הובלות בכפר סבא

  1. GetMoving
  2. /
  3. בלוג

מחפשים חברת הובלות בכפר סבא לכל מקום בארץ? הגעתם למקום הכי כדאי ברשת- מערכת השוואת מחירי ההובלה היחידה בארץ- גט מובינג. אין טעם לחרוש את האינטרנט בחיפוש אחר חברת הובלה מומלצת בכפר סבא כשאפשר למצוא את כולם במקום אחד.  אספנו עבורכם ואיגדנו את המובילים הטובים ביותר בכל האזור, סיננו עבורכם את החברות שאינן מבצעות מעבר דירה באיכות גבוהה ולא מספקות שירות איכותי.

הובלות בכפר סבא - גט מובינג

לצורך הבטחת שירות הובלה איכותי בכפר סבא, התחייבו המובילים המשתתפים במכרז השוואת מחירי הובלה בכפר סבא למחיר, להגעה בזמנים, למקצועיות ולמצויינות. בגטמובינג לא תמצאו חברות הובלה שמפזרות הבטחות ומחירים ללא כיסוי שמשתנים ביום ההובלה, אלא שירות בסטנדרטים ואיכות גבוהים ואמינות. בחירת חברת הובלות בכפר סבא הפכה להליך קצר ויעיל שמביא להוזלת המחיר ולהעלאת התמורה באיכות ומקצועיות.

חברת הובלות מומלצת בכפר סבא

שבענו מהבטחות שווא של חברות הובלה ולכן אנו משתפים אתכם כיצד לעשות בחירה מושכלת של חברת הובלות בכפר סבא וכיצד עושים השוואה אמיתית בין מובילים איכותיים באמת. האינטרנט מלא בחברות "חאפריות" שמבטיחות לכם שירות איכותי או מציגות חוות דעת שאינן תואמות מציאות במקרה הטוב או מפוברקות במקרה הרע. אתרים רבים לא יציגו לכם חוות דעת שליליות על שניתנו עליהם כי פשוט לא תבחרו בהם, אז מה שהן עושות, הן מסתירות את השליליות ומבליטות את החיוביות. בגטמובינג יש עשרות חברות הובלה מומלצות בכפר סבא ואנו לא בוחרים בשבילכם, אלא אתם אלו שבוחרים ממי לקבל שירות.

באתר GetMoving רק לקוח שעבר דירה יכול להוסיף המלצה וחוות דעת ולכן כולן מקוריות ואמיתיות. איננו מסננים חוות דעת מהסיבה שאין אנו מאמינים בלקוחות "חד פעמיים". אנחנו מאמינים ביצירת קשר ארוך טווח המשרת הן את הלקוח שזוכה לקבל שירותי הובלות מהמעלה הראשונה והן משרת את חברתנו בצבירת לקוחות לאורך שנים.

חברת הובלות מומלצת בכפר סבא חייבת לעמוד במחיר שהציעה לכן בטופס ההזמנה, חייבת להגיע בזמן, לעטוף את הרהיטים לפני הוצאתם מהדירה, לספק שירות נעים, יעיל מהיר ומקצועי. אין כל סיבה בעולם ששירותי הובלה בכפר סבא יהיו פחות ממצויינים מכיוון שעם גטמובינג נגמרו הימים בהם היה חשש להזמין חברת הובלה.

המלצות על חברות הובלה בכפר סבא תוכלו למצוא בכל אחד מהמובילים הנמצאים באינדקס שלנו. זכרו כי כדאי לכם לקבל הצעת מחיר באמצעות השוואה חינמית בין כל המובילים המומלצים. אין צורך שתחייגו אחד אחד לקבלת הצעת מחיר ואל תשכחו לבחור בהצעה המשתלמת עבורכם בכדי לקבל אישור הזמנה כתוב וסופי בכדי שתהיה לכם אסמכתא לכל מקרה בו המוביל שהוזמן לא עמד בהתחייבויות שלו כלפיכם. חשוב מאד להבין כי אישור הזמנה מחייב את המוביח לתקנון השירות ולמחירון התוספות של גטמובינג. כך שלכל מקרה שלא יהיה יש לכם התחייבויות כתובות ממנו שתמיד תוכלו לתבוע במקרה שהפר אותם.  אם בבחרתם חברת הובלות מומלצת בכפר סבא באינדקס שלנו ללא אישור הזמנה, לא תוכלו לכפות על המוביל התחייבויות שלא קיימות. רק אישור הזמנה מבטיח לכם קושפנקא סופית להזמנתכם.

