מנוף להעברת דירה

  1. GetMoving
  2. /
  3. בלוג

בשנים האחרונות ענף הובלות דירה התפתח והתקדם לצורה חדשה, יעילה ומהירה לשינוע רהיטים באמצעות מנוף להעברת דירה. היתרונות העיקריים בשיטה הם חסכון בזמן, צמצום סיכוני נזקים, והתיעלות ממשית באופן ביצוע ההובלה ומזעור סיכונים ונזקים. שימו לב כיצד עושים זאת, כמה יעלה לכם שירותי מנוף להובלות ומתי כדאי להזמין ומתי אפשר לוותר.

מנוף להעברת דירה

שירות מנוף להעברת דירה

שירותים אלה בדרך כלל ניתנים על ידי נותן שירות חיצוני- חברות מנופי הרמה המתניידות על גבי רכב. ישנם סוגים רבים של רכבי מנוף והם שונים זה מזה ביכולת שלהם להיפתח לגובה הדירות. כך למעשה ישנם מנופים להעברת דירה המגיעים עד לקומה 6, מנופים המגיעים עד קומה 8, מנופים עד קומה 10 וכך הלאה עד לגובה קומה 16. שירותי מנוף עובדים עם רוב חברות ההובלה ובדרך כלל ההזמנה מצבצעת דרכם, או באופן ישיר על ידי הלקוח. ברחבי הארץ יש מאות חברות המספקות שירותי מנוף והזמינות שלהן גבוהה מאד גם במקרה של הובלות בירושלים, וניתן להזמינן  מיידית אפילו בהתראה של יום לפני. כמובן שבחודשי הקיץ ענף ההובלות מוצף עבודה וכך גם חברות המינוף ולכן מומלץ להזמין כשבוע וחצי, שבועיים לפני מועד המעבר.

כמה עולה מנוף להעברת דירה?

מחיר מנוף להובלה משתנה בהתאם לקומת הדירה והוא נע בין 400 ש"ח לשעת עבודה ל-3500 ש"ח. שעת עבודה של חברת מנוף להרמת רהיטים לקומת דירתכם מתומחר בצורה כזאת שחלק מהשעה או שעה כולה נחשבת שעה מלאה. כלומר, הזמנתם שירותי מנוף והיה לכם צורך רק בחצי שעה, שילמתם בכל מקרה עבור שעתעבודה שלמה. אין חובה להזמין מנוף לשני הכתובות, כתובת היעד וכתובת המוצא וניתן להשתמש בשירותיו רק בכיוון אחד.

למה להזמין מנוף?

הסיבה העיקרית היא שבדרך זו הרהיטים לא חשופים לסכנה של פגיעה, שריטות, התקלות בקירות חדר המדרגות או דפנות המעלית. תכולת הבית יוצאת מחלון הבית, בדרך כלל מהסלון, בו החלון גדול מאד וכל תכולת הבית עוברת דרכו. זמן ריקון תכולה של בית מתקצרת באופן משמעותי, בכ-60% מהר יותר. כך שאם אתם רוצים לסיים את מעבר הדירה מהר מאד, ביעילות והלהתחיל לפרוק את התכולה בביתכם החדש עוד בתחילת היום, אזי שירותי המנוף להובלת דירות יהיה פתרון מצויין עבורכם בין אם תצטרכו הובלות בחיפה, הובלות בבאר שבע או בשאר חלקי הארץ.

מהם היתרונות של מנוף להעברת דירה?

היתרונות כפי שאתם בטח כבר יודעים ושמעתם הם רבים:

  • חסכון עצום בזמן הורדת הרהיטים והעלאתם לדירה אליה עברתם
  • חסכון עצום בזמן הורדת הרהיטים והעלאתם לדירה אליה עברתם
  • מזעור הסיכון שבהעברת החפצים בחדרי מדרגות, מעליות וכדומה
  • ביטוח התכולה ע"י חברת המנופים
  • תיאום מלא בין חברת ההובלות לחברת המנופים
  • לא מפריעים להתנהלות חדרי המדרגות והמעליות בבניין
  • ניתן לחסוך כסף במחיר ההובלה מפאת קיצור הזמן והצוות הנדרש

כמובן, שאחד היתרונות אותם ציינו אבל חשוב להרחיב הוא קיצור זמן ההובלה. דמיינו את יום המעבר שלו חיכיתם כל כך הרבה זמן. אחרי שעשיתם השוואת מחירי הובלה והשוואת מחיר מנוף להעברת דירה, כמה אתם כבר רוצים להיות אחרי הבוקר הזה, בבית החדש. עכשיו דמיינו אתכם מתחילים לפרוק את הקרטונים רק בשעה 16:00 אחה"צ. מבאס ממש, לא.? תארו לכם שהייתם יכולים להתחיל את הפריקה כבר בשעה 12:00 בצהריים ובשעה 16:00 כבר להיות עם כוס הקפה אחרי שסיימתם הכל. הבדל רציני שמשאיר לכם את כל היום להתארגנות.

מי משלם עבור מנוף הרמה?

