נייר אריזה למעבר דירה

  1. GetMoving
  2. /
  3. בלוג

מחפשים חברת הובלה מומלצת?

באתר זה תמצאו את המחיר הזול ביותר של נייר אריזה לעיטוף והגנה על כלי מטבח וכלי זכוכית. חבילת הנייר כמכילה 250 גיליונות נייר לבנים ואיכותיים עבים במיוחד ביחס לנמכר בענף. ככל שנייר האריזות עבה יותר כך תצטרכו פחות ניירות לעיטוף כל כלי וכלי.באתר זה תמצאו את המחיר הזול ביותר של נייר אריזה לעיטוף והגנה על כלי מטבח וכלי זכוכית. חבילת הנייר כמכילה 250 גיליונות נייר לבנים ואיכותיים עבים במיוחד ביחס לנמכר בענף. ככל שנייר האריזות עבה יותר כך תצטרכו פחות ניירות לעיטוף כל כלי וכלי.

נייר אריזה למעבר דירה
לרכישה מיידית היכנסו לחנות חומרי האריזה שלנו בכתובת shop.getmoving.co.il והזמינו מיד, כאשר לפניכם 2 אפשרויות לקבלת המוצר: האחת, באיסוף עצמי. השנייה במשלוח עד אליכם לבית, למשרד או לעסק.

כדאי מאד לבדוק את יתר המוצרים המשלימים שלנו למעבר דירה כגון קרטונים, דבק מסקנטייפ, ניילון בועות ועוד מגוון רחב של מוצרים במחיר הנמוך בתחום ההובלות ומעברי הדירה.

באתר תוכלו למצוא חבילות מעבר דירה שהכנו במיוחד עבורכם במחירים שאין למתחרים. אז כולם רושמים לכם- "תבדקו אותנו" ולמזלנו, אחרי שבודקים, קונים רק ב-GetMoving.

נייר אריזה לעיטוף כלי זכוכית

את כלי המטבח יש לעטוף היטב ני הכנתם לקרטון שכשתם מבעוד מועד. קחו כוס לדוגמא, החזיקו אותה ביד אחת וביד השנייה כרכו את הנייר מסביבה כאשר את העודף של הנייר הכניסו פנימה לתוך הכוס. פשוט תמעכו את הנייר על גבי הכוס יצירת שכבה מבולגנת ועבה סביבה שיוצרת למעשה מעין כרית הגנה.

את צלחות המטבח ניתן לארוז באותה הדרך, הניחו את הצלחת על גבי נייר כשהוא פרוס מתחת, ואת יתרת הנייר קפלו כלפי מעלה על חלקה העליון של הצלחות כך שייווצר מן גוש נייר לא מסודר. עליו תניחו את הצלחת הבאה וכך הלאה כאשר למעשה ישנה חציצה עבה של עודף נייר אריזה בין צלחת אחת לשנייה.

נייר אריזה לדיפון צדדי הקרטון

אם אתם מעוניינים שהתכולה שלכם תהיה במצב של מינימום סיכון, תחצצו בין הכלים הארוזים לבין דפנות הקרטון כך שגם במקרה של מכה בצד הקרטון לכלים יהיה שכבת הגנה רכה. את החציצה תעשו באופן הבא: קחו נייר אריזה בודד, ותמעכו אותו כך שיהיה לכם ביד מעין כדור נייר. חזרו על הפעולה מספר פעמים ומלאו את צדדי הקרטון לאחר הכנסת הכלים הארוזים בכדורי נייר שעשיתם.

נייר אריזה כבלוק ציור

נייר אריזה לציור יכול להיות שימוש נהדר, חסכוני אשר יחליף את בלוק הציור המסורתי. עלויות ניירות אריזה הן זולות במאות אחוזים ביחס לבלוק ציור ולכן משתלמות מאד. מעט מאד מההורים גילו את חבילת נייר האריזה כתחליף יעיל, זול וכדאי לציור וקשקוש.

נייר אריזה לפיסול ויצירות אומנות

אם אתם אנשי יצירה בנפשכם ואתם אוהבים ליצור עבודות מגבס, חמר, פלסטלינה וכדומה, נייר אריזה יכול להוות תחליף נהדר ליצירות פסלים, תבניות, חיות, צורות ועוד בעזרת הוספת דבק.כך למשל תוכלו ליצור דמויות מעיסת נייר כאשר תמיד מתחילים בבניית השלד לפני הכל.את השלד ניתן ליצור מקרטון, מבקבוקים, ביצים, כאשר ניצן להוסיף חוטי ברזל לגמישות התנועה בעיצוב היצירה.

כעת ניתן להתחיל בתהליך הציפוי בעזרת נייר האריזה והפיכתו לעיסת נייר ע"פ 2 הטכניקות הבאות:

  1. ציפוי בשכבות: חותכים את הנייר לרצועות, מורחים אותם בדבק ומתחילים בציפוי שכבה אחת על השנייה, עד לכיסוי מושלם של השלד. לאחר ההתייבשות יהפכו השכבות למקשה אחת ממש כמו פיסול בגבס.
  2. חותכים את נייר האריזה לקוביות קטנות, מערבבים היטב עם דבק ומתחילים לעצב בעזרת הידיים על גבי השלד שבחרתם עד לקבלת מרקם אחיד ומחובר. נותנים לדבק להתייבש ויש לכם יצירת אומנות ייחודית שלכם. כעת ניתן לצבוע את היצירה במגוון צבעים.

לנייר שימושים רבים עד אין סוף, תחתיות לכוסות מנייר, פרחים, קיפולים ארגונומיים, מעטפות והרשימה לא נגמרת. 

נייר אריזה למעבר דירה

חבילת נייר אריזה למעבר דירה נחשב לאחד השימושים החדשים דווקא, בשנים האחרונות.בעבר הלא רוחב, רובנו עטפנו את כלי המטבח בעזרת עיתונים ישנים, אך עם יציאת האינטרנט והיעלמות מתמדת של העיתון הכתוב מחיינו, עברנו לחבילות נייר אריזה למעבר דירה כאופציה היחידה, הזולה והוחנה ביותר.

נייר אריזה למעבר דירה משאיר את הכלים נקיים ללא כל צורך לשטוף אותם לאחר מכן.בעוד העיתון היה משאיר דיו מסוכן לבריאות ורבה לכלוך על הידיים בעת האריזה.

נייר האריזה אינו גורע מיערות העד ואינו פוגע באיכות הסביבה מכיוון שהוא עשוי מנייר ממוחזר ממילא: שימוש באריזת דירה עם חבילת נייר אריזה אינו מזהם את הסביבה מכיוון שהוא מוצר מתכלה. כנסו חנות מוצרי האריזה שלנו והזמינו עוד היום את המוצר במחיר הזול ביותר בארץ בהתחייבות.

עדיין מחפשים שירותי הובלות? פתחו מכרז עכשיו!