הובלות משרד

  1. GetMoving
  2. /
  3. בלוג

למה לבחור ב-GetMoving להעברת משרד בכמה משפטים פשוטים: מתחייבים למחיר הנמוך ביותר, מתחייבים לעמידה בזמנים, מתחייבים לשירות ברמה הגבוהה בענף וגם בגלל שאנחנו היחידים שעורכים עבורכם השוואת מחירי הובלות משרדים בחינם. אנחנו שולחים אליכם  מנהל מקצועי שירשום את התכולה, את אופן העבודה הנדרשת ואת סוג המשאית המתאימה לביצוע.

הובלות משרד - גט מובינג

העברת משרד בראש שקט

עם חברתנו עובדים למעלה מ-100 חברות להובלות משרד מומלצות בלבד! אנחנו לא עובדים עם מובילים שמעלים את המחיר ביום ההובלה, אנחנו לא עובדים עם חברות להובלת משרדים שאינן מקצועיות, אנחנו לא עובדים עם חברות להובלות משרדים שמפרסמות פרסומות זוהרות ללא כיסוי, אנחנו לא עובדים עם חברות שלא עומדות בזמנים וגם לא עם כאלו שגובות מחירים לא מוצדקים. אנחנו מספקים רק חברת הובלות משרד עם צוותים איכותיים, במחירים הוגנים, כאלו המתחייבות לעמידה בזמנים, שירות מקצועי ויעיל החתומות על אמנת שירות ללא פשרות. אין צורך בחיפוש אינסופי ברשת האינטרנט למציאת חברה להובלות משרדים. אנחנו נעשה הכל בשבילכם. ללא כל עלות וללא התחייבות.

סקירת תכולת המשרד ודרכי הגישה

עיקר עבודת מנהל חטיבת הובלות משרדים שלנו לאחר הגעה לבית העסק שלכם היא סקירת התכולה להעברה, עם תשומת לב לפריטים הדורשים פירוק והרכבה, כגון ארונות, שולחנות משרדיים לצד שולחן ישיבות, כספות, העברת חומרים מסווגים ועוד. לאחר ביצוע רישום תכולת המשרד הנדרשת להובלה, מבצע הסוקר בחינת דרכי הגישה מעמדת הפריקה והטעינה המוקצית למשאית ועד לפתח דלת המשרד. 

יתרה מכך, בבנייני משרדים רבים נדרש תיאום עם חברת הניהול של הבניין לתאריך ההובלה ולשעה. בנייני משרדים ברוב המקרים, הומי אדם, דורשים מחברות ההובלה שלא להפריע לסדר ולתפקוד מעליות הבניין בשעות הפעילות העמוסות. על כן, אנו דואגים לכל סידורי העבודה, הביטחון ושלמות המבנה והפסולת בסיום המעבר.

הובלות משרד במחירים זולים

זול נשמע לעתים מפחיד. הדבר נכון כאשר מוצאים מובילי משרדים באינטרנט ללא כל המלצה או ללא חוות דעת. כאשר אנו נגיש לכם הצעות מחיר לביצוע מעבר משרד, אתם יכולים להיות בטוחים שכל הצעות המחיר שנגיש לכם הן אך ורק מחברות הובלות משרד מקצועיות מהשורה הראשונה, כאלו שיש להם דירוג 5 כוכבים וחוות דעת חמות ותומכות. שימו לב כיצד אנו עושים זאת עבורכם ושימו לב כי השירות ניתן חינם לגמרי ללא כל עלות.

הובלות משרד מחיר

שימו לב כיצד זה עובד: אתם צריכים חברה להובלות משרד, אנחנו שולחים איש שטח בכיר חינם, אליכם למשרד. הוא מסייר, רושם את כל התכולה למעבר, את דרכי הגישה, את אופן ביצועה ואת סוג המשאית הנדרשת וגודל הצוות הדרוש לביצוע. לאחר חזרתו למשרדינו הוא מגיש את העבודה הנדרשת למספר חברות מובחרות, הטובות ביותר מבין למעלה מ-100 רשומות. את הצעות המחיר להובלת משרדכם תקבלו בצורה מסודרת עם שם החברה המציעה, חוות דעת עליה, המלצות, מחיר, תנאי תשלום, סוג הביטוחים, זמן ביצוע וכל נתון שתבקשו. כל שנותר לכם הוא לבחור את הצעת המחיר המשתלמת ביותר ואתם עוברים משרד בראש שקט.

