הובלות ברעננה

  1. GetMoving
  2. /
  3. בלוג

המקום המושלם לביצוע הובלות ברעננה המבטיח לכם את השירות הטוב ביותר במחיר הנמוך ביותר. מובילים מומלצים ברעננה החתומים על הסכמי שירות מחייבים, מבטיחים לכם מעבר דירה ומשרד בראש שקט. צוות שירות לקוחות עומד לרשותכם לכל צורך, במטרה להפיג לבטים וחששות לתת מענה לשאלות, פתרון לבעיות וכל דבר שתצטרכו. מערכת השוואת מחירים עומדת לרשותכם חינם, בדיוק כמו השוואת מחירי טיסה עם הבדל אחד מהותי שב-Getmoving הכל מתרחש בזמן אמת.

הובלות ברעננה - גט מובינג

השוואת מחירי הובלה ברעננה

הפתרון האולטימטיבי למציאת חברת הובלות ברעננה במחיר משתלם ובאיכות מובילים גבוהה הוא באמצעות מערכת השוואת מחירי הובלה ברעננה הפועלת בזמן אמת מול עיניכם. אין פתרון מהיר יותר, יעיל יותר ואמין, המבטיח מעבר דירה בראש שקט ללא בעיות, עם צוותי הובלה איכותיים ואמינים ויחס אישי לכל אורך הדרך וחברות הובלה תחת תקנון כללי התנהגות קשוח. שירותי האתר ניתנים חינם לגמרי ומהווים במה בטוחה לבדיקת מחירים אמיתית.

רעננה עיר באזור השרון השייכת למחוז מרכז גובלת עם הערים כפר סבא, הרצליה ומושב גבעת חן. שטחה 14,848 דונם הוקמה ב- 1922 והוכרזה כעיר בשנת 1982. נכון לשנת 2014 מתגוררים ברעננה 70,000 אי והיא מהווה 0.87% מכלל אוכלוסיית ישראל ויחס זהה בכמות ההובלות ברעננה.

מחירי הובלה באזור רעננה נחשבים גבוהים בכמה אחוזים ממחירי הובלות בערים בעלות מעמד סוציו אקונומי נמוך יותר, מכיוון שהובלת דירה עם רהיטים ישנים בעלי ערך יחסי נמוך מהווה סיכון נמוך יותר לתשלום נזקים לעומת מרהיטים בעלי ערך גבוה. לכן, חברות הובלה ברעענה נוטות לתמחר בתים ודירות על פי שווי התכולה עליה הם צריכים לקחת אחריות. בכדי להימנע מחברות המציעות מחיר גבוה יחסית ובמיוחד מסיבה בלתי מוצדקת כמו תפיסות שגויות או סטיגמות, הפתרון שלנו, המשלב בין יכולת השוואת מחירי הובלה ברעננה למובילים מומלצים ברעננה, המפוקחים ומחוייבים לרמת שירות גבוהה, מביא לשילוב מנצח.

הובלות זולות ברעננה

ניתן למצוא הובלות זולות ברעננה בכ-30% מהמחיר הממוצע אם עורכים השוואה אמיתית. בעזרת מערכת חינמית הפועלת בזמן אמת. לא תצליחו להשוות מחירים אם תשתמשו במחירונים מוצעים ברחבי הרשת כי אין הובלה זהה גם כאשר מדובר בשני הובלות ברעננה באותו מרחק זו מזו. חברות ההובלה של GetMoving מציעות שירותי הובלת דירה זולה ברעננה והסביבה ללא פגיעה באיכות ומקצועיות השירות. הסיבה לכך שבאתר GetMoving תוכלו למצוא הובלות ברעננה במחיר הכי המשתלם היא התחרות האמיתית המתרחשת בעת והמחויבות של המובילים לעמוד במחיר המוצע.

כדאי מאד להיזהר מהגדרת הובלות זולות ברעננה כדבר שאתם מחפשים מכיוון שזול משמעותו יקר מאד בסוף התהליך. מכאן, אנו נזהרים להגדיר את המחירים באתרנו כזולים ומציינים שמדובר במחיר משתלם ואולי הנמוך ביותר שתמצאו בכל רחבי הרשת ביחס לתמורה והשקט הנפשי שאנו יודעים להעניק ללקוחותינו. שקט נפשי זה בא לידי ביטוי בלקיחת אחריות ישירה ע" חברת ההובלה הנבחרת כמו במקרה של איחור שפירושו עבורכם הוא 10% הנחה במחיר ההובלה. זוהי דוגמא קטנה למה הובלות זולות ברעננה על פי גטמובינג פירושן הובלות משתלמות ואיכותיות.

