כיצד עוברים משרד?

  1. GetMoving
  2. /
  3. בלוג

מחפשים חברת הובלה מומלצת?

העברת משרדים באמצעות חברה המספקת שירותי הובלה היתה בעבר משימה מורכבת וסבוכה. מעתה, אין עוד צורך לחפש חברות הובלה, אין צורך בפגישות מרובות לקבלת הצעת מחיר.GetMoving הובלות משרדים היא הגוף היחיד שמציע לכם את הפתרון הנהדר שבמאמר זה.

 

העברת משרדים - גט מובינג

GetMoving תשלח לבקשתכם, מנהל תיק משרדים לסקירת היקף ודרכי ההובלה הנדרשים, תעלה את פרטי העבודה למכרז השוואה בין עשרות נותני שירות מומלצים ותגיש לכם סיכום הצעות מחיר וציון דירוג לבחירתכם.

 

השירות של GetMoving ניתן חינם, ללא כל תשלום וללא כל התחייבות לביצוע ההובלה דרכינו.
אנו משמשים פלטפורמה באמצעותה תוכלו לחסוך סכומי כסף משמעותיים למקום העבודה שלכם, תחסכו זמן רב בחיפוש אחר חברות מתאימות ואיכותיות ובעיקר תזכו לקבל ייעוץ וליווי אישי לכל אורך התהליך ובחינם.

 

למעלה מ-5 שנים מאז פיתחנו את מערכת השוואת מחירי הובלות משרדים, מאז הרחבנו את שירותינו וכיום אנו מספקים מעטפת 360 בכל הקשור להעברת משרדים וחברות.
כחלק מהשירותים שלנו תוכלו לרכוש חומרי אריזה למשרדים כגון קרטוני ארכיב, קרטוני אריזה במגוון גדלים, גלילי ניילון בועות, סרטי דבק מסקינטייפ, נייר אריזה ועוד מוצרים רבים.

 

GetMoving מספקת גם שירותי אחסון למשרדים בכל רחבי הארץ, הכוללים כמובן ביטוח, מיגון, מערכות כיבוי אש, מצלמות במעגל סגור ויותר חשוב מכל- שירות מצוין.

סקירת תכולת המשרד ודרכי הגישה


עיקר עבודת מנהל חטיבת הובלות משרדים שלנו לאחר הגעה לבית העסק שלכם היא סקירת התכולה להעברה, עם תשומת לב לפריטים הדורשים פירוק והרכבה, כגון ארונות, שולחנות משרדיים לצד שולחן ישיבות, כספות, העברת חומרים מסווגים ועוד.

לאחר ביצוע רישום תכולת המשרד הנדרשת להובלה, מבצע הסוקר בחינת דרכי הגישה מעמדת הפריקה והטעינה המוקצית למשאית ועד לפתח דלת המשרד. 
יתרה מכך, בבנייני משרדים רבים נדרש תיאום עם חברת הניהול של הבניין לתאריך ההובלה ולשעה. בנייני משרדים ברוב המקרים, הומי אדם, דורשים מחברות ההובלה שלא להפריע לסדר ולתפקוד מעליות הבניין בשעות הפעילות העמוסות.
על כן, אנו דואגים לכל סידורי העבודה, הביטחון ושלמות המבנה והפסולת בסיום המעבר.

העברת משרדים בפריסה ארצית

ברשותנו עשרות חברות הובלה ולמעלה מ-150 משאיות סגורות ברחבי ישראל. על כן, אנו מסוגלים לספק מענה מהיר ומיידי לכל משרד בכל עיר, בכל ימות השנה ומוכנים וערוכים לכל פרויקט, בכל קנה מידה.

 

אנו מעבירים גופים קמעוניים גדולים, משרדים גדולים מתחומים שונים ובאמתחתנו אלפי המלצות מלקוחות עבר המגבים כל שורה במאמר זה. כל חברת הובלה המשתתפת במכרז על ביצוע הובלה, חתומה על אמנת שירות המחייבת אותה בתנאי עבודה מחמירים, שכל מטרתם היא לספק למשרדים רמת שירות גבוה ואיכותית.

 

בנוסף לחברות להובלת משרדים מומלצות שאנחנו מציעים בשירות, אנו מצמידים לכל משרד מנהל אישי שילווה את ההובלה מתחילתה ועד סופה. השירות הזה הוא ייחודי ל-GetMoving ואינו מוצע על ידי חברות הובלה פרטיות בענף.

 

המוטו שלנו תמיד היה ויישאר, מתן שירות ברמה אחרת עם ליווי ופיקוח, כך שיש לכם תמיד לפנות ובזמן אמת עם הופעת בעיה כלשהי או מחלוקת עם נותן שירות.
הדבר הזה נולד בעקבות 40% תלונות בענף ההובלות בישראל, כאשר אף חברה לא הרימה את הכפפה, במטרה לשנות את התמורה אותה מקבלים בעלי משרדים עבור מיטב כספם.

להזמנת השירות חינם חייגו אלינו בשעות הפעילות לטלפון 073-322-3322 או השאירו לנו כאן שם וטלפון ליצירת קשר בכפתור המופיע בראשית העמוד. 

 

נשמח לעמוד לשירותכם, צוות GetMoving הובלת משרדים בטוחה!

עדיין מחפשים שירותי הובלות? פתחו מכרז עכשיו!