הובלות בדימונה

  1. GetMoving
  2. /
  3. בלוג

מחפשים חברת הובלה מומלצת?

מעולם לא חשבתי שנעבור לגור בדרום הארץ, אבל לאחר חישובים ובדיקות החלטנו שהדבר הנכון ביותר עבורנו הוא לעבור לדירה בדימונה. כעת אנו צריכים לחפש הובלות בדימונה על מנת להעביר את ביתנו בשלום לדרום הארץ.

 

הובלות בדימונה - גט מובינג

איך הכל התחיל ועוברים דירה לדימונה

אנחנו זוג צעיר תל אביבי עם שני ילדים קטנטנים שכל חייהם נשמו את אוויר המרכז. אז מה קרה שפתאום אנו מוצאים את עצמנו עוברים לדרום הארץ. האמת השאלה הזאת הפתיעה גם אותי, את בת זוגתי ואת כל המקורבים אלינו, מזל שילדינו לא ממש מבינים את המשמעות כי בטח מעבר דירה שכזה היה מפתיע גם אותם.

 

אפשר לומר שכאשר התפטרתי מעבודתי התחלנו לחשב מסלול מחדש, אשתי עוד הייתה בהריון עם הקטן מה שיצר לחץ גדול יותר. אנחנו לא אוהבים להתפשר על איכות חיינו, וכשאני מתכוון לאיכות חיים אני מתכוון לדירה מרווחת שכיף להגיע אליה, מכוניות שיכולות להסיע אותנו ממקום למקום ולא חייבים לנוע בתחבורה ציבורית, שפע של אוכל, שתייה, אלכוהול ושלל פינוקים. כמובן שטיסה לחול פעם פעמיים בשנה מתקבלת בברכה.

 

רק שפתאום המצב השתנה ואנו צריכים לחשוב על מה לוותר, מה שמוביל אותנו להוביל את עצמנו למקום אחר. וכך התחלנו בעצם לחפש הובלות בדימונה וכמובן בית ושאר הדברים הנחוצים לנו.

 

למה דווקא דימונה? כי בדימונה אני יכול להשכיר דירה בשליש מחיר מפה, מצאתי בית פרטי בדימונה שבתל אביב אני רק יכול לחלום עליו. אז נסענו לדימונה לראות את האזור והאמת הופתעתי לגלות עיר נחמדה מאוד מה שרק חיזק את ההרגשה ואת הנכונות לעבור דירה לדימונה.

עוברים דירה מתל אביב לדרום הארץ

אז בתור זוג תל אביבי שכל חייו הכיר רק את מרכז הארץ אנחנו יוצאים להרפתקה חדשה. עכשיו אנחנו מתחילים לארוז את דירתנו ובדיוק קיבלנו המלצה מחבר על חנות שבה יש את כל המוצרים למעבר דירה. כמובן שאנחנו בוחרים בדרך הנוחה והפשוטה ולכן החלטנו להיכנס לאתר של החנות הזו "גט פקינג" ושם מצאנו את כל מה שאנחנו צריכים.

 

לא ידעתי שיש חנויות שהן ממש למעבר דירה, והאמת בלי החנות בטוח הייתי מפספס חלק מהפריטים שאני צריך לעבור. ככה הכל היה לי מסודר וידעתי מה אני רוצה ומה אני צריך ופשוט הזמנתי. חבילת המעבר הגיעה אליי ואני ובת זוגתי התחלנו לארוז את דירתנו.

 

חלק מן החפצים שלנו הבנו שאנחנו בכלל לא צריכים להוביל וחבל שנכניס אותם להובלה אז זרקנו או תרמנו תלוי במצב שהם היו. את כל הכלים השבירים שלנו עטפנו בצורה קפדנית עם נייר העיטוף ואם הפריט היה יקר ערך אז הוספנו ניילון פצפצים שישמר ולא יקרה לו נזק.

מחפשים הובלות בדימונה

אז לאחר שארזנו, סידרנו וארגנו את ביתנו למעבר דירה הגיע הזמן שנמצא לנו מוביל אמין ואדיב שיעבור איתנו את מעבר הדירה בבטחה. אותו חבר שהמליץ לנו על החנות של החומרי אריזה למיניהם המליץ לנו גם על אתר שמאגד את מיטב המובילים בכל חלקי הארץ, אתר בשם גט מובינג.

 

גט מובינג זה אתר שבו ניתן למצוא מוביל בכמה אפשרויות אבל הדבר החשוב ביותר שצריך לדעת זה שעל כל מוביל יש חוות דעת ודירוג. הלכתי על הדרך שהכי אהבתי והיא הייתה פתיחת מכרז אונליין למציאת מוביל זמין. תוך דקות ספורות קיבלתי 4 הצעות מחיר אשר מתוכן בחרתי את המוביל שלנו, הסתכלתי על הדירוג שהיה מצוין וחוות הדעת עליו היו מדהימות.

 

אני חייב לציין שבאמת קיבלתי מוביל אמין אדיב וטוב, הצוות של אותו מוביל היו ממש נחמדים וראינו כמה שהם שומרים על חפצינו ומתייחסים אל רכושנו באדיבות כדי שלא יקרה נזק.

 

מצאנו את עצמנו מובילים לדימונה, כל החפצים שלנו כבר היו ארוזים, נסענו אחרי המשאית וגם כאשר פרקו את כל החפצים שלנו הם היו ממש נחמדים. אנחנו שמחים שבחרנו להשתמש באתר גט מובינג ולמצוא הובלה לדימונה במחיר מצוין ובשירות מדהים. ואיך אפשר לשכוח את החנות של מעבר הדירה שאנחנו נמליץ עליה לעוד חברים רבים שלנו, אולי גם הם עוד יגיעו לדימונה ויחפשו הובלות לדימונה, סך הכל עיר נחמדה מאוד עם אנשים טובים ואני חייב לציין שיש גם אחלה גנים.

עדיין מחפשים שירותי הובלות? פתחו מכרז עכשיו!