מחיר הובלת דירה כולל אריזה

  1. GetMoving
  2. /
  3. בלוג

גלו מהו מחיר הובלת דירה כולל אריזה בערים השונות בחודשי השנה בישראל. לפניכם טבלאות המכילות מחירוני העברת דירות לפי גודל הדירה, כמות קרטונים, חודשי השנה – שיא לעומת שפל וכל המידע הרלוונטי למציאת שירותי הובלה.

הובלת דירה כולל אריזת תכולת דירה

מחירון אריזת דירה

מחירון זה כולל את אספקת חומרי האריזה לצורך הובלת הדירה ליעדה החדש. חומרי האריזה אותם יביאו המובילים ויעשו בהם שימוש הם קרטונים חדשים או משומשים, ניילון נצמד לעיטוף הרהיטים וסרט דבק סגירת הקרטונים. אלו הם למעשה עיקר החומרים אשר כלולים.

גודל הדירה ממוצע קרטונים לאריזה מחיר מומלץ לצרכן
דירת חדר 15 400 ₪
דירת 2 חדרים 25 625 ₪
דירת 3 חדרים 50 1,200 ₪
דירת 4 חדרים 70 1,600 ₪
דירת 5 חדרים 85 1,850 ₪

 

 

 

 

 


מחיר הובלת דירה כולל אריזה - מחירון

המחירון שלפניכם מציג מחיר הובלת דירה כולל אריזה כשאר הנחת היסוד היא תכולה ממוצעת תכולה כזו תכלול ריהוט סלון מלא בדירות מ-3 חדרים, ריהוט מטבח מלא, מכונת כביסה, מייבש, ארונות בגדים כולל פירוק והרכבה ותוספות עבור מרחקים בק"מ.

חדרים בדירה מחיר הובלה ואריזה מומלץ תוספת עבור כל 10 ק"מ מרחק בין הכתובות תוספת עבור חודשי השיא
(יולי אוגוסט)
טווח מחירים ממוצע
1 1,800 ₪ 200 ₪ 125 ₪ 1,400-2,000 ₪
2 2,400 ₪ 200 ₪ 200 ₪ 1,900-2,800 ₪
3 3,500 ₪ 200 ₪ 250 ₪ 3,200- 4,100 ₪
4 4,500 ₪ 200 ₪ 285 ₪ 4,100-5,700 ₪
5 5,500 ₪ 200 ₪ 350 ₪ 4,800-6,800 ₪

הובלת דירה כולל אריזה בזול

הובלת דירה כולל אריזה בזול לאחר התבוננות בטבלאות המחירים המומלצים וטווח המחירים השורר בענף ניתן להסיק מספר דברים חשובים;

  • ניתן למצוא הפרשי מחירים בין החברות השונות המתקרב לכדי 70%.
  • יש הכרח לבצע השוואת מחירי הובלת דירה ואריזה לפני הסגירה.
  • חשוב מאד לא לקחת הצעות שאינן בטווח המחירים השנתי שנחשף.

יש המבלבלים בין אריזה לעיטוף רהיטים. לכן חשוב לנו לעמוד על ההבדלים. אריזה דירה פירושה הכנסת תכולת הארונות, המדפים, המגירות ויתר הציוד לארגזים, לשקיות, לבאלות (שקי תכולה ענקיים). שירות זה נחשב שירות אקסטרה ולרוב מתומחר בממוצע של 25-30 לכל קרטון ארוז כולל אספקתו לבית הלקוח בבוקר ההובלה.

לעומת זאת, יש לקוחות הסבורים כי אריזה הכוונה לעיטוף המוצרים וזוהי טעות בשפת המובילים. עיטוף רהיטים לפני העברתם היא חובה על כל חברה המבצעת הובלת דירה בין אם זו הובלת דירה ללא אריזה ובין אם זו הובלת דירה עם אריזה. עיטוף מטרתו להגן על הרהיטים מפני שפשופים, שריטות ושברים תוך כדי תנועה. עלויות חומרי האריזה לא חלים על הלקוח והם נחשבים חלק בלתי נפרד מהמחיר המסוכם. כל ניסיון לגבות מכם מחיר על כך הינו בגדר סחיטה כספית שאתם חייבים לסרב לה.

חברות לאריזה וסידור דירות

בשנים האחרונות קמו להן מספר רב של חברות המסדרות בתים לקראת או אחרי מעבר.חברות סידור דירה לרוב עושות את העבודה משני הצדדים; הן בכתובת המוצא והן בכתובת היעד. מחירי הובלת דירה כולל אריזה ישתנה אם החלטתם לקבל את השירות גם בכתובת היעד. כלומר במקרה בו בחרתם גם בסידור ועיצוב הדברים בביתכם החדש. כתובת המוצא פירושה הדירה אותה אתם עוזבים ועל כן נחשבת זו מלאכת האריזה והמיון. ברוב המקרים בהם הזמנתם הובלת דירה כולל אריזה, צוות המובילים הם האורזים. הם אמנם יבצעו את העבודה כמו שצריך, אך בוודאי שלא ימיינו לכם ויסדרו כמו "המסדרות".

בהזמנת סידור דירה לאחר המעבר, תזכו לגלות שירות מיוחד במינו. מדובר במיון כולל של אוסף החפצים שלכם, סידור ועיצוב הבית והחלל וסיוע בקבלת החלטות למסירת דברים ישנים שלא הצלחתם לעשות לבדכם. למעשה זה סוג של "טיפול מעבר". חלק מאתנו מפתחים רגשות סנטימנטליים לחפצים וקשה לנו מאד להפטר מהם. כמו פיג'מה ישנה או חולצה שעליה נאמר "קיץ הבא אני אלבש אותה". בינינו, היא עוברת מארון קיץ לארון חורף כבר 5 שנים ולא לבשנו אותה אפילו פעם אחת.

שירותי הובלת דירה כולל אריזה מתאימים לכל אחד אך לא תמיד מתאפשרים לכל אחד.למרות שכיום המחיר לאריזה כבר לא כשהיה בעבר, עדיין נותר הרושם ששירות זה שמור לעשירים בלבד.  

להזמין הובלה זה פשוט.
ממלאים תכולה, תאריך וכתובות
מקבלים הצעות מחיר מדויקות
בוחרים חברת הובלות עם המלצות