כיצד לבחור חברת הובלה?

  1. GetMoving
  2. /
  3. מגזין

טיפים לבחירת חברת הובלה

בחירת חברת הובלה מבין מאות חברות היא משימה לא פשוטה כלל ומצריכה ידע קל ומקדים בכדי להבין את ההבדלים. על מנת להתמודד עם משימה זו בחכמה ולבחור את החברה הטובה ביותר, יש לקחת בחשבון מספר פרמטרים חשובים.  במאמר זה אספנו עבורכם את האנקדוטות החשובות ביותר שיש לשים לב אליהם, בעת בחירת אנשי מקצוע שאיתם תוכלו להיות בטוחים, כי בחרתם נכון והתכולה שלכם תגיע בבטחה, בשלמות ובזמן, ליעדכם החדש.

חברת הובלות מומלצת

מחיר הובלה

בראש ובראשונה החלטנו דווקא לשים את עניין המחיר, איך לא? וזאת מסיבה מאוד פשוטה: אנשים מחליטים לבחור דווקא על פי הקריטריון הזה. לעתים עקב חוסר ידע ותמימות, מכיוון שמבחינתם מדובר על העברת ציוד פשוטה ואין כל גורם אחר חשוב מלבד מחיר הובלה זולה ותו לא. יש פתגם ספרדי שאומר "מה שזול, עולה ביוקר". לכן, חשוב להבין כי זה נכון וחשוב להסתכל על המחיר, אך חייבים לקחת בחשבון נתונים נוספים. שקלול נכון של מחיר עם הנתנונים ששתקראו בהמשך, יביא למתכון מנצח והצלחה מובטחת ליום מסורבל זה.

אמינות

חברת הובלה צריכה להיות מסוגלת לעמוד בהתחייבויותה. לא חסרים מקרים בהם לקוחות נתקעו עם כל הציוד בעת מעבר הדירה רק משום שאנשי מקצוע לא הגיעו בשעה שנקבעה או לא הגיעו כלל – הרגשה לא נעימה, הכרוכה בעוגמת נפש רבה והרבה לחץ וחיפוש פתרון הדקה ה90. אם כך, כיצד נדע שהמוביל אכן מסוגל לעמוד בהתחייבותיו? אתם שואלים.

  1. דבר ראשון – המלצות. בדקו האם קיימות המלצות על החברה. כיצד החברה מתמודדת עם תקלות? האם רכב ההובלה מגיע בזמן? איך החברה מגיבה לתלונות? על שאלות אלה ורבות אחרות יכולים לענות רק אנשים שכבר השתמשו בשירותי החברה, לכן, תמיד מומלץ לקבל מידע מלקוחות שכבר התנסו בשירותים אלו בעבר.
  2. אתר – בדקו איך נראה האתר של החברה, האם יש אפשרות להשאיר תגובה באתר גם ללא הזמנת שירות? האם האתר נראה מקצועי? כל אלו מצביעים על רצינות ואמינות. חברה בעלת מוניטין לא תרצה להרוס את שמה וגם אם קרה משהו חריג, היא תדאג למצוא פתרון. אם האתר מאפשר לכם להוסיף דירוג בלי הזמנת השירות ורק לאחריו, היזהרו- המלצות האתר לא אמינות.

זמן הובלה

כאשר מדובר על העברת מזון, מוצרי תערוכות וציוד שצריך להעבירו בזמן מוגבל, משך העברה יהיה בין הקריטריונים החשובים ביותר, בעת בחירת חברת הובלות. שימו לב שהחברה תוכל לספק לכם שירות מהיר באיכות טובה שתספק אתכם ומתחייבת לעמידה בזמנים.

יכולות טכניות

ישנה סחורה אשר דורשת תנאי הובלה מיוחדים. לדוגמה, אם מדובר במוצרים שיכולים להתקלקל במהירות כגון מזון נדרשת הובלה בקירור. אם מדובר בציוד שביר כמו מדפסות, מחשבים ולפטופים שעלולים להיפגע במהלך הנסיעה - חשוב לבדוק האם מאפייני השינוע והאריזה מתאימים. בנוסף, מומלץ לוודא כי אנשי המקצוע ידאגו לארוז את הציוד בצורה נכונה, כך שלא יקרה מצב בו תמצאו את עצמכם עם ציוד שבור בסוף תהליך ההובלה.

שירות לקוחות

כמה פעמים שמענו על שירות מצוין או לקוי שקיבל לקוח מחברה כזו או אחרת? אין ספק כי שירות לקוחות הוא הפנים של החברה. על מנת להבין מי האנשים שעומדים מולכם, מומלץ להתקשר לשירות הלקוחות של החברה ולבדוק האם השירות אדיב וסבלני, עד כמה לחברה אכפת מהלקוח וכו'.

סיכום כיצד לבחור חברת הובלה

לאחר שעמדנו על פרמטרים חשובים, נראה כי אתם מוכנים סוף סוף לבחור חברת הובלה מקצועית ומתאימה לצרכים שלכם. שימו לב שאת סיכום הדברים תקבלו בכתב למייל או לפקס. מה שלא כתוב בכתב, קחו בחשבון כאילו לא נאמר מעולם. אל תסמכו על שום הבטחה שניתנת בעל פה. כדאי אפילו לסגור את סכום הטיפים שנהוג לתת, מראש מלפני ולפנים.

 אנו מקווים שתעשו את ההחלטה הנכונה! בהצלחה!

להזמין הובלה זה פשוט.
ממלאים תכולה, תאריך וכתובות
מקבלים הצעות מחיר מדויקות
בוחרים חברת הובלות עם המלצות