מדוע חשוב להתקשר עם חברת הובלות בכפר סבא עם המלצות?

מקצועיות

חברת הובלות בכפר סבא עם המלצות היא חברה מקצועית שתצליח לבצע כל משימת הובלה שעומדת על הפרק ואין זה משנה עד כמה גדולה היא. היא גם תעשה זאת מבלי לגרום נזק לפריטים המועברים

עמידה בלוחות הזמנים

הובלות בכפר סבא, בדיוק כמו הובלות בתל אביב או בכל עיר אחרת, צריכות להתבצע תוך עמידה בלוחות הזמנים שנקבעו. חברה אמינה ומומלצת תקפיד על כך, לא תאחר ולא תבטל ברגע האחרון

מחירים נוחים

כשמחפשים חברת הובלות בכפר סבא השוואת מחירים היא דבר חשוב מאוד, על מנת להשיג מחיר הגיוני ולא מופקע. כשמתקשרים עם חברת הובלות מומלצת ניתן להיות בטוחים שהמחיר יהיה משתלם ונוח

שירותים נלווים

חברת הובלות מומלצת בכפר סבא, כמו גם כזאת שמציעה שירותי הובלות בירושלים או בכל מקום אחר, תציע גם שירותים נלווים נוספים כמו שירותי אריזת תכולה, אספקת מוצרי אריזה, שירותי מנוף ועוד

שירותי הובלה למשרדים

במשרדים יש הרבה יותר פריטי ריהוט וישנם גם חפצים רגישים וכבדים כגון כספות, שרתים ומחשבים. לכן חשוב להתקשר עם חברת הובלות עם המלצות שמתמחה גם בהובלות מהסוג הזה

פריסה ארצית נרחבת

 ישנן חברות הובלה שמוגבלות מבחינת אזורי העבודה שלהן. חברות מומלצות לעומת זאת יפעלו בפריסה ארצית נרחבת ויוכלו לעזור לכם בין אם תצטרכו שירות הובלות בכפר סבא או שירות הובלות בקריות, באר שבע, תל אביב ועוד

הובלות משרד בכפר סבא 

הובלות משרד בכפר סבא הוא שירות פחות מורכב מהובלת דירה בכפר סבא כאשר עושים זאת עם מערכת גטמובינג. משרדים וחברות נוטות לעבור מיקום אחת לכמה שנים, הרבה פחות ממעברי דירות ולכן חשוב מאד לעשות זאת נכון, עם חברת הובלות משרדים מקצועית בכפר סבא ולא עם מוביל חאפר במצאתם באקראי. בכדי לקבל הצעת מחיר זולה להובלת משרד בכפר סבא, מומלץ לזמן סוכן מכירות בכיר חינם עד לבית העסק או המשרד, ללא כל התחייבות., אשר יגיע עד אליכם, ירשום את כל התכולה, את דרכי הגישה, את מספר המשאיות הנדרשות ואת סוג הצוות הנדרש לביצוע יעיל ומקצועי של הובלת משרד. 

את פרטי המעבר נגיש לחברות מומלצות להובלות משרד בכפר סבא ביותר בחברתנו אשר עוסקות מתמחות במתן שירותים לגופים עסקיים. לאחר מכן, נגיש לכם באופן מסודר מספר הצעות מחיר, במגוון דרכי תשלום שיהיו מקובלים עליכם, לפי הזמנים שביקשתם ולפי דחיפות העבודה. לאחר שהוגשו לפניכם כל הצעות המחיר, תוכלו לבחור בהצעה הזולה ביותר והמשתלמת ביותר, מבלי שיעבדו עליכם ויעשו לכם "שחור" בעיניים בכדי להעלות את מחיר הובלת משרדכם.