אנחנו ממשיכים לפקח על השירות ובכל בקשה, פנייה או צורך מיוחד, מנהל תיק הלקוחות שלכם יטפל בכם באופן אישי לשביעות רצונכם המלאה. אם אתם תוהים כיצד השירות ניתן חינם, אז התשובה על כך פשוטה. לקחנו על עצמינו להוביל את ענף ההובלות בדרך מהפכנית. לא נאפשר עוד לחברות פוגעות, מאחרות, מבריזות, יקרות, וכאלה שאינן יודעות לספק שירות להמשיך ולפעול בענף ולפגוע בלקוחות. ביצענו מהפכת השוואת מחירי הובלה בתחום הדירות וכעת העתקנו את המודל ואף שדרגנו אותו לשירות אישי להובלות משרדים ועסקים. כך כתבו לנו לקוחות שעובדים עמנו באופן קבוע:

" זה שירות! זו רמה! חבל שהענפים האחרים לא לומדים מכם, כי יש הרבה מה ללמוד"

" אני מעבירה את הטלפון האישי שלך לכל חברת בת שלנו ולכל קולגה. אף אחד לא יזוז מטר בלעדיכם"

"כייף לעבור get moving , אני נשמעת כמו פרסומת שלכם, אבל זו אמת לאמיתה"

"היה נפלא, מהיר ובזמן, תודה מיוחדת לסטס על הסבלנות"

"לא האמנו שיגיעו 6 משאיות בהתראה של יומיים, התעקשתם שאתם מסוגלים ומכיוון שלא הייתי מחויב לתשלום כלשהו מראש החלטתי להמר עליכם. הימור שהתגלה בדיעבד כלא רע בכלל"

כמה עולה הובלת משרד

מחיר הובלת משרד עשוי לנוע בין 1,000 ל-30,000 ש"ח ואף יותר. מחיר הובלות משרדים תלוי בכמות החדרים במשרד, בכתובות היעד והמוצא, האם יש מעלית או אין, בצרכי האריזה, בתאריך המעבר וכמובן בהיקף העבודה הנדרשת. אנו ממליצים בחום שתערכו סקר מחירים מקיף בטרם בחרתם בחברה מסוימת.
פערי המחירים לאותו משרד מחברות שונות יכול להסתכם באלפי שקלים. מובילים מודעים לעובדה כי לחברות רבות יש תקציבי ענק ומנצלות את המצב לבקשת מחיר הובלה מופרז. לכן ביצוע השוואת מחירי הובלת משרד דרך מערכת האתר תיתן לכם קנה מידה אמתי למחיר המומלץ להובלת משרד.

מכרז להשוואת מחירי הובלות משרד

עד כה המודל יושם בהצלחה חסרת תקדים בענף ההובלות ובכלל. מהפכת השירות שלנו מאפשרת השוואת מחירי הובלות משרד בלי לשלם אגורה, וודאות מוחלטת בבחירת חברת הובלות מומלצת, פיקוח וליווי וכמובן מעבר משרד בראש שקט. המכרז מתרחש בזמן אמת ובשקיפות מלאה ואינו מצריך עלות כלשהי. צוות השירות שלנו יתמוך ויסייע בכל הנדרש. כלומר, בפניכם 2 אפשרויות לבחירה: לפתוח מכרז בעצמכם חינם ללא עלות להשוואת מחירים. להזמין מנהל שטח בכיר למשרדכם חינם ללא עלות לקבלת השוואת מחירים.

