הובלות משרד

  1. GetMoving
  2. /
  3. בלוג

מחפשים חברת הובלה מומלצת?

למה לבחור ב-GetMoving להעברת משרד בכמה משפטים פשוטים.
מתחייבים למחיר הנמוך ביותר, מתחייבים לעמידה בזמנים, מתחייבים לשירות ברמה הגבוהה בענף.
אנחנו היחידים שעורכים עבורכם השוואת מחירי הובלות משרדים בחינם, אנחנו שולחים אליכם איש שטח מקצועי שירשום את התכולה, את אופן העבודה הנדרשת ואת סוג המשאית המתאימה לביצוע.

 

הובלות משרד - גט מובינג

העברת משרד בראש שקט

עם חברתנו עובדים למעלה מ-100 חברות להובלות משרד מומלצות בלבד!
אנחנו לא עובדים עם מובילים שמעלים את המחיר ביום ההובלה, אנחנו לא עובדים עם חברות להובלת משרדים שאינן מקצועיות, אנחנו לא עובדים עם חברות להובלות משרדים שמפרסמות פרסומות זוהרות ללא כיסוי, אנחנו לא עובדים עם חברות שלא עומדות בזמנים וגם לא עם כאלו שגובות מחירים לא מוצדקים. אנחנו מספקים רק חברת הובלות משרד עם צוותים איכותיים, במחירים הוגנים, כאלו המתחייבות לעמידה בזמנים, שירות מקצועי ויעיל החתומות על אמנת שירות ללא פשרות. אין צורך בחיפוש אינסופי ברשת האינטרנט למציאת חברה להובלות משרדים. אנחנו נעשה הכל בשבילכם. ללא כל עלות וללא התחייבות.

הובלות משרד במחירים זולים

זול נשמע לעתים מפחיד. הדבר נכון כאשר מוצאים מובילי משרדים באינטרנט ללא כל המלצה או ללא חוות דעת. כאשר אנו נגיש לכם הצעות מחיר לביצוע מעבר משרד, אתם יכולים להיות בטוחים שכל הצעות המחיר שנגיש לכם הן אך ורק מחברות הובלות משרד מקצועיות מהשורה הראשונה, כאלו שיש להם דירוג 5 כוכבים וחוות דעת חמות ותומכות. שימו לב כיצד אנו עושים זאת עבורכם ושימו לב כי השירות ניתן חינם לגמרי ללא כל עלות.

הובלות משרד מחיר

שימו לב כיצד זה עובד: אתם צריכים חברה להובלות משרד, אנחנו שולחים איש שטח בכיר חינם, אליכם למשרד. הוא מסייר, רושם את כל התכולה למעבר, את דרכי הגישה, את אופן ביצועה ואת סוג המשאית הנדרשת וגודל הצוות הדרוש לביצוע.
לאחר חזרתו למשרדינו הוא מגיש את העבודה הנדרשת למספר חברות מובחרות, הטובות ביותר מבין למעלה מ-100 רשומות. את הצעות המחיר להובלת משרדכם תקבלו בצורה מסודרת עם שם החברה המציעה, חוות דעת עליה, המלצות, מחיר, תנאי תשלום, סוג הביטוחים, זמן ביצוע וכל נתון שתבקשו. כל שנותר לכם הוא לבחור את הצעת המחיר המשתלמת ביותר ואתם עוברים משרד בראש שקט.
אנחנו ממשיכים לפקח על השירות ובכל בקשה, פנייה או צורך מיוחד, מנהל תיק הלקוחות שלכם יטפל בכם באופן אישי לשביעות רצונכם המלאה. אם אתם תוהים כיצד השירות ניתן חינם, אז התשובה על כך פשוטה. לקחנו על עצמינו להוביל את ענף ההובלות בדרך מהפכנית. לא נאפשר עוד לחברות פוגעות, מאחרות, מבריזות, יקרות, וכאלה שאינן יודעות לספק שירות להמשיך ולפעול בענף ולפגוע בלקוחות.
ביצענו מהפכת השוואת מחירי הובלה בתחום הדירות וכעת העתקנו את המודל ואף שדרגנו אותו לשירות אישי להובלות משרדים ועסקים. כך כתבו לנו לקוחות שעובדים עמנו באופן קבוע:

" זה שירות! זו רמה! חבל שהענפים האחרים לא לומדים מכם, כי יש הרבה מה ללמוד"

" אני מעבירה את הטלפון האישי שלך לכל חברת בת שלנו ולכל קולגה. אף אחד לא יזוז מטר בלעדיכם"

"כייף לעבור get moving , אני נשמעת כמו פרסומת שלכם, אבל זו אמת לאמיתה"

"היה נפלא, מהיר ובזמן, תודה מיוחדת לסטס על הסבלנות"

"לא האמנו שיגיעו 6 משאיות בהתראה של יומיים, התעקשתם שאתם מסוגלים ומכיוון שלא הייתי מחויב לתשלום כלשהו מראש החלטתי להמר עליכם. הימור שהתגלה בדיעבד כלא רע בכלל"

מכרז להשוואת מחירי הובלות משרד

עד כה המודל יושם בהצלחה חסרת תקדים בענף ההובלות ובכלל. מהפכת השירות שלנו מאפשרת השוואת מחירי הובלות משרד בלי לשלם אגורה, וודאות מוחלטת בבחירת חברת הובלות מומלצת, פיקוח וליווי וכמובן מעבר משרד בראש שקט. המכרז מתרחש בזמן אמת ובשקיפות מלאה ואינו מצריך עלות כלשהי. צוות השירות שלנו יתמוך ויסייע בכל הנדרש. כלומר, בפניכם 2 אפשרויות לבחירה:
לפתוח מכרז בעצמכם חינם ללא עלות להשוואת מחירים. להזמין איש שטח בכיר למשרדכם חינם ללא עלות לקבלת השוואת מחירים.

חברות הובלות משרד

החברות שלנו הן הטובות ביותר ברחבי ישראל- בדוק ואמיתי. חוות הדעת וההמלצות הן מקוריות וניתנות לאימות ובדיקה. אנו מספקים חברות להובלת משרד בתל אביב, בחיפה, בירושלים, ברמת גן ובכל עיר ברחבי ישראל כולל כמובן את יהודה ושומרון.

 

חברות הובלות משרד בתל אביב זוכות לנייד מאות משרדים בחודש בגלל כמות המשרדים במרכז, תחרות גדולה שמביאה להוזלת מחירים וזאת כמובן כאשר עורכים השוואת מחירים, אחרת יכולים לעבוד עליכם ולדרוש מחיר גבוה מן הראוי.חברות הובלות משרד רמת גן במחירים הוגנים וראויים, באזור מתחם הבורסה, קניון איילון ורחבי העיר עם מובילי משרד מומלצים וטובים עם דירוגים וחוות דעת מצוינות.

 

כך גם הובלות משרד בירושלים, מבחינתנו אין הבדל מיקום המשרד ולא תאריך ההובלה וגם לא רווחיות המשרד. אנחנו לא מתמחרים עבודות לפי מה שאפשר להוציא מן הלקוח, אלא לפי מה שהוגן שהלקוח ישלם עבור השירות. מחיר הגון יביא לכם הובלת משרד באיכות טובה ופרנסה טובה גם לחברת ההובלות. כשאתם תהיו מרוצים, אנחנו נהיה שמחים, כי לעבור משרד עוברים רק עם GetMoving.

עדיין מחפשים שירותי הובלות? פתחו מכרז עכשיו!