כל שנותר, זה לדרג אותנו אחרי ההובלה בכדי לסייע ללקוחות הבאים לדעת, להכיר ולהרגיש את טיב השירות הכולל שקיבלתם. אין לנו ספק שאנו מובילים כיום את תחום הובלות משרדים בכפר סבא גם ביתר חלקי הארץ, בזכות תודעת שירות גבוהה, חסכון כספי אמתי ויחס אנושי כמצופה מכל ענף שירותים אחר.

יחד עם הזמנת הובלות משרד בכפר סבא בגטמובינג תוכלו להזמין אצלנו חומרי אריזה כגון קרטונים, דבקים, גלילי פצפץ בועות, שרינק נצמד, ניירות אריזות, כלי עבודה, חומרי ניקוי וכל מה שקשור להובלת משרד. תזכו לקבלת 5% הנחה נוספים על מוצרי האריזה שגם ככה הם במחיר הכי זול בארץ. כמו כן, תוכלו להזמין אצלנו שירותי אריזת משרד, סידור משרד, מנופים, העברת כספות, שרתים וכל שירות שאתם צריכים.

הובלה עם אריזה בכפר סבא

הובלה עם אריזה בכפר סבא שווה להזמין לכל מי שלא אוהב לארוז, שלא רוצה, או שאין באפשרותו לארוז מסיבות בריאותיות ואחרות. בכדי לארוז לבד, יש צורך לרכוש קרטונים למעבר דירה, דבק מסקנטייפ, נייר אריזה לכלי מטבח וזכוכית וניילון בועות לתמונות ומראות. מי שרוצה לחסוך בזמן ואוהב לחוות שירות מפנק באמת וליהנות מכל היתרונות שציינו- שירותי אריזת דירה בכפר סבא יהיו אידיאליים ומושלמים עבורו. הדבר דומה להזמנת משלוח בסופר. אם עד לא מזמן היינו סוחבים בעצמנו את המצרכים ומעלים אותם ב"נאגלות" לקומה 3 בלי מעלית, היום אנחנו עושים משלוח עד הבית. הובלה עם אריזה בכפר סבא זה שיפור איכות החיים, התייעלות ונוחות במחיר ששוה היום לכל כיס.

כמובן שיהיה זול יותר להזמין חברת הובלות בכפר סבא ללא שירותי אריזה, אך אם כסף לא מהווה את השיקול העיקרי, או שהוא מהווה שיקול מכריע ועיקרי אך בכל זאת החלטתם שהפעם לא בא לכם לארוז, לא בא לכם לקנות מוצרי אריזה, לא בא לכם לבזבז ימים של אריזות ובעיקר לא בא לכם שהבית שלכם יראה כמו שדה קרב ימים שלמים לפני המעבר, כדאי ואף מומלץ בחום, לחוות את הכיף שבלא לעשות דבר, ולהרגיש עשירים, גם אם זה אפילו ליום אחד.

הובלת משרדים בכפר סבא

אורזים בכפר סבא - מפעלים, משרדים ובתים

חברת ההובלות שבחרתם בגטמובינג שתבצע לכם את מעבר הדירה בכפר סבא, יגיעו עד אליכם בבוקר ההובלה, יארזו עבורכם את כל תכולת הדירה, המשרד או המפעל, במהירות, ביעילות ומקצועיות. שירותי האריזה כוללים אריזה של את הכל כולל הכל, בלי יוצאי דופן. רוב המובילים בכפר סבא, מספקים שירותי אריזת דירה או משרדים ומפעלים ביום ההובלה ממש ומקדימים את זמן ההגעה בכדי לעמוד בזמנים. צוותי החברה מגיעים אליכם עם קרטונים חדשים ואורזים את התכולה הצורה מסודרת לארגזים, רושמים על כל ארגז מה הוא מכיל, על מנת להקל עליכם את הפריקה ברגע ההגעה ליעד החדש ובכדי שהם ידעו היכן למקם עבורכם כל ארגז וארגז ביעדכם החדש.