יתרה מזאת, אם בחרתם חברת הובלות בגטמובינג אתם יכולים סמוכים ובטוחים שחברת ההובלה שהזמנתם תפצה אתכם בפיצוי כספי כאמור בתקנון. פיצוי זה מחייב את חברת ההובלה בתשלום שבין 50% ועד 100% מסכום ההובלה במידה ואי הגעתה היה פחות מ- 3ימי עסקים מיום ביצוע ההובלה כאמור בתקנון האתר בלבד.

אם יש לכם מחלוקת חס ושלום מול צוות המובילים בעת המעבר, יש לכם את תקנון השירות ופירוט של התחייבות חברת ההובלה הישירה כלפיכם מצורפת לאישור ההזמנה. תקנון זה מטרתו לוודא שלא נגרם לכם עוול, שלא גובים מכם תוספות בלתי מוצדקות ושההתנהגות כלפיכם היתה נאותה ואתם שבעי רצון מכל תהליך המעבר. אם כך, המסקנה המתבקשת היא שמציאת שירות הובלות זולות ברעננה יש לבחור בקפידה ולוודא שהזול לא יעלה ביוקר. 

הובלות זולות ברעננה

הובלות קטנות ברעננה

כל המובילים הוותיקים והמנוסים בענף שנותנים שירות באזור השרון, מבצעים גם הובלות קטנות ברעננה, החל מפריט בודד כמו הובלת מקרר ועד הובלת פסנתר כנף. הובלת פריט בודד או מספר פריטים בודדים במחירים תחרותיים ומשתלמים, מתאפשרים בעזרת המערכת המתקדמת שלנו. אם אתם מבקשים הובלת פריט בודד או עד 2 פריטים המערכת שלנו תביא לכך ש-4 מובילים שלנו יתקשרו אליכם לתת הצעת מחיר. אם מדובר בהובלה ברעננה העולה על 2 פריטים, המערכת שלנו תדאג להגיע למובילים המתאימים ולקבל מהם הצעות מחיר אשר יוצגו לכם און ליין -בזמן אמת, מבלי שתצטרכו להתקשר לכל מוביל ולפרט כל פעם מחדש את כל מהות התכולה ומהעבר. יותר מזה, בסיום כל מכרז ולאחר שתקבלו את הצעות המחיר, עד 4 מהמובילים שהשתתפו במכרז יצרו עמכם קשר להסביר לכם למה כדאי לכם לבחור דווקא בהצעתם על פני המתחרים. לצד כל הצעות המחיר יופיעו על גבי המסך ממש און ליין גם המלצות ודירוגים ועוד מידע רב וחשוב אודות מציע ההצעה.

חברת הובלות מומלצת ברעננה

התחרות בין חברות הובלה מומלצות ברעננה והשרון גדולה מאד ולכן באמצעות חיפוש מושכל, תוכלו למצוא את חברות ההובלה המומלצות והאיכותיות ביותר ברעננה ולסנן את החברות החאפריות שעלולות להפוך יום חוייה ליום שחור.אין צורך לשלם מחיר מופרז רק משום שהנכם גרים באזור יקר מעט מהממוצע הארצי ורק משום שאתם רוצים לעבור בטוח. אין צורך לנבור ברחבי הרשת בכדי למצוא חברת הובלות מומלצת ברעננה, אלא פשוט לבחור מבין הצעות המחיר בדף התוצאות של המכרז החינמי את המציעה שנתנה לכם  את המחיר הכי נמוך.  אין כל חשש לבחור את ההצעה הזולה ביותר להובלה ברעננה שקיבלתם במערכת גטמובינג בדיוק מהסיבה שכל חברות ההובלה המשתתפות בהתמחרות נמצאות תחת פיקוח ומחויבות לכללים ופיצויים מוסכמים במקרים בהן לא יעמדו ברמת השירות המתבקשת.

רק חברות הובלה ברעננה אשר מומלצות על ידי משתמשי עבר במערכת ומפוקחת על ידינו, רשאיות לקחת חלק במכרז שפתחתם. מטרתינו היחידה היא לספק שירותי הובלה בשרון כולו באיכות גבוהה מתמיד, גבוה יותר מזו הנהוגה בענף מזה שנים וגבוה ביחס לכל ענף שירותים אחר. שימוש במערכת השוואת מחירי הובלה ברעננה והשרון תשיג לכם את מבוקשכם גם אם אינכם מכירים חבר שעבר דירה וגם אם לא קראתם אילו המלצה אחת ברשתות החברתיות. המלצות על מובילים ברעננה קוראים רק בגטמובינג כי רק אנחנו מתחייבים ש-100% מחוות הדעת הכתובות באתר אמיתיות ונכתבו ע"י מזמינים אמיתיים.

