הובלות בנצרת עילית

  1. GetMoving
  2. /
  3. בלוג

מחפשים חברת הובלה מומלצת?

כיצד בוחרים חברת הובלות בנצרת עילית ולעבור את היום בהצלחה במחיר מופחת ללא חשש? כמה פשוט היום להשוות מחירים בנצרת עילית בין מובילים מומלצים במיוחד כאשר מדובר בשירות חינם ללא עלות. שימו לב כיצד עושים הכל תוך דקות מבלי להרים את הטלפון אפילו פעם אחת.

 

הובלות בנצרת עילית - גט מובינג

בוחרים מובילים מומלצים מנצרת עילית והסביבה

איך בעצם תוכלו להשוות ביקורות, חוות דעת והמלצות בין מובילים מאזורכם? זה פשוט מאד, ב"גטמובינג" יש לכם את הפלטפורמה שמתאימה בדיוק בשביל זה.
עשרות חברות הובלה מנצרת עילית והצפון המדורגות באופן אוטנטי ע"י לקוחות עבר שקיבלו שירות באתר.

 

אצלנו כל חוות הדעת מקוריות וניתנות לאימות. הביקורת מתקבלת מהלקוח רק לאחר יום ההובלה, מבלי שנציג שירות יגע בה ומבלי שיהיה ניתן למחוק אותה.
כאן תוכלו לבחור מובילים מומלצים מנצרת עילית והסביבה וגם לצפות במחיר שהציעו לכם לביצוע ההובלה. כן כן, שני הפרמטרים הכי חשובים מופיעים לכם על מסך המחשב והנייד תוך דקה שניים, לאחר שהזנתם לנו את פרטי ההובלה המדויקים.

 

השיטה בעצם די פשוטה: אתם מזינים כתובת יעד וכתובת מוצא, מסמנים קומות הדירה, מעליות ושבילי גישה. מסמנים את תכולת המוצרים שאתם מעבירים בהובלה וקדימה פותחים מכרז השוואה.

 

תוצאות המכרז מגיעות בזמן אמת, לא מדובר במחירון, אלא בהצעת מחיר קונקרטית לשירות הובלות בנצרת עילית שניתנו במיוחד עבורך.
כל לקוח רשאי לפתוח מכרז ולהשתמש בשירות הנפלא הזה שנקרא מכרז הובלות.
אם אתם מתקשים בתהליך הקצרצר או מתלבטים בין ההצעות השונות, עומד לרשותכם צוות שירות לקוחות אשר יסייע לכם בבחירת המוביל הרצוי.

קרטונים חומרי אריזה בנצרת עילית

גט מובינג חומרי אריזה מתמחים לא רק באספקת שירותי הובלה אל גם באספקת חומרי אריזה וקרטונים למעבר דירה בנצרת עילית.

 

שירותים נוספים המסופקים על ידי המובילים השונים שלנו הם שירותי אריזת דירה בנצרת, שירותי הובלת מנוף, שירות פירוק והרכבת רהיטים והכל במחיר הזול והמשתלם ביותר.

 

מחיר קרטונים למעבר דירה לדירת 3 חדרים בנצרת יעלה לכם כ-249 ₪, אך כדאי לבדוק את המבצעים שלנו שמשתנים כל הזמן על מנת לעמוד בהתחייבות שלנו לספק קרטונים למעבר דירה במחיר הנמוך ביותר בישראל.

חבילות מעבר דירה כוללות לא רק קרטונים, אלא גם דבק מסקנטייפ לסגירת הקרטון, חבילת 100 ניירות אריזה לעיטוף כוסות וצלחות ואת יתר כלי המטבח.
כמו כן תמצאו חבילות הכוללות גלילי ניילון בועות שמטרתו למגן ולשמור על חפצים שבירים או על תמונות, פסלים וכו'.

 

הובלה עם מנוף

הובלת מנוף בנצרת עילית

מעבר דירה בסיוע שירותי מנוף מזרז את סיום מעבר הדירה מוקדם מהרגיל ומאפשר לכם להתחיל לארגן את תכולה בחזרה למקום ביעד החדש.
הזמנת שירותי מנוף בנצרת עילית לא צריכה להיעשות על ידכם. כל שעליכם לעשות הוא לבקש הובלת מנוף על ידי סימון הקוביה במקום הרלוונטי בתהליך ההזמנה.
הצעת המחיר שתתקבל להובלה תכלול את שירותי המנוף ברוב המקרים ואם היא לא כוללת יהיה רשום לכם על כך באופן מפורש. כך למשל אתם עשויים לראות כי צ' הובלות מציע 1,500 ₪ עמור הובלה ועלות המנוף לצד 1 תהיה בתוספת 300 ₪ לשעת עבודת מנוף.

 

מחיר הובלת מנוף נע בין 300 ₪ ל-350 ₪ לשעת עבודה. כאשר המחיר מתייחס תמיד רק לצד אחד בהובלה. כלומר, גם אם עבודת המנוף הסתיימה כעבור מחצית השעה, לא תוכלו להשתמש בזמן הנותר ביעד הבא.

 

אם יש לכם צורך בהובלה מנוף מנצרת עילית לבית שאן לדוגמא וגם שם יש לכם צורך במנוף להעלאת התכולה, תשלמו על השירות כ-300 ₪ נוספים.
עד כאן דיברנו כמה עולה הובלה עם מנוף בנצרת אבל רגע, מה עם היתרונות?

ההובלה תסתיים מוקדם כפי שציינו, דבר שישאיר לכם זמן יום פנוי מבלי להכנס לשעות הקטנות של הלילה.
שנית, הרהיטים שלכם יעברו מנקודה א' לנקודה ב' ללא שריטות וללא כל פגע. חסכתם את הסיכון שבהורדת התכולה בחדר מדרגות צר, במעבר בדלתות המעלית והאינטרקום.
שלישית, השארתם את הגישה לשכנים החדשים שלכם ללא מפרע, לא חסמתם את המעלית ולא את המדרגות ושמרתם על יחסים תקינים ונעימים.

עדיין מחפשים שירותי הובלות? פתחו מכרז עכשיו!