מחירון סידור בתים

  1. GetMoving
  2. /
  3. בלוג

מחירון סידור בתים יסייע לכם בהתלבטות האם משתלם לפרוק את הדירה לבד או לשכור שירות. ברור לכולנו שזהו שירות אקסטרה מפנק, אשר הופך את תהליך מעבר דירה לקל ונעים, בלי מאמץ. מחירון זה הוא כלל ארצי והוא משקף מחיר ממוצע בין החברות השונות, מלבד המחיר שלנו. ללקוחותינו אשר בוחרים עסקת חבילה של הובלה וסידור בית יחד, כמובן יש הנחה מיוחדת.

מחירון סידור בית המלא לאחר הובלת דירה

סידור דירה או סידור בית כמות ארגזים ממוצעת זמן עבודה ממוצע מספר אנשי צוות

מחיר ממוצע

דירת חדר 10 3 2 700-1000 ₪
2 חדרים 15-25 4 2 900-1500 ₪
3 חדרים 30-45 5 3 1400-2000 ₪
4 חדרים 50-80 5 3 1800-2400 ₪
5-6 חדרים 70-100 7 3-4 2500-3000 ₪

סידור הבית מחירון

מספר צוות עובדים נדרש לסידור בתים

ברוב המקרים לדירות עד 2 חדרים יגיעו 2 נשות צוות מיומנות ומקצועיות בעלות ניסיון רב. צוות עובדות אשר ברובו למד הום- סטיילינג, פנג שוואי ומיומנות יצירת מרחבים בחלל דירתי. קיפול וסידור הן שיטות נרכשות וניתנות ללימוד, היוצרות מקום נוסף באותו המרחב.

טיפים ועצות כחלק מחוויית למידה

סידור דירה, בית וחללים בארגונים ומוסדות הוא רק הצד הפרקטי של התהליך. נוסף על כך, קיים הצד הנפשי, בו הלקוחות נהנים מרכישת כלים לשינוי תהליכים. בית לא מסודר הוא כלל לא דבר רע, אלא שיטת ארגון ומחשבה שהרגלנו את עצמינו במהלך השנים.

הזמנת שירותי סידור בתים מספקת למזמין השירות, לרכוש יכולת ארגון וראייה חדשה. לעתים קרובות התהליך מלווה בפסיכולוגיה התנהגותית ושינוי תפיסתי ארוך טווח. לקוחות מספרים כי לאחר שהזמינו חברה מקצועית לסידור בתים, דברים רבים בחייהם השתנו לטובה כתוצאה משינוי אורך החיים המנוהל בבית ואף הביא לתוצאות משנה שהשליכו לטובה על אספקטים נוספים בחיים.

חסכון במשאבים ושיפור איכות החיים

אולי הכותרת נשמעת קלישאה, אך המציאות מראה אחרת, ללא צל של ספק. חשבו על זה כך; הבית מסודר, אין בזבוז מיותר של אנרגיה המופנית לכיוונים אחרים. אנרגיה היא זרימת תנועתית, אשר חייבת לזרום לכיוון כלשהו. באין הכוונה נכונה היא מכוונת עצמה לכיוון המונחה שבו התחלנו. לכן, כאשר אנחנו מסיימים לנקות את הבית ולסדרו, נפשנו וגופינו מתמלאים תחושת סיפוק ואושר. לעומת זאת, עומס, לכלוך, אבק, עודף חפצים, מצמצמים לא רק את מרחב המחייה שלנו, אלא גם את המרחב הנפשי שלנו.

חשוב מאד לחיות בבית מסודר, נקי, מאוורר ועם חפצים בכמות מוגבלת התואמת את החלל. נסו לא לאגור דברים שאינכם באמת צריכים. בדקו כמה פעמים אגרתם חפצים בבוידעם, או באיזה ארון נידח הרחק מהישג ידכם ושימו לב שלא עשיתם בהם שימוש מזה שנים רבות.
המסקנה פשוטה: דברים שאנו מפחדים לזרוק נובעים מהחשש להיפרד ולא מן החשש שמא באמת נצטרך אותם.

לכן, סידור דירה הוא פן חשוב מאד בפסיכולוגיה ולא רק בלגן מוחשי. סידור הבלגן בבית יעשה לכם סדר בחיים בכלליות ולכן מאד מומלץ לשים על כך דגש. השינוי מתחיל בנו, מתוכנו פנימה כלפי חוץ ולא להיפך. ראשית נסדר בנו את הבלגן, בניקיון האישי שלנו, בבית שלנו ורק אז נוכל לסדר את ולתקן את מי שמסביבנו ומחוצה לנו. מקווים שכתבה זו תחולל בכם איזושהי מחשבה חיובית ותדחוף אתכם לשינוי והתחדשות.

להזמין הובלה זה פשוט.
ממלאים תכולה, תאריך וכתובות
מקבלים הצעות מחיר מדויקות
בוחרים חברת הובלות עם המלצות