חברות להובלות משרד

החברות שלנו הן הטובות ביותר ברחבי ישראל- בדוק ואמיתי. חוות הדעת וההמלצות הן מקוריות וניתנות לאימות ובדיקה. אנו מספקים חברות להובלת משרד בתל אביב, בחיפה, בירושלים, ברמת גן ובכל עיר ברחבי ישראל כולל כמובן את יהודה ושומרון. חברות הובלות משרד בתל אביב זוכות לנייד מאות משרדים בחודש בגלל כמות המשרדים במרכז, תחרות גדולה שמביאה להוזלת מחירים וזאת כמובן כאשר עורכים השוואת מחירים, אחרת יכולים לעבוד עליכם ולדרוש מחיר גבוה מן הראוי.חברות הובלות משרד רמת גן במחירים הוגנים וראויים, באזור מתחם הבורסה, קניון איילון ורחבי העיר עם מובילי משרד מומלצים וטובים עם דירוגים וחוות דעת מצוינות.

כך גם הובלות משרד בירושלים, מבחינתנו אין הבדל מיקום המשרד ולא תאריך ההובלה וגם לא רווחיות המשרד. אנחנו לא מתמחרים עבודות לפי מה שאפשר להוציא מן הלקוח, אלא לפי מה שהוגן שהלקוח ישלם עבור השירות. מחיר הגון יביא לכם הובלת משרד באיכות טובה ופרנסה טובה גם לחברת ההובלות. כשאתם תהיו מרוצים, אנחנו נהיה שמחים, כי לעבור משרד עוברים רק עם GetMoving.

הובלת משרדים עם מובילים מומלצים – איך זה עובד?

בין אם תזמינו מנהל עבודה מטעמנו אליכם למשרד על מנת שיעזור לכם בפתיחת המכרז ובין אם תחליטו לפתוח מכרז בכוחות עצמכם, תוכלו להיות בטוחים שבסופו של דבר תתקשרו אך ורק עם חברת הובלת משרדים מומלצת באמת, כזאת שניתן לסמוך על המקצועיות שלה ועל אמינותה. כיצד זה מתאפשר? ראשית כל, כאשר אתם מחפשים חברה עבור הובלות משרד דרך אתר גטמובינג, אתם יכולים להיות בטוחים שהחברות שיקבלו גישה למכרז שלכם הן רק כאלה  שעברו סינון ופיקוח על ידנו והתחייבו לכך שיעמדו בכל דגשי האיכות שלנו – מקצועיות, אמינות, מחירים סופיים במסגרת המכרז, בלי אותיות קטנות למיניהן. 

שנית, לפני שתבחרו בחברת הובלות כלשהי, תמיד תוכלו לצפות בכרטיס העסק של כל חברה ששלחה לכם הצעת מחיר ולהתרשם מההמלצות והציונים שניתנו לה על ידי לקוחות עבר שגם כן השתמשו באתר גטמובינג לבחירת חברת הובלות משרדים באמצעות מכרז.

הובלות משרדים עם מנוף

בדיוק כמו בהובלות של דירות רגילות, גם במקרה של הובלות משרדים תעלה השאלה האם אתם מעוניינים להזמין שירותי הובלה שכוללים גם שימוש במנוף. הובלות משרד עם מנוף מתאימות למקרים שבהם המשרד ממוקם בקומות גבוהות ועבור משרדים שנמצאים בבניינים שבהם אין מעליות. הובלה עם מנוף מומלצת בכל מקרה של משרד שממוקם גבוה, מאחר ומדובר בפעולה שמתבצעת מאוד מהר (אין צורך לסחוב את החפצים בעבודת כפיים), כזאת שמקטינה את הסיכוי לנזק של חפצי המשרד המועברים וכמו כן, כזאת שלעיתים מונעת צורך בפירוק והרכבה של חלק מפרטי ריהוט שונים שכעת יכולים לעבור העמסה על המנוף ללא פעולות נוספות. עלות השימוש במנוף משתנה בהתאם לגודל המשרד (מה שמשפיע על משך זמן השימוש במנוף) וכמו כן, בגובה הקומה, מה שמשפיע על סוג המנוף שיידרש למשימה.

