הובלות בגוש עציון

  1. GetMoving
  2. /
  3. בלוג

מחפשים חברת הובלה מומלצת?

בואו לעבור דירה עם GetMoving האתר הגדול בישראל להובלות בגוש עציון והסביבה.
כנסו, השוו מחירי הובלה וקבלו הצעות מחיר במהירות הבזק ממובילים מומלצים ומדורגים.

כמה פעמים עברתם דירה עם חברת הובלה לא מומלצת, שהפכה את היום המהנה הזה של התחדשות ושינוי לסיוט של ממש ? מה בעצם הייתם צריכים שיהיה בכדי שיום המעבר יעבור על הצד הטוב ביותר, באופן חלק ובלי בעיות?

 

הובלות בגוש עציון - גט מובינג

שירותי הובלה בגוש עציון והסביבה

ענף ההובלות עבר מהפכה של ממש עם כניסת גטמובינג הובלות לשוק מעברי הדירה והעסקים.
חברות הובלה כבר לא יכולות לספק שירותים ללא מענה לצרכי הלקוח ולשביעות רצונו.
נגמרו הימים בהם כל חאפר היה יכול להגיע אליכם הביתה עם עובדים אקראיים, ללא רישיונות לעובדים וללא כל התחייבות למקרה של גרימת נזק.

 

שירותי הובלה בגוש עציון עברו שדרוג רציני ומהותי וכעת השירות מפוקח ודורש קודים של התנהגות ברורים לכולם. גרימת נזק בזמן ההובלה תגרור פיצוי הלקוח, איחור מעל הזמן הסביר יגרור גם הוא פיצוי, כך שחוויית השירות בהכרח תהיה מהיום טובה יותר.

מובילים שומרי שבת

אם אתם מעוניינים בחברת הובלות שומרת שבת בגוש עציון, רישמו בהערות שלכם במקום המיועד בטופס כי הנכם מעוניינים לעבוד רק עם חברות הובלה שאינן עובדות בשבת.
מובילים שומרי שבת מהווים למעשה כמחצית מחברות הובלה באתר, אולי מעט יותר.

 

עובדים כחול לבן גם היא לעתים חלק מדרישת הלקוחות ואנו מכבדים את זכותו של כל אחד לבקש איזה נותן שירות שהוא רוצה. אם יש לכם דרישות מיוחדות ספרו לנו עליהן, אנו נעשה הכל בכדי שאתם תהיו שבעי רצון משירותי ההובלה בגוש עציון שלנו.

 

נתקלנו בלא מעט דרישות מצד עוברי דירות בגוש עציון כמו למשל, בקשה מהמובילים לשים שקיות ניילון על הרגליים כדי שהבית לא יתלכלך...כן כן, קראתם נכון, יש לקוחות שסובלים מ-ocd של ניקיון ויש להם דרישות חריגות שגם הן נענו בשמחה והותאמה להם חברת הובלה שהסכימה לתנאי העבודה.

שירותי אריזה בגוש עציון

בגטמובינג הובלות בגוש עציון אנו מספקים גם שירותי אריזת תכולת דירה. שירות זה ידוע כשירות הדגל של תחום הובלות הדירה בישראל, ומשלמים עליו מעט תוספת אקסטרא.

 

שירותי אריזת דירה בגוש עציון אמנם מייקרת מעט את עלות ההובלה הכוללת, אך ביחס לתמורה זה משתלם בהחלט. עלות אריזת דירת 3 חדרים בממוצע תעלה לכם כ-1,000 ₪ נוספים וזה כולל גם את אספקת הקרטונים.

 

אז מהו בעצם שירות אריזת דירה בהובלה בגוש עציון? מדובר בצוות מובילים שמגיע מוקדם בבוקר ביום מעבר הדירה ומכניס את כל תכולת הבית שלכם לארגזים בצורה מסודרת המחולקת לפי המיקום שמהם נלקחו החפצים.
כך למשל, דברי חדר האמבטיה יוכנסו לקרטון שעליו יהיה כתוב: "מוצרי אמבטיה- נוזלים". בגדי ילדים יוכנסו לקרטונים עליהם יהיה רשום "חדר ילדים- בגדים" וכך הלאה.
ברגע שההובלה תסתיים, כל קרטון יוכנס לחדר המתאים בדירה החדשה כך שעבודת הפריקה תהיה קלה ומהירה.

כמה זמן לפני המעבר יש להזמין את חברת ההובלה

אם מדובר בחודשי השיא של הענף, כלומר חודשי יולי אוגוסט, כדאי יהיה לסגור חברת הובלה בגוש עציון כחודש לפני.
אם מדובר בחודשי החורף, שבוע לפני זה יהיה מספק. ביתר חודשי השנה כדאי לעשות זאת כ-שבועיים לפני יום המעבר.

 

הדבר היותר חשוב בבחירת חברת הובלות בגוש עציון יהיה לבדוק המלצות וביקורות שנכתבו על לקוחות. חוות דעת על מובילים מומלצים הן הדבר העיקרי עליו יש למקד את תשומת הלב.
מעבר עם צוות אדיב ומקצועי אשר יודע לבצע פירוק והרכבת רהיטים ימנע מכם עוגמת נפש מיותרת.

 

באתר תוכלו לבחון כל חברת הובלה ע"פ הדירוג שלה. ציון הביקורת מתייחס ל-4 פרמטרים חשובים: מקצועיות, עמידה במחיר, עמידה בזמנים וחוויית השירות.

 

ומה עם מחיר ההובלה? האם יש מחירון הובלות בגוש עציון? כמה אני אמור לשלם ?

מחיר הובלת דירה בגוש עציון משתנה בהתאם לתכולה ועשוי לנוע לדירת 4 חדרים בין 2,500 ₪ ל-5,000 ₪ כאשר קומות הדירות, כמות התכולה ומהותה וכמובן המרחק בין הכתובות יהיו הפרמטרים המנחים לקביעת עלות ההובלה.

 

אחד הדברים המייקרים את מחיר ההובלה הוא פירוק והרכבת ארונות. מחיר פירוק והרכבת דלת עולה כ-70 ₪. דלת בארון הזזה עולה כ-100 ₪. ככל שיש ברשותכם יותר ארונות הדורשים פריוק והרכבה עלות ההובלה תעלה כלפי מעלה.
אם אתם רוצים לחסוך כסף, עשו זאת בעצמיכם אבל רק בתנאי שאתם יודעים מה אתם עושים.
אם מעולם לא פירקתם ארון, או מעולם לא הרכבתם ארון, השאירו את זה בידיים של המומחים.
אנחנו הרי לא רוצים שלאחר ההרכבה נגלה שנשארו לנו כמה ברגים וצירים ביד.

עדיין מחפשים שירותי הובלות? פתחו מכרז עכשיו!