מנוף להעברת דירה משולם לרוב על ידי הלקוח ובאופן ישיר לחברת המנופים. זהו שירות אקסטרה ולכן משולם בנפרד ממחיר אותו גובה חברת ההובלה. ישנן חברות שמשקללות את מחיר ההובלה עם המנוף והן אלו שמשלמות ישירות לחברת המנופים את התשלום. חשוב לדעת, כי ב-99% מהמקרים חברות ההובלה לא "גוזרות" עליכן קופון אם הן  מזמינות את שירותי המנוף. המחיר נשאר כפי שהוא ולמובילים שלכם אינם חלק בעסקה. כך שאתם יכולים להשאיר את המשימה של הזמנת מנוף להובלת דירה לחברת ההובלה בראש שקט. ליתר בטחון ולהסרת ספק מליבכם, בדקו מול חברת ההובלה שלכם, כמה עולה שירותי מנוף לשעה והשוו מחיר זה למחירון מנוף אתר get moving.

ביטוח מנוף להעברת דירות

למיטב ידיעתנו לפי סקר קצר שערכנו בין החברות שמספקות שירותי מנוף להעברת דירה מקצועיים לדירות ומשרדים מצאנו שלכולן היה ביטוח. הביטוח אמור לכסות בעבור כל נזק שיגרם לרכוש כתוצאה מנפילה של מנוף ההרמה. בכל מקרה בו נגרם נזק לתכולה לכם, בין אם זה באשמת המנופאי שלא ייצב את הרכב כמו שצריך ובין אם זה כתוצאה של סידור לא נכון של התכולה על פני מגש ההרמה, אתם תהיו זכאים לתבוע את חברת ההרמה או חברת ההובלה ברשלנות בביצוע עבודתם. אין זה משנה מבחינתכם הסיבה לכך שמוצר או רהיט נפל ממנוף ההרמה. הדבר משנה רק לחברת ההובלה או המנוף והשאלה שתישאל היא האם הביטוח מכסה להם את הנזק או שהם יצטרכו לשאת בתשלום עבור
הנזק שעלול להיגרם לכם.

כיצד בוחרים חברת מנוף להובלת דירה?

ניתן למצוא חברות מנוף להעברת דירה הן באינדקס חברות מנופים והן באמצעות חברת ההובלה, תלוי באזור מגוריכם. בדרך כלל, כל חברת הובלה עובדת עם כמה חברות מנופים והיא פועלת לתיאום יום המעבר. אין צורך לחפש מנופי רהיטים זולים בגוגל או לחפש פרסומת כזו או אחרת, מהסיבה שאין ביניהן הבדל רב. חברת ההובלה שבחרתם לביצוע המעבר יודעת כבר עם מי כדאי לה לעבוד, מי מגיע בזמן, מה רמת המקצועיות והזמינות של כל אחת מהן. לכן אין אנו מוצאים לנכון לספק המלצה על חברת שירותי מנוף ספציפית. אנו מקווים כי ענינו על כל השאלות שלכם בנושא מנופי הובלה וכי ברור לכם שניתן להשיג שירותים מנוף בתל אביב, שירותי מנוף בחיפה, שירותי מנוף בבאר שבע, במרכז, בשרון ובכל חלקי הארץ בקלי קלות.

כיצד בעצם מזמינים שירותי מנוף

אז ככה, זה מאד פשוט, אם אתם רוצים לדוגמה, הובלה בתל אביב, שתהיה מהירה, נוחה, ובטחון לתכולה שלכם, מנוף להעברת דירה יהיה הפתרון האולטימטיבי עבורכם. מחיר מנוף נמדד לפי שעת עבודה: כך למשל, הזמנת שירותי מנוף לשעת עבודה תעלה לכם כ-400 ₪ ולכל היותר 450 ₪ וזה כמובן תלוי בחודשי השנה.

מחיר שעת מנוף מתייחס אך ורק לכתובת אחת. כלומר, אם אתם מעוניינים בשירותי מנוף גם בכתובת ממנה אתם עוברים וגם לכתובת אליה אתם עוברים, מחיר מנוף להעברת דירה ייחשב כשעתיים. גם אם הובלת התכולה שלכם לקחה פחות משעה, תחויבו על שעת עבודה שלמה. כך מקובל בענף והמחירים בו לרוב סטנדרטיים ונעים בין הטווחים שציינו למעלה. אבל בתכלס, זה מעט מאד כסף להרבה מאד שירות.

להזמין הובלה זה פשוט.
ממלאים תכולה, תאריך וכתובות
מקבלים הצעות מחיר מדויקות
בוחרים חברת הובלות עם המלצות

שאלות תשובות - מנוף להעברת דירה

כיצד מתכוננים להגעת המנופאי?

הבשורה הטובה בכל הסיפור היא שאתם לא צריכים לעשות דבר! אחרי שסימנתם שברצונכם שירותי הובלה בתוספת מנוף, חברת ההובלה הנבחרת מתאמת עבורכם את השירות את חברת המנופים. יתרה מכך, גם ביום ההובלה עצמו, צוות המובילים שלכם יודע שעליו להכין את כל החפצים שיורדים במנוף ליד חלון הסלון, אשר לרוב ממנו מורידים הכל. התיאום בין ההובלה למנופאי מתוזמנת ע"י מנהל ההובלה, כך שהכל יהיה מוכן ברגע שהוא יגיע ולא יתבזבז לכם זמן יקר ככה סתם לשווא.

כיצד משלמים על השירות?

ברוב המקרים רצוי להצטייד בכסף מזומן, למרות שבשנים האחרונות תשלום במזומן הולך ומצטמצם. לכן ב-getmoving תוכלו לשלם גם בכרטיס אשראי. אופציה נוספת היא לתאם עם המוביל שאת מלוא התשלום אתם משלמים אליו והוא זה שישלם עבור שירותי המנוף איתם הוא תיאם את ההובלה שלכם.