הובלות משרד שכוללות גם שירותי אריזה

הובלות משרד רצוי שיכללו גם שירותי אריזה. מדוע? מאחר ואריזת תכולה של משרדים היא בדרך כלל מסובכת יותר מאשר תכולה של דירה רגילה. משרדים כוללים הרבה מאוד ציוד אלקטרוני יקר (כמות גדולה של מחשבים, למשל), מסמכים רגישים, ריהוט משרדי כבד ועוד. בהתאם לזאת, אריזת המשרד יכולה לארוך שעות ארוכות, על חשבון זמן עבודה של העובדים, היא מתישה ודורשת מאמץ פיזי רב. במידה ולא אורזים את התכולה כראוי, היא עשויה להינזק בתהליך ההובלה, בעת ההרמה על ידי הפועלים או המנוף ואפילו בתוך רכב ההובלות. אז מה עושים? הובלת משרדים מבצעים עם חברה שמלבד הובלה מציעה גם שירותי אריזה. 

השירות כולל את הגעתם של אורזים מקצועיים טרם הגעת המובילים, כאשר האורזים מצוידים בכל הציוד הנדרש עבורם – קרטונים, ניילון בועות, בדים, ספוגים ועוד ויבצעו את אריזת המשרד בצורה מסודרת ומהירה, מבלי שאתם תצטרכו להתאמץ. 

בחירת חברת הובלות משרדים – כך תוכלו להוזיל את המחיר

אז הבנתם כי מציאת חברת הובלת משרדים דרך גטמובינג היא הדרך להשיג הובלה במחיר הכי טוב שיש, אך אם אתם רוצים להשיג את העסקה הכי משתלמת, כדאי שתכירו גם את הטיפים הבאים:

  • היו גמישים – ככל שתהיו גמישים יותר מבחינת יום ושעת ההובלה, כך פרטי המכרז  שלכם ייחשפו ליותר מובילים ותוכלו לקבל הצעות רבות יותר ולבחור מביניהן את ההצעה המשתלמת ביותר (אנחנו בכל מקרה נשלח אליכם את 4 ההצעות הטובות ביותר מבחינת המחיר).
  • הזמינו מאיתנו ציוד אריזה – חושבים לארוז בעצמכם? בתור לקוחות גטמובינג אתם זכאים לרכוש דרכנו ציוד אריזה במחירים נוחים, לרבות קרטונים, ניילון בועות בכל אורך, מסקינג טייפ וכל הנדרש לאריזה והגנה על הציוד שלכם.
  • הסתכלו על השקלול הסופי – לעיתים תוספת של שירות דווקא תוזיל לכם את העלויות הסופיות של ההובלה, למרות שעל פניו נדמה כי מדובר בתוספת מחיר. למשל, הזמנת הובלת משרד בבניין ללא מעלית עם מנוף, יכולה להיות זולה יותר בסופו של דבר, בשל העובדה כי היא מבוצעת מהר יותר ועשויה גם לייתר פירוק של חלק מפרטי הריהוט במשרד.

ובכלל, הזמנת חברה עבור הובלות משרדים דרך גטמובינג חוסכת לכם הרבה מאוד כסף מאשר אם תנסו למצוא חברת הובלות באופן עצמאי, כפי שיעידו אינספור בעלי משרדים שכבר נעזרו באתר שלנו ומאז ממשיכים להיעזר בנו בכל הובלה שעומדת על הפרק.

העברת משרדים בפריסה ארצית

ברשותנו עשרות חברות הובלה ולמעלה מ-150 משאיות סגורות ברחבי ישראל. על כן, אנו מסוגלים לספק מענה מהיר ומיידי לכל משרד בכל עיר, בכל ימות השנה ומוכנים וערוכים לכל פרויקט, בכל קנה מידה. אנו מעבירים גופים קמעוניים גדולים, משרדים גדולים מתחומים שונים ובאמתחתנו אלפי המלצות מלקוחות עבר המגבים כל שורה במאמר זה. כל חברת הובלה המשתתפת במכרז על ביצוע הובלה, חתומה על אמנת שירות המחייבת אותה בתנאי עבודה מחמירים, שכל מטרתם היא לספק למשרדים רמת שירות גבוה ואיכותית.