אנחנו לא קובעים את מדרג המקצוענים להובלות ברעננה אלא אתם אלו שמדרגים וקובעים מי היא חברת ההובלה הטובה ביותר והמצקועית ביותר. דירוג השירות מתאפשר לכם רק בעת סיום ההובלה ע"י כניסה לקישור דירוג שישלח אליכם בסמוך לאישור ההזמנה הכתוב והמפורט שלנו. קישור ייחודי זה מבטיח 100% חוות דעת מאומתות ו-0% סיכוי להונאה ופיברוק המלצות. אצלנו לא תמצאו המלצות שנכתבו ע"י בלוגרים שמקדמים עסקים ולא תמצאו ציטוטים מפוברקים שמספקים מצגי שווא על חברה כזו או אחרת.

הובלה עם אריזה ברעננה

כאן תוכלו למצוא הובלה עם אריזה ברעננה תחת קורת גג אחת במחירים זולים במיוחד, ללא תחרות. החיסכון שבהזמנת שני השירותים מאותה חברה הוא גדול מאד ומהווה בדרך כלל הוזלה של כ- 20% במחיר המעבר כולו. אין צורך בחיפוש אריזה בחברות פרטיות נוספות מכיוון שהזמנת השירות בנפרד יעלה לכם כפול. אין צורך לציין בטופס מילוי המכרז להשוואת מחירי הובלות ברעננה כי הנכם מעוניינים לקבל הצעת מחיר להובלה עם אריזה, כי בסמוך לכל הצעת מחיר להובלה בלבד, תראו גם הצעה להובלה עם אריזה יחד ותוכלו לבחור באפשרות הנוחה והמשתלמת ביותר עבורכם.

אריזת דירה פירושה שלא תצטרכו לקנות חומרי אריזה, לא תצטרכו לארוז שום דבר ותוכלו להתנהל רגיל בבית עד בוקר ההובלה ממש. לא תרגישו שאתם עוברים דירה עד יום המעבר ממש. תוכלו לבשל, לכבס, להתלבש רגיל ללא כל מחסור ותיהנו משירות חוויה ברמה שמעולם לא חוויתם. אריזת דירה הוא לא עניים כזה יקר כמו שכולם נוהגים לחשוב. עלות ארזית דירה ברעננה של דירת 4 חדרים תעלה בממוצע כ-1,800 ש"ח בלבד. מחיר האריזה כולל את אספקת כל חומרי האריזה שלבדם עשויים להגיע לכ-350 ש"ח שכעת אין צורך שתרכשו. שלא נדבר על אובדן ימי העבודה הנדרשים לתצורך האריזה שכעת אין צורך שתאבדו. 

הובלה עם מנוף ברעננה

אם מחפשים חברת הובלות אמינה ברעננה שנותנת שירותי הובלה עם מנוף הובלה ברעננה, זה בדיוק המקום הנכון לחפש בו. מנופים עד קומה 16 במחירים חסרי תקדים. שירותי מנוף סטנדרטיים עולים כ-450 ₪ לשעת עבודה. קרוב לוודאי שאתם רוצים לדעת מי משלם על שירותי המנוף, אז התשובה היא שתמיד הלקוח משלם עבור שירותי מנוף. בין אם יפרידו לכם את ההצעה ובין אם לאו, את התשלום למנופאי משלמים בנפרד והוא אינו חלק משכר המוביל. לדוגמא: העברת דירה ברעננה עלתה לכם 2,200 ש"ח, עבור המנוף תשלמו עוד 450 ש"ח ובסה"כ להובלה עם מנוף ברעננה תשלמו 2,650 ש"ח ואין זה באמת משנה אם אמרו לכם מחיר בנפרד או ביחד.

שימו לב שגם כאשר מחיר מנוף כלול במחיר ההצעה, אתם אלה ששילמתם עליו ובסך הכל שיקללו לכם את זה במחיר. הזמנת הובלה עם מנוף ברעננה נדרשת במקרים שאין אפשרות להוריד את תכולת הבית דרך חדר המדרגות או המעלית או כאשר רוצים לקצר את זמן פריקת הדירה ורוצים להתחיל כמה שיותר מוקדם את סידור הדירה החדשה. מציאת שירותי הובלות ברעננה מהיום להיום כבר לא משימה בלתי אפשרית עם מספר מצומצם של מובילים, אלא חוויה קלילה ובלתי נשכחת באמצעות מערכת השוואת המחירים המדויקת שלנו.

