הובלות בשוהם

  1. GetMoving
  2. /
  3. בלוג

הגעתם לאתר היחיד בישראל שעושה לכם גם הובלה בשוהם, גם השוואת מחירים וגם מספק לכם את כל השירותים הנלווים להובלה כגון אריזה, פירוק והרכבה ועיטוף תכולה. אתר GetMoving הוא הפתרון הטוב ביותר ללקוחות המעוניינים לעבור דירה בראש שקט. נספר לכם בקצרה על היתרונות שלנו, בכדי שתדעו למה כולם היום עוברים באמצעות מכרזים.

מחירי הובלות בשוהם זולים בהכרח ב-30%

אנו מצליחים להציע מחירים זולים אבל משתלמים יותר מהמתחרים שלנו בגלל כמות ההצעות. המערכת שלנו מגישה את פרטי הבקשה שלכם להובלות בשוהם לעשרות חברות מומלצות ומפוקחות החתומות מולנו על הסכם שירות מחייב ורציני ביותר.

מכיוון שהמערכת שלנו מציגה לכם מגוון רחב של הצעות מחיר בזמן אמת ובשקיפות מלאה, אנחנו מצליחים להגיע למחיר הנמוך ברשת, הנע בין 30-50% מזה שתצליחו למצוא בעבודה קשה ומפרכת. באמצעות שיטה מתוחכמת ומתקדמת זו ייחסך מכם הצורך לחייג לעשרות מובילים ולערוך את ההשוואה בעצמכם. כמו כן, ייחסך מכם הצורך לשער מי באמת מוביל מומלץ ומי לא.

הובלות בשוהם - גט מובינג

מובילים מומלצים בשוהם והסביבה

אל תיפלו למלכודת המחיר בלבד. חברות הובלה רבות מציעות מחיר זול כ"כרטיס כניסה": כלומר, מציעות מחיר נמוך מזה שהן עומדות לדרוש ביום מעבר הדירה. זוהי שיטת שיווק זולה ומטעה למשוך את הלקוחות לבחור בהן. המובילים המומלצים בשוהם והסביבה שלנו, מתחייבים לשמור על המחיר שהציעו ללא שינוי.

המקרה היחיד בו יהיה מותר למוביל לשנות את המחיר הוא כאשר הלקוח משנה את התכולה. איננו מתכוונים לתוספת ארגז או שניים וגם לא לזוג אופניים, אלא לשינויים משמעותיים מההזמנה. בחירת חברת הובלות בשוהם והסביבה דרך המערכת, מבטיחה לכם שגם אם הוספתם פריטים, הם יתומחרו ביושר ובהגינות על פי מחירון התוספות המצורף לאישור הזמנה.

חברת הובלות בשוהם לכל מקום בארץ

אנחנו מספקים שירותי הובלה לכל חלקי הארץ בכל חודשי השנה. בשונה מחברות אחרות, אנחנו לא אינדקס מובילים סטנדרטי המצרף לתוכו כל חברה. תנאי כניסה מחמירים ובקרת איכות ורמת שירות גבוהה במטרה לספק שירות מצוין. הובלה משוהם למרכז, משוהם לשוהם, בדרום עד אילת ובצפון עד קרית שמונה, שלומי ומעלות.

כל שעליכם לעשות בכדי לקבל הצעות הוא למלא את פרטי המכרז החינמי לחלוטין, להמתין מספר דקות והתוצאות יוצגו על גבי מסך המחשב או הניד בזמן אמת ובשקיפות. פרטיכם האישיים לא יועברו לחברות ההובלה מלבד לאלו שהגישו הצעת מחיר במכרז. 

הובלה עם מנוף והובלה עם אריזה בשוהם

באתר GetMoving תמצאו את כל סוגי ההובלות בשוהם והסביבה: הובלה עם  מנוף, הובלה עם אריזה, שירותי פירוק והרכבת רהיטים, אספקת חומרי אריזה כגון קרטונים, נייר אריזה, דבק ועוד. הובלה באמצעות מנוף תעלה לכם כ-400 עד 450 ש"ח. זהו מחיר סטנדרטי בכל הארץ לדירה עד לקומה שש.

אריזת דירה בשוהם הוא שירות כדאי מאד ומומלץ מאד המאפשר לעבור דירה בלי לעבוד קשה. האריזה כוללת איסוף כל התכולה מהארונות, מהמטבח, מהחדרים, חדרי אמבטיה ומחדרי העבודה. הכנסת כל התכולה לארגזים בצורה מסודרת כך שלא יינזקו במהלך המעבר. כלי מטבח יעטפו בנייר אריזה ויוכנסו לקרטונים קשיחים במיוחד המיועדים לכלי מטבח. ספרים יוכנסו גם כן לקרטונים קשיחים השומרים על עמידות במשקלים גבוהים. בגדים יוכנסו בצורה מסודרת לארגזים גדולים עליהם יהיה רשום מאיזה חדר נלקחו. התכולה כולה תונח בבית החדש לפי מיקום החדרים שנרשם על גבי הארגזים.

מחיר אריזת דירה בשוהם לרוב יהיה בין 20 ועד 30 ₪ לקרטון.
כלומר, דירת 2 חדרים ממוצעת תעלה לכם כ-700 ₪ לאריזה, כלומר 30-35 ארגזים.
אריזת דירת 4 חדרים תעלה לכם בממוצע 1000-1250 ₪ אשר שווים כל פרוטה.

אתם חוסכים את רכישת הקרטונים, את סרט הדבק ואת נייר האריזה- הכל כלול באריזה.
אתם מונעים מעצמכם את התחושה הלא נעימה של לחיות כמה ימים בבית עם ארגזים עד התקרה.
אתם חוסכים עבודה קשה שלוקחת לרוב כמה שעות ואף ימים. אתם עוברים דירה V.I.P

להזמין הובלה זה פשוט.
ממלאים תכולה, תאריך וכתובות
מקבלים הצעות מחיר מדויקות
בוחרים חברת הובלות עם המלצות