הובלה עם מנוף בתל אביב

  1. GetMoving
  2. /
  3. בלוג

הכי פשוט למצוא חברות הובלה עם מנוף בתל אביב באמצעות פלטפורמת השוואת המחירים הידועה של GetMoving מכיוון שרק כאן תוכלו להזמין שירותי הובלה, שרותי מנוף, השוואת מחירים, שירותי אריזה והכל הכל ללא כל תשלום, חינם לגמרי. אז למה מחכים, קדימה מתחילים.

הובלות דירה עם מנוף בתל אביב

מחירי הובלת מנוף בתל אביב

מחירים מנופים בתל אביב זהים למחירים בערים אחרות בארץ והפרמטר היחיד המבדיל בין הצעת מחיר אחת לאחרת הוא זוג המנוף הנדרש ונסביר: מנופי הובלה לדירות ומשרדים מחולקים לקטגוריות על פי יכולת פתיחת זרוע ההרמה שלהם. כך למשל, מנוף הרמה להובלת דירה בתל אביב הממוקמת לכל היותר בקומה שישית תעלה לכם כ 350 ₪ לשעת עבודה. מחיר זה הינו מחיר אוניברסלי כמעט והוא משקף 90% מהחברות בענף.

מחיר הובלה עם מנוף בתל אביב בחלק מהמקרים מייקרת את מחיר ההובלה אך בחלק מהמקרים מותירה את המחיר שקיבלתם על קנו מהסיבה הפשוטה, שלעתים עדיף לחברת ההובלה לספוג את עלות המנוף (גם אם היא חישבה לכם אותו במחיר) מכיוון שנחסך ממנה כוח עבודה רבה יותר. בכל מקרה, מחיר ההובלה עלול להשתנות כלפי מעלה בערך ב 350 ₪ אם העבודה מסתיימת לאחר שעה אחת של פריקה.

מובילים מומלצים עם מנוף בתל אביב

כמו בכל תחום, בוודאי ובמיוחד בענף הובלות דירה בתל אביב מומלץ מאד לבחור בחברת הובלה מומלצת ולא סתם, אלא כזו אשר נמדדה על ידי מאות משתמשים ולא כזו שהגדירה את בעלי המקצוע אשר ברשותה כמומלצים. לאחר הזמנת שירותי הובלה עם מנוף בתל אביב באמצעות המערכת שלנו, תקבלו דואר אלקטרוני ובו 4 שאלות הנוגעות לטיב השירות ולעמידה בהתחייבויות שניתנו לכם בראשית הדרך ובטרם המעבר. תשובתכם חשובה לנו ובמיוחד לעוברי דירות ומשרדים שיגיעו לבקש שירות זהה לזה שביקשתם.

על כן, אנו נודה לכם מאד אם לא תדלגו עלינו במשוב ותסייעו לנו לסייע לאחרים לדעת מי היה המוביל המומלץ שלכם. שימו לב בדף הצעות המחיר שתקבלו מספר דקות אחרי פתיחת המכרז החינמי, יופיעו רק מובילים מומלצים עם מנוף בתל אביב ולא יופיעו כאלו שלא מספקים את השירות המלא שביקשתם. אנו מקפידים על רמת שירות גבוהה באתר ונשמח שתדווחו לנו על כל בעיה או מחדל בזמן שקורה, כלומר בזמן אמת! זאת בכדי שתהיה לנו ההזדמנות לפתור את הבעיה באותו הרגע ולא בדיעבד.

הובלות משרד עם מנוף בתל אביב

לא רק בתים מעבירים באמצעות מנופים אלא גם ובמיוחד משרדים. הובלות משרד עם מנוף היא הדרך הבטוחה ביותר להוריד ציוד כבד וגדול מבלי להסתכם בנזק של שריטות ופגיעות. כך למשל ניתן להוריד חדרי ישיבות, מסכים גדולים, שולחנות מנהלים וציוד שונה ומגוון מבלי להפריע לבאי הבניין ומבלי לתפוס את מעליות הנוסעים. מחיר הובלות משרד בתל אביב אינן שונות כלל ממחיר הובלת דירה עם מנוף בתל אביב. מה שקובע את מחיר העבודה הוא זמן שהיית המנוף וכמובן קומת המשרד או הדירה. משרדים הנמצאים בקומות 6-8 ישלמו עבור שעת מנוף כ-450 ₪ ומעל לקומה 8 ועד קומה 10 סדר גודל של 800-1000 ₪ לשעת עבודה.

הובלה עם מנוף ואריזה בתל אביב

רק באתר גט-מובינג תוכלו לקבל הצעת מחיר כוללת ויכולת להשוות מחירי הובלות בין עשרות חברות מומלצות בנגיעת מחשב פושטה, ללא צורך בהרמת טלפון אחד. כל שעליכם לעשות הוא לסמן אילו שירותים אתם מעוניינים להשוות והמחירים כבר בדרך אליכם, בזמן אמת, בהתאם לתכולה הספציפית שלכם ממיטב המובילים מאזורכם. אם ברצונכם רק לגשש כמה עולה הובלה עם מנוף ואריזה בתל אביב אתם יכולים לעיין במחירון השנתי הממוצע ולהוסיף עליו עלות של 25 ₪ בממוצע עבור כל קרטון ארוז שיש ברשותכם וכן להוסיף כ-350 ₪ שעת עבודת מנוף בכל צד מן הכתובות שלכם: המוצא והיעד.

אין זה משנה עבורנו אם תבחרו במוביל כזה או אחר מכיוון שאיננו גובים עמלה מחברות ההובלה באתר לפי מספר ההובלות שהם ביצעו. חשוב לנו שתבחרו בזו המתאימה ביותר לשירות שהזמנתם! כך לדוגמא, אם הזמנתם שירותי הובלה עם מנוף בתל אביב, חשוב לנו מאד שתבחרו בזו שיש לה את היכולת המקצועית הטובה ביותר לביצוע סוג זה של עבודה בשילוב עם המחיר הזול והמשתלם ביותר.

הובלה עם מנוף בתל אביב בהזמנה בטלפון

אם אינכם רוצים לערוך השוואת מחירים ואתם רוצים שירות כאן ועכשיו, מלאו את הטופס המקוצר ו-4 חברות הובלה שלנו יתקשרו אליכם.  אנו פועלים בפריסה ארצית מלאה מאילת ועד גבול הצפון, מהים ועד הירדן.


הזמנת הובלה עם מנוף בתל אביב אפשרית גם באמצעות הטלפון למרות התיישנותה של השיטה, כפי שציינו באמצעות מילוי הטופס המקותר. במיוחד כאשר הגיל לא מאפשר מעקב אחר הדהירה הטכנולוגית האינטרנטית בה אנו חיים או כאשר בעיות ראיה מפריעות לנו להשתמש בטכנולוגיה הנפלאה הזו של השוואה בזמן אמת. החסרון היחיד של הטופס נעוץ בכך שתצטרכו לפרט לכל מוביל מבין ה-4 שיתקשרו (לכל היותר) את מהות התכולה וההובלה כל פעם מחדש. לעומת זאת, בשיטת במכרז לא תצטרכו לחזור אחר הדברים.

להזמין הובלה זה פשוט.
ממלאים תכולה, תאריך וכתובות
מקבלים הצעות מחיר מדויקות
בוחרים חברת הובלות עם המלצות