יצאת צדיק הובלות

  1. GetMoving
  2. /
  3. בלוג

מחפשים חברת הובלה מומלצת?

מכירים את התכנית יצאת צדיק שמשודרת בערוץ 22? גם אנחנו! 
תכנית נהדרת שמראה בעלי מקצוע שיצאו צדיק וגם כאלה שלצערנו יצאו "רשעים".
גט-מובינג דואגת שתקבלו רק חברות הובלות בצד המוצלח של יצאת צדיק.
טרם הרשמת חברות הובלה לאתר, אנו מוודאים ומפקחים שתקבלו שירות אמין, מקצועי ואיכותי.

יצאת צדיק הובלות - גט מובינג

חברות הובלה המצדיקות את שמן המקצועי

אצלנו תמצאו מגוון חברות הובלה בפריסה ארצית בעלות יושרה מקצועית חסרת פשרות.אנו עובדים ימים ולילות בכדי למצוא ולצרף רק את החברות הצדיקות הפועלות בענף. לעתים אנו שוגים כמו יתר בני האדם ומצרפים חברת הובלה שלא עומדת בהסכם עליו חתמה.

במקרה כזה, אנו מסלקים אותה באופן מיידי מהאתר ולא מאפשרים לה לקבל עבודות באתרינו. בכנות וביושר אנו מעדכנים אתכם כי מיום הקמתנו הוצאנו משורותינו כ-40 חברות הובלה. כיום לאחר שנים של ניסיון, ידע בזיהוי וסינון קפדני אנו מחזיקים חברות איכותיות בפריסה ארצית מלאה.

אנו עורכים מבחן הובלות יצאת צדיק משלנו: אנו בוחנים מידי יום ביומו את חברות ההובלה שלנו ומפתיעים אותן בשיחות פתע בשם הלקוחות בכדי לוודא שאכן המחיר שהציעו לא השתנה לאחר מכן.

אנו מוודאים שהיחס הוגן, ישר ואמין. אנו דואגים לשקיפות בחוות הדעת המפורסמות באתר ואנו לא עושים הנחות ולא מורידים חוות דעת גם אם נכתב בהן דבר שלילי. אנו מציגים את המציאות כפי שהיא ללא משוא פנים וללא שיפור פני הדברים. חברות הובלה שאינן עומדות בקריטריונים שלנו ליצאת צדיק הובלות, מסולקת מהאתר לצמיתות.

האם חברות הובלה הנחשבים כ"יצאת צדיק" עולים יותר?


אם תגיעו לחברת הובלות באמצעות המלצה מחבר, סביר להניח שתשלמו כ-30% יותר.הסיבה לכך ברורה: אתם מפחדים מ"סתם" מובילים ולכן תהיו מוכנים כל סכום בשביל השקט הנפשי.

כאן בדיוק אנחנו נכנסים לתמונה: אצלנו לא תשלמו עודף כסף בכדי לקבל את השירות שמגיע לכם ממילא. אתם תזכו לקבל מוביל מומלץ באמת, אשר הוכרז ככזה על ידי עשרות ומאות לקוחות עבר.

האם ייתכן שאתאכזב מבחירת מוביל שהוכרז כאיכותי באתר?

באופן תיאורטי הכל ייתכן, אך הסיכוי לקבל שירות גרוע קטן במאות אחוזים. בוודאי כאשר חברות ההובלה חותמות בהצטרפותן על הסכמים מחייבים נוקשים.

  • מחויבות למחיר שהציעו במכרז
  • מחויבות לעמידה בזמנים
  • מחויבים לאיכות ושירות
  • מחויבות להעסקת עובדים כחוק
  • מחויבות להוצאת חשבונית

הובלות יצאת צדיק

בתכנית אנו עדים לצד היפה של בעלי המקצוע בישראל וכן לכאלה שמראים לנו עד כמה יכולים בני אדם לפעול בדרך מכוערת ולא הגונה כלפי "לקוח שבוי" חסר אונים.
לקוחות רבים נאלצים לקבל את המלצת בעל המקצוע מכיוון שאינם מבינים את מהות התקלה או השירות שהם ראויים לקבל בתמורה לכספם.
המצב בו עובר דירה ינוצל ע"י חברת הובלות הוא בלתי נסבל וגורם למפח נפש גדול.


בתכנית אנו עדים לצד היפה של בעלי המקצוע בישראל וכן לכאלה שמראים לנו עד כמה יכולים בני אדם לפעול בדרך מכוערת ולא הגונה כלפי "לקוח שבוי" חסר אונים.לקוחות רבים נאלצים לקבל את המלצת בעל המקצוע מכיוון שאינם מבינים את מהות התקלה או השירות שהם ראויים לקבל בתמורה לכספם.המצב בו עובר דירה ינוצל ע"י חברת הובלות הוא בלתי נסבל וגורם למפח נפש גדול.

עדיין מחפשים שירותי הובלות? פתחו מכרז עכשיו!