עלות אריזת קרטון נעה בין 25 ש"ח ועד 35 ש"ח כולל את אספקת הקרטון. ככל שיש יותר קרטונים כך המחיר יורד, כמו בכל תחום-תקנה יותר שלם פחות. למפעלים ומשרדים גדולים תהיה הנחה נוספת על מחיר אריזת הקרטונים מכיוון שלרוב מדובר במסה קריטית של תכולה בשונה מדירות פרטיות. היתרון שבהזמנת אורזים בכפר סבא לכל אחד מהסוגים שציינו, הוא שהכל נגיש לכם ושמיש עד ליום המעבר ממש.

קרטונים למעבר דירה בכפר סבא

הובלות זולות בכפר סבא בשנת 2023 ואילך

המקום היחיד להשוואת מחירי הובלות בכפר סבא בזמן אמת ובשקיפות מלאה ובחינם בתוספת ליווי ופיקוח לא קיים באף אתר ברשת כולה. הובלות זולות בכפר סבא משנת 2023 עם מובילים מומלצים ובקרת איכות הם השילוב המושלם להובלה בטוחה. אין טריקים, אין אותיות קטנות, אין תשלום וגם לא התחייבות. הכל חינם לרווחתכם ולמען שיפור איכות השירות בענף.

לקוחות יקרים, אנו לא מאמינים באסטרטגיית הפחדה ללקוחות שלנו, אך חשוב לנו לציין כי הסטטיסטיקה בענף מראה כי יש למעלה מ-40 אחוז תלונות המעידות על חוסר שביעות רצון ונזקים בזמן הובלת דירות ומשרדים בכפר סבא. לכן, בבואכם לבחור חברת הובלות בכפר סבא, אנא, תנו תשומת לב גם לאיכות ומקצועיות ולא רק למחיר זול. אצלנו תוכלו להשיג את שניהם, דבר שמבטיח פתרון מנצח, מעבר דירה ומשרד בראש שקט בלי כל בעיה.

הובלות זולות בכפר סבא אפשר למצוא רק לאחר שעורכים השוואת מחירים אמיתית ובתנאי שעשיתם זאת נכון. השוואה נכונה היא אזכור מלא של פרטי התכולה, רהיטים שלגביהם נדרש שירות פירוק והרכבה, ציון שביל כניסה לדירה או למשרד אם יש וסימון גודל המעלית המדויייקת שיש לכם. מילוי טופס המכרז בגמובינג לא רק מבטיח שתצליחו למצוא באמת הובלות זולות בכפר סבא בשנת 2023 ואילך אלא תדעו כיצד לתאר נכון את פרטי ההובלה שלכם וכך תמנעו מתוספות מחיר ומחלוקות ביום המעבר.

כך תשיגו חברת הובלות בכפר סבא בזול באמצעות גטמובינג

מילוי טופס הזמנה מפורט

לאחר שתלחצו על כפתור ההתחל, תידרשו למלא את פרטי ההובלה שלכם. בין היתר פרטים אישיים, מהיכן להיכן, מאיזו קומה לאיזו קומה, האם יש מעלית, באיזה תאריך ובאיזו שעה, אילו פריטים תירצו להעביר וגם לכמה קרטונים תזדקקו

סימון שירותים נוספים נדרשים

במהלך הובלות בכפר סבא, הובלות בראשון לציון או בכל מקום אחר, עולה הצורך גם בשירותים נוספים שגם אותם תוכלו לסמן בטופס. למשל, שירותי אריזה, שירותי מנוף, פירוק והרכבה של רהיטים ואפילו שירותי אחסון

