הובלות בבית שאן

  1. GetMoving
  2. /
  3. בלוג

מחפשים חברת הובלה מומלצת?

מעבר דירה מבית שאן או לבית שאן עם מיטב חברות ההובלה המומלצות בישראל.
הגעתי כמעט ליום המעבר כשהבנתי שאני כבר צריך לחפש הובלות בבית שאן הייתי בטוח שכבר מאוחר מידי. אבל עכשיו כשמצאתי לעצמי הובלה אני פנוי להסביר לכם מה היה שם.

 

הובלות בבית שאן - גט מובינג

עובר מהמרכז לבית שאן

כל החיים שלי הייתי חי במרכז הארץ. נולדתי בגבעתיים, עברתי לרמת גן משם לתל אביב ועכשיו החלטתי שזהו אני עוזב את המרכז ואני עובר לבית שאן. התחלתי לחפש דירה חדשה וכמובן הובלה בהקדם האפשרי.

 

אנשים כל הזמן תוהים למה לעבור לבית שאן, ואיך בחור תל אביבי כמוני מחליט ביום אחד לעבור ממרכז הארץ לבית שאן.

 

אז ככה, יום אחד אני ובת זוגתי החלטנו לטייל בארץ. חיפשנו לעצמנו מקום שיהיה נעים להעביר בו את היום בכיף עם מקור מים. די נמאס לנו ללכת כל פעם לים או לבריכה וחשבנו שאולי יהיה נחמד יותר ללכת לטייל בצפון הארץ במקום בו יש נחלים, מפלים, מעיינות ובעיקר לפגוש את הטבע שלנו.

 

בת זוגתי חיפשה באינטרנט מקום שיתאים למה שאנחנו מחפשים ואז היא מצאה את עמק המעיינות. בהתחלה היססתי מה עכשיו אני צריך לעשות נסיעה של שעה וחצי כל כיוון וכל זאת בתקווה שלא יתפסו אותי פקקים. אבל מה לעשות אם היא רוצה משהו זה פשוט יקרה.

 

נסענו לעמק המעיינות ונדהמנו לגלות שפע של מעיינות בארצנו הקטנטונת. הטבע משך אותנו וחשבנו לעצמנו מה יש לנו לגור בתל אביב עוד, יש עוד מקומות נפלאים בארץ שלנו. ברגע הזה החלטנו שאנחנו מחפשים הובלות בבית שאן. בית שאן ממוקמת ממש קרוב לעמק המעיינות. הבנו שבשביל האיכות חיים שלנו אנו צריכים לגור באזור וכך הטיולים שלנו בסופי השבוע או סתם אם יש לנו יום חופש יהיו לפיסת טבע אמיתית.

מחפשים הובלה ופשוט עוברים 

בת זוגתי ואני החלטנו שאנחנו לא מחכים עוד רגע ואנו מקדמים את עניין מעבר הדירה לבית שאן. התחלנו לחפש דירה באזור עד שמצאנו בית שירגיש לנו חמים נעים והכי חשוב שירגיש לנו טבעי, כפרי, נעים ושונה מכל מה שהכרנו במרכז.

 

מצאנו בית פרטי עם גינה יפיפייה, הכל מסביב ירוק ומזמין וכל שנותר לנו לעשות הוא לחפש מוביל אשר יעביר את דירתנו ממרכז הארץ, תל אביב אל בית שאן.

 

מאחר ונתקלנו במהלך חיינו במעברי דירה לא פשוטים החלטנו שאנחנו משקיעים בחיפוש הובלות בבית שאן על מנת שהבית שלנו יעבור בבטחה ולא ייהרס לנו שום דבר. העניין הוא שאנחנו בכלל לא מכירים מובילים בבית שאן ואת אלה שהכרנו מעברנו איננו מעוניינים להשתמש בהם שוב.

מחפשים הובלה בבית שאן 

אז איך בכלל אפשר למצוא מוביל בבית שאן אם איננו מכירים שם אף אחד? תוך כדי החיפושים אחר מוביל נתקלנו באתר בדיוק בשבילינו, אתר שמאגד את מיטב המובילים בארץ אשר נקרא גט מובינג. באתר ישנם מובילים בכל חלקי הארץ אשר מדורגים על ידי אנשים אשר עברו איתם כבר דירה. ניתן לקרוא על כל מוביל חוות דעת ולהחליט במי בוחרים, כמובן שקודם כל בודקים איזה מבין המובילים זמין עבורנו בתאריך בו אנו עוברים דירה.

 

נכנסנו לאתר הזנו את כל פרטי ההובלה שלנו לפי הסדר שאני חייב לציין הדהים אותי איך חשבו באתר הזה על כל הפרטים הקטנים. אתר ממש נוח לתפעול ובסופו של דבר מצאנו את המוביל שלנו. סגרנו הובלה לבית שאן במחיר מצוין וקיבלנו שירות אדיב ונעים.

מתמקמים בבית החדש 

המובילים שלנו הגיעו בזמן המדויק ביום ההובלה. שמחנו לקבל מהם שירות באמת מעל המצופה ואפילו הכרנו את החנות של גט מובינג אשר נקראת גט פקינג. בחנות היה לנו את כל מה שהיינו זקוקים לו למעבר הדירה. קרטונים, דבק, טוש, נייר עטיפה, פצפצים וכל מה שרק עולה בדעתכם שצריך כדי לעבור כמו שצריך.

 

שלחו לנו את חבילת המעבר שלנו וארזנו את הדירה בצורה מסודרת כך שכשהגענו עם ההובלה לבית החדש בבית שאן הפריקה של חפצינו הייתה פשוטה ונוחה.

 

אני רוצה להמליץ בחום להשתמש בשירותים של גט מובינג ולזכור שכאשר עוברים דירה נכנסים לאתר של גט מובינג, משווים, חוסכים ומקבלים שירות מדהים.

עדיין מחפשים שירותי הובלות? פתחו מכרז עכשיו!