הובלות בכפר יונה

  1. GetMoving
  2. /
  3. בלוג

השוואת מחירי הובלות בכפר יונה בחינם בין מובילים מפוקחים ומומלצים במחירים הטובים ברשת. אם אתם צריכים הובלת משרד בכפר יונה, דירה או מפעל ומוסד ציבורי, לנו הפתרון המושלם.  מערכת להשוואת מחירי הובלה בכפר יונה הפועלת בזמן אמת ואף מחברת בינכם לביו המשתתפים בהתמחרות בסיום בכדי שיהיה לכם קל להחליט במי לבחור.

הובלות בכפר יונה

 

משווים מחירי הובלה בכפר יונה

רוצים לשלם מחיר זול אבל משתלם, מבלי לפגוע במקצועיות ורמת השירות? כנסו וערכו השוואת מחירי הובלה בכפר יונה חינם בין מובילים מומלצים באמת, החתומים על אמנת שירות מחייבת, המבטיחה לכם מעבר בראש שקט. שימו לב כיצד זה עובד וכיצד ייתכן שהשירות כולו ניתן ללא עלות כלל: מזינים למערכת כתובות, שעה ותאריך. מסמנים תכולה להעברה וכמה קרטונים למעבר דירה. בוחרים בשירותי אריזה אם רוצים, שירותי מנוף אם נדרשים ופותחים מכרז הצעות מחיר. את הנתונים רואים רק מובילים מומלצים בכפר יונה והסביבה ואת הטלפון שלכם אנו לא מפרסמים לאף אחד אחר מלבדם.

לאחר לחיצה על כפתור "פתח מכרז" יוצג לכם דף התוצאות שיצורף בדקות הקרובות. מערכת גטמובינג עובדת בזמן אמת, על כן אינה פעילה אחרי השעה 22:00 בלילה ולא בשבת. הצעות המחיר שיופיעו על גבי הנייד או המחשב יכללו חוות דעת, המלצות ודירוג גולשים. כך למשל, תוכלו לצפות בכרטיס של חברה הנקראת הובלות בכפר יונה ואף ליצור עמה קשר ישיר.

יתרה מכך, תוכלו לדעת מהו ותק המוביל, כמה משאיות ברשותו והאם יש לו ביטוח תכולה. כל שנותר לכם הוא לבחור בהצעת המחיר המשתלמת ביותר מבין שלל ההצעות שקיבלתם. אם אתם עדין מתלבטים ולא יודעים במי לבחור, חכו לטלפון של המובילים שהציעו לכם הצעת מחיר ותתרשמו מכל אחד מהם באופן אישי.

הובלות בכפר יונה בהתראה קצרה

נתקעתם בלי חברת הובלות בכפר יונה ואתם חייבים שירות מהיר להיום או מחר- הכל אפשרי. כנסו עכשיו, מלאו מכרז ותוך דקות מספר, תמצאו שירות זמין מהיר ואיכותי במחיר מדהים. אל תסתכנו בהשארת פרטים באתרים שמבטיחים לכם שיחזרו אליכם 5 מובילים מומלצים באזורכם ללא שקיבלתם השוואה אמיתית בזמן אמת, ללא טופס הזמנה בסיום, ללא תקנון ברור למה קורה במקרה כזה או אחר.

מהם כללי הזהירות בבחירת מובילים בכפר יונה

כלל מספר 1: מובילים עם "אבא ואמא"

בחירת מובילים בכפר יונה באמצעות אינדקסים לא יכולה להבטיח לכם מענה בעת תקלה ומחלוקת. לעומת זאת, במערכת ממוחשבת כמו GetMoving יש תמיד מערכת חוקים בדמות תקנון שמבהירה לצדדים מה מותר ומה אסור. אנחנו מוודאים שהשירות שתקבלו יהיה משביע רצון ומספק ללא קשיים וחששות. באמצעות אמנת שירות הובלות והסכם מחייב ופרטני אנו מביאים למינימום כל ניסיון של חברת הובלה לפעול בצורה שאינה מקובלת או שאינה מותרת ובכך מבטיחים ומוודאים אספקת שירות איכותי.

כלל מספר 2: אל תתפתו להובלה בכפר יונה ב-179 ש"ח.

אחד הטעויות הגדולות שאנו מזהירים מפניה היא יצירת קשר עם "אתרי דייג". אתר דייג הם אתרים שעושים שימוש בפרסום שאין מאחריו אמת וכיסוי. וכך פועלת השיטה: אתם רואים פרסום בנוסח- הובלות בכפר יונה רק ב-159 ש"ח. העין קונה את הפיתיון ואתם מתקשרים. לאחר שתסבירו את הצורך שלכם המחיר יעלה בתירוצים שונים והמחיר לעולם לא יהיה כמו בפרסום. במקרה הגרוע יותר, המחיר לא ישתנה בשיחת הטלפון וביום ההובלה תשמעו שלל תירוצים. תירוצים מסוגים שונים שמאחוריהן עומדת חשיבה כיצד להצדיק עליית מחיר. תשמעו טענות כמו- שביל הכניסה ארוך מהרגיל, המדרגות צרות ועל כן חייבים מנוף, המוצר חריג בגודלו מהרגיל ועד לסחיטת טיפים חריגה מגדר הרגיל.