פתיחת המכרז לקבלת הצעות מחיר

לאחר סיום מילוי הפרטים, ההזמנה שלכם תעלה למכרז תמחור אליו יוכלו לגשת אך ורק חברות הובלות בכפר סבא שנמצאות במאגר שלנו ועברו סינון קפדני על ידינו. המכרז נמשך שעה לכל היותר

בחירת המוביל המשתלם ביותר

בתום המכרז, יוצגו התוצאות על מסך המחשב וגם יישלחו אליכם למייל או לטלפון 4 הצעות המחיר המשתלמות ביותר ותוכלו לבחור באחת מהן. כשמחפשים חברת הובלות בכפר סבא המלצות הן דבר חשוב וגם בהן תוכלו לצפות בכל כרטיס של חברה שהגישה הצעה במכרז. יותר מזה, לאחר המכרז יצרו עמכם קשר 4 מהמובילים שנתנו את הצעת המחיר המשתלמת ביותר וכל שנותר לכם הוא להתרשם מהם ולבחור בהצעה שנראית לכם ביותר.

 

שירות מיוחד עבור הובלות של משרדים

הובלות בכפר סבא של משרדים, בדיוק כמו הובלות בחיפה או בתל אביב, יכולות להיות יקרות מאוד. על מנת להשיג מחיר משתלם, אנחנו נשלח אליכם סוכן שיאפיין את המשרד שלכם לפני המכרז וימלא את הפרטים באופן מדויק למערכת

 

 

להזמין הובלה זה פשוט.
ממלאים תכולה, תאריך וכתובות
מקבלים הצעות מחיר מדויקות
בוחרים חברת הובלות עם המלצות

שאלות תשובות - הובלות בכפר סבא

כיצד משווים מחירי הובלה בכפר סבא?

לפניכם שדות למילוי אישי, כמו כתובת קומה , תאריך שועה רצויה. מיד לאחר מכן, תמצאו תמונות של כל התכולה שיש לעובר דירה לקחת עמו ביום המעבר. פשוט מסמנים מה אתם מעבירים כך שאנחנו נדע לתת לכם הצעת מחיר מדויקת – שלא תשנה ביום ההובלה. במהלך המכרז שיימשך 60 דקות, יחלו להופיע הצעות מחיר על גבי המסך או הנייד כבר אחרי 2 דקות. אין חובה להשאיר את המסך פתוח מכיוון שכבר עם פתיחת המכרז תשלח אליכם הודעת sms ובה קישור לדף התוצאות שמכיל את כל הצעות המחיר שסיפקו לכם מובילים מכפר סבא והסביבה. תוכלו לבחור בחרת ההובלה ברצויה על ידי לחיצה על כפתור בחר. אישור הזמנה מפורט כבר אצלכם במייל.

האם הובלת מקרר בכפר סבא נחשב להובלה קטנה?

כן, צמד המילים הובלה קטנה לא מתייחס לגודל הפריט, אלא למספר הפריטים. נכון שמדובר בהתייחסות שגויה תחבירים, אך לקוחות נוטים לחפש הובלת פריט בודד כהובלה קטנה ועל כן אתרים החלו להשתמש במונח הזה.

האם המצאות או היעדר מעלית משפיעה על מחיר ההובלה באופן משמעותי?

כן, הובלה לקומה 3 ללא מעלית של דירת 4 חדרים בכפר סבא, עשויה לעלות בכ-20% יותר מאשר הובלה של דירת 4 חדרים עם מעלית בבניין. ברוב המקרים כדאי לכם להזמין הובלה עם שירותי מנוף.

כמה עולה הובלה על מנוף בכפר סבא?

לא ניתן ענות על תשובה כזו במספר, אך כן ניתן לומר כי שעת מנוף להובלה עולה כ-400 ש"ח אשר משולמת על ידכם, אך התיאום וההזמנה של השירות נעשית על ידי המוביל שתבחרו.

אם יש מעלית בבניין, כדאי להזמין מנוף?

