הובלת מקרר בתל אביב

  1. GetMoving
  2. /
  3. בלוג

לפניכם מחירון הובלות מקרר בתל אביב והסביבה לכל סוגי המקררים. כמה עולה, מה ייקר את המחיר ומדוע יש הבדלים בין סוגי המקררים. כמה תעלה הובלת מקרר בתל אביב בקיץ לעומת החורף, שעות הבוקר לעומת הערב. איך חוסכים ומשלמים כמה שפחות על הובלת מקרר בכל זמן?

הובלות מקרר - גט מובינג

 

 

 

 

 

 

 

 

מחירון הובלת מקרר תל אביב

נתחיל בדוגמה למחירון הובלת מקררים בתל אביב מכל הסוגים : קחו בחשבון שמחירון הובלות מקררים מתייחס עד לקומה 2 ללא מעלית. מעבר לקומה 2 ללא מעלית תהיה תוספת ממוצעת של בין 50-100 ₪. דוגמאות נוספות: (אנו בגטמובינג לא פועלים על פי מחירונים, אלא רק מציגים כאלה בכדי לספק עבורכם איזשהו קנה מידה צפוי).

  • הובלת מקרר קטן עד 300 ליטר כ-  250 ש"ח
  • הובלת מקרר רגיל עד 500 ליטר כ-  250-300 ש"ח
  • הובלת מקרר דלת ליד דלת כ-  400-450 ש"ח
  • הובלת מקרר עם דלת כפולה כ-  400-450 ש"ח

שימו לב: במקררים עם דלת כפולה מכל זוג שהוא, ייתכן ויידרש לפרק את הדלתות. זאת בכדי להוציא אותו מדלת הכניסה. לרוב מובילים בתל אביב, מחייבים פירוק והרכבת דלתות בנפרד, בסכום של 100 ₪. לכן, המלצתנו היא : וודאו כי הובלת המקרר כוללת פירוק והרכבה. בבניינים עם מעלית שניתן לעשות בה שימוש, לא תהיה חשיבות לקומת הדירה. המחירון מתאים גם להובלת מקרר מקומה 8 לקומה 10, בתנאי שהמעלית שמישה ומתאימה.

הובלת מקרר זולה בתל אביב

הנה כמה טיפים שאספנו עבורכם ויסייעו לכם למצוא מחיר מוזל להעברת המקרר:

  1. היו גמישים ביום ההובלה. כך תוכלו למצוא יותר הצעות מחיר שיתאימו לגם. כמו כן, ייתכן ושינוי תאריך יביא להצעה משתלמת בגלל שחברת ההובלה נמצאת ליד ביתכם ביום זה.
  2. היו גמישים בשעה. לשעה יש חשיבות מכרעת. מובילים בתל אביב יכולים להוזיל לכם את המחיר לקראת סוף היום או ממש מוקדם בבוקר. כלומר, לפני או אחרי הובלה גדולה. זה מה שנקרה בשפת מובילים בתל אביב – "הובלת מקרר על הדרך".
  3. מצאתם הצעת מחיר לפי מה שמחירון שוק הובלת מקררים כתוב לעיל? סגרו! אל תתישו את עצמכם שעות עם עשרות שיחות בין חברות שונות. זה יהיה המחיר.


מובילים בתל אביב לא אוהבים שלקוחות מחפשים עבודה נמוכה מ-200 ₪. זהו חוסר כבוד למקצוע שלהם, לזמן שלהם ולעלויות המינימום. אפילו ביקור טכנאי עולה יותר, לי להזיז דבר. מובילי מקררים בזמינות מיידית אם אתם צריכים שיגיעו אליכם מיד, היום, בשעות הקרובות או לכל היותר מחר, זה המקום למצוא! הרימו טלפון למערכת השירות ובקשו שימצאו לכם חברה להובלת מקרר בתל אביב לעכשיו. אם אינכם מוכנים לשלם מעבר לסכום מסוים, ציינו זאת בתחילת השיחה. כך לא יפנו אליכם הצעות לא רלוונטיות. בכך תחסכו גם לכם וגם למערכת שירות הלקוחות למציאת מובילים להתאמץ לשווא.

מובילי מקררים לא צריכים להיות אנשים גדולים בהכרח. הם צריכים להיות מיומנים ומקצועיים. הובלת מקרר היא טכניקה, לרוב עושים זאת בעזרת ראצ'טים מיוחדים, שכורכים סביב הצוואר ומרימים יחדיו שני אנשים. מקררים קטנים לא דורשים 2 אנשים, מספיק אפילו אדם אחד מקצועי וחזק.

להזמין הובלה זה פשוט.
ממלאים תכולה, תאריך וכתובות
מקבלים הצעות מחיר מדויקות
בוחרים חברת הובלות עם המלצות