חברת הובלות בצפון

  1. GetMoving
  2. /
  3. בלוג

מחפשים חברת הובלה מומלצת?

כאשר אני מחפש מוביל אני מוצא את עצמי כל פעם מגיע למוביל בתל אביב. אבל החלטתי לעבור לצפון הארץ אז אני מתחיל בחיפושיי אחר חברת הובלות בצפון שתהיה גם אמינה גם מקצועית וגם עם מחיר משתלם.

חברת הובלות בצפון - גט מובינג

עוברים לצפון הארץ ומחפשים חברת הובלה

רוב חיי חייתי באזור המרכז ליתר דיוק בתל אביב. הכל נמצא שם בהישג יד ברמה שאין משהו שאינני אמצא אין משהו שאחפש ולא יתנו לי מיליון המלצות כי הכל קיים שם ובכמויות אדירות.

ועכשיו לאחר ארבעים ושמונה שנים אני רוצה לעזוב את המרכז, לעזוב את כל העומס כל הצפיפות ולעבור לגור בצפון הארץ. כן רבים אומרים שיהיה לי קשה בתור תל אביבי מושבע אבל מה זה קשה? קשה זה שגרה. קשה זה כשלא יודעים לגוון ולעשות שינוי בכיף. זה קשה.

לעבור לגור בצפון זה עוד אחד מהחלומות המתוקים שלי, שכונה שקטנה ירוק מסביב טיול בטבע והמון שלווה ורוגע. אבל השאלה היא איך אני מוצא בכל הרוגע הזה חברת הובלות בצפון? איך אני יודע שמה שכתוב הוא אמיתי ונכון בשבילי?

החלטתי שאני קודם כל שואל את חבריי הצפוניים אם הם מכירים מוביל אמין ומקצועי. הופתעתי לגלות שהם בכלל לא עברו דירה בשנים האחרונות ואין להם מושג על מי הם יכולים להמליץ ועל מי לא. אז מצד אחד זה גרם לי לשמוח שאני עובר למקום אהוב ומיוחד אבל מצד שני עוד לא מצאתי תשובה לחיפושיי.

מצאתי חברת הובלות לכל הארץ

אז לאחר בירורים נוספים עם המשפחה, החברים, גוגל חברי הטוב ביותר ועוד מצאתי חברת הובלות בצפון או ליתר דיוק חברת הובלות בכל הארץ. מה זה אומר אתם בטח שואלים או שאתם כבר לשמחתכם מכירים.
מצאתי אתר אינטרנט שנקרא גט מובינג, זוהי חברת הובלות אשר יש בה את מיטב המובילים בארץ. האתר הזה הוא בעצם השוואת מחירי הובלה אונליין ובחינם. מצאתי אתר ידידותי למשתמש שעושה חשק לעבור דירה ממש ככה.

איך בעצם משתמשים באתר גט מובינג?

קודם כל בראש ובראשונה צריך להזין את כתובת המגורים הנוכחית וכתובת המגורים אליה עוברים. לאחר מכן מזינים שעה ותאריך בהם רוצים לעבור ולסיום מזינים את פרטי ההובלה שזה בעצם הרהיטים הקרטונים וכל מה שמעבירים איתנו הלאה לבית הבא.

ואז פשוט ממתינים ומקבלים הצעות מחיר אונליין בחינם ממיטב המובילים בארץ ואם יש ספק בכלל אז לכל מוביל יש דירוג המלצות וחוות דעת מהאנשים הקודמים שעברו איתם.

לי אישית זה הרגיש בטוח, נתן לי תחושה שסוף סוף יש מקום שמאחד את כל הבלאגן הזה. והאמת כך היה. בלי בעיות בלי תקלות בדרך הכל עבר חלק.

בסיום הפעולות באתר קיבלתי הצעות מחיר מ-5 מובילים שונים שלכל אחד מהם היה דירוג שונה ומחיר שונה אבל מה שבאמת גרם לי לבחור זה החוות דעת שכתובות על כל אחד מהם. אמנם כולם נראו אמינים ומקצועיים אך בחרתי בחברת ההובלות בצפון שנראית לי הכי מתאימה לי.

עברתי לצפון הארץ, שם הכל רגוע ושקט

עכשיו כשאני כבר ממוקם בביתי החדש אני יכול לומר לכם שהארץ שלנו מדהימה ואם אתם מחפשים מקום רגוע יותר אז צפון הארץ הוא המקום המושלם בשבילכם.

בניתי לעצמי פינה קטנה ושקטנה בחצר, עם פופים, פינת זולה וספות ככה שיהיה אפשר לשבת בכיף ובאווירה שמתאימה למקום הזה. החלטתי שאני חייב גם כן לדרג את חברת ההובלות איתה עברתי לצפון אז נכנסתי שוב לאתר של גט-מובינג וכתבתי המלצה מדהימה על חברת ההובלה כי באמת מגיע להם.

המובילים שהגיעו להוביל את ביתי הגיעו בשעה שקבעתי איתם, הם היו אדיבים ומקצועיים וכל הרהיטים שלי הגיעו בשלמותם לבית החדש. הם היו ממש נחמדים ותרמו מאוד למעבר לדירה החדשה בצפון. אני אשמח מאוד להמליץ על חברת ההובלות הזו בצפון ויותר מכך על האתר גט מובינג שאיתו אפשר לעבור לכל מקום בארץ בבטחה ובמחיר נוח ומשתלם.

אז הבנתי יש דרך פשוטה וקלה למעבר דירה בארץ, האתר גט-מובינג הוא בדיוק בשביל מי שמחפש מוביל או חברת הובלה. בצפון בדרום במרכז והיכן שתרצו קיימים מובילים טובים אמינים ומקצועיים.

עדיין מחפשים שירותי הובלות? פתחו מכרז עכשיו!