כדאי להזמין מנוף כאשר המעלית קטנה מידי ואז תצטרכו לשלם תוספת מחיר על דברים שלרא נכנסו למעלית. כמו כן, כדאי להזמין מנוף כאשר אתם רוצים לסיים את ההובלה מוקדם בכדי שייישאר לכם מספיק זמן לסדר את הדברים ביעד החדש. בנוסף, כדאי להזמין הובלה עם מנוף בכפר סבא כאשר יש בעיית נגידות לבניין או כאשר אתם רוצים שהדברים יהיו במינימום סיכוי לפגיעה ונזק בעת הורדתם במדרגות.

היכן מזמינים שירותי אריזת דירה בכפ"ס?

כמעט כל חברת הובלה מקצועית בכפר סבא מספקת גם שירותי אריזה. אם החלטתם לבחור חברת הובלה שלא מתוך גטמובינג, בדקו היטב המלצות וחוות דעת שהחברה אכן מקצועית בשירותיה.

כמה עולה הובלה מרמת גן לכפר סבא?

מתל אביב לכפר סבא? מרמת השרון לכפר סבא? מרעננה לכפר סבא? מראש העין לכפר סבא? לכל השאלות הללו אנו נותנים פתרון במילוי מכרז חינם פשוט להשוואת מחירים במן אמת בכפר סבא. 

האם מחיר ההובלה כולל פירוק והרכבת ארונות?

כן, במידה וסימנתם זאת במוצרים שהוספתם למכרז ההשוואה.

אם אני רוצה להוזיל עלויות הובלה בכפר סבא, האם כדאי לי לקחת חלק מהדברים עצמאית?

לרוב לא כדאי, ההוזלה תהיה זניחה ותדרוש מכם מאמצים מיותרים. זכרו שהובלה הוא אינו שירות שמבצעים כל סופ"ש, אז הניחו לדברים לקרות כסדרם ותנו לבעלי מקצוע לעשות את מה שהם יודעים לעשות.

הזמנתי הובלה לכתובת בכפר סבא ואין לי חניה בבניין ואני גר ברחוב ראשי, מה אני צריך לעשות בכדי להימנע מתוספות מחיר?

תשובתנו מתחלקת לשניים: ידעו את חברת ההובלה תחת "שביל כניסה חריג" באתר שלנו, כך שהמחיר שתקבלו יהיה סופי ומוחלט. התשובה השניה שלנו היא שלא לידע את חברת ההובלה אך לדאוג לתפוס חניה עם 2 רכבים שלכם מתחת לבית עד שתגיע משאית ההובלה ביום המעבר.

כמה זמן לפני תאריך המעבר צריך לסגור שירותי הובלה?

הזמן המומלץ הוא כ-3 שבועות לפני המועד. בחודשי השיא כגון יולי ואוגוסט כדאי אילו 4 שבועות לפני המועד.

האם ניתן להזמין חברת הובלה בכפר סבא ליום שבת?

אצלנו בגטמובינג לא ניתן להוביל בשבת, אך כן תוכלו למלא את המכרז בשבת והוא יפתח אוטומטית בצאת שבת. הסיבה שאיננו ממליצים להזמין הובלה בשבת מלבד ההיבט הדתי שהוא אינדיבידואלי לכל אחד ואחת הוא נושא היחסים עם השכנים שלנו. לא יהיה זה נכון לעורר תלונות ביום המנוחה כבר עם הגעתנו לכתובת החדשה.

האם ניתן לבקש מהמוביל לעצור בדרך לקחת פריטים נוספים או להוריד פריטים נוספים?

כן, וודאי. תוכלו לבקש כמה עצירות שתרצו לאן שתרצו. ציינו זאת בשדה "הערות" כך שהמחיר שתקבלו יכלול את כל העצירות לאיסוף ופריקה. אם לדגמה אתם עוברים מכפר סבא לרעננה ותרצו להוריד מכונת כביסה אצל חברים בכפ"ס, ציינו בהערות את כתובת העצירה, קומה, מה אתם מבקשים להוריד בדרך והאם יש מעלית.