עגלת דולי

  1. GetMoving
  2. /
  3. בלוג

המוצר הנמכר ביותר לחברות הובלה עגלת דולי מקצועית הופכת כל עבודת סבלות לפשוטה. בעזרת עגלה הבנויה ממשטח עץ סנדוויץ' איכותי עם 4 גלגלי סיליקון איכותיים, רצים על כל משטח עם כל רהיט וכל מוצר עד 320 ק"ג. כנסו עכשיו לחנות שלנו לרכישת עגלת מובילים במחיר הנמוך והזול בישראל להזמנה מיידית. המוצר זמין במלאי וניתן להגיע לאסוף עצמאית או להזמין משלוח עד אליכם.

עגלת דולי משמשת למספר רב של שימושים שונים כמו למשל, לחנויות הרוצות לשנע קרטוני מוצרים מאזור אחד של החנות לאחר, לחברות הובלה לצורך הובלת פריטים כבדים, לשיפוצניקים הצריכים להזיז שקי מלט ודבקים ולשימושים רבים ושונים:

עגלת דולי למובילים

עגלת הובלה לדירות ומשרדים

מחיר עגלת דולי להובלה נע סביב ה-150 ₪ באתרינו, מומלץ לבדוק ברגע זה בחנות ולרכוש און ליין. עגלה זו יכולה לשאת משקל של עד 320 ק"ג וזה לא מעט בכלל. ניתן להניח עליה מקרר בכל גודל ממקרר מיני בר ועד מקרר דאבל סייז והיא נחשבת ציוד למובילים הראשון במעלה ו"האלף בית" של כל מוביל מקצועי באשר הוא.

עגלה להובלה מתאימה כמובן לשינוע ארגזי תכולה, תנורים, מכונת כביסה, מייבש ועוד. בעזרת העגלה בעלת משטח ישר הבנוי אולטימטיבית לרוב המוצרים, ניתן לשנע בבטחה כל מוצר גם כאשר רוחבו גדול מזה של עגלת דולי. עגלת מובילים הנמכרת באתר היא תוצרת כחול לבן ומיוצרת ע"י חברת GetMoving וזאת מתוך ניסיון רב שנים ומומחיות במכירת מוצרי איכות להובלות אשר עומדות ברף הגבוה של הצרכים בעבודה.

עגלת דולי וסבליקה

עגלות עבודה

תודות ליכולת נשיאת המשקל הרב של גלגלי הסיליקון האיכותיים, ניתן לעשות שימוש בעגלה לעבודה בתחום הבניין, להזזת שקי מלט, שקי דבק, שקי חול, דליים של טיט ועוד. אין חשש מקריסת העגלה וניתן להעמיס עליה עד 6 שקים מלט של 50 ק"ג בו זמנית. אז למה לשבור את הגב, אם אפשר לעבוד בקלות ובנוחות מבלי לגרום לנזקים בריאותיים.

מוצר זה נכלל גם בתחום עגלות שינוע, ללא ההוצאה הכספית הכרוכה בדומות לה שמחירן יכול להגיע למאות שקלים. מוצר זה המשנע סחורה מתאים לסופרים, לחנויות ספרים ולכל ענף שעבודתו דורשת הזזת פריטים כבדים. כך למשל, תוכלו להזיז רצפות בבית בקלות ובמהירות, לייעל ולחסוך שעות רבות של עבודה.

עגלת דולי מחירים להכנה עצמית

לכאורה נראה כי אין בעגלת דולי יותר מידי עבודה היות והיא בנויה מפלטת עץ, 4 גלגלים וברגים. בפועל הכנתה דורש הרבה יותר מזה. מדובר בפלטת עץ החתוכה בעזרת מסור cnc לקבלת פינות עגולות למניעת חתכים במקרה ונתקעתם בה. מלבד זאת, יש בעגלת דולי למובילים ידית אחיזה משני צידיה להרמה ונשיאה.

בנוסף על כך, יש לקדוח 16 חורים לתפיסה חזקה ויציבה של הגלגלים עם ברגים מיוחדים בעלי סגירת נעילה למניעת התפרקותם בזמן נשיאת משקל כבד. אם כך בעבודה עצמית מחיר עגלת דולי יעלה לכם הרבה יותר מ-160 ₪ מכיוון שעלות רכישת 4 גלגלים לבדה תעלה לכם למעלה מ-60% מהעלות הכוללת וזאת לפני רכישת העץ, חיתוך cnc, ברגים וכמובן זמן עבודה.

הסיבה היחידה ש-GetMoving היא הזולה ביותר במכירת עגלות דולי להובלות, היא הייצור בכמויות, המאפשר הזולת עלויות ורווח מינימלי בכדי לתת שירות לחברות ההובלה שלנו אשר נהנות ממחירים זולים לכל חומרי האריזה בכל ימות שנה ולא רק לתקופת מבצעים.

להזמין הובלה זה פשוט.
ממלאים תכולה, תאריך וכתובות
מקבלים הצעות מחיר מדויקות
בוחרים חברת הובלות עם המלצות