הובלת משרד בתל אביב

  1. GetMoving
  2. /
  3. בלוג

אם אתם רוצים לדעת בדיוק כמה יעלה לכם השירות, בלי שינויים ובלי תוספות- יש לנו את הפתרון המושלם עבורכם. חברות המומלצות להובלת משרדים בתל אביב המפוקחות על ידינו אשר חתומות על אמנת שירות מחייבת למצויינות. אין יותר הפתעות, אין תוספות מחיר במהלך העבודה, אין אותיות קטנות כי אצלנו כל השירותים בשקיפות מלאה, בביטחון ואחריות.

בכתבה שלפניכם תמצאו תשובות כל השאלות: כמה עולה הובלה, איך מוצאים מובילים מומלצים להובלת משרד בתל אביב, היכן ואיך לחפש ומה הסיכוי למצוא הובלה למחר. מערכת מתקדמת הפועלת בשקיפות ובמצב און ליין תשרת אתכם בצורה הטובה ביותר, כך שתוכלו להשיג גם הובלת משרד זולה בתל אביב וגם איכות ללא פשרות.

הובלת משרד בתל אביב

 

כל התשובות לכל השאלות במאמר פשוט אחד.  כאן תוכלו לדעת האם יש שירותי אריזה למשרד? כמה עולה שירותי אריזה? איך מוצאים מחיר זול, איך מוצאים מוביל במחירי מבצע, מה נחשב מחיר סביר להובלה ועוד.

כמה עולה הובלת משרד בתל אביב?

מחיר הובלה של משרד בתל אביב יכול לנוע בין מאות שקלים בודדים ועד עשרות אלפי שקלים. לפני שנכנס וניגע בנושא המחירים, נדגיש כי המחירים שיוצגו בהמשך, משקפים מחיר ממוצע של הובלת משרד במרכז לאזור המרכז בחודשים רגילים, כלומר לא בעונת השיא של ההובלות שהם חודשים יולי  ואוגוסט. הובלה בחודשים יולי ואוגוסט תעלה  בכ-25% בממוצע מיתר חודשי השנה.

הובלת משרד בתל אביב והסביבה


הובלת פריט בודד מתל אביב לתל אביב יעלה מחיר דומה כמו הובלת מספר פריטים בודדים. לשם הדוגמא, הובלת שולחן משרדי בתל אביב לתל אביב מקומת קרקע ועד קומה שניה ללא מעלית בשני הכתובות, הן בכתובת המוצא והן בכתובת היעד, יעלה בממוצע 400 ₪. 

בוודאי עולה לכם השאלה האם זה מחיר אחיד או האם אפשר למצוא הובלה זולה יותר? התשובה היא שבוודאי אפשר למצוא זול יותר. תמיד אפשר למצוא זול יותר. אם כך, כיצד אפשר למצוא מחיר להובלת משרד בתל אביב הכי זול? הדרך הבטוחה היא עריכת השוואת מחירי הובלה מקיפה ויסודית. באמצעות המערכת שלנו, תכולו להשוות בלי שיגעו אתכם בטלפון עשרות חברות וככל שתשוו יותר בין מובילים שונים, כך יגדל הסיכוי  שלכם למצוא את המחיר הנמוך ביותר.

מחירון הובלת משרדים ומחיר מומלץ להובלת משרד בתל אביב

מחיר הובלת פריט בודד עד 3-4 פריטים באזור המרכז ינוע בין 250-800 ₪. מחיר הובלה של משרד קטן, שגודלו בין חדר לשני חדרים ינוע בין 1000-2500 ₪. מחיר זה יכלול הובלה ממוצעת של תכולת משרד כגון, 2-3 שולחנות משרדיים כולל שידת מגירות, 3-4 כסאות מנהלים, 2 כורסאות אירוח, 3-4 מחשבים, 10-20 ארגזים, מקרר משרדי קטן עד בינוני וכ-2 ארוניות משרדיים. 

מחיר הובלת משרד גדול יותר, בין 3 חדרים ועד 6 חדרים ינוע בין 2500 ועד 700 ₪. מחיר ההובלה תלוי בסוג התכולה להעברה, ובשאלה האם מחיר ההובלה כולל הובלת כספת, האם יש ארונות תקשורת, האם כמות הארגזים להעברה נעה בין 20-40 או 40 עד 100 ארגזים. יש לקחת בחשבון שמחיר הארגזים משפיע מהותית על מחיר ההובלה.