מחירון הובלות ברעננה לפי חודשי השנה

מחיר אמיתי וסופי לא ניתן לקבל באמצעות מחירון מובנה סטנדרטי מראש, אלא רק באמצעות קבלת מחיר המותאם לדרישות הספציפיות שהצגתם בפנינו וסימנתם במערכת. מחריון לעומת זאת הוא דבר קבוע שלעולם לא יכול לקחת בחשבון את השוני בתכולה שלכם לעומת תכולה של אחרים ובוודאי לא יכול לקחת בחשבון פרמטרים שונים כגון המצאות מעלית בבניין או היעדרה, המצאות שביל כניסה חריג לבניין או היעדר ועוד עשרות פרמטרים חשובים לקבלת תתמחור סופי. עם זאת, נוכל לעיין במחירון ע"פ חודשים ללא התייחסות למחיר סופי, אלא לפי התייחסות למתי זול יותר להוביל דירה ברעננה בכל חודשי השנה:

חודשים בשנה %  תוספת המחיר
נובמבר, דצמבר, ינואר, פברואר המחירים הנמוכים בשנה: מחירי ההובלה הנמוכים בשנה
מרץ, אפריל, מאי מחירים סבירים בשנה: כ-10% יקרים יותר 
יוני  מחירים במגמת עלייה: כ-15% יקרים יותר
יולי, אוגוסט המחירי הגבוהים השנה: כ-30% יקרים יותר מעונת השפל.
ספטמבר, אוקטובר

מחירים במגמת ירידה: כ-15% נמוכים ממחירי השיא

דברים שמייקרים משמעותית את מחיר ההובלה

הדבר הראשון שמעלה משמעותית את מחיר ההובלה הוא דירשתכם לפירוק והרכבה של ארונות בגדים. פירוק והרכבה של ארון מתומחר לפי מספר דלתות הארון והאם מדובר בארון הזזה או ארון דלתות. חישוב המחיר נעשה על פי שני פרמטרים: האחד, מחיר הובלת הארון המפורק והשני, מחיר פירוק והרכבה כל דלת. כך למשל, אם מחיר הובלת ארון ברעננה של 4 דלתות ללא פירוק והרכבה יהיה בערך 250 ש"ח כחלק מהובלה שלמה, אז עם פירוק והרכבה מחיר ההובלה עשוי להגיע לכ-500 ש"ח. אם יש לכם ארון בכל חדר בדירת 4 חדרי שינה עלויות הפירוק וההרכבה לבדן יסתכמו בכ-1,000 ש"ח. לסיכום, אם אתם רוצים לחסוך בעלויות ההובלה ולקבל הצעות מחיר נמוכות, פשוט פרקו את הארון בעצמכם וסמנו בפרטי המכרז רק את הובלת הארונות.

דבר נוסף שמעלה את המחיר הוא בניין ללא מעלית כאשר דירתכם נמצאת מעל קומה שניה. במקרים כאלה חברות הובלה ברעננה יבקשו מכם להוסיף שירותי מנוף. הסיבה לכך היא לא רק עצלונתם להוריד את כל 4 הקומות ברגל, אלא הזמן שתיארך ההובלה וגם סיכון מוגבר לרהיטים בעת הורדתם מטה. מחיר מנוף הוא כ-450 ש"ח לשעה נכון לחודש ינואר 2023.

עוד דבר מהותי שעשוי לעלות את מחיר השירות הוא אם יש לכם שביל כניסה העולה על 20 מטר מהחנייה ועד לכניסה לבניין ממש. אל דאגה, אם סימנתם במילוי המכרז שיש לכם שביל כניסה חריג וציינתם את מהותו, הצעות המחיר שאתם רואים בדף הצעות הן סופיות ולוקחים בחשבון את השביל שציינתם.

לעומת דברים שמייקרים משמעותית את מחיר ההובלה יש דברים שמוזילים משמעותית את מחיר ההובלה והם: מעבר בכל ימי החודש מלבד סופי חודש, מעבר דירה בחודשי שפל המחירים שהם חודשי דצמבר, ינואר, פברואר ומרץ ודבר אחרון הוא גמישות שעות ההובלה. האחרון משמעותו שאם אתם לא ממהרים להתחיל ולסיים את יום ההובלה מוקדם, בקשו להוזיל את העלות ע"י העברת שעות ההובלה כהובלה שנייה באותו יום. כלומר, תארו שאתם גמישים להתחיל את ההובלה בשעות הצהריים ועד הערב ובתנאי שיוזילו לכם את המחיר משמעותית. הסיבה לכך נעוצה ביכולת חברת ההובלה להוביל אתכם על עלויות הצוות והמשאית שכבר שולמו בהובלת הבוקר הראשונה.

להזמין הובלה זה פשוט.
ממלאים תכולה, תאריך וכתובות
מקבלים הצעות מחיר מדויקות
בוחרים חברת הובלות עם המלצות