הובלות בקרית שמונה

  1. GetMoving
  2. /
  3. בלוג

מחפשים חברת הובלה מומלצת?

אחד הדברים הקלים היות זה למצוא חברת הובלות בקרית שמונה גם כאשר נראה לכם שאתם לקוחות שבויים של מספר מצומצם של מובילים הפועלים בסמוך לביתכם.
מערכת חדשה ישנה שהחלה את הפעילות שלה בערך בשנת 2015, תמצא לכם חברת הובלות מומלצת באזור קרית שמונה והסביבה כולה, מבלי שתזדקקו להרים את השפורפרת אפילו פעם אחת.

מובילים מאזור הצפון

אני כלקוח רגיל בדיוק כמוכם- קוראי המאמר יודע ומבין שאין יותר גרוע מלקנות אוכל במקום לא טעים רק כי אין לי ברירה. אני גם לא אוהב להזמין את בעל המקצוע היחידי שנמצא במרחק 2 '"מ ממני למרות שהוא לא מקצועי, רק כי אין מישהו אחר. לכן, אני בטח לא יבחר חברת הובלה בקרית שמונה רק כי אני לא חושב שיש דרך אחרת- חכמה, מפחיתה עלויות ומקצועית במיוחד.

אז מה בעצם אני אומר, איך אפשר למצוא את חברת ההובלה הטובה והמומלצת ביותר באזור מגוריי מבלי שאאלץ להמר, מבלי שאאלץ להתפשר?

 

הובלות בקריית שמונה - גט מובינג

משתמשים במערכת אוטומטית לאיתור מובילים בצפון

האתר הנוכחי אליו הגעתם הוא למעשה מערכת אוטומטית למציאת חברות הובלה מומלצות בקרית שמונה, הצפון והסביבה בעזרת שימוש בטכנולוגיה הפועלת בזמן אמת.
כאן תוכלו לסמן את כל פרטי ההובלה שלכם וללחוץ על כתור פתיחת מכרז השוואה. תוך פחות מדקה (לפעמים 2-3 דקות) תקבלו הצעות מחיר אמיתיות מכל חברות ההובלה מקרית שמונה, שלומי, מעלות ויתר ערי וישובי הצפון.

 

הבונוס שלכם לצד המגוון הרחב של הצעות המחיר הוא השקיפות המאפשרת לכם לקרוא מי היא חברת ההובלה, מה הוותק שלה בענף, כמה לקוחות דירגו את רמת השירות שהיא מספקת ומה הציון המשוקלל של נותן שירות זה.

 

חושבים שזה הכל? אז זהו שלא! רק התחלתי לספר לכם כמה פשוט יכול להיות למצוא יותר מחברת הובלות מומלצת אחת בקרית שמונה, אלא למצוא אפילו 8 אשר פנויות לביצוע העבודה בתאריך שביקשתם. אז שימו לב למספר היתרונות:

  • הובלה זולה בקרית שמונה- אני לא מרגיש צורך להרחיב דבר ברור לכולנו: ככל שנקבל יותר הצעות מחיר, הסיכוי למציאת הובלה זולה עולה ועולה עם GetMoving. הסטטיסטיקה אומרת שמעל 4 הצעות מחיר הסיכוי שהוזלנו את מחיר ההובלה מאשר קבלת הצעה בודדת עומד על 65%. ככל שנעלה במספר ההצעות שיאספו יעלה גם הסיכוי למציאת מחיר נמוך עוד יותר. עם זאת, יעלה גם הסיכוי שנמצא הובלה זולה מידי ואז נשלם על כך ברמת השירות.

  • מונעים בחירת חברת הובלה גרועה- בעזרת שימוש במערכת המכרזים שלנו, אין סיכוי שתקבלו שירות גרוע. הסיבה לכך די פשוטה בעצם, הי אנחנו לא עוסקים בנבואה- היא הרי ניתנה לשוטים.
    כל מוביל מקרית שמונה, מהצפון ומכל מקום המבקש להצטרף לשורותיה של GetMoving השוואת הובלות, חותם על הסכם מחייב להתנהגות וכללים מחמירים על מנת שאתם תקבלו את השירות הטוב והמקצועי ביותר. אני לא מתכוון להגיד שאנו חפים מטעויות לחלוטין אך צמצמנו את מספר התלונות ביותר מ-90%!!

  • מאתרים מובילים מומלצים בקרית שמונה- מערכת השוואת המחיר מבטיחה שכל משתתף במכרז הוא מומלץ במידה כזו או אחרת על ידי לקוחות עבר. ייתכן ותמצאו חברת הובלות בקרית שמונה המדורגת 9.6 אשר מציעה לכם הובלה במחיר 2,800 ₪ לעומת חברת הובלות אחרת המדורגת 8.9 ומציעה לכם הובלה במחיר 2,650 ₪. אתם תבחרו מי מבניהן תבצע עבורכם את מעבר הדירה.

 

מערכת אוטומטית לאיתור מובילים בקרית שמונה פותרת את כל הבעיות, הספקות והשאלות בענף הובלות דירות ומשרדים. כך למשל, תוכלו לקבל גם שירותי הובלת מנו, אספקת חומרי אריזה בקרית שמונה, פירוק והרכבת רהיטים, הובלת פסנתרים, שולחנות סנוקר ועוד.

עדיין מחפשים שירותי הובלות? פתחו מכרז עכשיו!