הובלות בלי בעיות

  1. GetMoving
  2. /
  3. בלוג

עוברי דירה יקרים, הקדישו 3 דקות מזמנכם, בכדי להבין כיצד ניתן לעבור דירה בלי בעיות. בכל ענף שירותים יש נותני שירות מצויינים ונותני שירות גרועים ובעייתיים. המאמר הבא מפרט כיצד מזמינים חברת הובלות בלי בעיות וכיצד עוברים את היום הזה בשלום.

הובלות בלי בעיות עם גט מובינג

טיפ מספר 1: לא בוחרים חברת הובלה ללא המלצות וחוות דעת

אחד הכלים הטובים שעולם האינטרנט הביא לנו, הוא היכולת לחלוק מידע עם אחרים. כרשת שיתופית, אנשים משתפים את החוויות שלהם, את ההמלצות או הטענות ואף נותנים ציון סופי. הכלי שנקרא-המלצות מובילים יפחית את הסיכון ב-50% לפחות, בתנאי שהאתר המפרסם, אמין ואוטנטי. אחרת אין כל משמעות להמלצות המפורסמות בו ולא הגענו למצב של הובלות בלי בעיות כלל.

טיפ מספר 2: לא בוחרים חברות להובלות דירה שעובדות "בשחור".

אחד הפיתויים הגדולים שעומדים בפנינו ביום יום היא לשלם ללא קבלת חשבונית בכדי לחסוך כסף. חסכון של 17% של המע"מ בהובלה עלול לעלות לכם ביוקר רב, מכמה סיבות:
1. עבודה ללא חשבונית אינה רשומה. כלומר, כאילו ולא התקיימה ולכן גם אם יש לחברת ההובלה פוליסת ביטוח, לא יהיה לה תוקף.
2. זו עבירה פלילית שדינה מאסר. חשוב שתדעו שיש הרבה ביקורות פתע ומעקבים אחר משאיות של חברות הובלה.
3. אם תעמדו בפני מחלוקת או מריבה עם בעל המקצוע לא תוכלו להגיש תביעה, מבלי לחשוף שהייתם שותפים לדבר עבירה.

טיפ מספר 3: מבקשים את המסוכם בכתוב ומשיגים הובלות בלי בעיות

לפני שאומרים: מצאתי מוביל וסגרתי את הסיפור, בודקים שהכל כתוב במפורט בהצעה: מהו מחיר ההובלה, מהן קומות הדירה או המשרד בשני הצדדים, דרכי הגישה, מהי התכולה, באיזו תכולה נדרשים שירותי פירוק והרכבה, האם יש מעלית ומה גודלה, סיכמתם שעת הגעה, בדקתם את פוליסת הביטוח ווידאתם בהצעה שכתוב שיש כיסוי ואף סגרתם את נושא הטיפים מראש. כעת תוכלו להגיד: עברתי עוד שלב בדרך למציאת חברת הובלות בלי בעיות.

טיפ 4: מוצאים חברת הובלות בלי בעיות באתרים המבטיחים פיקוח על מובילים

אצלנו במערכת GetMoving כל חברות ההובלה חתומות על אמנת שירות מחייבת. לפיה, הם מחויבים למחיר שהציעו במכרז, עמידה בזמנים, שירות הוגן, מקצועי ואיכותי. אחרת, GetMoving עלולה לסלק את החברה ממערכת השירות לצמיתות והיא תאבד מקום עבודה שנחשב רציני מאד שגם ככה תנאי הכניסה אליו היו קשים. תמיד עומדת לכם הזכות לתבוע את חברת ההובלה נזיקית על כל נזק שנגרם לכם. בין אם יש לחברה ביטוח ובין אם אין לה. ח ובכל מקרה בו המוביל הפר את תקנון השירות עליו התחייב ומצורף לאישור ההזמנה שלכם.

טיפ מספר 5: מסכמים עלות תוספות מחיר לדברים מראש

בכדי להצליח להשיג בוודאות הובלות בלי בעיות נותר לכם לסכם את הדבר האחרון. הוא נקרא : מה אם? מה אם יהיה לי תוספת של 10 קרטונים? מה אם יהיה בכל זאת צורך בפירוק הארון שחשבתי שלא אקח איתי? מה אם המעלית לא תעבוד ביום המעבר- מה תהיה התוספת? מה יהיה הפיצוי המוסכם ביננו אם לא תגיע ביום המיוחל? ומהי העלות לתוספת פריטים?

בגט-מובינג המובילים חתומים שהם מחויבים לתמחר תוספות אם יהיו כאלה מצד הלקוח, אך ורק ביושר ובהגינות. אם עברתם דירה דרכינו בכדי להשיג את מצב הובלות בלי בעיות וקרה והוספתם פריטים ונראה לכם שדרישת המוביל מופרכת ומוגזמת- הציגו בפניו את מחירון התוספות המצורף לאישור ההזמנה שמשמש להסכם ישיר בינכם ובין חברת ההובלה. לסיכום, אנו בגט מובינג, עושים מאמצים ועובדים ללא הרף על מנת שכל לקוחותינו יהיו שבעי רצון. הן מהשירות שסיפקנו, הן ממחיר השירות וכמובן מסיכום החוויה כולה. אנו עושים ככל יכולנו שאתם תספרו כמה נהניתם לעבור דירה עם גט מובינג ותפיצו הלאה את הבשורה שכולם ידעו כמה זה קל לעבור דירה עם חברות הובלות בלי בעיות.

להזמין הובלה זה פשוט.
ממלאים תכולה, תאריך וכתובות
מקבלים הצעות מחיר מדויקות
בוחרים חברת הובלות עם המלצות