כלל מספר 3: הובלות בכפר יונה עם הסכם כתוב

באתר זה אין צורך לבקש הסכם כתוב- אתם מקבלים בכל מקרה לדוא"ל שלכם סיכום הזמנה. בסיכום זה תמצאו את שם החברה, טלפון, את פרטי התכולה והכתובות וכל דבר שסימנתם. אצלנו אין מקום לטעויות ואין מצב שיעלו לכם מחיר אם לא חרגתם ממה שהזמנתם. כמובן שאם הוספתם תכולה לבית יהיה זה הוגן שהיא תתומחר בנוסף אך ביושר והגינות. אם אתם חשים שהמחיר הנדרש מכם הוא מופרז, פשוט פתחו את המחירון המצורף לאישור הזמנה והציגו את המחיר בפני נותן השירות.

חברות הובלה בכפר יונה עם מנוף ושירותי אריזה

מלבד השירות הסטנדרטי הנפוץ בכל מקום, תוכלו למצוא אצלנו את כל שירותי הפינוק והאקסטרה. כך למשל תוכלו לעשות שימוש בשירותי הובלת מנוף לייעול העבודה וקיצור שעות ההובלה. הובלת מנוף בכפר יונה תעלה לכם כ-450 ש"ח לשעת מנופאי וזאת עד לקומה 6. מעבר לקומה 6 הובלה באמצעות מנוף תעלה כ- 650 ש"ח לשעת עבודה ולרוב תספיק לכם להעברת דירה בגודל של עד 4 חדרים. מעבר לכך סביר שתחרגו מעבר לשעה. הובלה ואריזת דירה היא השירות הכי מתקדם ומומלץ להזמין. הוא כולל אספקת חומרי אריזה וסידור כל התכולת הבית לקרטונים.

כמו כן, צוות המובילים ירשום על בי כל קרטון וקרטון מהיכן נלקח ומה הוא מכיל. כך שביעדכם החדש, יחסך מכם זמן רב בסידור הקרטונים לחדרים המתאימים. אומנם שירות זה עולה כ-25 שקלים לקרטון אך בלעדיו תצטרכו לרכוש חומרי אריזה. עלות חבילת מעבר של 2 חדרים תעלה לכם 195 ש"ח ותכלול קרטונים, דבק מסקנטיים, ניילון בועות להגנה על רהיטים וחפצים שבירים וחבילת גלילי נייר אריזה, לכלי מטבח.

חומרי אריזה בכפר יונה

GetMoving מספקת קרטונים למעבר דירה בכפר יונה עם משלוח עד לבית הלקוח. אנו מתחייבים למחיר הנמוך ביותר בארץ ולהחזר כספי על הפרשי מחירים. בחנות האריזה תוכלו לרכוש קרטונים חדשים למעבר דירה וקרטונים ישנים למעבר דירה. אנו מחזיקים קרטונים במגוון גדלים וסוגים כך למשל תוכלו לרכוש קרטון דו גלי או חד גלי.

מחירי קרטונים למעבר דירה או משרד

מחיר קרטון משומש בגדול 60*4*35 כחדש היה עולה בעבר כ- 3 ש"ח, אך מניסיון שלנו לקוחות התלוננו על מצב הקרטון, ריחות ועוד ולכן איננו משווקים עוד קרטונים משומשים. מחיר קרטון חדש עשוי לעלות כ-5.5 ש"ח( יש להתעדכן במחיר העכשווי באתר שלנו). הכי משתלם לקנות חבילת מעבר בהתאם לגודל הדירה. מחיר חבילות למעבר דירה ב-getmoving הוא הזול ביותר בארץ. חייגו עכשיו 073-322-3444 להזמנות.

מחירי דבקים, נייר אריזה, ניילון בועות ועוד

דבק במארז שישייה עלה בשנת 2021 לכם רק 28 ש"ח, נייר אריזה עלה בין 28 ש"ח ועד ל-30 ש"ח. כמו כן תוכלו לרכוש גליל ניילון בועות באורך 25 מטר רק ב-45 ש"ח (בשנת 2021). כיום על מנת לקבל מחירים מעודכנים כדאי להכנס לאתר שלנו ולצפות האם המחירים השתנו כלפי מעלה או מטה.

חומרי אריזה למפעלים ונגריות בכפר יונה

מחסני החלוקה עמם עובדת חברתנו למכירת חומרי האריזה נמצא בראשון לציון ונשלח משם לאזור המרכז והשרון. ירושלים, צפון הארץ ודרומה. דרישתכם לחומרי אריזה בסיטונאות יענו במחיר מיוחד העומד בתחרות מול כל החברות המתחרות בארץ. שרינק - ניילון נצמד, דבק מסקנטיפ, דבק אקרילי, נייר גלי, ניילון בועות, בכמויות משטחים ואף קרטונים בודדים.

להזמין הובלה זה פשוט.
ממלאים תכולה, תאריך וכתובות
מקבלים הצעות מחיר מדויקות
בוחרים חברת הובלות עם המלצות