הובלות מפעלים

  1. GetMoving
  2. /
  3. בלוג

כאן תמצאו את מיטב חברות ההובלה המתמתחות בביצוע הובלת מפעלים. במערכת גט-מובינג תמצאו את חברות ההובלה עם מספר צוותי ההובלה הגדול ביותר בישראל. חברות הובלה גדולות עם יכולת הצבת 6 משאיות בכל יום עבודה המאוישים בכוח אדם עצום של 24 ידיים עובדות ומיומנות ווותק רב שנים.

הובלה והעתקה של מפעלי ענק

אם יש לכם מפעל גדול וצורך הכרחי לביצוע הובלה בזמן קצוב, תוכלו לדרוש איחוד מספר חברות הובלה בשילוב מנהל שטח אשר ינצח על הביצוע, כך שאנו מבטיחים עמידה בלוח זמנים קשוח,  ויכולים לעשות גם מה שנחשב עבור חברות קטנות ואחרות כבלתי אפשרי, יכולות שאין למתחרים בענף. החברות העוסקות בהובלת מפעלים מיומנים בביצוע עבודות מורכבות, העמסת ציוד ייחודי כבד, גדול ומורכב, מסוגים שונים, מכל קומה, מכל מקום לכל מקום ברחבי ישראל.

הובלות מפעל

השוואת מחירי הובלת והעברת מפעלים

GetMoving היא החברה היחידה בישראל שתערוך עבורכם השוואת מחירים אמיתית בין חברות הובלה שונות, ללא כל אינטרס שתבחרו בחברה אחת על פני אחרת. בגט-מובינג תוכלו לצפות בדירוגים, חוות דעת והמלצות מקוריות בלבד. כל ההמלצות והדירוגים באתר יכולים להתווסף למערכת רק עם שליחת הודעה לדירוג נותן השירות יום אחרי ביצוע הובלה ורק כאשר יצאה הזמנת עבודה מהמערכת. כך שאין מצב שהדירוגים באתר עשויים להיות אחרת מאשר מקוריים ואמיתיים ב-100%.


כיצד מתומחרת הובלת מפעל בפועל?

לאחר פנייתכם למערכת GetMoving לקבלת הצעות מחיר ממספר רב של חברות הובלה, יישלח אליכם למפעל נציג החברה, אשר יסקור את מאפייני העבודה ודרישותיכם. איפיון העבודה וכח האדם הנדרש יועלו לכתב וישלחו לחברות הובלה מומלצות ואיכותיות המדורגות עם הציון הגבוה ביותר באתר וכן לאלו שמתאימות וידועות כמקצועיות בהובלה של מפעלים גדולים.

בשלב השני, אני מלקטים את הצעות המחיר ומגישים אותם אליכם כפי שהם, עם הצגת נתונים חשובים אחרים כמו וותק המוביל, מספר המשאיות שברשותו, מספר אנשי כח האדם ומספר הצוותים. נתונים כמו סוג הביטוח, קישור לדף המלצות ועוד. נציג החברה ילווה אתכם לכל אורך המעבר על מנת לוודא שביעות רצון גבוהה.

הובלת מפעלים בפיקוח וליווי

אנו מפקחים על ההובלה שלכם באמצעות הסכמים מחייבים שנחתמו מול נותני השירות כך שרמת השירות הגבוהה מובטחת וכרוכה בתשלום פיצויים מוסכמים ללקוח במקרה של איחור או אי הגעה וכן ביטוח של חברות הובלה עצמן במקרה של נזק לרכוש. אנו החברה היחידה בישראל אשר מסוגלת למצוא חברת הובלה חילופית במקרה והחברה שהזמנתם לביצוע הובלת מפעל כשלה מכל סיבה שהיא להגיע ביום הביצוע. לכן, אצלנו לקוחות עסקיים, נהנים מביטחון וודאות לגבי הגעה ביום ההובלה, הגעה בזמן, ביצוע ברמה גבוה מאין כמותה, ופיקוח וליווי לכל אורך הדרך.

משאיות הובלה להעברת מפעלים

הובלות של מפעלים בתשלומים נוחים

הובלה והעתקה של מפעל לכתובת חדשה עשויה להיות הוצאה לא קטנה ועשויה להגיע לעשרות או מאות אלפי שקלים, על כן, אנו מאפשרים פריסת תשלומים נוחה בכפוף למתן ערבויות. מחיר הובלת מפעל אינו יכול להיגזר ממחירון הובלות כזה או אחר מכיוון ולכל מפעל יש את הציוד הייחודי לו, את דרכי הגישה להעמסה ופריקה השונים והיקף עבודה שונה בתחליט. זו הסיבה שאנו מוציאים מנהל מומחה מטעם החברה עצמה אשר יסקור את מאפייני ההובלה ובהתאם לצרכים הספציפיים שלכם ינסח את הצעת ההובלה שתונגש למיטב המובילים בישראל לביצוע הובלת מפעלים.

מעוניינים בפרטים נוספים צרו איתנו קשר עוד היום

העברת מפעל

להזמין הובלה זה פשוט.
ממלאים תכולה, תאריך וכתובות
מקבלים הצעות מחיר מדויקות
בוחרים חברת הובלות עם המלצות