מחירון הובלת משרדים

אם הצהרתם שמספר הארגזים להובלה הוא בין 10-20 והיו לכם 25 ארגזים ייתכן מאד שלא יוסיפו להם מחיר אך מעבר לזה בהחלט יחייבו אתכם בתוספת מחיר. כמה עולה חריגה של ארגזים בהובלה? הגדלת כמות הארגזים בהובלה תייקר את מחיר ההובלה בממוצע של 10-15 ₪ לכל ארגז נוסף.

שאלה: אם אני לא בטוחה מהי כמות הארגזים בדירה מה עושים? תשובה: מבקשים מהמוביל להעריך את מספר הארגזים במשרד שלכם לפי 2 פרמטרים:  הפרמטר הראשון הוא מספר החדרים במשרד, הפרמטר השני הוא נפח תכולה, כלומר, האם המשרד נחשב עמוס, ממוצע או דליל בתכולה. האפשרות היעילה ביותר היא להגדיר מול חברת הובלות הצעת מחיר מדורגת לפי כמות ארגזים מראש: כלומר, הגדירו כי בין 0-20 תשלמו נניח 1400 ₪. בין 20-40 תשלמו 1600 ₪ וכך הלאה. דאגו לבקש הצעת מחיר הובלה מפורטת בכתב.

כיצד אפשר למצוא חברה להובלות משרד במחיר הנמוך ביותר?

בפניכם שני אפשרויות להוזלת מחיר ההובלה:

  1. להתקשר למספר חברות הובלות ולערוך רשימת הצעות מחיר. לא מומלץ- גוזל זמן רב ואין לכם התחייבות לשירות איכותי.
  2. להפעיל את מנוע השוואת מחירי הובלות של GetMoving אשר תבצע עבורכם את השוואות המחירים.
  3. להתקשר למחלקת השירות שלנו ולבקש שיעשו עבורכם סקר שוק חינם וימצאו לכם את מחיר הובלת משרד בתל אביב המשתלם ביותר.


GetMoving היא מערכת השוואה הדומה לזו הקיימת כיום בחברות התעופה. הדימיון הוא ביכולת מערכות ההפעלה לבצע עבורכם סינון של הצעות מחיר לא רלוונטיות ויכולת סינון ספקי שירות לפי טיב השירות. במקרה שלנו, מדובר בסינון חברות המספקות שירותי הובלה איכותיים. השוני בין GetMoving לאתרים אחרים, מלבד זה שהן עוסקות בתחומים שונים לגמרי, הוא בכך שאתר GetMoving מבצע השוואות מחיר בזמן אמת. המערכת פותחת עבורכם מכרז חינם בין חברות הובלה על פי התכולה והמאפיינים הספציפיים שאתם הזנתם למערכת האתר.

איך סוגרים מחיר להובלת משרד בת"א בלי שישתנה המחיר במהלך ההובלה? תשובה: מבקשים לקבל הצעת מחיר כתובה ומפורטת ככל האפשר. רשמו הכל:
1. רשמו את התאריך והשעה עליה התחייב המוביל.
2. רשמו את כל תכולת הפריטים במשרד.
3. רשמו האם ההובלה כוללת פירוק והרכבת רהיטים וציינו אילו פריטים.
4. רשמו כי במסגרת התכולה המפורטת לא יחול שינוי במחיר ויהי מה.
55. רשמו את מספר הארגזים וציינו תוספת מחיר מראש על חריגה של כל קרטון נוסף.

איך זה שהובלת משרדים בתל אביב והמרכז הכי זולות?

היות ותל אביב היא בירת המשרדים של ארץ ישראל, יש בה הכי הרבה בנייני משרדים והכי הרבה חברות הובלה. הביקוש להובלות משרד בתל אביב הוא עצום. מדובר בלמעלה מ-3,000 משרדים בחודש שמעתיקים את משרדם לכתובת אחרת מסיבת התרחבות או הצטמצמות. במקום שיש ביקוש גדול כמו בתל אביב גדלה באופן ישיר גם ההיצע ומאות חברות נהרו ונוהרות לתל אביב לספק את אותו ביקוש. התוצאה היא תחרות קשה בין מובילים, דבר שמביא לירידת מחירים לבעלי המשרד.

איך זה שמחיר הובלות משרדים כל כך יקר בכל זאת?

