המלצות על מובילים

  1. GetMoving
  2. /
  3. בלוג

הדבר הכי חשוב בבחירת חברת הובלה הוא המלצות על מובילים. אם הם מקוריות ולא מזויפות זה הכלי הטוב ביותר שיכול להיות לכם. על מנת שתוכלו להיות בטוחים שאתם עוברים עם חברה טובה ואיכותית כדאי מאד שתקראו את המאמר הזה.
מובילים מומלצים

מובילי דירות מומלצים

אתרים רבים מפרסמים שהמובילים שלהם מומלצים וכדאי לבחור בהם. האמנם? בדקנו כמעט את כל אתרי ההמלצות שעלו בחיפוש גוגל במילים המלצות על מובילים. לצערנו גילינו כי 90% מהם כלל לא מציגים דירוג מובילים ואין יכולת אימות הנתונים אצל אלו שכן פרסמו המלצות.

אז מה בכל זאת ניתן לעשות ולמה זה כל כך חשוב?

ראשית עליכם לבדוק אם האתר שמפרסם מובילי דירות מומלצים אכן מציג המלצות. שנית עליכם לבדוק מי ממליץ, מי כתב את ההמלצה והאם ניתן לבדוק אותה מול המדרג. באתר GetMoving אנו מתחייבים שתוכלו לאמת כל חוות דעת, כל דירוג וכל המלצה שנכתבה על כל אחד מהמובילים שלנו.

למה זה כל כך חשוב לקרוא המלצות על מובילים?

חוות דעת ודירוג השירות שהתקבל על ידי לקוחות אמת הם הפרמטרים היחידים שיכולים להעיד באמת על טיב, מקצועיות ואיכות השירות. אתרים המספקים שירותי הובלה יכולים לרשום באתר שלהם ככל העולה על רוחם והכל על מנת למשוך אתכם לבחור בחברה שלהם לביצוע עבודה. אין כל גוף מפקח האוסר על אתרים לשכתב המלצות או להמציא כאלו אם אין להם. לכן חשוב מאד לבדוק מי הגוף המפרסם וכמה הוא אמין ומשקף את המציאות.

מדרג מובילים

מדרג היא מערכת של דירוג וארגון, כך שבאמצעותו ניתן להגדיר "עליונים" ו"תחתונים". למעשה זו היא מערכת הקובעת באופן היררכי מה חשוב יותר ממה, מי טוב ומי פחות טוב וזאת על פי תיאוריית הצרכים המארגנת פרמטרים שנקבעו מראש על פי סדר חשיבותם.

אנחנו בחרנו שמדרג מובילים באתר ישקף 4 פרמטרים חשובים שנסביר כל אחד מהם בנפרד ואלו הם: מדרג עמידה בזמנים, מדרג עמידה במחיר, מדרג מקצועיות ומדרג שביעות רצון. פרמטרים אלו הם למעשה הכלים המשקפים טוב יותר מכל דבר אחר את מה שאנחנו הצרכנים מגדירים המלצות על מובילים.

מדרג עמידה בזמנים

הגדרנו במערכת כאחד מהפרמטרים החשובים, מה אומרים לקוחות עבר על עמידה בזמנים של המובילים שהגיעו לביצוע ההובלה. אם הגיעו בזמן שנקבע זהו סימן טוב לבאות, המעיד על איכות המוביל וכיצד הוא תופס את חשיבות הזמנים בעבודתו ואת היחס ללקוח.

מדרג עמידה במחיר

זהו אחד הפרמטרים החשובים ביותר והוא מעיד על אמינותו של המוביל. חברות הובלה רבות משנות ומעלות את מחיר ההובלה ביום המעבר ממש. אנו בגטמובינג שמים על כך דגש רב ואוסרים על המובילים על ידי החתמתם על חוזה בסעיף ספציפי האוסר עליהם שינוי מחיר העבודה, אלא אם הלקוח שינה מהותית את מפרט ההזמנה, עליו קיבל הצעת מחיר.

מדרג מקצועיות

במדרג זה נבחנים כישוריו המקצועיים של צוות הסבלים והמובילים. כלומר, עד כמה הם מיומנים, מהירים, אחראיים ושומרים על שלמות החפצים של הלקוח. פרמטר זה מביא לחסכון בזמן העבודה, לשביעות רצון הלקוח ולאי תלונות. חשוב מאד שהצוות שהזמנתם יהיה מקצועי, דבר המעיד על ניסיונו והוותק שלו בתחום.

מדרג שביעות רצון

מדרג זה משקף את מידת שביעות הרצון של המשתמש בשירות מהיחס והאדיבות של צוות המובילים שהגיעו לביתכם או למשרדכם לביצוע ההובלה. כאן נכנסים פרמטרים של יחסי אנוש ותחושת הנינוחות שחש הלקוח בזמן שהיית המובילים בעבודה אצלכם. מדרג שביעות רצון הוא הפרמטר שלמעשה מעיד רבות האם תמליצו על חברת ההובלה לאחרים ועל מידת הסימפטיה שלכם כלפיהם. זאת ועוד, מדרג שביעות רצון מעיד על המידה בה המובילים גילו סבלנות והיו קשובים לצרכים שלכם בזמן המעבר.

לסיכום, חשוב לנו להדגיש כי מדרג המלצות על מובילים וחברות הובלה באתר ניתן אך ורק על ידי עוברי דירה שהשתמשו בשירותי
האתר והם מקוריים וניתנים לאימות. אנו מוודאים שבאתר יוכלו לפעול רק חברות השומרות על ציון מדרג כולל גבוה, אחרת לא יוכלו להמשיך ולתת שירות ללקוחותינו. אנו עושים כמיטב יכולתנו לפקח ולוודא שתהיו שבעי רצון מהשירות שתקבלו ללא קשר באיזה מבין המובילים שלנו תבחרו. זו גם הסיבה שתראו שכל המובילים הם בעלי ציון גבוה ולא תמצאו ציון כולל של מוביל באתר אשר ציונו הכולל עומד על 5-6. מובילים מסוג זה יוצאים משורותינו ולא יוכלו לתת הצעות מחיר במכרזי המערכת החינמית שלנו.

להזמין הובלה זה פשוט.
ממלאים תכולה, תאריך וכתובות
מקבלים הצעות מחיר מדויקות
בוחרים חברת הובלות עם המלצות