הובלת פסנתר

  1. GetMoving
  2. /
  3. בלוג

זהו סוג הובלה שאסור להמר על מבצע העבודה. חובה לוודא שבחרתם במומחים להובלות פסנתר. כלי מוזיקלי זה הוא לא גם רהיט דקורטיבי יקר ערך ולכן חשוב לבדוק שהחברה שתבחרו היא חברת הובלות מומלצת להובלת פסנתרים שיודעת ומתמקצעת במיוחד בסקטור זה. גם אם בחרתם להזמין מוביל פסנתר מחוץ לאתרינו, הקפידו על כל הדרישות שאנו מציגים לפניכם. אנא שימו לב להמלצותינו, אל תעבירו פסנתר עם כל חברה ואל תבחרו בלי לבדוק. אל תתעצלו לקרוא את הכתבה הזו עד לסופה- היא שווה כל מילה.

הובלת פסנתר - גט מובינג
מחיר הובלת פסנתר

מחיר הובלת פסנתר עולה בממוצע 900 ₪ ועד 1,500 ₪. תלוי בסוג הפסנתר וקומות הדירה. העברת פסנתרים עושים רק עם חברת הובלות מקצועית בעלת ניסיון, ותק והמלצות בדוקות. פסנתר הוא מוצר יקר ערך גם מבחינת שוויו הכספי וגם מבחינת ערכו הסנטימנטלי. לכן, הובלת פסנתר דורשת תשומת לב מיוחדת ושונה מכל רהיט אחר או כלי נגינה אחר.

כמה עולה הובלת פסנתר

אנחנו נציג לפניכם מחירון הובלת פסנתר המבוסס על עבודות שבוצעו בלבד.

  • מחיר הובלת פסנתר מתל אביב לתל אביב בחודש יולי 2016 מקומה 2 לקומת קרקע עלתה ללקוח 1200 ₪. יש לזכור כי חודש יולי הוא החודש היקר בשנה בענף ההובלות.
  • מחיר הובלת פסנתר מירושלים לירושלים בחודש 12 2016 מקומה 2 בבניין דירות רגיל לקומה ראשונה בבית ספר עלתה ללקוחה 900 ₪.
  • הובלת פסנתר מנתניה לחיפה בחודש ינואר 2017 עלתה ללקוח 900 ₪ מקומת קרקע לקומת קרקע.
  • הובלת פסנתר כנף שדרשה תכנון מיוחד להוצאה מהדירה מקומת חצי מרתף לקומת הקרקע עלתה ללקוח 1280 ₪.

המחירים לעיל הינם דוגמאות בודדות מיני רבות שביצענו ב-GetMoving.

הובלת פסנתר – הכנות מקדימות

בטרם מובילים פסנתר, הצוות עוטף אותו בניילון בועות המוכר בשם "ניילון פצפץ". מספר שכבות של עיטוף מחומר בועות אויר זה הוא הכרחי לשמירה מפני פגיעה או פציעה. לאחר מספר שכבות המוביל ילפף סביב ה"פצפץ" מספר שכבות של ניילון נצמד- "שרינק". מוביל מקצועי, מחמיר וזהיר במיוחד, יוסיף שכבת בייניים של נייר גלי לצורך מתן שכבת הגנה נוספת לפסנתר. מספר אנשי צוות הנדרשים להובלת פסנתר רגיל הינו 2. מובילים מקצועיים באמת שיודעים את העבודה. בפסנתר כנף ידרשו לכל היותר 3 אנשי צוות.

אישור הזמנה בכתב על הובלת פסנתר

בחרתם בחברת הובלה כלשהי, דאגו שהמחיר כתוב ומפורש. שימו לב שקומות הדירות שמילאתם נכונות. שימו לב שיש לחברת הובלות ביטוח להובלת פסנתר- "ביטוח תכולה בעברה". שימו לב " ביטוח תכולה בהעברה" מכסה רק עבור נזקים שנגרמים לרכוש בזמן נסיעה. חברות הביטוח לא מבטחות נזקים בזמן הוצאת הפסנתר מהדירה או מחדר המדרגות. במקרה של נזק שהוכח, היה והמוביל צריך יהיה לשלם, הוא זה שיישא בעלויות מכיסו הפרטי ולא מכיס חברת הביטוח.

אם ידוע לכם שביתכם מורכב מאד להובלת הפסנתר, הזמינו את המוביל בטרם סגירה טלפונית אצלכם בבית להערכת מחיר העבודה. כך לעולם לא תהיו מופתעים מהמחיר שיעלה לכם להוביל את הפסנתר.  אם הזמנתם חברה להובלות פסנתר דרך מערכת האתר, מנהלת השרות תהיה לרשותכם לכל שאלה, או המלצה על החברה המתאימה ביותר והמומחית ביותר מבין יתר החברות שתחום התמחותם הוא שונה לגמרי.

להזמין הובלה זה פשוט.
ממלאים תכולה, תאריך וכתובות
מקבלים הצעות מחיר מדויקות
בוחרים חברת הובלות עם המלצות