התופעה נקראת "פישינג" מלשון דייג. בכל ענף קיימת תופעה של בעלי מקצוע שעושים "פישינג" ללקוחות פוטנציאלים. כלומר, ניסיון לדוג לקוח במחיר שעולה על מחיר השוק. זה נקרא "פישניג" בגלל שזהו ניסיון דייג, כמו בים שזורקים חכה וממתינים שדג טוב ייתפס בפיתיון, כך בעלי מקצוע זורקים חקה ומחכים שיעלה לקוח משרדי שמן שישלם להם מחיר גבוה בהרבה ממחיר ההובלה הרצוי. 

הפיתרון להינצל מתמחור יתר בתחום הובלת משרדים בכלל ובהובלת משרד בתל אביב בפרט היא שוב, באמצעות ביצוע השוואת מחירי הובלות. דרך נוספת אך לא יעלה באמת, אלא כולה מצג שווא, היא קבלת אומדן ממחירון הובלות משרד. יש לנקוט אמצעי זהירות לגבי מחירונים מהסיבה, שאינם מכילים את הקריטריונים הנדרשים להערכה נכונה ופערי המחירים המוצגים בהם מגיעים ל-100%. הדרך הטובה למציאת מחיר זול להובלת משרד ומענה גם על צרכי איכות, שירותיות ואחריות היא דרך מנוע השוואת מחיר משרד של אתר GetMoving. האתר מביא את תוצאות השוואת מחירי ההובלות בצורה המדויקת ביותר ברשת האינטרנט כולה.

GetMoving מספקת שירותי הובלת משרד בתל אביב, הובלות משרדים באזור השרון וחברות הובלה למשרדים במרכז כולו ובכל חלקי הארץ במחירים הכי משתלמים, מובילים הכי איכותיים, באמת רק חברות הובלה מומלצות שעברו בקרת איכות. כשאנו אומרים בקרת איכות הכוונה לכך שחברות הובלה שעובדות עמנו חתומות על הסכם מחייב להגינות, לעמידה בהצעת המחיר שנסגרה ולשירות טוב ללקוח. מובילים שחרגו מההסכמים ו/או לא עמדו בהם נופו מהאתר לצמיתות ולא יגיעו אליכם לביצוע הובלת המשרד שלכם.

הובלת משרד מהיום למחר או מהיום להיום

ניתן למצוא חברה להובלות משרד מהיום למחר באתר GetMoving תוך דקות בודדות. חיפוש מובילים בתל אביב מהיום למחר הוא לא תהליך מורכב, הוא גם חינם לגמרי.שאלה: כמה זמן לפני מעבר צריך להתחיל לחפש חברת הובלות? תשובה: הזמן הממוצע להזמנת חברת הובלות מראש הוא כ-21 יום. מומלץ להזמין חברת הובלה כשבועיים עד שלושה שבועות מראש לפני יום מעבר הדירה. עם זאת, ניתן להזמין גם במועד קצר יותר, כיומיים שלושה לפני, בתנאי שלא מדובר בעונת ההובלות החמה –חודשים יולי, אוגוסט בהם יש עומס רב. 

שאלה: האם ניתן להזמין הובלה מהיום למחר וכיצד למצוא מוביל מהיום להיום? תשובה: בדרך כלל רצוי לא להמתין לרגע האחרון, עם זאת, באתר GetMoving תוכלו למצוא הובלה מהיום למחר בלי כל בעיה. יותר מזה: ניתן להזמין הובלה מהיום למחר במחיר זול באמת, ביחס לכל מקום שתחפשו ולא מכיוון שזוהי כתבה שיווקית. הסיבה נעוצה בכך שהאתר פועל באמצעות מכרז ישיר המבצע השוואת מחירי הובלת משרד.

הזמנת חברה להובלות משרדים בתל אביב מהיום למחר או מהיום להיום אפשרית ע"י פתיחת מכרז וסגירת עסקה תוך דקות! אפילו מציאת חברות להובלת משרדים בשאר חלקי הארץ: הובלת משרד בנתניה, חברה להובלות משרדים ברמת גן, הובלות משרדים בשרון ,הובלות משרדים בירושלים, בצפון ובדרום עד אזור באר שבע.

להזמין הובלה זה פשוט.
ממלאים תכולה, תאריך וכתובות
מקבלים הצעות מחיר מדויקות
בוחרים חברת הובלות עם המלצות