בנוסף לחברות להובלת משרדים מומלצות שאנחנו מציעים בשירות, אנו מצמידים לכל משרד מנהל אישי שילווה את ההובלה מתחילתה ועד סופה. השירות הזה הוא ייחודי ל-GetMoving ואינו מוצע על ידי חברות הובלה פרטיות בענף. המוטו של המובילים בגטמובינג תמיד היה ויישאר, מתן שירות ברמה אחרת, כך שיש לכם כללים ברורים ומחייבים את נותן השירות בכל הזמנה שהתקבלה ע"י בחירתכם בהצעת מוביל בסיום המכרז. הדבר הזה נולד בעקבות 40% תלונות בענף ההובלות בישראל, כאשר אף חברה לא הרימה את הכפפה, במטרה לשנות את התמורה אותה מקבלים בעלי משרדים עבור מיטב כספם.

להזמנת השירות, השאירו לנו פנייה עם שם וטלפון ליצירת קשר בכפתור המופיע בראשית העמוד. נשמח לעמוד לשירותכם, צוות GetMoving הובלת משרדים בטוחה!

להזמין הובלה זה פשוט.
ממלאים תכולה, תאריך וכתובות
מקבלים הצעות מחיר מדויקות
בוחרים חברת הובלות עם המלצות

שאלות תשובות - הובלות משרד

כיצד למצוא חברת הובלות זולה להעברת משרד?

העברת משרד הוא לא תהליך מסובך כלל, אך ברוב המקרים מחיר ההובלה יקר הרבה יותר ממחיר הובלה של דירה. בכדי לחסוך כסף בהובלה, רצוי לערוך השוואת מחירי הובלה מקיפה בין החברות השונות. בכדי לחסוך בזמן החיפוש וההשוואה ובכדי להימנע מבזבוז זמן ולהיפגש עם עשרות חברות הובלה שיבואו לראות את היקף העבודה,תוכלו להתקשר לשרות הלקוחות של החברה וזו תשלח נציג שיבוא לסייר במשרדיכם, ירשום את כל התכולה ואופן העבודה ולאחר מכן
יעלה את העבודה למכרז בין חברות להובלת משרדים מומלצות.

כיצד אני מזמין מובילים שיתנו לי הצעת מחיר למשרד באתר GetMoving?

ניתן למלא את הטופס כאן במערכת  ויחזרו אליכם תוך מספר דקות עד 4 מובילים מומלצים ואיכותיים עליהם תוכלו לקרוא עשרות, מאות ואולי אלפי ביקורות של עוברי משרדים בעבר. 

למה כדאי להשתמש במכרז באתר להובלת משרדים?

כי רק באמצעות מכרז ו/או השוואת מחירים באמצעות נציג מטעמנו להובלת משרדים תוכלו להשיג את המחיר הזול ביותר שתוכלו למצוא ברשת. המחיר המוזל מתקבל מבלי לפגוע באיכות העבודה ועם קבלת ליווי שלם של החברה עד לסיום מעבר המשרד. הסיבה למחיר הזול שתוכלו למצוא נעוצה בשיטה אותה מנהיגה החברה, לפיה, מהות העבודה ואופן הביצוע עולה למכרז- לתמחור מול מספר רב של חברות הובלה, דבר שמביא למגוון רחב של הצעות מחיר מזה שתוכלו לאסוף בעצמכם. ככל שיהיו ברשותכם יותר הצעות מחיר להובלת המשרד כך גדל הסיכוי לקבלת מחיר נמוך ומשתלם.

איך אני מוצא חברות להובלת משרדים מומלצות?

אתר GetMoving עובד עם למעלה מ-150 חברות הובלה בכל רחבי הארץ. כל חברות ההובלה שעובדות בשיתוף עם האתר, נבדקו וחויבו לעמוד במחיר ההובלה שהציעו ללא שינוי, לעמוד בזמני הגעה ללקוח ולתת שירות מצוין. חברת הובלה שלא עומדת בסטנדרטים הגבוהים לא תוכל להשתתף במכרז להובלת משרדים. רק חברות ההובלה המומלצות ביותר שדורגו גבוה מאד יוכלו להשתתף במכרז להעברת המשרד שלכם. לכן, אם אתם מחפשים חברת הובלות למשרד במרכז או בשאר חלקי הארץ זה המקום הכי משתלם והכי בטוח לעשות זאת.