הובלות במרכז בזול

  1. GetMoving
  2. /
  3. בלוג

בסופו של דבר הגיע הבשורה לדרך הקלה למצוא הובלות במרכז בזול ובלי מאמץ על ידי מערכת השוואת המחירים היחידה במדינה המגישה שלכם הצעות מחיר מדויקות. המערכת עובדת לפי תכולת הדירה שאתם הזנתם, לפי התאריך שביקשתם ויש לכם סיכוי עצום גם למצוא את המחיר שאתם רוצים. אז מה עוד אפשר לבקש? אתר גט-מובינג עושה עבורכם את העבודה, בלי שתצטרכו לצאת מהבית וגם מבלי לקום מהספה. כן כן, זו לא קלישאה, זו המציאות של העברת דירות ומשרדים בשנת 2018.

הובלה זולה עם גט מובינג

איך מוצאים הובלה זולה במרכז

זה כל כך פשוט שאפילו ילד בן 8 יוכל לבדוק כמה תעלה הובלה בלי כל ניסיון וידע. פשוט מלאים את הפרטים לפי השלבים המנחים ומקבלים מספר רב של הצעות מחיר ממיטב חברות ההובלה בישראל כולה. כתבו מהו תאריך המעבר הנדרש, מהיכן אתם עוברים דירה ולהיכן, סמנו את התכולה שברצונכם להעביר ולחצו על כפתור התחלת ההשוואה.

המערכת תשגר את דרישתכם לחברות הובלה מומלצות במרכז ותוך מספר דקות בלבד, יחלו להופיע לכם הצעות מחיר. לאחר שמצאתם את המחיר אותו חיפשתם, פשוט לחצו "בחר מוביל זה במרכז" ותקבלו אישור הזמנה סופי ומפורט לדואר האלקטרוני שלכם. היתרון העצום של המערכת הוא שתוכלו גם לדעת כל מה שחשוב לפני בחירת מוביל. תוכלו לדעת כמה משאיות יש לחברה הנבחרת, כמה וותק וניסיון יש לה בענף ובעיקר מה חושבים הלקוחות האחרים על השירות שקיבלו. מושלם כבר אמרנו?

מחיר הובלות במרכז בזול- זוכרים?

אתם בוודאי עוד שקועים בשיטה הישנה להערכת מחיר הובלות במרכז בזול שהייתה נהוגה על ידי צפייה במחירון ישן ולא רלוונטי. היום לא משתמשים במחירון הובלה לא מעודכן, אלא עוברים לדבר האמתי הפועל בזמן אמת. לא רק שהמערכת עובדת "און ליין" היא עובדת לפי התכולה הייחודית והמדויקת שאתם הזנתם. המערכת פועלת לפי קומות הדירה שלכם, לפי התאריך שלכם, לפי מספר הקרטונים שיש לכם.

זול הוא לא הדבר היחיד כדאי לכם לחפש, כדאי לחפש גם מקצועיות ואמינות. סקרים בענף מעברי דירות ומשרדים הראו בעבר סדר גודל של 40% תלונות לקוח. תלונות אלו נבעו מאיחורים, מיחס מזלזל, מנזקים לתכולה ובמיוחד משינוי המחיר ביום ההובלה. מציאת הובלות במרכז בזול באמצעות השוואת מחירי הובלה פותרת לכם לא רק עניין המחיר, אלא גם ובעיקר את בעיות השירות. מעתה יש לכם מי שילווה אתכם ויפקח על מעבר הדירה שלכם. לפניכם רשימה של דברים שעליכם לדעת לפני שבוחרים מובילים במרכז בזול:

חומרי אריזה בזול

בוודאי אתם תוהים היכן ניתן לקנות חומרי אריזה במרכז בזול? התשובה נמצאת באתר הזה- בחנות חומרי האריזה שלנו, שם תמצאו את כל המוצרים למעבר דירה. קרטונים למעבר דירה, דבק מסקנטייפ, נייר אריזה, ניילון בועות- פצפץ ועוד.

אריזת דירה בזול

אחד השירותים המפנקים שקיימים בענף הובלות דירה במרכז הוא כמובן שירות האריזה. שירות זה מאפשר לכם לנוח ביום המעבר ולא לנקוף אצבע. חברת ההובלה הנבחרת שלכם, תגיע בבוקר יום ההובלה ותארוז עבורכם את כל הבית לתוך קרטונים ואתם תוכלו להתפנות לדברים אחרים.

אחסנה במרכז בזול

למה לדאוג אם אתם צריכים לאחסן את החפצים שלכם שכשיש את גטמובינג – שירותי אחסנה במרכז. מחיר זול לאחסון במרכז, שירות מצוין, תאים מבודדים, ביטוח תכולה ומה לא. פשוט הזמינו הובלות במרכז בזול ושלבו זאת באמצעות סימון במערכת בכתובת היעד אחסנה וקבלו גם הובלה זולה וגם אחסנה זולה בלי בעיות ובלי דאגות.

אחסנה והובלה במרכז

רהיטים בזול במרכז

גט-מובינג לא רק שתספק לכם שירותי אריזה, שירותי אחסון, שירותי הובלה, היא גם תספק לכם מגוון עצום של רהיטים לבית במחיר זול שלא תמצאו באף חנות. חדרי שינה, חדרי ילדים, ארונות הזזה, ארונות נעליים, מזרנים ועוד שלל דברים מטריפים במחירים זולים ומצחיקים.

להזמין הובלה זה פשוט.
ממלאים תכולה, תאריך וכתובות
מקבלים הצעות מחיר מדויקות
בוחרים חברת הובלות עם המלצות