving
  2. /
  3. בלוג

כאשר עוברים לגור במרכז יש לקחת בחשבון שיתכן וצריך לקחת הובלה עם מנוף. רוב הבתים באזור המרכז הם בתי קומות וחלקם הגדול נבנה עוד בקום המדינה ואין בהם מעליות. הובלה עם מנוף במרכז היא דבר שכיח מאד ואין לכם ממש לחשוש כי חברת ההובלה היא זו שמתאמת עבורכם את הגעת המנוף.

למה במעבר דירה במרכז יש צורך במנוף?

מספר רב של פעמים כבר נתקלתי באנשים אשר הזמינו מוביל קבעו איתו תאריך ושעה סגרו מחיר וכאשר המוביל הגיע המועד המוביל הגיע לבצע את ההובלה והיו פריטים שלא היה ניתן להעביר ללא מנוף. הדירות במרכז ובמיוחד בתל אביב הרבה פעמים עם חדר מדרגות קטן אשר אינו מאפשר להעלות ולהוריד פריטים גדולים כמו למשל סלון, מכונת כביסה, מקרר וארונות. לכן כאשר מזמינים מוביל יש לקחת בחשבון שיש צורך במנוף במצבים מסוימים.

בנוסף ישנם מקרים בהם עובר הדירה מציין כי ישנה מעלית בבניין דבר המקל על מוביל הדירה אך אינו מציין כי המעלית קטנה ואין אפשרות להכניס לתוכה פריטים גדולים. מצבים כאלו מתגלים לרוב ביום ההובלה, יום עמוס ולחוץ אשר איננו רוצים שיקרו בו תקלות מיותרות ולכן חשוב לציין כאשר צריכים לבצע הובלה עם מנוף במרכז, כמובן שבכל חלק בארץ יתכן ויהיה צורך במנוף אך לרוב אנו מודעים לתופעה זו במרכז הארץ.

הובלה עם מנוף במרכז

הובלה עם מנוף חוסך המון

מעבר לכך שלפעמים אין ברירה ויש צורך להשתמש במנוף בהובלה חשוב לדעת כי הובלה עם מנוף חוסכת זמן אשר ביום ההובלה הוא חשוב יותר מכל. כאשר קובעים עם מוביל את זמן ההובלה יש לקחת בחשבון שלוקח זמן להעמיס את הפריטים במשאית וכמובן לפרוק אותם, מעבר לכך ישנם שעות פקוקות יותר ופחות וכמובן מומלץ לצאת לדרך כאשר אין עומס בכבישים ובכך לחסוך זמן. כמו שכולנו יודעים זמן שווה כסף ולכן כאשר אנו חוסכים זמן, אנו חוסכים גם כסף.

דברים שחשוב לדעת כאשר מזמינים הובלה עם מנוף במרכז

מרכז הארץ עמוס יותר באנשים וכך גם במכוניות אשר מציפות את הכביש וכמובן את החניות הפרוסות ברחבי הערים. חשוב מאוד כאשר קובעים עם מוביל בשעה מסוימת יש לדאוג שיהיה מקום חניה עבור המשאית וכמובן עבור המנוף אשר חשוב שתהיה גישה נוחה לבית אשר מעבירים. הובלה עם מנוף במרכז הארץ הופכת את מעבר הדירה לפשוט ונוח יותר. זמן ההובלה מתקצר כאשר משתמשים במנוף ומעבר לכך לפעמים אין אפשרות לבצע את ההובלה ללא מנוף אז חשוב לשים לב לכך.

עוברים דירה בטוח

אנו מדגישים וממליצים לשים לב כאשר בוחרים מוביל לציין בפניו את כלל הפריטים אשר יש צורך להעבירם. פריטים גדולים כמו סלון, שולחנות, מכונת כביסה, מדיח, ארונות וכן הלאה. בנוסף לציין את מספר הקרטונים אשר יש ברשותכם. כל זאת על מנת למנוע שינוי במחיר ביום המעבר. כמובן שחשוב לשים לב ולציין בפני המוביל את הקומה ממנה עוברים ואת הקומה אליה עוברים, לשים לב לגישה ובכך להחליט אם יש צורך במעבר דירה עם מנוף או במעבר דירה ללא מנוף. כמו שהדגשנו קודם לכן יש לשמור חניה על מנת לייעל את הזמן. ניתן לעדכן את השכנים כי יש צורך בפינוי רכבים בשעה מסוימת מן החניה של הבניין על מנת לבצע את ההובלה עם מנוף ובכדי לא להפריע לאף אחד.

אנו מאמינים כי מסירת כל המידע הנדרש מקל על מעבר הדירה גם עבור עוברים הדירה וגם עבור המובילים. באתר גט מובינג ישנם מיטב המובילים אשר מעבירים דירה עם מנוף וללא מנוף. אז כאשר ממלאים פרטים לא שוכחים – ממלאים את כל הפרטים ובודקים לפני שבוחרים ובכך עוברים דירה באופן פשוט וקל יותר.

לסיום אנו רוצים להמליץ לכם להיכנס לחנות להזמנת חומרי אריזה לפני שאתם מתחילים עם האריזות של מעבר הדירה. ישנם חבילות מעבר דירה משתלמות במיוחד אשר תוכלו לרכוש ובכך לרוז את הפריטים החשובים לכם בצורה המושלמת. ישנם שקיות ואקום אשר שומרות על בגדים ושמיכות וכל דבר שתרצו לשמור עליו בואקום. כמובן קרטונים, נייר עטיפה, דבק, פצפצים וכל מה שחשוב שיהיה כאשר עוברים דירה. כאשר עוברים דירה עוברים חכם, חושבים על כל הדברים שצריך לעשות, משווים וחוסכים וזוכרים שיש לבדוק אם צריך לעבור דירה עם מנוף או שאפשר גם בלי. מעבר דירה קליל ונעים לכולם.

להזמין הובלה זה פשוט.
ממלאים תכולה, תאריך וכתובות
מקבלים הצעות מחיר מדויקות
בוחרים חברת הובלות עם המלצות