מחיר מנוף להעברת דירה

  1. GetMoving
  2. /
  3. בלוג

מחפשים חברת הובלה מומלצת?

כאן תוכלו גם לדעת כמה עולה הובלה עם מנוף ואפילו להזמין את השירות.
עם גט-מובינג זה כל כך פשוט, כי אפשר להשוות מחירים ולהזמין כאן ועכשיו.

כיצד בעצם מזמינים שירותי מנוף

אז ככה, זה מאד פשוט, אם אתם רוצים הובלה מהירה, נוחה, ובטחון לתכולה שלכם, הובלת מנוף יהיה הפתרון האולטימטיבי עבורכם. מחיר מנוף נמדד לפי שעת עבודה: כך למשל, הזמנת שירותי מנוף לשעת עבודה תעלה לכם כ-300 ₪ ולכל היותר 350 ₪ וזה כמובן תלוי בחודשי השנה.

מחיר שעת מנוף מתייחס אך ורק לכתובת אחת. כלומר, אם אתם מעוניינים בשירותי מנוף גם בכתובת ממנה אתם עוברים וגם לכתובת אליה אתם עוברים, מחיר מנוף להעברת דירה ייחשב כשעתיים.
גם אם הובלת התכולה שלכם לקחה פחות משעה, תחויבו על שעת עבודה שלמה. כך מקובל בענף והמחירים בו לרוב סטנדרטיים ונעים בין הטווחים שציינו למעלה. אבל בתכלס, זה מעט מאד כסף להרבה מאד שירות.

מחירי מנוף להעברת דירות

היתרונות שבהובלה עם מנוף

היתרונות כפי שאתם בטח כבר יודעים ושמעתם הם רבים:

  • חסכון עצום בזמן הורדת הרהיטים והעלאתם לדירה אליה עברתם
  • חסכון עצום בזמן הורדת הרהיטים והעלאתם לדירה אליה עברתם
  • מזעור הסיכון שבהעברת החפצים בחדרי מדרגות, מעליות וכדומה
  • ביטוח התכולה ע"י חברת המנופים
  • תיאום מלא בין חברת ההובלות לחברת המנופים
  • לא מפריעים להתנהלות חדרי המדרגות והמעליות בבניין
  • ניתן לחסוך כסף במחיר ההובלה מפאת קיצור הזמן והצוות הנדרש

כמובן, שאחד היתרונות אותם ציינו אבל חשוב להרחיב הוא קיצור זמן ההובלה. דמיינו את יום המעבר שלו חיכיתם כל כך הרבה זמן. אחרי שעשיתם השוואת מחירי הובלה והשוואת מחיר חברות מנופים, כמה אתם כבר רוצים להיות אחרי הבוקר הזה, בבית החדש.
עכשיו דמיינו אתכם מתחילים לפרוק את הקרטונים רק בשעה 16:00 אחה"צ. מבאס ממש, לא.?
תארו לכם שהייתם יכולים להתחיל את הפריקה כבר בשעה 12:00 בצהריים ובשעה 16:00 כבר להיות עם כוס הקפה אחרי שסיימתם הכל. הבדל רציני שמשאיר לכם את כל היום להתארגנות.

עלויות הובלה עם מנוף משתנות

אז מהו בעצם אותו הגורם שמשפיע על מחיר מנוף להעברת דירה מלבד עונות השנה? קומת הדירה כמובן.
עלות המנוף כחלק ממרכיב ההובלה משתנה אם דירתכם נמצאת למעלה מקומה 6.
החל מקומה זו, תצטרכו להזמין מנוף גדול יותר שעלותו לשעת עבודה נעה בין 450 ₪ ועד 550 ₪.
מנוף להובלת דירה מסוג זה מתאים עד לקומה 10, כאשר למעלה מכך, תצטרכו מנוף גדול הרבה יותר שמחירו מגיע ללמעלה מ-1000 ₪ לשעה.

כיצד מתכוננים להגעת המנופאי?

הבשורה הטובה בכל הסיפור היא שאתם לא צריכים לעשות דבר! אחרי שסימנתם שברצונכם שירותי הובלה בתוספת מנוף, חברת ההובלה הנבחרת מתאמת עבורכם את השירות את חברת המנופים.
יתרה מכך, גם ביום ההובלה עצמו, צוות המובילים שלכם יודע שעליו להכין את כל החפצים שיורדים במנוף ליד חלון הסלון, אשר לרוב ממנו מורידים הכל.

התיאום בין ההובלה למנופאי מתוזמנת ע"י מנהל ההובלה, כך שהכל יהיה מוכן ברגע שהוא יגיע ולא יתבזבז לכם זמן יקר ככה סתם לשווא.

כיצד משלמים על השירות?

ברוב המקרים רצוי להצטייד בכסף מזומן, למרות שבשנים האחרונות תשלום במזומן הולך ומצטמצם.
לכן רק ב-getmoving תוכלו החל מחודש אוקטובר 2019 לשלם גם בכרטיס אשראי.
אופציה נוספת היא לתאם עם המוביל שאת מלוא התשלום אתם משלמים אליו והוא זה שישלם עבור שירותי המנוף איתם הוא תיאם את ההובלה שלכם.

בפעם הבאה שישאלו אתכם או יגידו לכם את צמדי המילים הובלה עם מנוף מחיר, תזכרו את כל היתרונות שבדבר ולא רק כמה עולה עם הובלה עם מנוף, כי זה לא באמת משנה אם זה 300 ₪ לצי שרוצה להעביר את כל הרהיטים שלו בבטחה, במהירות, בכייף ובמקצעיות.

שנת 2019 עוד רגע מסתיימת, ואנחנו נכנסים לשנת 2020, כל הענפים במשק כבר נכנסו לתקופה המודרנית וביצעו התאמות ושיפורים כגון זמנים, עלויות, ביצוע ואיכות ורק ענף ההובלות מרגיש לחלקנו כאילו נותר מאחור.

אז זהו שלא, תחום הובלת דירה התפתח גם הוא, הובלה עם מנוף שמקצרת את זמן המעבר ב-50%, מחיר הובלה עם מנוף כבר לא יקר ועולה רק 300 עד 350 ₪, חומרי אריזה למעבר דירה ניתן להזמין עד הבית, חוות דעת על מובילים, יכולת להשוות מחירים בין חברות שונות בלי להרים טלפון אחד. אז מי אמר ששנת 2020 לא בפתח.

עדיין מחפשים שירותי הובלות? פתחו מכרז עכשיו!